Opinie o AFI Group SA w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AFI Group SA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AFI Group SA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AFI Group SA w Wrocław

Krzysztof

Anna - 2012-03-06 21:32:44 Ten program inwestycyjny to firmy GENERALI,oni tylko sprzedają go dalej.Jak znam życie to prowizja w Generali musi być wyższa,a nie niższa jak niektórzy twierdzą.Inne firmy więcej płaciły za taki produkt.Lipa polega na tym,że klient może się wycofać z podpisanej umowy i nie ma prowizji.Albo inaczej zerwie umowę po miesiącu i kase zwracasz.Takie są konsekwencje i niebezpieczeństwo sprzedaży programów regularnego oszczędzania.Mało tych funduszy mają w porównaniu do SkandiiNie potwierdzam tych informacji. Ja nie znalazłem lepszych prowizji na rynku (byłem w oddziale Generali ale oni kierują się innymi zasadami - prowizja dużo niższa), kasę dostaje się po zawarciu umowy, nie ma lapsów.

Magda

anonim - 2009-04-08 13:29:51 Najbardziej podobało mi się w AFI Group SA: ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI, BUDOWANIE OD ZERA CAŁEJ STRUKTURY Chyba masz złe informacje. Ja się nie dostałam na stanowisko menedżerskie ale udało się to mojemu siostrzeńcowi. Dostał oddział, ludzi i wsparcie materialne. Ja na szczęście zdałam egzamin i jestem od 2 miesięcy specjalistą. Więcej nic nie napiszę, bo niepotrzebna mi konkurencja ale ... oby tak dalej.

Wojtek32

Koleś, chyba jesteś nieudacznikiem życiowym - jak ognia i zarazy to unika się takich ludzi.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie AFI Group SA? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Wrocław
DTH Selection
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jon

Baran jesteś, że tak piszesz. Pracuję tam do tej pory od początku działalności firmy i nigdy mnie, ani nikogo nie oszukali. Wynagodzenia wypłacane są na czas, jak również nie brakuje ciekawych konkursów motywacyjnych. Czasem zarabia się bardzo dużo, a czasem trochę mniej, wszystko zależy od ilości spotkań z klientami, ale można żyć spokojnie i planować swoją przyszłość. Polecam tą firmę ludziom pracowitym, którzy szukają stabilizacji, szczególnie teraz kiedy nie sprzedaje się OFE tylko dobre programy inwestycyjne.

meloman

unikać jak ognia i zarazy

jolka

ciekawe jak ci tam idzie.

Zostaw merytoryczną opinię o AFI Group SA - Wrocław

AFI Group SA