Opinie o Market "Intermarche" w Poznań Umultowska 32

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Market "Intermarche". Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Market "Intermarche" o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Market "Intermarche" w Poznań Umultowska 32

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Niedoszły pracownik

Nie. Mi zaproponowano umowę zlecenie oraz pół etatu. Na rozmowie nie podano nawet stawki.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Blabla

Tak

Umowa o o pracę jest po miesiącu okresu próbnego

Olga

I ona już na nieokreślony czy jeszcze jakiś okres trzeba przed tym odbyć np rok?

Ja Nowy wpis
@Olga

Na miesiąc, po miesiącu przechodzisz na umowę o pracę

Niedoszły pracownik Nowy wpis

Czy rozmowa rekrutacyjna w Market "Intermarche" odbywa się również w języku angielskim?

Pracownica Nowy wpis

Ludzie nie kupujcie pieczonych towarów bo one są popsute śmierdzące przyprawione i przygotowane do sprzedaży ludziom jak już kupisz taki produkt i coś będzie nie tak to zanieść trzeba do sanepidu i zgłosić ten fakt

barbara

Intermarche śrem szkolna, chamska kasjerka, Marta T, kto taką osobę zatrudnił , w głowie się nie mieści

Olga
@barbara

A opowiesz o co konkretnie chodzi? Bo tak krótko i niewiarygodnie to napisać sobie może każdy

Kasjer

Rozmowa była w porządku. Przeprowadzona w miłej atmosferze, bez niewygodnych pytań z konkretami.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Baltazar Gąbka

Super sklep

@Baltazar Gąbka

A Ty jesteś pracownikiem czy klientem? :)

Yoyo

Spoko było

Kliemtka

W dniu dzisiejszym zakupiłam pałki i udka z kurczaka ,jeden i drugi produkt z datą ważności do wczoraj .Po wyjęciu z opakowania mięso śmierdzące .Nie polecam tego sklepu.

Dejv
@Kliemtka

Normą w tym sklepie było kiedyś mięso mielone w kolorze lazurowym, więc jakoś ta sytuacja mnie specjalnie nie dziwi.

Poszukująca

Jak wyglada praca w intermarche? Czy kasjerka zajmuje sie tylko kasowaniem towaru czy robi wszystko tak jak np w biedronce, lidlu itp. Czy sa spoko zarobki? Czy obecnie poszukuje sie kasierek?

Ela

Wczoraj tj 10.10.19 zakupiłam parówki z szynki Sokołów . Były w promocji, teraz wiem dlaczego w ,, promocji,,... Parówki czuć było kwasem, śmierdziały, termin zapewne już minął... Niestety nie sprawdziłam ich od razu po przyjściu.!!! Dopiero o 2 w nocy , gdy mój syn zwymiotował parówkami masakra Poszłam wtedy je sprawdzić Wyrzuciłam do śmieci, kupiłam 10 szt . To były moje ostatnie parówki kupione luzem. Sprzedajecie stare wędliny trując ludzi!!!! Moje dziecko uwielbia parówki i jak kupuję to z szynki nie berlinki . Jestem wściekła na tę sytuację do tego stopnia że zgłoszę do sanepidu . Odradzam ten sklep!!!!!!!!!

Satomi

Po świetnej rozmowie kwalifikacyjnej i całkiem niezłej - jak sądziłam - współpracy, nie przedłuzono mi umowy, co - jak sie dowiedziałam w trakcie - jest zupełnie normalne w tym sklepie. Zupełnie nie wiadomo po co, prowadzony jest tam istny casting do roli kasjerki. Każda przychodzi na dwa/trzy miesiące,po czym zastępowana jest kolejną naiwną, która uwierzy w propozycje "stabilnej pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku". Na działach brakuje ludzi i panuje ogólny chaos organizacyjny. Bywało, że w sklepie znajdowały się przy największym natężeniu ruchu trzy kasjerki, albo, że po otwarciu znajdowała się jedna, która miała obsłuzyć klienta, uporządkować dokumenty, obsłużyć lottomat... Nic dziwnego, że obroty IM spadają. Ogółem nie polecam - tam jest stała ekipa od 8 lat i nikt spoza do niej nie wejdzie. O zakończeniu współpracy dowiedziałam się przypadkiem i o mały włos dowiedziałabym się stawiając do pracy dnia kolejnego o 6 rano, gdyż w dziwny sposób miałam już ustalony grafik na cały miesiąc kolejny - nikt nie wiedział o tym, że umowa nie zostanie ze mną przedłużona -miałam nawet ustalony z kierowniczką urlop. W ten sposób z dnia na dzień zostałam bez pracy oraz bez możliwości przygotowania się do tego faktu i zorganizowania sobie kolejnej. Po co? Nie wiem,ale generalnie nie polecam, chyba, że ktoś lubi "sporty ekstremalne".

alabama
@Satomi

W 100 % zgadzam sie z ta opinia.

Zostaw merytoryczną opinię o Market "Intermarche" - Poznań

• Jak się pracuje w Market "Intermarche"?

Zobacz opinie na temat firmy Market "Intermarche" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Market "Intermarche"?

Kandydaci do pracy w Market "Intermarche" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Market "Intermarche"