Opinie o aldi.pl - ALDI Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aldi Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi Sp. z o.o. w Chorzów

Mateusz

Czy w aldi zapewniają bony żywnościowe?

Byla
@Mateusz

Tak

Nowa

Jakie są zarobki dla nowego pracownika ? Będzin, Dąbrowa...

Kandydatka

Mam pytanie jak jest na rozmowie na stanowisku starszy sprzedawca" o co pytają itp?

Klaudyna

Dzień dobry! Proszę o pomoc. Piszę pracę dyplomową na temat zakupów w sieciach handlowych. W tym celu muszę przeprowadzić ankietę i zwracam się do Was z ogromną prośbą o wsparcie. Zaznaczam, iż wyniki wykorzystam TYLKO w mojej pracy. Życząc Wam dużo zdrowia i samych pogodnych dni zachęcam jeszcze raz do wypełnienia: https://www.survio.com/survey/d/X1B5A8V8U3A2Y5A4M Z GÓRY DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM DOBRYM DUSZYCZKOM;)

Sprzedawca

Wszystko dobrze

Standardowe

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
Tola

Witam , małe pytanko dotyczące dodatku urlopowego .... od czego zalezy kwota ??? Przykład : rok temu dostalam za 10 dni - 126 złoty, a w tym roku za 10 dni 42 złote, na dodatek w czerwcu też miałam urlop 5 dni i dostalam tak samo 42 złote .... jakieś machlojki ????

RAZ ALDI ZAWSZE ALDI
@Tola

Wysokość dodatku zależy tylko od wymiaru pracy ( jeśli jesteś zatrudniona na 3/4 etatu to będąc na urlopie masz płacone za 6 h a nie za 8 h ) Nie zaszkodzi jednak to sprawdzić. W tej firmie często się " mylą "

@Tola

Aż z ciekawości sprawdzę swój pasek. Osobiście sprawdzam godziny, nadgodziny, prowadzenie zmian itd Nie podpisuję listy z pepa dopóki nie mam pewności, że wszystko się mi zgadza. I tak kiedyś nie zostały mi naliczone nadgodziny, a raczej zostały wyzerowane. Dopiero gdy porownalismy listę obecności i wydruk z pepa okazało się że mam rację. Niestety trzeba wszystkiego pilnować!!!!

Mels
@Abc

My nie podpisujemy listy z Pep-a,nawet jej nie dostajemy do ręki.

STARY PRACOWNIK
@Mels

Nie ma takiej opcji abyś nie podpisała listy z pepa miesiąc w miesiąc.......i do ręki Ci nikt nie poda trzeba sobie wziąść np.ze stołu z socjalnego

Mels
@STARY PRACOWNIK

U nas nie leży, więc gdzie szukać?

Beki
@STARY PRACOWNIK

My też nie podpisujemy. Już dawno tego nie widziałam

RAZ ALDI ZAWSZE ALDI
@Tola

W tym roku 9 dni urlopu - 64 zl W zeszłym roku 6 dni urlopu - 187 Skąd ta różnica???

olo
@Tola

Poczytaj nowy regulamin wynagradzania.

Vvvvvv
@Tola

Dodatek urlopowy wylicza się że zmiennych . Zmienne z trzech miesięcy.

Zastępca
@Tola

Dodatek urlopowy służy wynagrodzeniu czasu, w którym pracownik korzysta z urlopu, zatem nie miał okazji "dorobić". Prościej mówiąc, jeśli w ubiegłym roku w ciągu 3 miesięcy przed urlopem pracownik zasuwał na nadgodziny lub starszy sprzedawca miał dużo godzin prowadzących to w trakcie urlopu było mu to wynagrodzone. W tym roku nadgodzin nie ma, bo przez pandemię wychodzimy w miarę o czasie, aby kolejna zmiana mogła pracować, dlatego nie za bardzo jest nam co wynagradzać.

Jola
@Zastępca

W moim sklepie , nic nie realizujemy o czasie , etaty są nie przystosowane do zakresu obowiązków. Tak ciężka praca powinna być wynagradza adekwatnie do zarobków .

Mam tak samo... Dziwne.

Lala

Witam jak wygląda sprawa z bonami będąc na l4 ciążowy one będą mi się należeć czy jest to dodatek dla pracowników którzy fizycznie według grafiku są w pracy? Jeżeli będą się należeć to one będą do odbioru w sklepie w którym zostałam zatrudniona ? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Fuji
@Lala

Wiem,że osoby które miał cały miesiąc L4 nie dostały bonów bo nie miały ani jednego dnia przepracowanego.

