Opinie o Auto-Land w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Auto-Land. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Auto-Land o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Land w Olsztyn

Teresa

Ognisko covid-19 w magazynie w Gdansku na al.grunwaldzkiej.

Stefanek

Zresztą to praca mało ambitna dla wieśniaków bez pomysłu na siebie.

kulfon
@Stefanek

takich jak ty?

Pasibrzuch

Ta firma to tragedia.Wszystkiego brakuje nawet mydła nie ma.Jak chcesz pracowac jako wolontariusz to powodzenia.

M
@Pasibrzuch

No to już jest herezja. Pracuję od 5 lat i środków czystości nigdy nie brakowało.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Auto-Land. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Haha

Nie ma żadnej możliwości awansu. Co więcej, nie ważne ile byś się starał to Twoje starania w żadnym stopniu nie wpłyną nawet na wypłatę. Chyba że dobrze umiesz (usunięte przez administratora) to wtedy może Ci podwyższą nieco pensję. I nie mówię tu o dużej kwocie,max 150zł :))

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Auto-Land. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Zatrudnię pracownika na stanowisko: magazynier-kierowca?
Mariola z Hamburga

A wiecie, że Marek Mirowskiej to siedzi pod Hamburgiem i zarabia w euro, no taki to jest nowoczesny koleś normalnie nie do pomyślenia, no i Mirowska sama musi teraz całe pole odpierdolić bez pomocy normalnie tragedia.

Xxx
@Mariola z Hamburga

A to opinia o firmie? Czy zwykła zazdrość i zawiść?

Xxxxx

Dodam jeszcze że co do oddziału w Gdańsku jest paranoja. Od klientów wymagają noszenia maseczek czy czegokolwiek a sprzedawcy na sklepie nie mają przyłbic ani niczego zakładane. Z kolei co platforma pracownicza.(usunięte przez administratora)

Zawiedziony

Piszę w sprawie pracy w placówce w Malborku. Totalna żenada! Proponują pracę od otwarcia do zamknięcia (9h) + po pół godziny przed otwarciem i po zamknięciu oraz 2 soboty w miesiącu ZA PENSJĘ MINIMALNĄ. I jeszcze mają czelność chcieć brać dofinansowanie z Urzędu Pracy! Jak zapytałem a co z godzinami ponad standardowy wymiar etatu to się dowiedziałem, że "nadgodziny są wpisywane jako premia". Jakby co, mam na to nagranie audio ;) Fajnie się tam bawicie w łamanie prawa pracy, nie ma co.

pppp
@Zawiedziony

hahahah w jaką premie?????

Xyz

Jak ktoś będzie chciał pracować w oddziale w Gdańsku na okienku to powiem tyle. Tam szukają jelenia, który będzie wspierał brygadzistów w pracach choć się nim samemu nie jest. Przy wydawaniu zamówień to się pilnuje by klienci zapłacili bo jak nie zapłacą to obciążają wydającego towar. Także odradzam.

Xxxxx
@Xyz

Kolejne co to zarobki nieadekwatne do ilości pracy jaka tam jest. A co do okienka dodam, że prócz tego że pilnuje się klientów by zapłacili bo inaczej się ma w plecy to samemu trzeba zbierać zamówienia, w systemie wszystko zamykać, do tego zamówienia na trasy puszczać, pilnować też i tego.

LEŃ

WODY W AUTO LANDZIE NIE MA KIEROWNICY OSZCZĘDZAJĄ NA CZARNĄ GODZINĘ ALBO NA NOWE AUTO !!!

Po co leniom woda
@LEŃ

Same leniwe kaleki na magazynie zwłaszcza te stare trepy co tam robią po 15 lat i już się nie chce to ganiają młodych. Jest tam taki jeden chudy co wygląda jak po Oświęcimiu sporo po czterdziestce rusza się jakby chciał a nie mógł tylko się mądrzy a sam najmniej robi.

Xxxx

Co do oddziału w Gdańsku powiem tak: - Klima prowizoryczna. Ludzie 3 wiatraki i to ma być chłodzenie w upale. - Brak napojów. Jak se nie weżniesz wody to nie masz co pić.

Baba z wąsem

Mirowska w czołówce :)

Ja to tu zostawie...

Niestety praca w tej firmie to porażka. Wyplaty moze i na czas ale takiej wysokosci to smiech na sali. Wprowadzili obnizki pensji do 80% aby ratowac stanowiska pracy... Prawda taka, ze sprzedaz nie spadla a Pan Prezes wypelnia sobie tylko kieszenie kosztem pracownikow. Braki w towarze odbijaja sie na niezadowoleniu klientow. Towary na magazynie sa pomylone. Czarna Pani przy okienku wprowadza zament. To wszystko doprowadza do irytacji klienta i wyładowywaniu niezadowolenia na sprzedawcach lub magazynierach.

