MIX Filters Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o MIX Filters Sp. z o.o.

Ktoś

Ta firemka jest z Sędziszowa Młp. koło Ropczyc a nie z Krakowa.

Ryba

To znaczy, że co szukają frajerów, tyrać za półdarmo a oczekiwania wyśrubowane w kosmos, faktycznie porażka

tomasz74

zatrudniają takich co za 500 zł./m-c będą pracować oczywiście przy tym pan prezes oczekuje marży 20 tyś. :) porażka nie polecam

ktoś

to oni jeszcze istnieją?

Czy obecnie firma MIX Filters Sp. z o.o. rekrutuje do pracy? Jak patrzą na młodzież, studentów, czy chętnie zatrudniają takie osoby? Wiesz coś na ten temat? Twoja opinia jest cenna!

Zostaw opinię o MIX Filters Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MIX Filters Sp. z o.o.