counter
2 11 61 5 1

Popularne opinie

Fuji fuji

Odnośnie sytuacji z kilku dni. W zakładzie są pracownicy, równi i równiejsi. Każdy zostaje przypisany do zmiany i chcąc zostać na zmianie a, zostaje przeniesiony na inna słyszy, ze to nie jest przedszkole. Niektórzy pracownicy idąc z płaczem do Kierownika zostają. Jaka w tym wszystkim sprawiedliwośc? Pracownicy są traktowani na tym samym poziomie?

Tak11Nie3

Jakim pracodawcą była dla Ciebie firma Ajinomoto Poland Sp. z o.o.? Czekamy na Twój szczery komentarz.

Tak50Nie1
Kasia

Pracowałam w Ajinomoto krótko, ale nie wspominam tego dobrze. Atmosfera była okropna, ciagle obgadywanie siebie nawzajem, robienie sobie na złość i ciągła konkurencja.na „Nowych” oczywiście patrzenie z góry. Nie poszłabym drugi raz tam do pracy. Pracownicy mieli ogromny problem, żeby pomoc nowej osobie w czymkolwiek. Powinni przede wszystkim wymienić pracowników na młodszych, bo te starsze babki, które tam pracują zachowują się jakby były nie do ruszenia i można by im było wszystko, plociuchy. Nie jestem zadowolona z pracy w tej firmie.

Tak31Nie
Henry

Trudno znaleźć dobrą opinię. Jesteście przekonani, że nie warto starać się o pracę w firmie?

Tak21Nie1

Wszystkie opinie

obserwator Nowy wpis

Kierowniczka zmiany E wyraźnie upatruje kozła ofiarnego do wykonania robót mniej ambitnych w sposób podśmiechujkowy i ironiczny dając do zrozumienia ,że jest pracownikiem mniej wartościowym a tym samym inni są faworyzowani.Administratora proszę o nie usuwanie tego wpisu ponieważ ta sytuacja ociera się o mobbing.

Tak8Nie3
Kierowca Nowy wpis
Klient

Mily personel, bardzo dobre warunki sanitarne, szybki zaladunek.

Tak5Nie1
Igor Nowy wpis

Ile ta firma ma zakładów ?

Pracownik Nowy wpis
@Igor

Na świecie kilkaset, w Polsce jedna sztuka.

wojtuś
Kandydat

Witam wszystkich.Chodzą plotki,że przed weekendem jedna z osób przerwała pracę ponieważ jej współmałżonek miał test na wirusa z wynikiem pozytywnym,ale myślę że to nieprawda bo na pewno poinformowano by o tym pracowników,w takim przypadku pracownicy mogą być nosicielami wirusa a w weekend odwiedzali swoje rodziny,wyjeżdżali na wypoczynek itd.Kierownictwo powinno wyjaśnić te pogłoski,które roznoszone są drogą pantoflową.Jeśli to prawda to ze strony firmy byłaby skrajna nieodpowiedzialność.

Tak2Nie7
@wojtuś

To jest nieprawdziwa informacja i chodzi o inny zakład. Proponuję pytać kierownictwo w przypadku wątpliwości.

Tak9Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Fuji fuji

Tak11Nie3
Hihi
@Fuji fuji

Trzeba popłakać u kierowniczki Wioli i Pani Basi układ zamknięty. Kolejny spoko kiero się zwolnił ????bo miał dosc układów...

Tak8Nie1
Krysiulka
Kandydat

Witam.ile dni w tygodniu się pracuje i jak wyglądaja zmiany cz jest gotowy narzucony grafik

@Krysiulka

Witam, pracuje się w systemie 2 lub 3 brygadowym. Od poniedziałku do piątku, co 3 tygodnie w sobotę. 5 dni w tygodniu, sporadcznie 6. Jeżeli 6 to jest to oddane lub płatne nadgodziny. Grafik jest komunikowany w drugiej połowie miesiąca na następny miesiąc.

demo

przeciez to spozywka poproscie kierownika produkcji niech da przyklad i pracuje z wami bo podobno brakuje ludzi jezeli twierdzi ze jestescie bezpieczni to niech wylezie z biura i do roboty ciekawe czy swojej rodzinie by nakazal pracowac 6 dni w tygodniu sanepid powinien sie wziasc za ta firme bo to skandal

Grzegorz
@demo

"Brakuje ludzi", czyli rotacja jest na dosyć wysokim poziomie? Dlaczego tak jest? To w takim razie w jakim systemie i w jakich godzinach pracujecie skoro piszesz o 6 dniach w tygodniu?

karlo

panuje epidemia koronowirusa wszedzie sa skracane czasy pracy a oni dolozyli jeszcze przymusowo soboty pomimo ze niepowinny byc w grafiku bo to godziny nadliczbowe ale ta firma moze to nic ze ludzie stoja tu przy lini jak sledzie w beczce ich koronawirus nie wezmie wedlug pana kierownika produkcji tu czlowioek sie nie liczy tylko cyferki na koncie firmy