Juhu
@Ja to tu zostawie...

Tendencja spadkowa w liczbie pracowników. Jak tak dalej pójdzie to sami kierownicy będą musieli pracować.

LEŃ

Ta FIRMA jest odpowiednia dla PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH nic nie trzeba ROBIĆ !!!

Cyrk

Powstaje nowy magazyn. Czyli nowy jeszcze większy cyrk,w którym będzie więcej poniżania zwykłych pracowników przez pseudo specjalistów,którzy będą myśleli że są coś warci. Ci co na stołkach,będą oczekiwali jeszcze więcej,żeby napychać coraz większą kasę do swoich kieszeni,a zwykły pracownik nic nie będzie miał,oprócz nędznej wypłaty. Pewnie kto będzie mógł,upcha tam swoją rodzinę. Osoby na kierowniczych stanowiskach,gardzą zwykłymi pracownikami. (usunięte przez administratora) Natomiast zwykły pracownik? Zgadnijcie? Kompletnie nic. Pewien mądry i bogaty człowiek powiedział. Klient nie jest najważniejszy. Najważniejszy jest pracownik,który odpowiednio wynagradzany,prawidłowo zadba o klienta i o rozwój firmy. Połowa ludzi w biurach jest tam przypadkowo,bo tatuś,mamusia,siostra,żona czy mąż załatwili robotę. Inna sprawa to ci sprzedawcy. Skąd oni ich wzięli? Z wyprzedaży w Biedronce? Wchodząc na dział sprzedaży,widzi się obraz nędzy i rozpaczy. Wysoki w rozmamłanych ciuchach i utykający okularnik. Po prostu sieroty. Ogólnie ten dział handlowy wygląda jak wczesny Gierek,po którym śmiga ten mały karakan od opon. Ten koleś,to już inny level. A na koniec taka niespodzianka. Byłam ostatnio po klocki,tak trochę po 17. Podchodzę do drzwi,a tam zamknięte i karteczka z informacją że czynne do 17. Weszłam w neta i tam podane info,że do 18. Skoro ta firma ma się za poważną,a nie podaje konkretnych informacji,to lepiej iść do konkurencji. Moja kumpela tam pracuje i narzeka na wszystko i wszystkich. Ciekawe kiedy przedstawicielowi,skończą się pampersy? Widziałam go w pewnym warsztacie,w pewnej sytuacji i mało brakowało jakby zaczął lizać. Tyle w temacie.(usunięte przez administratora)

Tralala

(usunięte przez administratora) Najpierw mówią że będzie premia po tym wszystkim A później się okazuje ze żeby dostać jaką kolwiek kasę to filia musi wyrobić próg który firma ustawiła w dodatku taki że ciężko będzie Wsadzcie sobie te premie w (usunięte przez administratora)

ludzie wypisują takie bzdury bo na własne życzenie wylecieli z pracy.Do pewnych spraw trzeba dorosnąc.

O, jakiś Pan z zarządu ? Może z działu marketingu ? A może rodzina jaka ?

niemamimienia

Drastyczne cięcia w wypłatach, mimo, że ludzie dają z siebie wszystko. Ciepło w cztery litery ma centrala i ewentualnie etatowcy. Mam nadzieję, że to się odbije czkawką. Z pasją do motoryzacji ? Always progress ? Chyba raczej po trupach docelu i z wężem w kieszeni. Zawsze oszczędzali na pracownikach, ale teraz to już przechodzą siebie. Panie prezesie, nie tylko zarząd i dział marketingu ma rodziny, kredyty i plany na wakacje - proszę to wziąć pod uwagę

Stara załoga się wykrusza,a na ich miejsce przychodzą jakieś sieroty. Zastanawiam się czy Auto Land to jeszcze hurtownia,czy już dom dziecka i przytułek dla leni którym nie chce się robić? Pełno tam osób z grupami i różnymi chorobami. Dziwi mnie,że w takim miejscu zatrudniane są takie osoby? Mało tego,niektóre zdrowe osoby też nie są chętne do pracy. Więc jak tam ma być dobrze? Z drugiej strony,przy takich zarobkach nie ma co się dziwić. Obowiązkowa powinna też być higiena osobista,bo u niektórych z nią ciężko. Połowa kierowców,już dawno nie powinna tam pracować. Przecież to dziadki,które ledwo stoją. Cudem jest,że mają siłę prowadzić takie duże samochody i szarpać się z tym towarem.Większość pracowników nic tam nie znaczy. Są tylko narzędziami do ciężkiej pracy,dzięki którym elita firmy śmieje się,dobrze się bawi i ma wysokie zarobki. Pracownikom nie pozwalają nawet kupować części w przyzwoitych cenach. Idąc do konkurencji,dostaje się większy rabat jako zwykły klient. Najlepsi pracownicy i tym którym się chce,odchodzą z tej firmy i odchodzić będą. Zostaną tylko ćmy.

