Opinie o CityPL Nieruchomości w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie CityPL Nieruchomości. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w CityPL Nieruchomości o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CityPL Nieruchomości w Warszawa

Iza

Czy firma ma jakieś oferty pracy?

Zatrudniają ludzi bez doświadczenia,obiecując szkolenie-nieporozumienie.Po podpisaniu umowy w biurze trzeba siedzieć 8 godz.a jeśli umówisz się na spotkanie po godzinach, to jedziesz,bo jest to w twoim interesie.Oczywiście swoim samochodem na swoim paliwie.Nie płacą na czas,a jak zrezygnujesz to kasy nie ma.Nie polecam.

Bylypracownik

Zgadam się. Bezadziejna firma. Osoby zarządzające w tej firmie wprost mówią,że każda osoba zatrudniona na umowę zlecenie generuje straty firmie. Jakiś czas temu zakończyłem z nimi współpracę. Cwaniakują jak się da a pracownik jest dla nich na ostatnim miejscu.

Tobiasz
@Bylypracownik

Jak faktycznie nazywa się ta firma (chodzi mi o nazwę figurującą w KRS albo CEIDG), bo CItyPL to chyba tylko jakiś brand?

@Tobiasz

To są dwie powiązane firmy wspólnie nabijające pracownika w bambuko ; PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ŚWIATOWID IWONA I MAREK SADOWSCY (NIP: 8221297184, REGON: 710508051) oraz PL NIERUCHOMOŚCI RAFAŁ GRUDZIEŃ MAŁGORZATA GRUDZIEŃ SPÓŁKA JAWNA (KRS: 0000315033, NIP: 1181973013, REGON: 141600311). Zatrudniają bez umowy(trzeba się dopominać, niektórzy ponad miesiąc), nie opłacają składek Zus, nie wypłacją pensji na czas, po rezygnacji ze współpracy zdarza im się w ogóle nie zapłacić. Generalnie cwaniaki, trzeba na nich uważać.

Byłypracownik

Tragedia! Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Nie dość, że zatrudniają na czarno (nie można doprosić się o glupią umowę zlecienie) to nie chcą wypłacić należnego wynagrodzenia. Szefowa w jednym z oddziałów ma problemy emocjonalne i wyżywa się na pracownikach.

Lidia

Może ktoś inny odpowie użytkownikowi @filia123? Chociaż często kwestia wynagrodzenia jest zależna od doświadczenia i kwalifikacji, więc o to może warto zapytać na rozmowie rekrutacyjnej pracodawcę. Ewentualnie może ktoś tu Ci poda jakie widełki wynagrodzeń.

Aplikowałeś do firmy CityPL Nieruchomości? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Lidia

Ktoś jeszcze ma podobne doświadczenia jak @123? Może ktoś aktualnie pracuje i chciałby powiedzieć osobom szukającym pracy jak teraz wygląda sytuacja w firmie CityPL Nieruchomości? Widzę, że jest prowadzona rekrutacja do biur http://www.citypl.eu/praca, więc na pewno kogoś to zainteresuje.

Rosikowa

Ja pracowałam w tej firmie kilka lat temu. I nie polecę nikomu kto chciałby tam pracować. Początkowo zaoferowali mi umowę o dzieło, a jak podpisze odpowiednią ilość umów to pomyśla o innej formie zatrudnienia. Jezdzilam i dzonilam jak idiotą żeby podpisać jak najwięcej umów. Za każdą miałam 10zl netto. Podpisałam ich ok 50 w miesiac czasu. Jedna z nich została sfinalizowana. Po czym prawa ręka prezesa, niejaki pan Piętka mówi ze się nie nadaje i mi dziękują. Ok. Nie wypłacili mi nawet złotówki. Pomimo moich telefonów. Do dziś mam kopie tych wszystkich umów. Oszuści!!!!!

Włodek z laską

Cześć,słyszałem ostatnio o rekrutacji w tej firmie...Czy warto?Jak tam przebiega praca,opiszę ktoś?

tak

No dobrze, ale to jakich w takim razie można się spodziewać zarobków? Na pewno jest szansa u nich na dwuskładnikowe zarobki, ale ciekawi mnie jednak to czy będzie szansa, na to, żeby u nich znaleźć zatrudnienie. Wiadomo, że doradca ds. nieruchomości ma odpowiednie prowizje.

