Opinie o P.W. Autos w Solec Kujawski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie P.W. Autos. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.W. Autos o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. Autos w Solec Kujawski

Sprawiedliwy

Dla czego nie zmienisz pracy i nie poszukasz czegoś bardziej kreatywnego z perspektywa rozwoju. Tylko uzalasz się nad sobą jak nieudacznik. Pewnie edukację zakończyłeś na 3 klasie gimnazjum i mieszkasz z rodzicami, gdzie mama każdego dnia robi Tobie papu do pracy żeby synek nie był glodny w pracy.

cicha woda

Podobno robie najwiecej Norm i dostalam 100 podwyzki ,ale sie wysilil

Szukający pracy

Że wszystkich zakładów na terenie strefy przemysłowej, autos ma najwięcej opinii i warto zauważyć że one są negatywne. Czy naprawdę jest tu tak źle? Widziałem ogłoszenie na olx i zastanawiam się czy złożyć cv czy nie... Proszę o radę i napisanie czy warto. Dziękuję

@Szukający pracy

Ogólnie praca nie jest zła. Ale z tego co słyszę za nowego kierownika to licza się cyferki,pozycje człowieka mają tam za nic. A do tego co idzie wywnioskować z wypowiedzi różnych wcześniejszych to też nie ma się za dobrze jeśli nie trzyma się paluszka prosto w (usunięte przez administratora) brygadzistom lub jak pisza pseudo brygadzistom..wiec jeslu lubisz byc traktowany jak pies to skladaj. Tylko nie zapominaj szczekac.

Szukający pracy

Jesteś byłym pracownikiem, wiadomo że byli nie napiszą nic dobrego na firmę więc mniemam ze jesteś subiektywny. Potrzebuję opinii kogoś kto jest w firmie i może mi powiedzieć z doświadczenia jak tam się pracuje, iile płacą i ogólnie czy warto. Dziękuję za informację

@Szukający pracy

Nie peacuje tu długo . Praca jak praca trzeba zrobić swoje i do domu. Atmosfera jest normalna na magazynie bardzo czysto bo z miotłami wszyscy latają normy faktycznie są raz ja zrobisz raz nie z tym to roznie. Kierownik dotrzymuje slowa przynajmniej wg mnie. gość jest spoko ale sie go boją i ma swiŕa na punkcie porzadku. To co mi obiecali dostałem . Nadgodzinami mnie steaszyli ale w tym roku jeszcze ich nie bylo. Kasa taka jaką chciałem jest i tyle.

Dziewczyny

Kierownicy to mogą mnie pocałować szeroko i głęboko jak wogóle można ich nazwać KIEROWNIKAMI

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie P.W. Autos.

Skoro tak piszesz to znaczy ze zal ci (usunięte przez administratora) ściska bo tu już nie pracujesz. Ja wiem za ile pracuje i inni też . To wolne za sobote mi nie pasuje ale do pracy przychodze z przyjemnoscią. Koniec z syfem jaki tu był od lat i z ludzmi co tylko jeczeli i gadali po regałach bo ich kierownik pozwalniał . Od lat tu pracuje i uwazam ze tak dobrze jeszcze w histori magazynu nie było

Biuro

Ja p.i.e.r.d.o.l.e ile jest lizusów w tym Autosie. Ludzie weźcie się ogarnijcie. Kierownik traktuje was jak śmieci A wy mu jeszcze (usunięte przez administratora) liżecie. Ukraińców lepiej traktują niż nas no ale cóż takie nadeszły czasy.

Ona
@Biuro

Pracuje kilka lat i przerabiałam tu wielu kierowników. Co ty piszesz za bzdury uwazam ze on ma rację i też uwazam ze jest duzo lepiej. Pracę konczymy o 22 a jak Bedzie trzeba zostać to ja zostane nie bo musze tylko ze moge i chce.

Mingo

Zgadzam się z Tobą. Kierownik godnie wszystkim powiedział jak jest i ze to ich zasługa. Szanuję człowieka.

@Ona

Tak pracujesz kilka lat gdzie za biurkiem. Zapraszam do zbierania i kontrolowania na zmianach rannych i popołudniowych ciekawe co potrafisz tak naprawdę wielkie G.

