Opinie o Subway w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Subway. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Subway na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Subway w Warszawa

Iwona

@Exgirlsub, czy będąc pracownikiem firmy Subway można liczyć na szeroki pakiet benefitów lud dodatków pracowniczych? Z miłą chęcią dowiemy się więcej informacji w tym temacie, stąd zapraszam Cię do kolejnego wpisu w tym wątku, większa ilość informacji będzie tu bardzo pomocna dla innych użytkowników forum!

Onaaa
@Iwona

Niestety nie ma w subwayu zadnych benefitow dla pracownika chociazby takich jaka karta multisportu

oxi
@Onaaa

Nie. Co najwyżej możesz sobie za 3 zł kanapkę zrobić.

Iwona

Pracujesz w Subway? Chętnie dowiemy się jak teraz wyglądają warunki zatrudnienia w firmie.

Adrian

13.70 brutto(nie mam 18) ,umowa ,atmosfera super :) Subway Gdynia Pkp polecam

Przy Kasia powiedziałam dziewczynie że przyszłam na na rozmowę o pracę zaprowadził mnie na zaplecze do kierownika. Kierownik bardzo miły, wszystko wyjaśnił mogłam zapytać o wszystko, pytał o ilość dni w które chciałabym pracować, posiłków się moim CV i pytał się o niektóre pozycję w nim. Umówiliśmy się na pierwszy dzień

Exgirlsub

Pracowałam w Złotych Tarasach przez rok. gdyby nie zmiana miejsca zamieszkania pewno bym jeszcze tam Pracowała. stawka ponad 11 na rękę - więc dla studentki ok. Ktoś się Pytał o ból nóg - to prawda, ale chyba po tygodniu już zapominasz o tym. Fajna ekipa , większość studenty i słoiki :) Miło wspominam ten okres , wypady po pracy na ...

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
Iwona

@Dalia bardzo dziękuję za odpowiedź. Rzeczywiście, w przypadku franczyzy warunki mogą się różnić. A co możesz powiedzieć o samej pracy? Też tak jak @ack powiedziałabyś, że nie jest ciężka, ale trzeba się liczyć z bólem nóg? Jakie są Twoje odczucia na ten temat?

Iwona

@ackrozumiem, że praca w Subway Ci odpowiada. W jednej z ofert pracy znalazłam informacje, że wymagana jest dyspozycyjność minimum 4 dni w tygodniu. Czy podobnie jest w Twoim miejscu pracy? Mógłbyś powiedzieć też coś więcej o tym jak elastyczny jest grafik? Ma się na niego duży wpływ?

Dalia
@Iwona

Subway to franczyza więc wszystko zależy od właściciela i zasad panujących w danej firmie. U mnie nie ma wymaganej liczby dni ani godzin do wypracowania. Ale wiadomo że jak mamy dużo osób to nie opłaca się trzymać kogoś kto pracuje dwa razy w miesiącu. Grafik układany jest z tygodnia na tydzień, więc jak się chce tak się pracuje. Zdarzają się oczywiście sytuacje że nie ma ludzi na jakąś zmianę i wtedy zaczyna się szukanie po innych restauracjach albo nacisk na pracowników. Chociaż takie zmiany zazwyczaj bierze kierownik.

ack

Praca nie jestem bardzo ciężka ani wyczerpująca.Zarobki okolo 12zl/h może nie są szczytem marzeń ale zle tez nie jest. Generalnie na plus .Jedyne do czego mogę się przyczepić to monotonnia i ból nóg po wielu godzinach pracy.

Kasia96

U nas stawka oscylowała od 9 do 12/h nie licząc kierownika i jego zastępcy plus do tego 2zł do każdej godziny od 22 do 6, więc dla studenta pieniądze spoko Ludzie byli fantastyczni, nie tylko na mojej restauracji ale też pokrewnych, z którymi mieliśmy kontakt, obowiązki w porządku, pieniądze na czas. Bardzo miło wspominam!

JJBoby

No Subway to zawsze dobry wybór jeśli chce się mieć dobrego pracodawce, zwłaszcza że niektóre nie mają dużo pracy, zależy gdzie znajduje się punkt, te na osiedlach (poza centrami handlowymi) to najspokojniejsza praca w jakiej kiedykolwiek pracowałem.

