Opinie o WORK & PROFIT w Warszawa

Agencja Pracy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WORK & PROFIT w Warszawa

Dominika

Super kontakt z Panią Koordynatorką Katarzyną Stanios, bardzo miła i empatyczna osoba. Organizacja na najwyższym poziomie, nie ma sie do czego przyczepić, jak najbardziej polecam każdemu!

Dawid

Pracuje z work&profit juz od jakiegoś czasu koordynatorka pani Kasia Stanios bardzo miła i zawsze służy pomocą kiedy wynagrodzenie sie opóźniało sprawnie i szybko pomogła. Polecam worka jako praca dorywcza sprawuje się świetnie, maja spory wybór sklepów w których można podjąć zlecenia w moim przypadku była to ostatnio piękna rossmann, można wybrać sobie sklep przez co i godziny pracy bo niektóre sklepy przyjmują dostawy nocne niektóre w dzień itd. Polecam

Polecam ta agencje pracy, pensja zawsze w terminie. Jestem zadowolona ze współpracy z koordynatorka Katarzyna Stanios. Bardzo miła, życzliwa, wesoła, kompetentna osoba z pozytywnym nastawieniem do pracowników. Dzięki niej od kilku miesięcy pracuje w drogerii Rossmann na Mokotowie w Warszawie.

Bardzo dobra koordynatorka

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie WORK & PROFIT? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
kandydatka

czy podawanie nr konta w kwestionariuszu kandydata do pracy jest obowiązkowe? dziwny proceder przed okresem próbnym tylko po rozmowie tel.

ASIA

NIE POLECAM PANI IZABELA PODOBNIEZ KIEROWNIK MOJ PROWADZĄCY, WYRZUCIŁA MNIE Z PRACY ZE WZGLĘDU ZATAJANIA CIĄŻY O KTÓREJ DOWIEDZIAŁAM SIE DWA DNI WCZEŚNIEJ. ODJĘLI MI Z WYPŁATY PONAD 40 ZŁOTYCH, ZA CO,?

Marysia

Praca dodatkowa w godzinach i dniach odpowiednich dla siebie, wynagrodzenie na czas. Dla mnie idealnie bo przez sytuację rodzinną mogę pracować tylko popołudniami i to w nie każdy dzień. Mogę polecić z czysty sumieniem

Zofia
@Marysia

I ile się zarabia na tych nadgodzinach, dużo więcej?:)

@Zofia

To nie sa nadgodziny tylko dodatkowa praca i zarobki różne w zależności od konkretnej oferty. Najlepiej sprawdź sobie na ich stronie w dziale oferty pracy

argablus

Byłem wielokrotnie na inwentaryzacjach i muszę przyznać, że jest wszystko ok. Jako dodatkowy zarobek jak najbardziej polecam. Koordynatorzy przynajmniej w Warszawie spoko miła i przyjazna atmosfera podczas inwentaryzacji. Chcesz dorobić jak najbardziej polecam.

Magdalena
@argablus

A jakie stawka są w tej firmie za taką pracę " z doskoku"?

@Magdalena

Musisz sprawdzić konkretne ogłoszenie na ich stronie. Ja pracowałem i za 20 zł i za 30 zł za godzinę

Aleksandra

(usunięte przez administratora)! WAŁY I W DODATKU KRĘTY JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY REKRUTER PANI MIROSŁAWA PIELOCH TO FAŁSZYWY CZŁOWIEK JAK NAJDALEJ!