Obiektywny

I dalej to samo Brygada F nie pomogła zmiana kierownika, dalej robią co chcą wcześniej było spokojniej, teraz poczuły się tak bezkarnie. Czekać na zmiany kierownicze i się tam dopiero zacznie ciśnienie. Nie polecam

Tak5Nie
Mhm

Firma jest spoko z dyrektorem i biurem można się zawsze dogadać największy problem jest na produkcji. Plotki, ploteczki, a to tylko dlatego, że jak brygadzistka kogoś polubi to starym prudernicom się to nie spodoba. Latają do biura, wymyślają (usunięte przez administratora) No żal patrzeć. Na szczescie już tam nie pracuje. Każdy wie jak potrafią być denerwujące baby którym mąż nie dogadza I muszą sobie jakąś rozrywkę znaleźć. Zmiana E najlepsza nigdy nie słyszałam żeby ktoś się tam żalił a zmiana F(usunięte przez administratora)

Tak2Nie2

Jakie są mocne strony pracodawcy Ajinomoto Poland Sp. z o.o.?

@Pytanie

Zwalniają pożądanych Ludzi zostawiają Prostaków, zakładem trzęsie kilku pracowników ze wsparciem zarządu na telefon. Ogólnie rodzinna sielanka kadrowo produkcyjna a kierownictwo też pozostawia wiele do życzenia kierowniczki stosują komunistyczne praktyki zarządzania kierownik PN. To tepak bez Brygadzistki zginie jak i pozostałe kiero i zaczyna się sraczka i walka o Brygadzistki ????????????

Tak9Nie
HM

Nie jest źle. Widać, że od jakiegoś czasu się poprawia się sytuacja. Jest nowa kuchnia, jakieś owoce. Powoli próbuja poprawić warunki.

@HM

Kuchnia jest bo juz musieli zrobić bo tyle osób tam pracuje, a ludzie po szatniach jedzą i piją. Owoce dali bo rolnikom zostało.

Ooooo

Nie

Aha
@Ooooo

Kasowanie opinii dalej (usunięte przez administratora)

Jamo

Nie zgadzam się z większością. Chyba komuś ktoś nacisnął na odcisk I teraz proboje swoich sił tutaj. Pracuje już jakiś czas i Nigdy nie słyszałam żeby ktoś marudził na kierowników czy brygadzistki. Są bardzo mili, lubią sobie po żartować, wszystko dokładnie wytłumaczą I nie siedzą ani nie plotkują. Sami się biorą za robotę. Wśród pracowników też nie słyszałam żeby ktoś komuś robił na złość. Nie odczuwam 40 stopni i nie ma żadnego smrodu i w łazience nic nie wybija. Żadnych robali czy szczurów. Moim zdaniem jak ktoś jest źle nastawiony na pracę i na ludzi to później się zwalnia i ma pretensje do wszystkich. A prawda taka NIE NADAJESZ SIĘ DO TEJ ROBOTY. Dziękuję za uwagę.

Tak6Nie5
Marta
@Jamo

Jak zatem widać - ilu pracowników, tyle różnych opinii. Ale to dobrze, że chociaż Ty jesteś zadowolona z pracy w Ajinomoto. Nie ukrywam, iż szukam tu informacji odnośnie tamtejszego wynagrodzenie. Powiesz mi wobec tego coś o zarobkach w tej firmie?

lolo
@Jamo

To jesteś osobą bez żadnych ambicji że tam jeszcze pracujesz. I nie popieraj dna bo to dno z grubym mułem.

Lolo
@lolo

Tak masz rację brak ludzi z ambicjami wykanczaja pożądanych a banda prostaków myśli że są niezastapieni. Kiedy ktoś tupnie noga w tym zakładzie

Fuji huii 2

Witam wszystkich którzy to czytają ale nie polecam pracy w tej firmie z tego powodu ponieważ jest nie miła atmosfera z tego powodu że ludzie każdemu (usunięte przez administratora) obrabiaja niektóre Brygadzistki ponizaja pracowników przy wszystkich w szczególności i nie dają szansy niektórym operatorom żeby coś mogli coś osiągnąć a nie cały czas na końcówce muszą pracować i bez przerwy układać na palety i robić wszystko żeby Brygadzistka mógł jak najwięcej posiedzieć i tylko na plotki do innych wykorzystują pracowników. A gdy (usunięte przez administratora) często wybija w łazienkach czy szatniach każą pracownikom sprzątać agdy nie chcą sprzątać wypisują za to nagane ale wiadomo nie należy to do obowiązków pracowników ale polecam zmianę F dużo młodych osób dobra współpraca między pracownikami nikt na nikogo nie plotkuje no i również powiem jak i kierownik i Brygadzistka są mili i dobrze jest tam wszystko zorganizowane oczywiście mówię o2 zmianowym systemie ja już tam nie pracuje i wszystkich serdecznie pozdrawiam tych najlepszych pracowników którzy chcą coś osiągnąć a ciągle narzekać codziennie bez przerwy L. No i również biuro czy też pracodawca powinienen docenić pracę tych najlepszych pracowników i dawać chociaż jakieś za to nagrody chociaż jakieś drobne żeby pracownicy poczuli się docenieni przez całe biuro

Tak11Nie
Aha
@Fuji huii 2

No właśnie dobrze napisane już nie pracujesz :)

Santo
@Fuji huii 2

Cała prawda jest zawarta w tym komentarzu. To kibel łajno i pomyje w jednym.

