Opinie o Ajinomoto Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Ajinomoto Poland Sp. z o.o.
1 6 39 5 1
Jamo Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Nie zgadzam się z większością. Chyba komuś ktoś nacisnął na odcisk I teraz proboje swoich sił tutaj. Pracuje już jakiś czas i Nigdy nie słyszałam żeby ktoś marudził na kierowników czy brygadzistki. Są bardzo mili, lubią sobie po żartować, wszystko dokładnie wytłumaczą I nie siedzą ani nie plotkują. Sami się biorą za robotę. Wśród pracowników też nie słyszałam żeby ktoś komuś robił na złość. Nie odczuwam 40 stopni i nie ma żadnego smrodu i w łazience nic nie wybija. Żadnych robali czy szczurów. Moim zdaniem jak ktoś jest źle nastawiony na pracę i na ludzi to później się zwalnia i ma pretensje do wszystkich. A prawda taka NIE NADAJESZ SIĘ DO TEJ ROBOTY. Dziękuję za uwagę.

Tak2Nie1
Marta Nowy wpis
@Jamo

Jak zatem widać - ilu pracowników, tyle różnych opinii. Ale to dobrze, że chociaż Ty jesteś zadowolona z pracy w Ajinomoto. Nie ukrywam, iż szukam tu informacji odnośnie tamtejszego wynagrodzenie. Powiesz mi wobec tego coś o zarobkach w tej firmie?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy Ajinomoto Poland Sp. z o.o.?

Fuji huii 2

Witam wszystkich którzy to czytają ale nie polecam pracy w tej firmie z tego powodu ponieważ jest nie miła atmosfera z tego powodu że ludzie każdemu (usunięte przez administratora) obrabiaja niektóre Brygadzistki ponizaja pracowników przy wszystkich w szczególności i nie dają szansy niektórym operatorom żeby coś mogli coś osiągnąć a nie cały czas na końcówce muszą pracować i bez przerwy układać na palety i robić wszystko żeby Brygadzistka mógł jak najwięcej posiedzieć i tylko na plotki do innych wykorzystują pracowników. A gdy (usunięte przez administratora) często wybija w łazienkach czy szatniach każą pracownikom sprzątać agdy nie chcą sprzątać wypisują za to nagane ale wiadomo nie należy to do obowiązków pracowników ale polecam zmianę F dużo młodych osób dobra współpraca między pracownikami nikt na nikogo nie plotkuje no i również powiem jak i kierownik i Brygadzistka są mili i dobrze jest tam wszystko zorganizowane oczywiście mówię o2 zmianowym systemie ja już tam nie pracuje i wszystkich serdecznie pozdrawiam tych najlepszych pracowników którzy chcą coś osiągnąć a ciągle narzekać codziennie bez przerwy L. No i również biuro czy też pracodawca powinienen docenić pracę tych najlepszych pracowników i dawać chociaż jakieś za to nagrody chociaż jakieś drobne żeby pracownicy poczuli się docenieni przez całe biuro

Aha
@Fuji huii 2

No właśnie dobrze napisane już nie pracujesz :)

Tak3Nie
Santo
@Fuji huii 2

Cała prawda jest zawarta w tym komentarzu. To kibel łajno i pomyje w jednym.

Narty
@Fuji huii 2

Brygadzistki i tak zwane kierowniczki to nic innego tylko proste wieśniaczki które dzięki donoszeniu istnieją na tym świecie...Śmieci...

Tak2Nie
Haha Nowy wpis
@Narty

Z tego co wiem to i kierowników macie...

Zenek

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi rekrutacje? Jak to przebiega?

TakNie1
@Zenek

Coś wisi na tablicy

TakNie2
lla
@Zenek

tak teraz są przyjecia. trzeba zgłosić sie do biura lub zadzwonic.

TakNie2
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Fuji huii 1

(usunięte przez administratora) temperatura dochodzi do 50°C brak klimatyzacji w tym miejscu i na chali produkcyjnej a pracodawca wydłuża jeszcze czas pracy ja na szczęście już tam nie pracuje ale przydało by się żeby ktoś im pomógł (usunięte przez administratora)

Tak5Nie
@Fuji huii 1

Oj oj Klima jest A nikt dłużej niż 8 godzin nie pracował w brew swojej woli nadgodziny chętnie lapane przez ludzi

TakNie1
Henry

Trudno znaleźć dobrą opinię. Jesteście przekonani, że nie warto starać się o pracę w firmie?

