Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Co wchodzi w socjal Market "Intermarche"?

Kliemtka Nowy wpis
Klient

W dniu dzisiejszym zakupiłam pałki i udka z kurczaka ,jeden i drugi produkt z datą ważności do wczoraj .Po wyjęciu z opakowania mięso śmierdzące .Nie polecam tego sklepu.

Dejv Nowy wpis
Klient
@Kliemtka

Normą w tym sklepie było kiedyś mięso mielone w kolorze lazurowym, więc jakoś ta sytuacja mnie specjalnie nie dziwi.

Poszukująca Nowy wpis
Kandydat

Jak wyglada praca w intermarche? Czy kasjerka zajmuje sie tylko kasowaniem towaru czy robi wszystko tak jak np w biedronce, lidlu itp. Czy sa spoko zarobki? Czy obecnie poszukuje sie kasierek?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Blabla
@Pytanie

Tak

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ela

Wczoraj tj 10.10.19 zakupiłam parówki z szynki Sokołów . Były w promocji, teraz wiem dlaczego w ,, promocji,,... Parówki czuć było kwasem, śmierdziały, termin zapewne już minął... Niestety nie sprawdziłam ich od razu po przyjściu.!!! Dopiero o 2 w nocy , gdy mój syn zwymiotował parówkami masakra Poszłam wtedy je sprawdzić Wyrzuciłam do śmieci, kupiłam 10 szt . To były moje ostatnie parówki kupione luzem. Sprzedajecie stare wędliny trując ludzi!!!! Moje dziecko uwielbia parówki i jak kupuję to z szynki nie berlinki . Jestem wściekła na tę sytuację do tego stopnia że zgłoszę do sanepidu . Odradzam ten sklep!!!!!!!!!

Satomi

Po świetnej rozmowie kwalifikacyjnej i całkiem niezłej - jak sądziłam - współpracy, nie przedłuzono mi umowy, co - jak sie dowiedziałam w trakcie - jest zupełnie normalne w tym sklepie. Zupełnie nie wiadomo po co, prowadzony jest tam istny casting do roli kasjerki. Każda przychodzi na dwa/trzy miesiące,po czym zastępowana jest kolejną naiwną, która uwierzy w propozycje "stabilnej pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku". Na działach brakuje ludzi i panuje ogólny chaos organizacyjny. Bywało, że w sklepie znajdowały się przy największym natężeniu ruchu trzy kasjerki, albo, że po otwarciu znajdowała się jedna, która miała obsłuzyć klienta, uporządkować dokumenty, obsłużyć lottomat... Nic dziwnego, że obroty IM spadają. Ogółem nie polecam - tam jest stała ekipa od 8 lat i nikt spoza do niej nie wejdzie. O zakończeniu współpracy dowiedziałam się przypadkiem i o mały włos dowiedziałabym się stawiając do pracy dnia kolejnego o 6 rano, gdyż w dziwny sposób miałam już ustalony grafik na cały miesiąc kolejny - nikt nie wiedział o tym, że umowa nie zostanie ze mną przedłużona -miałam nawet ustalony z kierowniczką urlop. W ten sposób z dnia na dzień zostałam bez pracy oraz bez możliwości przygotowania się do tego faktu i zorganizowania sobie kolejnej. Po co? Nie wiem,ale generalnie nie polecam, chyba, że ktoś lubi "sporty ekstremalne".

alabama
@Satomi

W 100 % zgadzam sie z ta opinia.

Zostaw merytoryczną opinię o Market "Intermarche" - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Market "Intermarche"