Opinie o P.W. Autos w Solec Kujawski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie P.W. Autos. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.W. Autos o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. Autos w Solec Kujawski

Kuba

Witam, ktoś mi powie jaka jest rzeczywista płaca w tej firmie? Na stronie autos jest podane 2400 netto wiec całkiem spoko ake czy rzeczywiście tyle płaca?

Pff
@Kuba

Popracujesz troche to nawet jesli dostaniesz te 3000 to zwyczajnie bedzie zbyt mało patrząc jak wyglada ta praca. Noi przedewszystkim pracuje sie tez w soboty. Jesli masz okazje naprawde idz gdzieś indziej bo tam to sie ewentualnie mozesz garba dorobić. Pozdrawiam.

@Pff

Ale te soboty to dadatkowo można sobie dorobić?

Buhaha
@Kuba

Rozbawiłeś mnie na maksa dorobić

@Buhaha

Nie gadaj za za 3 koła mam robić soboty wszystkie? To zmienia postać rzeczy

pff
@Kuba

Kuba... juz ci napisałem przecież ze dorobić to sobie mozesz tam garca ;D wystarczy ? tam nie ma nic takiego ze masz podstawe i od tego jak chcesz idziesz sobie dorobić xD

@pff

Teoretycznie praca w soboty nie jest obowiązkowa więc nikt nie może zmusić cie...kodeks pracy tak mówi. Czemu nikt nie pójdzie do kadr i tego nie załatwi. Wydaje mi się że ktoś tu robi was w Ch zmuszając do pracy w soboty

Solec
@Kuba

Latami praca w tej firmie w soboty to normalka, potem trzeba było podpisać listę obecności takie zabezpieczenie dla pracodawcy że przecież robiłaś od poniedziałku do piątku weekendy już nie, tak właśnie dorabiają się przedsiębiorcy na ludzkim wyzysku a płaca za nadliczbowe godzinki to zgroza.

@Solec

Gdzie byście proponowali pracę oprócz autosu? Gdzie lepiej płaca, bony na święta i grusze dają?

Solec
@Kuba

To jest forum oceniajce firmę, specyfikacje pracy oraz zarobki firmy Autos, jeśli chcesz znaleźć inna pracę zobaczyć jak jest w innych zakładach pracy przeżyj oferty np. z Olx lub popytaj znalojomych znajdziesz coś na pewno, powodzenia.

@Solec

Masz rację. Sorki. Dzięki za wszystkie informacje

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie P.W. Autos? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

znajomy

nikt juz nie komentuje tu nic o jeny no tak same lizuski zostały w tym Autosie powodzenia lizuski

A czy da się to zmienić
@znajomy

Każdy wie jak jest, komentarze nic nie zmienia dopóki nie pójdzie petycja z propozycjami zmian do prezesa a nie pójdzie bo się ludzie boją

Wiedzący
@A czy da się to zmienić

Petycja do prezia? On wykorzystuje obecna sytuację żeby Wam wypłaty (usunięte przez administratora)obroty spadły minimalnie . Ten typ niby-człowieka sprzeda się za każdą złotówkę zysku. Nie dajcie się zwieść, czym więcej mu pozwolicie tym więcej Wam (usunięte przez administratora) Magazyn/kierowcy/biuro - on nie ma szacunku do nikogo, czym starszy tym gorzej. Najgorsza zakała tej firmy, człowiek zatrzymał się w latach 90dziesiątych. Gdyby nie on to już dawno zasięg firmy obejmował by wszystkie rynki EU, nie mówiąc o globalnym eksporcie...