@Lala

L4 to L4 nie ważne czy ciążowe czy inne. Nie dostaniesz bonów pr,ez caly okres który Cie nie będzie

Heheszek

Życzę powodzenia w dalszym rozwoju firmy jak dalej będziecie zatrudniać ludzi z Lidla, biedronki, netto, a to juz nie będzie ta firma co kiedyś, tak durnych pomysłów juz dawno nie było.

Gosia
@Heheszek

Dokładnie. Aldi jest w systemie, komputeryzacji, nowoczesnego zarządzania itp daleko w tyle więc pomysły z knkurencji są nieadekwatne do rzeczywistości

Figa

Którego dnia miesiąca jest wypłata?

wypłata
@Figa

w czwartki

Donn
@Figa

Wyplata jest do 10 każdego miesiąca

Klaudyna

Witam wszystkich, piszę pracę magisterską nt zakupów w sieciach handlowych. Dlatego też proszę o wypełnienie poniższej ankiety. Będę bardzo wdzięczna: https://www.survio.com/survey/d/X1B5A8V8U3A2Y5A4M Życzę Wam samych dobrych dni w pracy i oczywiście duuużo zdrowia.

On

Mogę tylko przyznac rację tym którzy ostrzegali przed rejonowa we Wrocławiu p.Sylwia wredna i tyle fałszywa baba jak się nie podpisujesz i to wylatujesz

Inny pracownik
@On

Możesz rozwinąć co masz na myśli ?

Nowa osoba

Witam, o co pytsli na zastepce badz kierownika na rozmowie

Nowa osoba

Mam pytanie jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna na zastępcę?

M

Widziałam w Katowicach ogłoszenie o pracę i pisze "niepełny etat" czy ktoś wie na jaki etat będą osoby przyjmowane?? Czy jest możliwość po jakimś czasie dostać cały etat??

@M

Najczęściej jest to 3/4 etatu. W obecnej sytuacji etaty są raczej skracane...ale możliwość zawsze jest. Wszystko zależy od Regionalnego. Teraz raczej wszyscy szukają oszczędności.

Marian

Ile się zarabia na magazynie w Chorzowie przy kompletacji???

Pracownik.

Wstydzę się jakich posiadamy kierowników rejonu. Podejście do pracownika poniżej krytyki. (oczywiście mowa nie o wszystkich, bo są też tacy co do rany można przyłożyć)

aneta

Witam jakie zarobki są w sklepie Aldi w Katowicach ul Wożniczki na Brynowie Jak się traktujecie na wzajem Jakie zarobki Jakie dodatki mogę liczyć Czy w niedziele sklep jest czynny

@aneta

Wynagrodzenie zależy od miasta.( im większe tym wyższa stawka) etatu i doświadczenia. Z dodatków mamy: opiekę prywatną, bony żywnościowe, imprezę integracyjną ( raz w roku) W niedziele pracujemy na jedną zmianę. W ciągu roku jest 7 niedziel handlowych.

@Abc

Zapomniałaś/łeś dodać że wprowadzono nowy regulamin, gdzie nastąpiły zmiany na niekorzyść pracownika

mąz
@Abc

Piszę jako mąż jednej z kobiet pracujących na stanowisku zastępcy kierownika w jednym ze sklepów sieci Aldi. Zarobki to żart. Wiadomo jakie są czasy i jakie kobiety mają aktualnie podejcie do pracy. Trzeba je zmuszać by zrobiły coś ponad siedzenie na kasie. Wszystko spada na zastępcę kierownika, rzadziej na funkcyjną. Zarobki są nieadekwatne do stanowiska. Zarabiać 200- 400 zl wiecej od funkcyjnej to jakaś kpina. Oczywiście brutto wszystko wygląda pieknie, ale co do czego to na rękę różnicy nie widać. Macie jeden z najczystszych sklepów. Lidl, biedronka, a przede wszystkim inter marche nie maja podejścia do Waszej sieci. Bony 100 zł dla kierowników i zastępców przy 180 zł dla kasjerek i funkcyjnych to kolejne nieporozumienie. Żadnej premi świątecznej. Wymagać i wymagać to Wasza polityka, a nagradzać jak najmniejszym kosztem. Wstyd i żenada jeśli chodzi o traktowanie pracownika

Kierowca Aldi
@aneta

Kierownik spoko ale ja tam tylko dostarczam

Natalia

witam, czy ktos zna jakie stawki obowiazuja w Trójmieście---czy ktos jest z Trójmiasta?????

