ppg

Wrocław

Opinie o ppg

anonim 2010-12-26 01:23:04
Dobrze,że już jestem na emeryturze.W tej firmie nie da się już pracować.Nastały najgorsze rządy w historii tej firmy.Sukcesywnie jest rozkładana na łopatki.To już nie moje zmartwienie,niech się zagryzą.Jedna obłuda,zakłamanie,efekciarstwo-niekompetentnych na "górze" To równia pochyła ......
Anulka 2010-12-28 23:32:47
Tak,zgadzam się z tymi opiniami,NIE POLECAM !! Brak kompetencji zarządzających,zrobiło się [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] operacyjne
anonim 2011-07-10 14:34:58
Firma w której pracownik się nie liczy,jest złem koniecznym Nie polecam tam pracy !!!!!!!! Preferowane są święte krowy,a jest ich wiele
hssh 2013-04-19 09:27:27
Szkoda, że robią ludzi w H..po rozmowach kwalifikacyjnych, obiecuja oddzwonić, a cisza w eterze a po tygodniu ponowienie ogłoszenia o wolnym stanowisku. Jak rozumiem - człowiek, który poświęcił im swój czas na rozmowę - nie zasługuje na odp. zwrotną, chociażby na maila.
Niby amerykańska firma, a zachowanie jak z głębokiego PRL.

Sytuacja z woj. lubuskiego, rekrutujący p. (usunięte przez administratora) ( niski wzrost odpowiada niskiemu poziomowi zachowania - w tym szczególnym przypadku).
er 2016-03-30 19:27:41
no w sumie masz racej chociaz d rugiej strony to powinno byc calkiem normalne ze firma zatrudnia pracownikom na umowe o prace jednka nie wszedzie tak jest
Zostaw swoją opinię o ppg - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ppg