Opinie o Subway w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Subway. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Subway na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Subway w Warszawa

omg

6zl na reke to psia stawka ale murzyni ze wschodnich guberni (czytaj lubelskie itp) nie narzekaja hahahahaha

olasid

Czy posiada ktoś formuły których się trzeba nauyczyc ? kierowniczka mi dała tylko na chwilę, nie wiem skąd mam to wiedzieć

martyna

Stawka 6,50 na rękę już sama w sobie jest śmieszna a oni chcieliby jeszcze nie wiadomo jakiego zaangażowania i dyspozycyjności na telefon. Ruch w lokalu mały i całą zmianę praktycznie samo sprzątanie... Nikomu nie polecam

lukrecja860
@martyna

dokładnie. Zgadzam się w 100%

magda

Jak zapierdzielasz ponad 200h w miesiącu. W Krakowie jest 2 właścicieli subwayów ( z resztą jeden z nich jest dodatkowo regionalnym przedstawicielem subwaya) i u obu są cyrki w lokalach. Kiepskie dostawy- musisz świecić oczami przed klientami; długie zmiany (nawet po 15h), ciągłe patrzenie na ręce czy nie kradniesz, opierdziel że brudno, kiedy brakuje osób do pracy, a szef nawet porządnego mopa nie chce kupić i dostarczyć środków czystości, dodatkowo za wszystko kary i obcinanie wypłaty. Nie polecam

sam
@magda

Praaca nie jest trudna, ja robie swoje bo tak szybciej czas leci, dostałam za to pochwale i podwyżkę. Wywalili ostatnio kilka osób w Krakowie, ale mi to pasuje bo nowe skupiają się na pracy a nie kombinowaniu.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
maciek

na pewno potrzeba taką książeczkę posiadać, bo z tego mi się wydaje to przy pracy przy jedzeniu jest to 100% wymóg. Jakby przyszedł sanepid, a ktos by tego nie miał to koniec, zamykają interes, wiec żaden pracodawca nie będzie ryzykował. Nie wiem jak to jest ze stawkami, ale podobno można wyrobić 1900 zł do ręki?

monika

cześć wam, rozumiem, że żeby pracować w subway to z racji tego że jest to robota przy jedzeniu to każdy pracownik musi posiadać książeczkę do celów sanitarno- epidemiologicznych? dobrze rozumiem? jeśli tak to czy każdy musi sobie ją sam zapewnić jeszcze przed pracą czy może subway na zrobienie jej kieruje?

Mimi

Straszny wyzysk, dodatkowo obsługując klientów należy mieć wiecznie przyczepiony uśmiech do twarzy inaczej gdy kierownik zauważy że jesteśmy niedostatecznie podekscytowani naszą pracą daje nam reprymendę :) Plus umowy przedłużane co miesiąc....oczywiście pracodawca może Cię wywalić z pracy z dnia na dzień. AAA i oczywiście w pracy nie można usiąść i odpocząć chyba że jest się na zmianę z w miarę ok kierownikiem inaczej nie ma zmiłuj 8 godzin naprawdę ciężkiej fizycznej pracy za grosze... Wieczna rotacja pracowników ponieważ gdy ktoś dostaje lepiej płatną pracę od razu zwiewa. Jedyny plus to fajni współpracownicy i wypłaty na czas.

miki

poszukuję kogoś kto pracuje w subway na dworcu centralnym !

polibuda

subway pod polibudą to totalna wiocha, ksiądz jako że najstarszy menadżer pomiata wszystkimi i się opierdziela na każdym kroku. nie dają ci umowy, podwyżka po kontroli to mit zarezerwowany tylko dla znajomych menadżerów. resztę pracowników się wykorzystuje i zwalnia jak tylko zaczynają się orientować że są robieni w konia.

centralny

Ekipa super poza managerką która nie zna się na swojej pracy, nie robi nic poza siedzeniem na pudelku i krzyczeniem na pracowników. Dodatkowo ma gdzieś prośby i sugestie pracowników. Nie polecam pracy w subway na dworcu centralnym w warszawie

ada

praca na prawdę w porządku. jak dla mnie przyjemna, na atmosferę nie narzekałam wcale (ale to wszytko zalezy od punktu) generalnie wszystko super! Ale pod warunkiem, ze prace traktuje sie jedynie jako dodatek, z ktorego coś tam wpadnie. jesli chodzi o samodzielne utrzymanie (8-9zł/h) to niestety odpada:/

dora

Siema. Pracowałam w Subie w Warszawie. Jako kierwonik zmiany miałam stawkę 10zł netto plus dodatki od zaliczenia kontroli (po kontrolach zawsze burzliwa atmosfera, ktoś czegoś nie dopilnował, itp.), dodatkowa sprzedaż - ok. 0,5zł/h. Praca nie była zła, ekipa super, swoje trzeba wystać. Czasem zdarzały się nieścisłości co do grafiku - głownie praca w święta czy w weekendy. Wypłaty zawsze na czas.

Stach

A skąd mają wędliny to są polskie czy z zagranicy mrożone

wons. (hiszp.)

płacą marnie, upierdaczają godziny przy rozliczeniu, śmierdzi i ogólnie jest jakoś dziwnie... ...polecam stÓdemtĄ.

SGNIESZKA

hejka mam na imi Aga obecnie pracuje w Anglii w subwayu..tylko ze to 10 razy wiekszy iz te otwarte w Polsce chcialabym sie dowiedziec ile ma sie godzin w tygodniiuu

Stawka tylko pierwszy miesiac(szkolenie) jest za 8zł/h.Potem jest 10zł/h. [usunięte przez moderatora] praca.Polecam

Słowa kojarzące się z Restauracja Subway (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą Atmosfera i ludzie tam pracujący są wporządku Od jakiej stawki można negocjować pensję?stawka to 8 zł netto/h Najbardziej podobało mi się w Restauracja Subway:Przyjazna atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w Restauracja Subway:niska stawka

Zostaw merytoryczną opinię o Subway - Warszawa

• Jak się pracuje w Subway?

Zobacz opinie na temat firmy Subway tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Subway?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Subway?

Kandydaci do pracy w Subway napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Subway
2.6/5 Na podstawie 42 ocen.

Subway