Autoland powolutku sunie w dół.. Pracownik tej firmy nie jest szanowany i nie mówie tu o poniżaniu słownym ale o poborach. Specjaliści bo inaczej nie można nazwać osoby, która musi wiedzieć gdzie znajduje się dana śrubka w pojezdzie (Sprzedawca) Zarabia w tej firmie przy dobrych wiatrach 2 800. Magazynier 2 300, przedstawiciel 2500. Więc co sie dziwić, że pracować się nie chce.. Tym bardziej teraz (koronawirus) kiedy pan (usunięte przez administratora)i wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką podjęli decyzje o ucięciu wypłat (Sprzedaż jest na takim samym poziomie jak nie lepszym niż w tamtym roku) Panie (usunięte przez administratora) tak się nie robi. Nie bronie ci człowieku brać zapomogi ale sprawę swoich pracowników mogłeś jakoś mądrze załatwić. (usunięte przez administratora) Dyrektorzy w tej firmie są tak zastraszeni, że boją się cokolwiek powiedzieć. Tu zarabia tylko najbliższe towarzystwo pana prezesa, reszta to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Dział zakupów ... tragedia. Pani dyrektor zakupów zatrudniając bierze pod uwagę chyba tylko wygląd przyszłej pracownicy, na tym stanowisku facet raczej nie zostanie zatrudniony. Pani dyrektor woli kobiety, nie tylko w pracy. Panie tam pracujące nie mają pojęcia jakim samochodem jeżdżą więc jak tu zatowarować taki magazyn ? Klocki do passata kupisz, po inne czesci smigaj do carsow. Ludzie, którzy chcą godnie żyć już nie pracują w tej firmie albo lada moment uciekną. Lepiej nie bedzie. Pozdrawiam.

Parodia

Z tą firmą współpracuje wielu mechaników. Jednak tylko niektórzy z nich,taktowani są jak królowie. To nie jest sprawiedliwie,bo wszyscy powinni być traktowani jednakowo. Ten który zrobi mały obrót,oraz ci którzy zostawiają tam sporo lasy. Towar jedzie i zaraz wraca. Często uwalony jakimiś smarami itp. Oczywiście trzeba przyjąć taki towar,bo mechanik puści focha i może pójść do konkurencji. Niektórzy zamawiają towar bez opamiętania,a potem tona zwrotów. Inni przetrzymują do ostatniego dnia i przyłażą na ostatnią chwilę.

Andżej

Firma katastrofa Dzisiaj czekałem za kupnem żarówki pol godziny - system maja taki ze tragedia. Sprzedawcy denerwują się klienci wkurzeni i koło się napędza. Nie wiem kto tam bierze pieniądze do kieszeni zamiast zainwestować w porządny system sprzedażowy - przecież ile można czekać aż „ruszy” . Za mną 5 osób zrezygnowało wiec sami sobie strzelają w stopę tracąc klientów . Ale czy to dla nich ważne ? Ważne ze prezesikowi zgadza się na koncie , zdecydowanie nie polecam

@Andżej

Detaliści uciekają, klienci hurtowi zostali tylko ci, którzy nie porównują cen i lubią być (usunięte przez administratora) Pan(usunięte przez administratora) nie lubi sie dzielić i bardzo dużą część marży, którą powinien sie dzielić z pracownikami ukrywa w swojej drugiej firmie. Ludzie to nie (usunięte przez administratora) tak jak uważacie w tej firmie...

Katastrofa
@Andżej

Sprzedawcy (usunięte przez administratora),czyli fachowi sprzedawcy,którzy na wszystkim się znają. W parę minut znajdą potrzebną część,a potem wychodzi pełno pomyłek i zwrotów. Laska w okularach jest najbardziej ogarnięta z nich wszystkich,chociaż jak ubierze się w krótką mini to wtedy wieje wiochą. Ona ma chyba z 50 lat i tak się ubiera? Po prostu wstyd. Mimo tego jako klient przychodzę tylko do niej,bo reszta do zbierania buraków nawet się nie nadaje.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Land - Olsztyn

• Jak się pracuje w Auto-Land?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Land tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Land?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 13 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto-Land