OMG

Nieporozumienie, obiecują podstawę później tak kręcą, że nie masz żadnej kasy. Ogółem instytucja charytatywna, pracujesz za free :) Nie ma opcji, dajcie sobie spokój.

OMG

Spędziłam tam miesiąc i nigdy w życiu nie polecam... Jedno wielkie oszustwo i nieporozumienie...

demaskator_oszustów

Oj - ładnie to tak samemu sobie pisać opinie. Proszę zobaczcie Państwo - najpierw użytkownik o nicku Pracownik jest kobietą a w kolejnym poście odpowiadając niby na pytanie innego użytkownika zmienia płeć i staje się mężczyzną. A może to Grodzka pracowała w tej firmie he, he, he. Zacytuję: -wypowiedź 1-sza "Praca opiekunka Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja Opinie o pracodawcy Rozmowy kwalifikacyjne Oferty pracy Sortuj: Najnowsze | Najstarsze Opinie o CityPL Nieruchomości Pracowałeś w firmie CityPL Nieruchomości i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji. zdjecie uzytkownika ania - 2011-07-26 12:26:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) zmieniają te nazwy firm,żeby kolejnych ludzi nabierać.w jednej narobi sie długów to przeskakuje sie na następną. ale towarzystwo wzajemnej adoracji a raczej kombinacji. zdjecie uzytkownika grabek - 2014-09-04 16:25:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) napiszcie prosze jaka jest obecnie sytuacja firmy CityPl bo mam jakiego maila z internetu znalezionego i zastanawiam się czy warto tam cv wysłać.z góry dzięki za info zdjecie uzytkownika Pracownik - 2014-09-15 18:26:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Pracuje tu jakiś czas. W pośrednictwie pracowałam już wcześniej. Zawód pośrednika każdy zna jest w znacznej części uzależniony os samych nas." -wypowiedź 2-ga: "@pracownik Mógłbyś powiedzieć ile mniej więcej miesięcznie można osiągnąć do dobrej wypłaty? Czy startując i poznając rynek jest możliwym przy samej prowizji osiągać dobre pieniądze? Wiele osób jest zadowolonych z tego typu firm, CityPL powinno co prawda według mnie oferować jakąś podstawę, żeby mieć pewny grunt pod nogami." - wypowiedź 3-cia: "Ja otrzymałem ma wstępie podstawę było to jakiś czas temu bo tu już trochę pracuję, dziś jestem na prowizji."

Ja otrzymałem ma wstępie podstawę było to jakiś czas temu bo tu już trochę pracuję, dziś jestem na prowizji. Mogę powiedzieć jedno jest tu taki jeden co jak przyprowadzę klientów do biura to potrafi doprowadzić do finalizacji sprzedaży. Miałem kontakt z inną Firmą i tam byłem pozostawiony sam sobie. Płacić płacą terminowo to jest dla mnie ważne. Wynik wynagrodzenie zależy przede wszystkim ile czasu poświecę sumiennej pracy.

Pracuje tu jakiś czas. W pośrednictwie pracowałam już wcześniej. Zawód pośrednika każdy zna jest w znacznej części uzależniony os samych nas. Powiem jedno nie boją się realizować trudnych spraw i je realizują. Z pewnością maja jedną zaletę po zapłacie FV przez klientów rozliczają się zgodnie z ustaleniem. Nie trzeba chodzić i prosić się o wynagrodzenie. Wiadomo w pośrednictwie żyje się z prowizji, na start otrzymałem podstawę w tym czasie udało mi się wypracować transakcję. Szefowie i dyrektorzy widać, że długo pracują w pośrednictwie. Prawda, że trochę wymakają w postaci obsługi klientów to chyba nic dziwnego w tym zawodzie. Ja jak na razie nie lubię z nimi pracować.

ania

Zostaw merytoryczną opinię o CityPL Nieruchomości - Warszawa

• Jak się pracuje w CityPL Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy CityPL Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

CityPL Nieruchomości
2.8/5 Na podstawie 32 ocen.

CityPL Nieruchomości