Taki Negatyw
@Wiedzący

Wiedzący ma racje . W 100% sie z tobą zgadzam . Dopóki prezes bedzie rządził i mieszał sie w sprawy wypłat magazynowych i ingerował w magazyn tutaj nie bedzie lepiej . Coraz gorzej z nim , firma normalnie funkcjonuje a on daje pracownikom ochłapy i obniża im zarobki bo niby kryzys ... Jesli bedzie okazja to najlepiej odejść . Teraz za takie pieniadze jakie on daje to spokojnie dostanie sie prace gdzieś indziej . Gość nadal jest chyba zacofany i mysli ze tylko w Solcu są 3 firmy na krzyż i jest tylko Autos jak kiedyś , jedna z nielicznych co kazdy chcial tam pracować i ciężko było sie tam dostać . Ja nie mam zamiaru być w selekcji tego pana i zeby on mi przydzielał wypłaty jak za przeproszeniem (usunięte przez administratora) wie co sie dzieje na magazynie i kto jak pracuje . Jednym zabiera a drugim nie co jest bardzo niewprządku .

Buziak
@znajomy

Miałem okazje ostatnio rozmawiać z prezesem (usunięte przez administratora) Masakra szczerze współczuje tam pracującym . Nie będzie tej firmie dobrze - miał facet dużo szczęścia ze w latach 90 zrobił biznes potem kilku ludzi i dobra koniunkturę żeby łapać okazje i rozwijać bo gdyby nie to - sory ze swoim mysleniem i kompetencjami nic by nie osiągnął. Ale w latach 90 byle kto jak miał szczęście to dawał radę.

Matys

W żaden

Skunk works
@Buziak

Skoro jesteś taki bystry to dlaczego nie otworzysz swojej firmy jak prezes?

Buziak
@Skunk works

Mam swoją - dwa razy większa , w której pracownik jest szanowany pod każdym względem !

long

Jakie nadgodziny u nas nie ma takich akcji

Mróweczka
@long

Jasne... w soboty przychodzimy bo nuda w domu, a po co mam z rodziną siedzieć skoro można polatac po sektorach, no chyba że trzymasz palca jak Pali... jachu to masz wolne w każdy weekend

Borewicz
@Buziak

Gratuluję poczucia humoru...

R

Jeszcze tylko grusza i elo Autos

Dyi

Co to jest "skłaca"?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie P.W. Autos.
Jerzy

Dzień dobry. Czy istnieje możliwość zatrudnienia się w firmie na stanowisku parkingowego?

Grom
@Jerzy

Było wiele stanowisk w tej firmie _ogrodnik, obsługa imprez firmowych i wiele wiele innych nie mających nic wspólnego z magazynem jak się chce to wszystko da ????

synuś

Firma godna polecenia oby takich było więcej. (usunięte przez administratora) Firma tak lecz warsztat nie.

NIE

Uczciwie :OMIJAĆ FIRMĘ AUTOS SOLEC KUJAWSKI SZEROKIM ŁUKIEM Pozdrowienia dla (usunięte przez administratora), lizusow, krętaczy i złodzieji a także dla nierobów którzy najlepiej zarabiają nie przepracowując żadnej soboty i niedzieli.

Janusz S.

Opinie pracowników firmy AUTOS z Solca Kujawskiego z tego co czytam nie zbyt imponujące jeżeli występuje tam (usunięte przez administratora)to już dobrze tam nie będzie z pewnością a ci co zdecydują się na pracę muszą się przygotować na zero tolerancji ze strony pracodawcy a to znaczy że lekko nie jest i nie będzie więc jeżeli masz zdrowy rozum zastanów się dwa razy zanim podejmiesz decyzję życia @@

ktoś
@Janusz S.

Ciekawa opinia...., powiadasz decyzję życia? Ludzie mają różne odczucia wartości podejmowanych decyzji. Dla mnie np decyzją życia może być poddanie się skomplikowanej operacji serca. Podjęcie jakiejkolwiek pracy to jedynie epizod. Idę, pracuję, sprawdzam, jak jest ok - zostaję, jeśli nie pasują mi warunki, zmieniam na inną. Dziś to nie problem. Zdumiewa mnie jednak podejście niektórych tu piszących. Plują, jęczą , a i tak dalej pracują...

