logo Mały inżynier

Mały inżynier

Opinie o Mały inżynier

Patryk 2015-10-10 23:58:49
Fakt też słyszałem o niej dokładnie to samo, po rozmowie mam to samo zdanie, nie warto
Robert S 2015-10-17 00:19:26
Żartujesz? jakie podejście do mediów? do produktu? a co może o sobie opowiadać wiadomo jak najlepsze rzeczy, a jak oceniają to pracownicy patrz posty wyżej.
Wiki 2015-11-24 23:06:08
Elu nie zazdrościmy ci niczego.
inż MJ 2016-01-23 18:30:35
Za przeproszeniem to co piszecie to jedno wielkie pie*doelnie. Pracuje w MI już od jakiegoś czasu i nie narzekam. Ludzie naprawdę wspaniali, bardzo zgrany zespół. Co do sprzątania to tak trzeba sprzątać ale nic poza zwyczajne "domowe" czynności (umycie podłóg, naczyń, toalety). Ela jest wymagającym pracodawcą ale wszelkie odpowiednio przekazane przez personel uwagi przyjmuje i w miarę możliwości realizuje. Co podwyżek to jeśli dobrze pracujesz i chcesz się uczyć nowych rzeczy, to szefostwo to docenia. Co do opinii wśród dzieci i rodziców to zdecydowana większość jest bardzo zadowolona. Bardzo dobra praca na czas studiów.
do Wiki 2016-03-28 12:09:02
oj chyba jednak zazdrościcie jej bardzo...
klient 2016-03-29 12:32:11
Nie wygląda to ani dobrze, ani profesjonalnie. Trafiłem na tą stronę poszukując informacji/opinii nt. firmy Mały Inżynier, link pojawia się jako pierwszy/drugi w Google. Co ciekawe, filia poznańska nie posiada negatywnych wpisów. Życzę sukcesów w biznesie i relacjach międzyludzkich i międzypracowniczych. Żegnam.
Mikołaj 2016-04-07 20:14:07
Najlepsze to jak się rozstaliśmy :)
Ewa Bednarek 2016-04-11 18:18:59
Drodzy instruktorzy, przeczytałam z uwagą Wasze powyższe komentarze.
część z nich ma charakter konkretnych uwag, część uwag bardziej personalnych. Bardzo zależy mi na tym, aby w firmie panowała dobra atmosfera, dlatego proszę jeśli ktoś z Was ma konkretne uwagi o zgłaszanie ich do mnie bezpośrednio na maila: ewa.bednarek@malyinzynier.pl. Myślę, że większość sytuacji uda nam się rozwiązać, każdą sprawą na pewno się osobiście zainteresuję. W MI staramy się dbać o to, abyście czuli się dobrze traktowani. Każdy z Was może wziąć udział w imprezach integracyjnych, pożyczyć samochód z firmy w przypadku przeprowadzki, tak układamy plan pracy, abyście mogli go pogodzić ze studiami czy innymi zobowiązaniami - niemniej jednak jeśli coś Was uraziło - dajcie znać.
A i jeszcze jedna sprawa, tzw. ”mycie kibli” - część zajęć, która prowadzona jest na naszych salach wymaga sprzątania sali po zajęciach (lub pomiędzy kolejnymi zajęciami), w tym zaplecza, m.in. sprzątnięcia toalety. Mi jako właścicielowi firmy nie urąga sprzątniecie toalety. Jeśli Wam tak, proszę o taką informację.
Wąski - kolega Jurka Killera 2016-07-04 13:57:33
- wypłata na czas, zarobki 11-15zł netto/godzina
- miało się chęci, to się dostawało więcej zleceń
- pracownicy solidarni wobec siebie, wobec kierowniczki trochę mniej, chociaż zdarzają się krety
- zdarzały się dziwne akcje z panią Elą (czasem), niekiedy darła się tak, że aż jej się loki prostowały, ale na co dzień jak ok. Pani Ela podczas rozmowy pyta o prawo Bernulliego, o alarm do schowka(rezystory trazystory), prawo Archimedesa, i coś tak jeszcze. Ja odpowiedziałam na większość i od razu dostałem zlecenie
- czasem godziny karne np: za oddanie samochodu z pustym bakiem
- na eventy do Warszawy przyjeżdżali czasem ludzie z Poznania i jak z nimi gadałam, to tamta kierowniczka jest bardziej spoko
- czasem są zajęcia z dziećmi, czasem trzeba coś przygotować na zajęcia, posegregować klocki czy umyć przysłowiowe kible, czasem są zakupy w makro, a czasem trzeba pomyśleć za szefową, czasem rozpakować kilka ton sprzętu z eventu, dać dzieciom 7daysy, chociaż owoce i soki 100% też są
- zazwyczaj było tak, że przychodziło się , robiłam swoje, jechałam tu i tam, wpisywałam się na listę i cześć. Ludzie uśmiechnięci i fajnie się pracowało.

Dziś trafiłam na artykuł z Panią Ewo Bednarek. Aż dziwne co można zrobić z 15kzł. Ale też trafiła Pani na dobrą koniunkturę.

Z perspektywy czasu i doświadczenia, w MI było 8,7/10. Myślę, że firma Mały Inżynier jest firmą, do której bym posłała swoje dziecko na zajęcia, bo są dobrze przygotowane. Jest wystarczająca ilość materiałów i opiekunów. Pozdrawiam i dozo.
chrum chrum 2016-10-11 12:29:18
Największy problem to brak przygotowania do zarządzania zespołem, bo firma to nie posiedzenie u cioci na imieninach, a nieodwołalny i niekompetentny kierownik to problem dla każdego zespołu.
pawełek 2016-10-11 16:02:17
Pewnie, że najlepej dowiadywać się takich rzeczy na rozmowie rekrutacyjnej. Nie ukrywam, ze zatrudnienie u nich wiąże się z odpowiednim prestiżem, ale wiadomo jaka teraz panuje atmosfera w Bydgoszczy? Słyszałem, że jest jeszcze lepiej niż było do tej pory.
Zostaw swoją opinię o Mały inżynier - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mały inżynier