Hejhaci Miszima

Nie polecam tej firmy nie wiesz za ile będziesz pracował w danym miesiącu obcinanie wypłat za jakieś błędy to kpina.(usunięte przez administratora)

Macie pretensje do nich a oni wszyscy mają prezesa nad sobą i muszą go słuchać. Wykonują tylko polecania które dostają tak jak w każdej pracy. A wy przestańcie w końcu się czepiać wszystkiego i zajmijcie się pracą to nie będzie żadnych problemów!

Magazyn

Następny lizus w Autosie. I co z tego że mają Prezesa nad głową to nie muszą się tak czepiać ludzi. A jak nie dają rady bo Prezes ich gna to droga wolna. A nie wielkie Państwo za tymi biurami. A za pracę sami się weźcie bo ludzie tu pracują A nie stoją.

tyu
@Magazyn

A jak Ciebie kierownicy gnają to też droga wolna .

Sprzedawca inowrocław

Kiedy będzie otwarty oddział Leszno

Nowy zainteresowany

Jakie robicie obroty i jakie wynagrodzenie, u konkurencji robie ponad 300 tys obrotu miesięcznie z zyskiem około 60 tyś. Ile mogę zarobić w autosie zakładając że zrobie tyle samo

Polka
@Nowy zainteresowany

Obroty są dobre gorzej z wynagrodzeniem na magazynie 3 półki 2400, 2700, 2900 poza tym soboty za które dostajesz wolny dzień.

Paulina
@Nowy zainteresowany

A gdzie pracujesz? Jaka firma?

On

Panie kierowniku zaczyna być mowa o egrofobii.

Dokładnie , tak to gadał wszystkim i sie wychwalał ze sie juz skończył w tej firmie i ma jej dosyć , śmiał sie z innych ze tutaj nadal tutaj pracują i jak mogą tyle wytrzymwać . Typowa jęczy (usunięte przez administratora) a teraz nagle Iście bista firma ktora docenia i w ogole a kierownik i prezes tez spoko . Ciekawe co on wywalczył ze tak ostatnio pozmieniało sie o 180 stopni spostrzeganie na firmę .

X

Jak długo pracujesz w firmie ?

Fuj

Nie warto

13 pensja. Wczasy pod grusza. Talony na święta .

Stary
@Nowy

Taaak jest w teorii... W praktyce nie za ciekawie

Kupa

To czego mógłbyś/ mogłabyś się na pewno spodziewać to ból kręgosłupa, ból nóg i zszargane nerwy! To mogę Ci zagwarantować!

Trzymam w

Jeszcze tylko kilka godzin i koniec pracy :( Szkoda ze niedziel nie ma :,(

Tak

Wszystko drożeje a wypłaty w autosie coraz mniejsze ...

Milczę do czasu

XYZ

Nikt nie czeka na niczyja porażkę, ale przydałoby się odrobinę dyskrecji. Chociaż to, bo na honorowe decyzje już za późno.

cicha

Jaką rolę spełnia kontrola? Czy nie jest ona po to by wyłapywać potencjalne błędy pracowników? One oczywiście będą zawsze tymbardziej przy ogromnej ilości pozycji. Z jakiej racji za błąd mają być zabierane pieniądze? Kontrola już nie służy do poprawnego nadania towaru tylko do zabierania pieniędzy ludziom którzy starają się jak najwięcej zamówień wyzbierać?

ktoś 1

Wydaje mi się, ze jest już wpis o tym ,ze pracownicy świadczą o firmie. Podpisuję się pod tym w 100%, czyli obraz pracowników przekłada się na obraz firmy. Zgadza się?

Marsalek

Nareszcie jutro do pracy

minus

Kierownik: -Oczywiście że ktoś ma prawo się mylić, też się mylę, jesteśmy tylko ludźmi! Też kierownik: -będę wam zabierał pieniądze za każdy błąd!

Men

Jak wkoncu jest z telefonami? Macie że sobą?

@Men

Oczywiście że mamy. Każdy ma rodzinę i różne sytuacje bywają. Nie jesteśmy w podstawówce żeby nam zakazali nosić telefony śmieszni są.

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Autos - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w P.W. Autos?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. Autos tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. Autos?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 1 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.W. Autos
  • Unii Europejskiej 2 B