Jobeuro

Wrocław

Opinie o Jobeuro

piotr000 2011-01-05 10:08:03
(usuniete przez moderatora) niewypłacalni lepiej unikać jak ognia . pan (usuniete przez moderatora) pięknie mówi ale to wszystko lipa,
P 2011-01-25 20:48:50
Pan (usuniete przez moderatora) to zwykły łachudra żyjący z pracy innych.Na początku wszystko ładnie pięknie potem wszystko zbiera do swojej kieszeni.
belmondo 2011-12-18 23:05:50
jobeuro to firma (usuniete przez moderatora), działa też pod nazwą NORDEX POLSKA. Unikajcie obu firm i nie dajcie się zrobic w konia (usuniete przez moderatora)!!!
A może ktoś ma jakieś aktualne dane na temat miejsca pobytu, zamieszkania lub numery rej. samochodu (usuniete przez moderatora). Będę wdzięczny za informacje.
oszukany 2015-10-10 09:44:25
Unikajcie tej firmy. Pobiera pieniądze za pracowników od zleceniodawcy za potem nie wypłaca pracownikom. Będę wdzięczny za aktualne informacje o właścicielu lub siedzibie firmy (adresy, telefony, nr rej. samochodów).
Koń 2016-04-21 20:50:24
Powiem Wam, że namiary faktycznie są, dzwoniłem i pisałem, bardzo miła Pani tam siedzi, nie pamiętam imienia, ale nie jest szczególnie źle, bardzo rzeczowa rozmowa, mam nadzieję, że mnie przyjmą do pracy
Zostaw swoją opinię o Jobeuro - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jobeuro