Auto-Land

Opinie o Auto-Land

Alechandro 2010-11-24 15:11
Tragedia
gosc2 2012-08-04 11:21
sami sciemniacze[usunięte przez moderatora] tam pracuja,kierownictwo nie szanuje ludzi no i zal mi tych mechaników co umowy pozawierali jeden wielki wałek nic wiecej
Pracownik 2013-02-10 15:07
ludzie wypisują takie bzdury bo na własne życzenie wylecieli z pracy.Do pewnych spraw trzeba dorosnąc.
ARBAJT 2014-04-03 14:39
OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM ( KARZDY NA KAZDEGO )
re 2014-04-14 14:12
lypa
jack88 2014-12-10 12:54
Pracuje w filii na pomorzu,nie bd pisać której dokładnie. Nie polecam,masakryczne zarobki ,nie szanują ludzi,kierownik załatwia własne interesy w godzinach pracy,potem mamy kłamać że był na sklepie.Szefostwo wpada raz na miesiąc.Tragedia !!! ciągle mało mało i mało.Kantują mechaników na maxa.Przedstawiciel to jeden wielki wał,szkoda tych mechaników co umowy im wcisnął.Detalistom często wciska się "Asygnaty" Nagrody z Olsztyna przejmuje filiant.Pozdrawiam Pana A...
M C 2014-12-13 13:59
Pracowałem kiedys w tej firmie kasa słaba. kierownictwo zalezy kto. ale niektuzy tam som niepotrzebni bo nic nierobiom prucz pszeglodania stron w net. .teraz mam prace gdzie sie ludzi szanuje i zarabia normalnie .Ogólnie nie polecam.
bezrobotny 2015-05-24 19:28
szukam pracy -możecie napisać czy w olsztynie jest ok bo nie chce dojeżdżać do stawigudy
rip 2016-05-11 19:27
rzeczywiście na warunki można liczyć całkiem niezłe. WArto się zastanowić nad pracą tutaj jeśli czegoś szukacie . Szukają głównie przedstawicieli handlowych w Auto-landzie
Landowiz 2017-01-15 20:43
Pracuje w Auto landzie od 6 lat początek był ok ale po zmianie szefostwa do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nom stop mało i jakieś ale w kierunku pracownika
Emilly 2017-02-20 10:41
Przed chwilą chciałam kupić napinacz hydrauliczny do Audi a4 b5 i po wytlumaczeniu dla Pana sprzedającego czego potrzebuje ten chciał mi wcisnąć napinacz sprężynowy i nie od rozrządu tylko od paska wielorowkowego... Jeden wielki śmiech na sali... Na dodatek przez telefon podają inne ceny niż w rzeczywistości. Mało tego. Tak wielki oddział a nie posiada w sprzedaży simeringów do weżów chłodnicy. Naprawdę odradzam ten autoland gdyż większość ludzi którzy tam pracują nie mają zielonego pojęcia co w ogóle tam robią.
Gosc 2017-03-18 18:58
Nie polecam
Sk 2017-03-28 15:34
Wlasnie mialem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną i zapytałem na jakie warunki finansowe mogę liczyć. Na moje pytanie Pan który ze mną rozmawiał bardzo oburzony odpowiedzial że w takiej sytuacji nie mamy o czym rozmawiać bo pieniadze to nie priorytet. Jestem bardzo zirytowany taka sytuacją. Uważam że w ogóle w kazdym ogłoszeniu wynagrodzenie powinno być podawane na 1. miejscu. Podawane sa wymagania zakres obowiązków natomiast co z wynagrodzeniem? Czy wynagrodzenie kierowcy-magazyniera jest az tak wysokie bądź niskie że jest utrzymywane w tajemnicy. Pozdrawiam Pana który ze mną rozmawiał.Jestem ciekaw czy dla Niego wynagrodzenie to nie priorytet i pracuje jako wolontariusz
Ksiegowa 2017-07-19 19:22
Placa w dziale ksiegowym tez marna atmosfera rowniez
Ceglak 2017-07-20 22:04
Haaaa zmarnowane 4lata OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM
Edyta 2017-07-25 11:15
@Ceglak - czy możesz opisać warunki zatrudnienia w Auto-Land? Jakie wygląda kwestia zarobków? Jaka forma umowy jest podpisywana z pracodawcą? Te cenne informacje pomogą osobom, które są w trakcie poszukiwania pracy.
Zostaw swoją opinię o Auto-Land - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Land