Yoedi

Subway w Gdańsku, Galeria "Madison" Pracuje od kilku tygodni. Nie ma żadnego patrzenia na ręce, atomserfa jest spokojna i przyjazna. Nikt nikogo nie popędza. Kierowniczka jest świetna, zna się na pracy i zawsze pomoże :) Jeżeli chodzi o zarobki to jest różnie. W trakcie szkolenia (w sumie to 20h) stawka to jakoś 5zł, po tym okresie podwyższają do 7,5. Ale gdy wykonasz jakiś test na ich stronie to stawka wynosi 10zł/h. Więc nie jest najgorzej. Grafik jest elastyczny, to oni dopasują się do Ciebie. Z napojów z dystrybutora możemy korzystać bez ograniczeń, kanapka przysługuje jedna w ciągu całego dnia (mają konkretne kanapki, więc jedna to wystarczająco), kawa jest płatna 1zł. Dla mnie super. Polecam! Pozdrawiam

tittez

Witam chcę podjąć prace w Subway ale jako dostawca ktoś mi powie jak wygladaja stawki i czy jest umowa o prace po jakims tam przepracowanym czasie czy zwykle zlecenie z zusem ? Studentem nie jestem.

były -ex

Pracowałam w Tarasach przez kilka miesięcy, ogonie stawka prawie 10 na rękę. Nic trudnego ,czasem wiekszy ruch ,czasem sie stoi i udaje że sprzata :) Fajni ludzie ale to dlatego ze studenciaki same...

ciekawy27

To bardzo niska stawka. 1355zł netto to płaca minimalna w Polsce dla osób zatrudnionych na etacie. Więc bez nadgodzin wychodzi więcej. Obsługa klienta to ZAWSZE jet ciężka praca. Najczęściej za bardzo niskie wynagrodzenie tak jak w Subway. Trzeba by było brać nadgodziny, żeby zarobić 1500zł netto.

ciekawy27

7,5zł netto za godzinę tak ? A ile godzin miesięcznie średnio pracujecie ? Bo jeżeli 160 godzin to wychodziło by 1200zł netto.

kxox

Pracuję w firmie od pół roku i po wszelkich rewolucjach jakie tam się działy jestem nawet zadowolona. Największym minusem całości jest stawka, bo harujesz jak wół, a nawet premii nie dostaniesz, a 7,5zł/h to śmieszne pieniądze. Praca łatwa, atmosfera z większością pracowników (bo nie ze wszystkimi) genialna, można się łatwo zżyć i zaznajomić tak, że wyjścia na piwo po wieczorej zmianie to pikuś i przyjemność. Praca łatwa, oprócz tej stawki nie narzekam, grafik elastyczny, a w ostatnim czasie same rewolucje, ale w większości pozytywne. Chętnię udzielę odpowiedzi zainteresowanym pracą jak to wygląda z tej szczerej strony, nie mam zamiaru owijać w bawełnę:) Pozdrawiam!

@kxox

ciekawy27

"Artysta kanapkowy co jakoś bardziej do mnie przemawia" :D no i jak się nie śmiać jak się czyta takie rzeczy ? :P

msc

Po pierwsze nie trzeba mieć statusu studenta, po drugie praca nie jest trudna pracuje już od roku i ludzie którzy u nas pracują są zadowoleni, żadnego patrzenia na ręce nie ma u nas jedzenie i picie jest za darmo do oporu. Polecam spróbować w naszym punkcie jest naprawdę okay.

staly pracownik

Ogolnie straszne godziny pracy, zaczyna sie czasem o 5 rano a zamknieca sa do 24. Atmosfera jak w fabryce , każą sie usmiechac , a kierowniczka sama tego nie robi tylko krzyczy i jest wyniosła. dlugo tam nie nie wytrzymałam.z tego co wiem w innych subway jest lżej , moja kuzynka pracowała w jakiejs galerii i była a zadowolona.

kanapkers

Igor, niezły z Ciebie leming, jak nazwą posadę stróża-specjalistą ds ochrony, to też lecisz podniecony, bo to lepiej brzmi i łatwiej przełknąć wtedy te 6zł/h i pogardę?

xyz

W Warszawie stawka 8zł za godzinę. Na początku jest płatne szkolenie i okres na naukę - miesiąc, wtedy teoretycznie powinni być wyrozumiali (tak oczywiście nie jest). Mała kanapka dla pracowników 2zł, duża 4zł, 1zł za colę na cały dzień albo 1zł za wodę - szkoda, że nie ma czasu żeby sobie ją zrobić i zjeść. Praca nie jest trudna, ale na wieczornej zmianie trzeba jeszcze gruntownie wszystko posprzątać. Poza obsługą klienta trzeba sprzątać non stop/ dorabiać składniki/ zmywać. Nie można usiąść, poza 15 minutami przerwy i cały czas trzeba coś robić, nie wolno ani na chwilę 'tylko' stać. Za wszystkie przewinienia obcinana jest pensja. Wymagają ciągłego uśmiechu, zadowolenia, wiecznie o coś się czepiają, atmosfera słaba, dużo nerwowości. Nie warto.

Zostaw merytoryczną opinię o Subway - Warszawa

• Jak się pracuje w Subway?

Zobacz opinie na temat firmy Subway tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Subway?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Subway?

Kandydaci do pracy w Subway napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Subway
2.6/5 Na podstawie 42 ocen.

Subway