Janina

A ja to już mam dość tych naklejek, klienci mają dość a mi to się wyć jak mam to proponowac

@Janina

Jak każdy...ale musimy to wszystko sprzedać. Innej opcji nie ma na dzień dzisiejszy.

Aldikos
@Abc

A Ty to kierownik rejonu jesteś?

Klient po sąsiedzku
@Aldikos

Jestem klientem sklepu w Krapkowicach od pewnego czasu sklep ten już z samego rana wygląda strasznie pełno pustych kartonów foli z opakowań zbiorczych czy tam wieczorem nikt nie sprząta zawsze było czysto i schludnie lecz teraz to katastrofa odechciewa się zakupów robić. Personel też co kwartał inny .Przed sklepem wypadałoby też pozamiatac paragony.Sklep upada ...A szkoda.

Gośka
@Janina

No jak z takim entuzjazmem sprzedajecie to się nie dziwię ze ludzie mają dość :D

@Aldikos

A po co Ci ta wiedza? :-) To są informacje ogólnodostępne. To co nie sprzedany pójdzie w stratę sklepu...

@Gośka

A ile można wciskać te naklejki? Większość klientów to stali klienci, po za tym pandemii nie ma :D

Niebieski

Czy u Was też co drugi produkt przerywa paragon i wszystko trzeba wbijać po cenie? Jak sobie z tym radzicie? Już trzeci dzień nie da się normalnie skasować zakupów, klienci tracą panowanie nad sobą, porzucają zakupy, awanturują się, kasjerki schodzą z kasy z płaczem. Klienci też zwracają uwagę że na paragonie jest kilka raz "artykuł specjalny" zamiast zakupionych produktów, nie wiadomo w w sumie co kupili, nie mogą wziąć faktury, bo nie będą mieli jak tego rozliczyć. Ta sytuacja podobno dotyczy wszystkich sklepów?

@Niebieski

Zgłaszać do EDV bądź do kierownika rejonu.

Niebieski
@Mm

Kierownik rejonu jest codziennie i nic nie umie na to poradzić, twierdzi, że problem jest ogólny i mamy spisać to co przerywa paragon, ale to by trzeba pół sklepu spisać. Kto i kiedy ma to zrobić jak u nas pracują w porywach 3 osoby na zmianie.

@Niebieski

Heh no to macie fajnego kierownika rejonu nie ma co, za każdym razem co przerywa Ci paragon, weź kod i dzwoń do EDV oni to ogarną. Problem trzeb osób jest chyba wszedzie

Marian

Myślę nad zmianą pracy. Mam umowę na czas nieokreślony, czy składając wypowiedzenie będzie mnie obowiązywać okres wypowiedzenia czy raczej pójdą na rękę i będzie to rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Zwalniał się ktoś z Was sam i wie jak to wygląda?

abc
@Marian

Każdy Regionalny ma inne podejście. Jesli na sklepie brakuje personelu zapewne nie zgodzi sie za porozumieniem stron.

Hej
@Marian

U mnie nie było problemu dałam wypowiedzeniem po 20 i 1 nowego miesiąca już nie pracowałam czyli trochę więcej niż tydzień A pracowałam 5 lat

@Hej

A dałaś wypowiedzenie natychmiastowe czy zwykle? Czy wpisałaś, że za porozumieniem stron? Hmm... Niewiem jak to ugryźć.... Powiedzieć rejonowemu czy zgodzi się na porozumienie czy jak? Co w tym wypowiedzeniu wgl wpisac

Hej
@Marian

Za porozumieniem stron nawet rejonowy tak zaproponował bo mi było obojętnie.

Zastępca
@Hej

Rejonowi zazwyczaj idą na rękę, bo wiedzą, że już Ci nie zależy. Napisz wypowiedzenie w dwóch wersjach, pewnie wybierze to są porozumieniem :)

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Aldi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 526.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 429, z czego 22 to opinie pozytywne, 221 to opinie negatywne, a 186 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldi Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldi Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 889 ocen.

Aldi Sp. z o.o.