Tak3Nie
Narty
@Fuji huii 2

Brygadzistki i tak zwane kierowniczki to nic innego tylko proste wieśniaczki które dzięki donoszeniu istnieją na tym świecie...Śmieci...

Tak9Nie
Haha
@Narty

Z tego co wiem to i kierowników macie...

Zenek

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi rekrutacje? Jak to przebiega?

@Zenek

Coś wisi na tablicy

TakNie2
lla
@Zenek

tak teraz są przyjecia. trzeba zgłosić sie do biura lub zadzwonic.

TakNie2
Fuji huii 1

(usunięte przez administratora) temperatura dochodzi do 50°C brak klimatyzacji w tym miejscu i na chali produkcyjnej a pracodawca wydłuża jeszcze czas pracy ja na szczęście już tam nie pracuje ale przydało by się żeby ktoś im pomógł (usunięte przez administratora)

Tak6Nie
@Fuji huii 1

Oj oj Klima jest A nikt dłużej niż 8 godzin nie pracował w brew swojej woli nadgodziny chętnie lapane przez ludzi

TakNie3
Henry

Tak21Nie1
dobry
@Henry

Bo nie znajdziesz dobrej opinii bo to dno.

Tak16Nie
Fuji hui
@Henry

Ta firma to dno mało powiedziane. Ciągłe pomówienia i oskarżanie innych nie zrobiłeś czegoś a mówią ze zrobiłeś. Kierownicy uważają się za bogów nie można zwrócić uwagi. A brygadzistki myślą ze zjadły wszystkie rozumy potrafią tylko krzyczeć, i dbają tylko o swoje. A biuro nie mozna zwrócić uwagi ani sie zapytać bo odrazu podnoszą głos ze aż człowiekowi nie chce sie iść do pracy. A premię zabieraja za byle co, brak warunków pracy bród wszedzie czasami nawet robaki pracownicy palą po kontach jak i grygadzistki w lato gorąco jak nie wiem co. A co do pracy zespołowej szkoda gadać, kobiety jedna drugą by w łyżce wody utopiła i tylko oby komuś na złość zrobić. Atmosfera katastrofalna jak ma byc kontrola ganiaja jak niewolników aby czysto. A przy kontroli latają jak opętani. Życzę powodzenia w tym zakładzie sanepid powinien nie zapowiadać wizyty. W pracy jest ciągła dyskriminacja z każdej ze stron.

Tak23Nie
Takachaszi
@Fuji hui

Brawo cała prawda i tylko prawda opisana jest tutaj. Nie wątpię w każde słowo opisane w tym artykule pracowałem w tej firmie naście lat i popieram ten opis w 100 % bród i robale to nic szczury tam mają wyżerkę.

Tak10Nie
@dobry

A tyle osób w tym dnia pracuję.

Fuji huii 1

Witam nie polecam pracy w tej firmie wszędzie brudno na każdym kroku szczególnie na chali gdzie toczy się cała produkcja całego tego makaronu śmierdzi tam maszyny sprzątane są wtedy kiedy senapid przyjeżdża. Brygadzistki jak opentane latają i szukają głupiego który by za nie wszystko robił i by tylko przesiedzialy cała zmianę albo tylko plotki. Wrzeszcza ublizaja i ponizaja pracowników przy wszystkich wszczegolnosci na zmianie E. A powiem że większość pracowników więcej wie od nich powiem szczerze że nawet nie umieją wszystkie maszyn obsługiwać a w dodatku srmtarego komputera. A co teraz się dzieje to POPROSTU masakra ludzie codziennie mdleja slabna z powodu wysokich temperatur na chali produkcyjnej dochodzi do 40 stopni a na smazalniku przekroczyło 50 stopni a kobiety naiwne i dalej chodzą i mieszają ten makaran. Karetka codziennie przyjeżdża na moim miejscu powinni zgłosić do do inspekcji pracy a pogotowie powinno przyjeżdżać z policją może by wtedy coś poskotkowalo. Jedyne co mogę powiedzieć to miłe towarzystwo że zmiany F, B,D,C również i Brygadzistek

Tak7Nie
syftotalny

plus 44 stopnie na hali zero klimy dużo smrodu (usunięte przez administratora) totalny

Zostaw merytoryczną opinię o Ajinomoto Poland Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ajinomoto Poland Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Franciszka Klimczaka 1