Opinie o PZL Sędziszów S.A.

Marta

@Aaadziękuję za odpowiedź. To ważna informacja, że na początku pracy można szczególnie liczyć na pomoc i doświadczenie innych pracowników.

Aaa

@Marta , przede wszystkim, nikt nie rzuca nowego pracownika na głęboką wodę, tylko tłumaczy, służy pomocą i odpowie na każde pytanie. Dzięki temu mogłam nauczyć się naprawdę wielu nowych potrzebnych umiejętności i to bez stresu, że czegoś nie rozumiem, coś pomylę, zrobię nie tak, a nawet jeśli, każdy rozumie, że nowy pracownik ma jeszcze prawo do małego błędu ;) Bardzo dużo dała mi praca w zgranym zespole i możliwość przyglądania się jak wyglądają działania w tego typu firmie. Miałam możliwość także pracować zupełnie samodzielnie, ale bazowanie na zdobytej wiedzy i wskazówkach, a także ewentualna pomoc kolegów i koleżanek bardzo ułatwiały mi każde zlecone zadanie. Czyli podsumowując: dużo różnorodnych zadań z wielu obszarów, pomoc współpracowników i możliwość samodzielnego działania :)

Marta

@Aaaawspominasz, że praca w tej firmie dała Ci możliwość rozwoju i zdobycia niezbędnych umiejętności. Możesz powiedzieć o tym coś więcej? Takie dodatkowe informacje mogą być pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do PZL Sędziszów S.A.

Aaaa

Pracuję w tej firmie już drugie wakacje z rzędu (studiuję, jestem zatrudniona tylko w okresie letnim) i jestem bardzo zadowolona :) Bardzo miła kadra, pomocna, zgrana, świetnie współpracuje się z każdym z działów. Praca tutaj to nieustanny rozwój i możliwość nauczenia się wielu niezbędnych umiejętności. Świetna atmosfera, przemili ludzie :) Polecam

Norman

No cóż :) Znam firmę od podszewki ! I mogę powiedzieć , że załogo bardzo uczciwa i pracowita . Ale ludzie , którzy zarządzają tymi ludźmi ,to zwykłe zbierane ćwoki bez pomysłu i fantazji rozwoju .

hubg

Podobno poszukujecie technologów teraz do Rzeszowa widzę, że od dawna nie ma żadnych aktualny opinii ale może akurat ktoś mi pomoże informacją na ten temat?

technolog
@hubg 19.10.2016 15:39

Do końca obecnego tygodnia prowadzona jest rekrutacja na to stanowisko: http://pzlsedziszow.pl/kariera/technolog-procesow-przerobki-plastycznej/. Info z oficjalnej strony PZL.

as

Najpierw sprawdz czy tam jest jeszcze narzędziownia.

Ja również polecam pracę w PZL Sędziszów - kadra zarządzająca rozsądna i "ludzka", praca stabilna bo w firmie nie ma dużej rotacji, pensje może nie są powalające, ale zawsze wypłacane terminowo i na czas. W dodatku widać, że firma systematycznie się rozwija. Podsumowując - jedna z fajniejszych firm, w jakich do tej pory pracowałam. Pozdrawiam, były pracownik.

nick

pytanie do użytkownika "stanek". Dowiedziałeś się coś na ten temat może?

teodorex

Co prawda zakończyłem już współpracę z firmą, jednak staż pracy tutaj i różne sytuacje, jakie miałem dają ogólną ocenę dla pzl= b. dobry! nie mogę powiedzieć złego słowa o moich byłych przełożonych, bo byli kompetentni i z głową pełną pomysłów. A co do samej firmy, to zakład potrzebuje czasu na regenerację po latach partaczej "władzy", to proces długoterminowy, więc nie spodziewajcie się od razu super nowoczesnego biurowca. Wszystkie znaki jednak wskazują na sukces pzl sedziszow

malon

Ja pracuję tutaj od 2 lat i od początku mojej współpracy z PZL Sędziszów nie mam żadnych zastrzeżeń. Pensja zawsze terminowo; gdy miałem problemy rodzinne nie miałem problemu z wyjściem z pracy wcześniej (a trwało to 2 m-ce); szefostwo zawsze służy pomocą, gdy mam jakieś wątpliwości czy pytania; atmosfera pracy sympatyczna. Po prostu chcę mi się pracować!

kaja

Również pracuje w firmie PZL i nie miałam problemów z wypłatą wynagrodzenia. Większość Waszych opinii nie brzmi niestety merytorycznie. Same ogólniki, bez konkretów, łatwo się pisze w internecie oszczerstwa...oj łatwo.

mechanik

kiedyś mieli niezłą jakość filtrów, a jak jest teraz? klepią taki sam badziew jak filtron?

oskar
@mechanik 30.03.2016 19:33

Drogie dziecko, Filtron (aktualnie należący do koncernu Mann - Hummel), skoro produkuje filtry na tzw. pierwsze wyposażenie, nie produkuje "badziewia" jak piszesz, zdarzają się wyjątki oczywiście jak wszędzie, ale generalnie jest ok. Nacisk na jakość jest ogromny, piszę jako zwykły "robol" pracujący od ponad 10-lat.

