PZL Sędziszów S.A.
counter
3 40 68 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie PZL Sędziszów S.A.?

Pytanie Nowy wpis

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w PZL Sędziszów S.A.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Takitam Nowy wpis
@Pytanie

Nie, nie istnieje ani kwestia związana z rozwojem ani z byciem docenionym, kierownictwo patrzy tylko jak kogoś wykorzystać na każdy możliwy sposób rzucając najniższą krajową i teksty sugerujące że mało zostało zrobione nawet jeśli ktoś 3 razy przebiłby normę

Tak3Nie

Tak3Nie4
NICK

to po co ciągle pracujesz i płaczesz przecież z Twoim "doświadczeniem" to możesz przebierać w ofertach?

Tak7Nie3
Pomocny

Po pierwsze firma dopiero szuka operatorów a nie "guzikowców" którzy nie potrafią nawet na suwmiarce pomierzyć a roszczenia mają ogromne,a po drugie krytykę zacznij od siebie a potem leć po innych

Tak5Nie3
XYZ CNC
@Pomocny

Po pierwsze firma miała już trzech operatorów, których się pozbyła lub odeszli sami z przyczyn wiadomych i kolejnych dwóch chce się pozbyć. A po drugie firma powinna najpierw zacząć szukać dobrego technologa i programisty a nie ,,guzikowca'', który nie potrafi odróżnić freza od gwintownika ;) .

Tak5Nie5
BYŁY PRACOWNIK CNC HENIO

OBAJ PANOWIE MACIE RACJIE -PRACOWNICY CHCA [RACWAC ALE NIEMJA CZYM BO NIEMA NARZEDZI -"PROGRAMISTA I TECHNOLOG " NIE JEST ODPOWIEDNIA OSOBA DO WDRAŻANIA. MA MNIEJSZA WIDZE NIZ PRACOWNICY A KIEROWNIK TEGO (usunięte przez administratora) TO JEST TYLKO NA PAPIERZE KIEROWNIKIEM NIEMA POJĘCIA O FILTRACH O CNC w FIRMIE BRAKUJE: -PODSTAWACH NARZĘDZI DO PRACY -NARZĘDZI POMIAROWYCH -KONTROLI WYROBU GOTOWEGO -JAKIEGOS CETRUM POMIAROWEGO A zlecenia bierze skomplikowane i wymaga jace wiedzy operatorów programisty i narzędzi do racy a tego brakuje na kazdej pozycji

Tak6Nie3
Operator safran
@BYŁY PRACOWNIK CNC HENIO

Zgadza się ja pracowalem kilka dni. Nie da się zrobić czegoś bez narzędzi specjalistycznych. A POMIAR SUWMIARKĄ TEZ JAUZ TROCHĘ NIE DOLADNY. ALE PIERWSZE WRAŻENIE ROBI DOBRE. KADRA ZARZĄDZAJĄCA NIE MA POJĘCIA O OBRUBCE SKRWANIU

Tak2Nie
Bezrobotny Nowy wpis
Kandydat
@Operator safran

Chciałbym zapytać w jakim okresie Pan pracował? Z wpisu wyżej wynika raczej że nie warto aplikować na operatora?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 202 dni.

Witam. Jaka jest obecnie sytuacja na produkcji? Czy jest zapotrzebowanie na operatora cnc? Na jakie zarobki na start można liczyć?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 228 dni.

Wiecie czy PZL Sędziszów S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Iza

Jak jest tutaj w urlopami? Narzucany jest termin czy można samemu jakoś wybrać?

KORBANEK

Mieliśmy kilka poważnych zleceń na naprawę ciągników Fendt i Massey Ferguson. Gdy nasi klienci zastosowali filtry z Sedziszowa nastąpiły nadmierne zbyt wczesne zużycia - a z tego jednak nie powinniśmy się cieszyć. Takie sytuacje spowodowały, że przestaliśmy stosować filtrów tej marki ponieważ nie chcemy ryzykować kolejnych reklamacji że strony naszych klientów.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 329 dni.

Czy PZL Sędziszów S.A. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Bywalec

Widzę że klasyka, wszyscy robią błędy tylko nie ten biedny operator ????

Tak4Nie3
Stefan

Firma z ogromnym doświadczeniem, mająca dobre opinie więc nie rozumiem po co te oskarżenia bezpodstawne?