@Aleksandra

niestety ale u mnie zwlekali z wynagrodzeniem i do tego pod nieobecność przez chorobe ucieli mi 100zł z pensji tygodniowej małym druczkiem w umowie jest napisane ze pobieraja swoje oplaty administracyjne i ubezpieczeniowe gdzie stawa wychodzi psia mialem do czynienia z tą kobieta niejako Mirosławą Pieloch i jest to babsko okropnie aroganckie i nie ma za grosz kultury w dodatku kręci az sie śmiac chce OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM

Kasix
@Piotr

Wlasnie dla mnie to jest chore, ze pobieraja sobie jakakolwiek oplate za nieobecnosc w pracy z powodu choroby. Mialam podobna sytuacje kiedy zachorowalam. Musialam isc do lekarza rodzinnego po e-zwolnienie poniewaz w przeciwnym razie musialabym placic kare 100 zl, gdzie przypominam, ze praca jest na umowe zlecenie i oni moga nam kazac przyjsc do pracy jeszcze w ten sam dzien kiedy mamy wolne a kiedy nam wypadnie sytuacja losowa to jest z tym problem.

malcolm

Brak kontaktu, pisałem wielokrotnie na messenger i w ofertach pracy na różnych portalach wysyłałem CV. Mam wrażenie, że to agencja widmo.Kontakt zerowy.

Krystyna
@malcolm

chyba messenger przy wysylaniu cv to nie jest dobre wyjscie, przynajmniej ja nigdy nie pozwolilam sobie tak dreczyc potencjalnego pracodawce ... a na maila cv wysylales tak po prostu?

Czy WORK & PROFIT zapewnia kartę multisportu?

Kasix

Niestety niczego nie zapewnia.

Zuzia

Nie polecam byłam na inwentaryzacji i pieniędzy nie dostałam .

Inwentaryzacje
@Zuzia

To musiałaś nie dopełnić formalności. Ja chodzę na inwentaryzacje co rok od kilku lat i zawsze wszystko się zgadza. Zadzwoń do koordynatorki i zapytaj o powód spóźnienia wynagrodzenia.

Jaki jest wkład kierownictwa WORK & PROFIT w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Januzi

@Pytanie Najlepiej zadzwoń do centrali firmy (dokładnie do działu HR) i zapytaj się a nie zadajesz takie pytanie na ww. forum. Tu stali pracownicy agencji nie zaglądają chyba bo najzwyczajniej nie mają na to czasu.

Magdasz

Zerowe????

Moniii

Szukam kontaktu do kierowniczki która zarządza między innymi w Czeladzi

Tamara
@Moniii

Może napisz do nich na Facebooku ja tam dostałam kontakt

tfu

Człowiek się natyra ,potem rozchoruje a Ci naliczają kary za nieobecność.... Jakaś żenada.... Nigdy więcej .

Wwwwww
@tfu

Kary? W jakiej wysokości?

Katarzyna

Pracuje z Work&Profit już od ponad roku i zawsze jest ok. Wypłaty na czas, jak potrzebuję jakieś zaświadczenie to korzystam z konta pracownika. Koordynatorka jest miła. Jak od razu nie odbierze to pisze jej sms o co chodzi i oddzwania.

agatasz

Czy wam też nie przedłużyli umowy po dwóch miesiacach?

Pracowałem na nocki- inwentaryzacje. Bardzo dobry kontakt z koordynatorką. Kasa terminowo wypłacona. Polecam

Aga

Witam w sprawie wykładania na gliwice ma moze ktos numer telefonu ?

moje negatywne zaskoczenie

W ogłoszeniu proponowali więcej... liczyłam się że zabiorą mi pieniądze z racji że nie jestem studentem i że wszystko się pozmieniało w opłatach. Ale opłata administracyjna :O to jakiś absurd nie rozumiem jak można płacić dodatkowo za coś 7 zł.. na pieniądze wciąż czekam. Najpierw współpraca wydawała się ok, po czym widzę że mam obcinane pieniądze za bzdury i tak na prawdę nie miałam wyboru by nie zatwierdzać bo umowę trzeba mieć by iść do pracy... Kiedyś współpracowałam z firmą work service też miałam złe doświadczenia ...

Zostaw merytoryczną opinię o WORK & PROFIT - Warszawa

• Jak się pracuje w WORK & PROFIT?

Zobacz opinie na temat firmy WORK & PROFIT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WORK & PROFIT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 13 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WORK & PROFIT