Tak19Nie1
dobry
@Henry

Bo nie znajdziesz dobrej opinii bo to dno.

Fuji hui
@Henry

Ta firma to dno mało powiedziane. Ciągłe pomówienia i oskarżanie innych nie zrobiłeś czegoś a mówią ze zrobiłeś. Kierownicy uważają się za bogów nie można zwrócić uwagi. A brygadzistki myślą ze zjadły wszystkie rozumy potrafią tylko krzyczeć, i dbają tylko o swoje. A biuro nie mozna zwrócić uwagi ani sie zapytać bo odrazu podnoszą głos ze aż człowiekowi nie chce sie iść do pracy. A premię zabieraja za byle co, brak warunków pracy bród wszedzie czasami nawet robaki pracownicy palą po kontach jak i grygadzistki w lato gorąco jak nie wiem co. A co do pracy zespołowej szkoda gadać, kobiety jedna drugą by w łyżce wody utopiła i tylko oby komuś na złość zrobić. Atmosfera katastrofalna jak ma byc kontrola ganiaja jak niewolników aby czysto. A przy kontroli latają jak opętani. Życzę powodzenia w tym zakładzie sanepid powinien nie zapowiadać wizyty. W pracy jest ciągła dyskriminacja z każdej ze stron.

Tak21Nie
Takachaszi
@Fuji hui

Brawo cała prawda i tylko prawda opisana jest tutaj. Nie wątpię w każde słowo opisane w tym artykule pracowałem w tej firmie naście lat i popieram ten opis w 100 % bród i robale to nic szczury tam mają wyżerkę.

Tak8Nie
@dobry

A tyle osób w tym dnia pracuję.

Tak1Nie1
Fuji huii 1

Witam nie polecam pracy w tej firmie wszędzie brudno na każdym kroku szczególnie na chali gdzie toczy się cała produkcja całego tego makaronu śmierdzi tam maszyny sprzątane są wtedy kiedy senapid przyjeżdża. Brygadzistki jak opentane latają i szukają głupiego który by za nie wszystko robił i by tylko przesiedzialy cała zmianę albo tylko plotki. Wrzeszcza ublizaja i ponizaja pracowników przy wszystkich wszczegolnosci na zmianie E. A powiem że większość pracowników więcej wie od nich powiem szczerze że nawet nie umieją wszystkie maszyn obsługiwać a w dodatku srmtarego komputera. A co teraz się dzieje to POPROSTU masakra ludzie codziennie mdleja slabna z powodu wysokich temperatur na chali produkcyjnej dochodzi do 40 stopni a na smazalniku przekroczyło 50 stopni a kobiety naiwne i dalej chodzą i mieszają ten makaran. Karetka codziennie przyjeżdża na moim miejscu powinni zgłosić do do inspekcji pracy a pogotowie powinno przyjeżdżać z policją może by wtedy coś poskotkowalo. Jedyne co mogę powiedzieć to miłe towarzystwo że zmiany F, B,D,C również i Brygadzistek

Tak4Nie
syftotalny

plus 44 stopnie na hali zero klimy dużo smrodu (usunięte przez administratora) totalny

ginewra

To ta mano fakturka jeszcze istnieje myślałam że skośnookie już dawno ten kibelek zamknęli. Czy dalej ręcznie gniotą ten makaron i sztab ludzi pracuje .

Tak2Nie
Kasia

Pracowałam w Ajinomoto krótko, ale nie wspominam tego dobrze. Atmosfera była okropna, ciagle obgadywanie siebie nawzajem, robienie sobie na złość i ciągła konkurencja.na „Nowych” oczywiście patrzenie z góry. Nie poszłabym drugi raz tam do pracy. Pracownicy mieli ogromny problem, żeby pomoc nowej osobie w czymkolwiek. Powinni przede wszystkim wymienić pracowników na młodszych, bo te starsze babki, które tam pracują zachowują się jakby były nie do ruszenia i można by im było wszystko, plociuchy. Nie jestem zadowolona z pracy w tej firmie.