flick

Moja opinia z tzw. rozmowy rekrutacyjnej na stanowisko konstruktor-technolog która "odbyła" się w dniu 24-03-2016: Panie kierowniku sekcji konstrukcyjnej dziękuję za takie potraktowanie mnie podczas 3-minutowego monologu w Pana wykonaniu .Życzę powodzenia w ewentualnym zniechęcaniu innych kandydatów na to stanowisko (tajemnicze drzwi 006). Pozdrawiam

bgn

Sulejman śmieszy mnie twoja opinia nie wiem jestes podstawiony bo według mnie chodzi sie do pracy za konkretne pieniądze a nie jak ty dużo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a mało zarabiasz a prezes sie cieszy ze ma niewolnika

sulejman

Jestem pracownikiem Filtrów w Sędziszowie i nie narzekam , to fakt pracy jest dużo , kasa mała ale generalnie władza w porządku , a były czasy że bywali gorsi rządzący, mam na myśli zarząd .....

ktoś kto wie

... re: diana, co Ci z umowy o prace, jak w każdym momencie mogą Ci ją wypowiedzieć, do tego startując z pewnością za minimum?, ja zdaję sobie sprawę, że na bezrybiu i rak ryba...ale docelowo w życiu nie o to chodzi...pozdrawiam

ktoś kto wie

co to są za gadki? jesteście pracownikami tej firmy i sztucznie bijecie pianę? Co to jest za pytanie -czy ktoś zatrudnia o umowę o pracę???...ludzie napiszcie coś o atmosferze czy warto tam w ogóle zaglądać choć na stronę internetową, czy coś się zmienia na dobre itp., żenada...

ktoś

co to za info? hehe pewnie lepek pracujesz w wf i piszesz jakieś banały- bo co napiszesz....;-)

nowy

Co chcecie od (usunięte przez administratora) generalnie nie jest taki zły facet jak o nim mówią .. w gruncie rzeczy ma dużo obowiązków i ciśnie góra. Pozdrawiam.

Darosław

Hej, a jak zarobki PH ? Auto dają 5 os? Można jezdzić prywatnie? Wysokie targety? Umowa?

xx

dina, sądzę że praktyki jak najbardziej ale co do odpłatnych praktyk, to już musisz wewnątrz "ula" zapytać ...

piękny roman

DZIĘKI coco ZA DOBRE SŁOWO, BO TO RZADKOŚĆ W DZISIEJSZYM ŚWIECIE ;))) WZAJEMNIE POWODZENIA !!!

coco

Piękny Romanie;-) co tu dużo mówić- było, jest i będzie kiepsko z godnym wynagrodzeniem, Podkarpacie ma kiepską niesłusznie opinię zagłębia kiepskich wynagrodzeń i fachowców, niestety niektórzy to wykorzystują a zapewniam Cię, że są takiej miejsca, w których można zarobić i nie trzeba wyjeżdżać do Irlandii;) powodzenia

coco

witam, ile się teraz zarabia w fabryce na kierowniczym stanowisku? Bo widzę, że szukają kierownika exportu. Z tego co wiem to dawniej licho było, sam pracowałem 2 tygodnie i musiałem odejść bo niestety za 1000 zł ciężko się spełniać zawodowo. Dziękuję z góry za info

olek

Tak w elitach rządowych jak i zakładowych rządzący nieudolnicy dobierają sobie ludzi nie pracowitych i fachowców ale układnych którzy nie wytkną im ich nieudolności a wręczich kryją się na wzajem i jedni i drudzy mają sielanę i nie ma kto tego rozp......olić, gdzie jest właściciel tej firmy chyba nie wie co tam się dzieje

Państwo świetnie piszą czasem mówiąc co na języku lub bluźniąc . Proponuję kupcie sobie mały przyrząd lusterko i popatrzcie na siebie

mechanik

kiedyś robili świetne jakościowo filtry, najlepszy polski producent, swego czasu sporo lepszy od filtrona, ale dzisiaj to już tylko przeszłość

pedro

Witam, też mam przyjemność pracować od niedawna dla tej firmy i szczerze, to ku dobremu to chyba ta działalność nie zmierza i długo tu nie zagrzeję,(usunięte przez administratora)

bgn

W tej firmie nie jest tak źle przecież już zaczęli burzyć te brzydkie hale i sprzedawać elementy stalowe na złom(usunięte przez administratora)

ktos

A czego żeście sie spodziewali?

jojo

tzn. jaki bo nie byłem w Sędziszowie od lat. Co się tam dzieje teraz?

angusta

wystarczy spojrzeć na otoczenie/budynki tej firmy, od razu wiadomo jaki to inwestor strategiczny

znawca rynku

w firmie unimot to standard wiec nikogo to nie dziwi, ciekawe jaka jest teraz jakosc filtrów po zmianie wlasciciela, bo kiedys byla bardzo dobra

Zostaw opinię o PZL Sędziszów S.A. - Sędziszów Małopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PZL Sędziszów S.A.