Ktoś tam
@Janusz S.

(usunięte przez administratora) Na obu magazynach jest bardzo zimno, a my zbieramy towar oraz kontrolujemy pojemniki przy otwartych bramach. Soboty nie są obowiązkowe, bo takie mamy przepisy, a jedna z "brygadzistek" sadzi się, żeby zostawać nadgodziny a sama siedzi (usunięte przez administratora)przy komputerze. Brak słów. Generalnie praca jest ok, źle funkcjonuje cała otoczka...

@Ktoś tam

Dostałeś 13 pensje, więc pracuj. Pamiętaj że jeszcze inwentaryzacji nie było dopiero byś wył że dużo pracy masz w '' skrajnie ekstremalnych warunkach ''. Co ludzie jeszcze nie wymyślą żeby dostać darmo zupę.

Wtf
@Prawda

Zupe za darmo? Ty chyba nie wiesz ile milionów zarabia ta firma. Ludzie pracują ciężko żeby to sie kręciło i nie jest ich wina że źle jest zarządzany magazyn. Jak to jest możliwe że firma ma takie zyski a ogrzewanie nie działa, że windy i taśmociąg są ciągle zepsute, tak się nie da pracować. Praca nie jest zła ale warunki panujące w firmie owszem tak a dodatkowo bardzo zle zarządzanie. Ludzie to nie bydło, potrzebny jest ktoś kompetentny z szacunkiem do ludzi i pracy jaka wykonują. Motywować a nie podcinać skrzydła taka dobra rada.

@Wtf

A co może Ty wiesz ile zarabia, może masz jeszcze możliwość wglądu do miesięcznych kosztów i zarobków skoro tak śmiało piszesz ile firma autos zarabia, dla takich ludzi jak Ty liczą się tylko cyfry netto zapominasz jednak o tym że firma autos to nie tylko winda i taśmociąg ale utrzymanie całej logistyki, pojazdów służących do transportu nie tylko w bazie itd itp. Kosztów na pewno jest więcej jeśli dokładnie przeanalizujesz drogę towaru i dasz radę zauważyć ile rąk po drodze ten towar dotyka tylu osoba trzeba zapłacić wynagrodzenie. Proste nie no chyba że tego nie rozumiesz to wróć do podstawówki i zacznij edukacje od nowa.

Majo
@Prawda

Do podstawówki wróć ze swoją składnią zdania.

@Majo

Majo też stoisz już w kolejce po zupkę?Żenada.

Ona

Cześć chciałbym pracować na magazynie. Moje pytanie brzmi ile się tam zarabia? Pracy się nie boję więc to moje jedyne pytanie

Ona

Cześć, Chciałabym pracować w autosie na magazynie. Moje pytanie brzmi ile się tam zarabia? , pracy się nie boję więc o nic innego nie zapytam.

J. K.

Dzień dobry! Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat pracy na magazynie. Jak wygląda obecna sytuacja, godziny pracy, zarobki, atmosfera?

J. K.

Były inowrocłae

Pracowałem tam 4 miesiące kierownik i pracownicy czyli mechanicy to porażka zero pojęcia o tym co robią wykończył mistrza z funkcji teraz szukają głupiego co będzie podłączył się na wszystkie błędy kierownika Damiana porażka nie polecam tej firmy ludzie się zmieniają jak rękawiczki pani które pomaga w serwisie to jest chyba po podstawówce brak akceptacji jej złe wpływa na współpracę.dziekuje że tam już nie pracuje obiecują cuda a wypłaty bez szału za ta pracę.opinia moja dotyczy tylko serwisu Inowrocław Autos.

