P.W. Autos

Solec Kujawski

Opinie o P.W. Autos

pracownik 2012-10-12 08:23:48
Zdecydowanie nie polecam! właściciel firmy nie jest godny zaufania ponieważ o(usunięte przez administratora)pracowników, nadgodziny nie są jawnie przekazywane tylko w cu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y sposób znikają właściciel jest prawdziwym czarodziejem pod tym względem, jeśli macie szansę iść gdzieś indziej to omijajcie tą firmę szerokim łukiem!
niezdecydowny 2012-10-12 18:27:10
jesli mozesz to rozwin swoja wypowiedz bo przeszokalem caly internet i to jest jedyny wpis na temat tej firmy, a zlozylem podanie i zapraszaja mnie na rozmowe wiec nie wiemm czy jest sens zawracc sobie glowe
dawnypracownik 2013-04-03 22:01:50
zarobki - 1300 - 1700
szacunek kierownictwa - brak
godziny pracy - tego nie wie nikt:)
możliwość rozwoju - brak
NIE POLECAM
SławekPrusiecki 2013-04-03 22:09:49
Pracowałem w tej firmie 7 lat na magazynie, czego się dorobiłem choroby kręgosłupa i kolana. Typowa masówka, brak szacunku kierownictwa. Zarobki hmm.. jak "czapka stanie" pracownicy są zmuszani do brania urlopu zamiast chorobowego. Nikt nie zadaje pytania czy dziś możesz zostać dłużej, nie zostajesz nie masz premii a podstawa to najniższa krajowa. Umowa na czas określony, brak możliwości otrzymania umowy na czas nieokreślony, żeby np. dostać kredyt hipoteczny. Praca dla młodzików i studentów.
2013-09-18 12:19:35
ja tam pracowalem przez krotki okres i tak jak pisza wyzej praca za najnizsza krajowa chca abys zostawal po godzinach za darmo oficialnie po 8 h ale nei ofcialnie po 9 h plus soboty no i masa tego typu wlasnie spraw a i ogolnie zapiełdol od 6 rano a i na wyplacie raz mnie (usunięte przez administratora) ze niby faktury cos tam cos tam
dron 2013-09-20 14:35:31
A w jakiej to kolego złej firmie dadzą ci 13 tą pensję i bony na święta co?
dla tych którzy chcą pracować firma idealna. Wielu pracowników np magazynu, albo kierowców po jakimś czasie staje się handlowcami a nawet kierownikiem oddziału. Rozwijać się więc można, tylko zamiast narzekać po prostu trzeba pracować. Choć z kierownikiem magazynu rzeczywiście nie ma lekko
hehe 2013-09-25 15:04:59
no wiesz jesli pracuejsz dla 13 pensji i bonow na swieta to fajnie moze jeszcze ci dorzuca jakis zapach do smoachodu ja tam pracowalem i wiem co sie dzieje zero szacunku dla czlowieka takich ludzi to tylko do spalenia zeby urabiac sie po pachy i nic z tego nie miec no chyba ze chorobe od dziwgania bo sprzetu zeby sobie pomoc to nie ma no bo po co zbedne wydatki jakby to byl 19 wiek z takim podjesciem kolego to sie nigdy nic nie zmieni w tym kraju
dzidek 2014-01-03 21:47:07
firma jest ok wypłaty na czas zusy płacone co wy chcecie ja jako kierowca nie mam co narzekać pokarz mi firmę uczciwą a tą polecam
Arti 2014-01-09 21:19:52
piszesz tak gościu,bo na pewno należysz do tej grupy osób, (usunięte przez administratora)mie się podlizać.Na magazynie 13-tą pensję wypłacili ostatnio pięć lat temu,mówię o pracownikach magazynu,bo kierowcy to chyba mają co roku,no i pozostała elita.A ci co przewalają towar w tysiącach sztuk i po kilka ton to nawet na pensji są oszukiwani.Prawda jest taka że zarobki to najniższa krajowa 1600 brutto a po odliczeniu składek zus itd.1152netto(na rękę)+ niby premia.wiem to dokładnie i nic nie ściemniam bo mój brat od dwóch lat tam "jeszcze"pracuje.Premia to wielka ściema- widzimisię kierownika ,jak masz nieco nadgodzin +dodatek za godziny nocne,to premi dostaniesz mniej.W ten sposób wszystko sobie wyrównują żebyś nie miał za dużo.max. od 1480zł do 1820 bo taką pensję miał do tej pory największą. (usunięte przez administratora)
kolos 2015-01-27 23:00:50
no własnie ja też jestem studentem i też myślałem o pracy w autos, bo szczerze mówiąc, podoba mi się robota w tym temacie. Tylko tak jak kolega wyżej to zastanawiam się jak byłoby z tym grafikiem? bo jednak studia to skończyć trzeba. no i rozumiem że jak student to oferują umowy śmieciowe no nie? i czy jeśli zatrudnią mnie na śmieciową to więcej dostanę kasy niż gdybym pracową na umowę o pracę?
zeniu 2015-03-04 17:46:20
Praca ok można dobrze zarobić jak się komu chce, dla mnie super.
nieznany 2015-03-21 15:00:22
Podobnie jest na warsztacie. psy w schronisku sa lepiej traktowane niż ludzie na warsztacie przez majstra.Jest chamski do potęgi a do tego popeliniaż ciagle karze robic wszystko na sztuke byle auto pojechało.Zeby pan Sałek wiedział jak on się zachowuje to by tego buraka pogonił może. ja się zwolniłem przez tego debila a chłopacy sa załamani tą praca.
P.W. Autos 2016-02-09 08:42:37
Dzień dobry. Zapraszamy do przesłania CV na adres s.prusiecki@autos.com.pl.
Pozdrawiamy:)
Witam 2016-02-09 09:39:42
Czy ktoś może wie czy potrzebują tam kobiety do pracy?
Adamus20 2016-07-26 20:13:04
Praca na magazynie to istna haruwka...
Nikogo nie interesuje, że Ty masz zycie prywatne.
Z kasa i socjalem faktycznie nie najgorzej ale dzielac pensje przez liczbe godzin wychodzi bez szalu a jak wiadomo nie od dzis nie jest sztuka zarobic 3000 zl przy wymiarze godzin ponad 200.
jj 2016-08-01 14:25:18
Wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na inżyniera budowy? Można liczyć na umowy o pracę i jeszcze dorzucają do tego odpowiednie narzędzia pracy w firmie.
Zostaw swoją opinię o P.W. Autos - Solec Kujawski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W. Autos