Tak27Nie
Ja
@Kasia

Zgadzam się, dziewczyny które tam pracują to zwykle pleciugi, wszystko o wszystkich chcą wiedzieć a potem obgaduja.

Tak13Nie
Ciekawa
@Ja

Dostałam propozycję wejścia w proces rekrutacyjny na stanowisko do działu marketingu, próbuję znaleźć opinie na temat firmy. Rekruterka zachęca dużymi możliwośćiami rozwoju, posiadaniem decyzyjności i realnymi szansami realizowania własnych pomysłów. Jednak Wasze komentarze bardzo mnie zastanawiają, czy to tylko lanie wody na młyn i czy warto... Możecie coś więcej napisać?

oleg
@Kasia

Tak macie zupełnie rację Ta Firma to (usunięte przez administratora).

Tak10Nie
Ciekawy
@Ciekawa

Ciekawa szkoda nawet papieru użyć na CV dla tej Firmy.

Tak10Nie
Ona
@Ciekawa

Ciekawa czy byłaś już na rozmowie tylko u Headhuntera, czy może już w samym Ajinomoto? Jeśli tak, napisz proszę jakie są Twoje odczucia? Z góry dziękuję.

Tak5Nie

dobry

Szukaj dalej ale nie do tej firmy. Młotkiem i przecinakiem to u kowala .

Tak8Nie

pejo

Hejka. Czy jąkaty Seriuszek super boy przez małe "b" jeszcze tam rządzi ze swoją mamusią krulową Grodźką Przez "u" zwykłe.

pejo
@pejo

Tak rządzi ta jąkata Pałka. A grodźka mu patrzy za ramienia.

Tak13Nie

ula

Rudy poszedł koniom lżej.

Aga

Wyzysk taniej siły roboczej. Płaca na produkcji w okolicach minimalnej. Dodatek nocny (za całą zmianę) na poziomie 5 zł. Śmiechu warte. Przynajmniej tak było jak ja pracowałam. Dziś bym się na takie warunki nie zgodziła, lepiej jechać do Anglii.

Tak37Nie

abc
@Aga

Potwierdzam, straszne wykorzystywanie.

Tak18Nie

Daro
@abc

Jak się ludzie nie szanują, to inni to wykorzystują. Proste. Ja obecnie poniżej czwórki do łapy nie schodzę i Ajinomoto podziękowałem.

Tak15Nie

Beata

@olo, proszę Cię o niepisanie słów obraźliwych, ponieważ łamią one regulamin serwisu gowork, jeśli posiadasz informacje o obecnym rozwoju firmy Ajinomoto Poland oraz wiesz coś o aktualnych zatrudnieniach, to zachęcam Cię do kolejnego wpisu! Aktualności dotyczące tego pracodawcy, będą bardzo pomocne dla innych osób.

Tak2Nie3

Becia

Ja cię kręcę to ta firma jeszcze istnieje kto tam teraz rządzi era kamienia łupanego tam się zakończyła czy dalej tam wszystko młotkiem i przecinakiem ręczna robota.Dajcie jakieś odpowiedzi co tam się dzieje.

Tak20Nie

olo

Firma traktuje pracowników jak śmieci ale jako pracownicy traktujemy ją jak śmietnik. Od pół roku totalne wykorzystywanie pracowników i wszech obecny Wyścig Szczurów kto kogo pierwszy podsadzi ten jest u RUDEGO na piedestale. Kiedyś to była fajna Firma teraz totalny bałagan.

Tak19Nie

Beata

@Aga, po twoim komentarzu wnioskuję, że jesteś byłą pracownicą firmy Ajinomoto Poland, proszę opisz nam z jaką atmosferą pracy spotkałaś się u tego pracodawcy, jak przedstawiały się dodatki pracownicze oraz benefity? Uważasz, aby ta firma nie doceniała swoich pracowników? Zachęcam Cię do kolejnego komentarza w tym wątku.

Tak7Nie

Jakim pracodawcą była dla Ciebie firma Ajinomoto Poland Sp. z o.o.? Czekamy na Twój szczery komentarz.

Tak49Nie

Zostaw opinię o Ajinomoto Poland Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Ajinomoto Poland Sp. z o.o.