AUTOS
@Były inowrocłae

Szanowny Panie T.M., w odpowiedzi na Pana opinię chciałbym przytoczyć parę faktów jakie miały miejsce w czasie Pana czteromiesięcznej kariery w naszej firmie. Podjął Pan pracę w biurze obsługi serwisu. W zakresie Pana obowiązków była obsługa klientów, zamawianie i dobieranie części zamiennych, prowadzenie biura serwisu oraz wyjazdy poza teren oddziału w sprawach dotyczących organizacji pracy serwisu. Kierownik Damian dał Panu trzy miesiące na wdrożenie i zapoznanie się ze strukturą pracy oddziału. Ocena Pana pracy po okresie próbnym była niestety niezadowalająca. Dochodziły do nas opinie od klientów, że Pana profesjonalizm w kontaktach z nimi jest na bardzo niskim poziomie. Sprawa dobierania części to następna porażka, dziewczyna "po podstawówce", jak ją Pan określił, robi to dwa razy szybciej i sprawniej od Pana, a co najważniejsze bezbłędnie. Załatwianie spraw serwisu poza terenem firmy zostawiało wiele do życzenia. Pana wyjazdy zakończyły się rozbiciem powierzonego samochodu służbowego z Pana winy. Pomimo tego wszystkiego Kierownik przedłużył Panu umowę do czterech miesięcy, dając szansę na poprawę, która w naszej opinii nie nastąpiła. Szanowny Panie, pisząc taką opinię, w której ocenia Pan innych, może warto się zastanowić i spojrzeć troszkę krytycznie na samego siebie i na to co Pan sobą reprezentuje.

@AUTOS

Każdy tłumaczy na swoje dla mnie jesteście nierzetelną firmą ciekawe dlaczego teraz mistrz zrezygnował z funkcji .szkoda gadać bronicie się A dużo jest negatywnych opini o was przypadek .. Nie sądzę.

Lopez szybki Lopez

Kiedy spotkamy się na zakręcie.... PozdrawiamY Czy wiesz że pożary trawią nie tylko rzeczy materialne, a karma wraca,

Zeniu

Dobrze że już tam nie pracuje jest to generalnie porażka pozdrowienia dla wytrwałych pamiętajcie żeby dużo robić dużo obrotu da firmy bo firma potrzebuje pieniędzy a wam życzę wysokich wpływów i dużej marży:::::::))))) Hahahahahahahah

Pan paweł

Witam szanowne grono magazynierów mam pytanie czy potrzebuja do zbierania towaru na dział P? pracowałem kilka lat temu przed wybudowaniem nowej hali jak sytuacja wygląda. Pozdrawiam

KtośCzujny
@Pan paweł

Daj sobie chłopie spokoj i nie idz tam . Chyba ze chcesz pracowac 1 i 2 zmiany , chodzic w soboty od 8-16/17 i zarabiać szmal w stylu byle do 10tego to strata czasu . Na sam start to pewnie dostaniesz znacznie mniej i tego bedziesz dlugo sie trzymał . No chyba ze garba jeszcze chcesz sie dorobic to tez dobra opcja . Pracy szukaj gdzies indziej bo za takie pieniadze a nawet wieksze dostaniesz spokojnie inna i atrakcyjniejsza prace , bez sobót pracujących i nawet drugich zmian . Polecam sie na przyszlość .

...
@KtośCzujny

Soboty do 16?

Ktośtam
@...

Tak

xxxxxx
@KtośCzujny

Gdzie niby taką pracę dostaniesz

Bolo
@Pan paweł

Bardziej niż ludzi potrzebują sprawnego technicznie sprzętu

Zaopatrzenie

Dzień dobry! Czy mogę dowiedzieć się więcej nt pracy w dziale zaopatrzenia ? Zarobki, godziny pracy, atmosfera . Z góry dziękuje za pomoc

Na jaka stawke może liczyć magazynier na początku? Czy nadal jest tak że na umowie o pracę jest tylko najniższa krajowa a reszta to premia?

He he

Skąd ten bulwers?

...

Kodeks. Nadal mobbing w Autosie?

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Autos - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w P.W. Autos?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. Autos tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. Autos?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 1 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.W. Autos
  • Unii Europejskiej 2 B