Opinie o Centrostal w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Centrostal. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Centrostal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrostal w Wrocław

Lila Nowy wpis

Praca jak praca wszystko można się nauczyć, ale podejście do pracownika tragedia zatrudniają pracowników na próbę w dziale handlowym zero pomocy jak już się nauczysz trochę to ci podziękują nie przedłużając umowy ,to jest zwykła bezczelność i marnowanie komuś czasu za marne 2500 netto żenada

Honorata Nowy wpis
@Lila

Ale czekaj, to czego oni oczekują od tej osoby, którą biorą na próbę? Bo dziękują za to, że sobie słabo radzi, tak?

Lila Nowy wpis
@Honorata

Nie wiadomo czemu ,praktykują tak ja byłam czwarta osoba też na próbnym ja sobie radziłam ,przy tym jak nie za bardzo pomagali to nawet dobrze sobie radziłam wszystko można ogarnąć...mnie zastanowiło i dało dużo do myślenia jak przyszedł klient kupić stal i powiedział a tu znowu jest nowa pani ? To dziwne żadna się nie nadawała? Raczej coś z tą firmą jest nie tak

Paria

Hej, Czy ktoś może napisać jak obecnie wygląda praca w Centrostalu: atmsfera, zarobki, współpraca i kontakt kierownictwo a zwykły pracownik....?

Danuta Nowy wpis
@Paria

A zarobki jakiego stanowiska Cię interesują?

Barbara

Napisał ktoś wcześniej, że obowiązków jest dużo, a że kasa cieniutka. Co to, a dokładniej ile pieniędzy to znaczy "cieniutka"? Jak teraz wygląda organizacja pracy?

Oliwia

Halo halo, dawno żadnych wieści z tego miejsca. Co sie dzieje?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Centrostal? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

(Oddział Płock)Kierownik chory umysłowo człowiek gość powinien iść albo na emeryturę albo do leczenia pozdrawiam

klient

Jak ma być tam dobrze jeśli aktualni pracownicy zatrudnieni w Centrostalu Wrocław o.Łódź zachowują się bardzo nieprofesjonalnie... Srają w swoje poprzednie "gniazdo" i wygadują klientom bzdury.Konkurencja - była, jest i będzie ale zachowanie niektórych handlowców (szczególnie Pana [usunięte przez admina] )jest poniżej krytyki. Ludzie jeśli jesteście prawdziwym partnerem handlowym to zmieńcie skład ludzi,którzy Was reprezentują. Zniesmaczony klient.

Firma ta nie powinna się nazywać Centrostal tylko Dziadostal.Kasa cieniutka roboty mnóstwo.Większość ludzi na stanowiskach kierowniczych uważa się za wielmożne państwo a resztę pracowników traktują jak niewolników. Pan prezes uważa wrocławskich pracowników za nieudolnych i ściąga swoich ludzi z łodzi, którzy i tak nie znają się na robocie.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrostal - Wrocław

• Jak się pracuje w Centrostal?

Zobacz opinie na temat firmy Centrostal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrostal?

Centrostal