XYZ CNC
@Stefan

Proszę czytać ze zrozumieniem mowa o CNC a nie o filtrach. To nie są oskarżenia tylko opinia.

Tak2Nie2
Użytkownicy czekają na odpowiedź 430 dni.

Czy firma PZL Sędziszów S.A. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Marta

Jeżeli ktoś z Was poszukuje pracy, to PZL Sędziszów prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko Technologa. Osoby zatrudniona na tym stanowisku będzie musiała między innymi prowadzić dokumentację i nadzór w zakresie wykonawstwa prototypów i serii informacyjnych. Dla ułatwienia poszukiwań dodaję link do ogłoszenia: https://pzlsedziszow.pl/kariera/technolog/ Co sądzicie?

Tak1Nie
Normalny

Pracowałem tam dwa razy. Szefowie to tylko by cięcia robili a potem znów ludzi przyjmują. Jak ktoś nie podpierdziela innych jest nikim w tej pracy. Obiecują dużo a potem o tobie zapominają. Prawda jest taka ze naprawdę ludzie nie zatrudniajcie sie tam zostawią was na lodzie taka jest prawda.

Tak6Nie
Kamil

Powiem tylko, że firma ma świetne opinie na Facebooku więc resztę można sobie dopowiedzieć.

Maja

Jak wyglada sytuacja w firme aktualnie ? Rozwija sie warto isc tam do pracy czy coraz gorzej ? Bo otoczenie nie zachwyca

Tak2Nie2

Traktuje się ludzi jak zwykłych śmieci. Dyrektor i Prezes robią "porządki" -zwalniając ludzi, którym umowa się kończy, są na grupie czy są na chorobowym. Tym jest karygodne, że do człowieka który przepracował prawie 40lat jako operator potraktowali jako zwykłą padlinę. Ta firma się nie liczy z pracownikami, cały czas się ich okłamuje jak w przypadku, np. gdy pan T. obiecywał premie dla wszystkich za charowanie po 12 h/5dni dzień i noc, to wysokie premie dostali pupile władzy. Pracownicy są traktowani jak śmiecie, tym samym podglądywanie władz na kamerach jak pracownik pracuje non stop to jest chore, nie mają zaufania do pracownika, a tym samym władza praktycznie tonąc w długach likwiduje kolejne stanowiska pracy. Tylko pasuje audyt finansowy.

Tak18Nie
Marta
@admin

A czy dużo osób zostało zwolnionych? Wspomniałeś, że są to pracownicy, którym kończy się umowa lub też byli na zwolnieniu. Sądzę, że nie wynika to ze złej woli pracodawcy, lecz stara się zatrudniać osoby, które są bardziej zaangażowane, czy pracują dłużej. Piszesz, że pracuje się również w nocy, czy stawki są wtedy wyższe?

.@.

Biała armia i biała rewolucja

Tak6Nie
Ulka

Jeśli ktoś zaczyna swoją karierę zawodową to norma, że od najniższej!!!

Tak10Nie1

Powiecie coś o swojej pracy w PZL Sędziszów S.A.? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna przed podjęciem wyboru.

były pracownik

witam dlaczego zosstają usunięte opisy pracowników na w/w firme , Czy kogoś prawda w oczy kłuje jak wywalili kawe na ławe ???. Pisali szczerą prawdę potwierdzam to w 100% bo też byłem pracownikiem tej firmy i widziałem co tam się dzieje nie chodzisz do przełożonych i nie nadajesz na innych to jesteś na pozycji przegranej i za brame za Ciebie wezmą innego z długimjęzorem a tacy im pasuja...

Tak12Nie
Krzysiek
@były pracownik

Z zasady praca na tym polega i odpowiedzialność przełożonych, że odpowiadają za jakąś część pracy firmy, wiec mają prawo dobrać sobie pracownika, który w największym stopniu będzie pomocny dla nich i firmy. To żadna nowość i standard czy to w Sędziszowie czy każdym innym mieście.. Trochę dystansu. Obiektywnie to ostatni aspekt, który powinien wpływać na oceny firmy.

Tak1Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o PZL Sędziszów S.A. - Sędziszów Małopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

PZL Sędziszów S.A.