Opinie o JTI (Japan Tobbaco Intl.) Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy JTI (Japan Tobbaco Intl.) Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w JTI (Japan Tobbaco Intl.) Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JTI (Japan Tobbaco Intl.) Sp. z o.o. w Warszawa

Magdalena Kłosinska Nowy wpis

I decided to take part in this discussion because I believe that this opinion requires a strong response. The opinion is unconstructive, not supported by any facts and - more importantly - does not reflect the actual situation. The company's results, high standards it follows and the fact that we are among the best employers on the market clearly contradict the anonymous opinion presented. I deliberately provide my name, unlike the author of the post, which also questions the author's true intentions.

Charles Chevallier Nowy wpis

As a leadership team member, I can only disagree the judgment and conclusions.

Agnieszka Rup Nowy wpis

Jako pracownik odpowiedzialny za komunikację wewnętrzną, przykro mi oczywiście czytać taką opinię. Ja się z nią nie zgadzam, ale jeśli coś możemy poprawić, zapraszam do kontaktu, do podzielenia się swoimi przemyśleniami i pomysłami. Jesteśmy jednym zespołem i organizacją w której możemy rozmawiać. Rozmawiajmy otwarcie, anonimowy post tutaj jest w mojej ocenie mega słaby

Joanna Nowy wpis
@Agnieszka Rup

Dzień dobry. Chciałabym zapytać o możliwość zatrudnienia w Państwa firmie. Nie ukrywam, że moje wykształcenie całkowicie odbiega od istoty firmy, ale chciałbym zmienić ten aspekt swojego życia. Pozdrawiam.

Jak szefostwo w JTI (Japan Tobbaco Intl.) Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Na szczescie juz byly!!!

Nie dajcie sie złapać na opowieści o wspanialej pracy w marketingu JTI. Najgłupsza i najgorsza praca jaką możecie dostać. Dzialem zarządza dyrektor z przerośniętym ego, przekonany o swojej nieomylności i geniuszu. Jest w tym osamotniony, ale tego nie zauważa. Co miesiąc kogoś zwalnia. Nie ma pojęcia co i po co robi, ale za to zawsze znajdzie winnego i wypłacze się szefowi w rękaw. Przez głowę mu nie przejdzie, że ktoś przed jego zstąpieniem do Polski wyniki robił a firma przekraczała cyfry. Zero refleksji i logiki. O wiedzy i znajomości rynku NIE MA MOWY. Niczego się nie dowiecie ani nie nauczycie a praca polega spełnianiu niewyartykułowanych marzeń „króla”. Komunikacja na granicy (usunięte przez administratora). I to wszystko jest tolerowane przez górę, Odejście z tej z firmy było najlepszą rzeczą jaka mogla się stać!!! Ulga nie da się opisać! Przemyślcie, czy takie coś jest wymarzoną pracą.

Dobre

Hahaha ponad 100 ph na rynku tradycyjnym a tylko 5 opini? Ktoś tu zniknął morze prawdziwych opini. Korpo ze wszystkimi negatywami jakie to za sobą niesie. No ale oczywiście mają znaczki pracodawca roku w polsce w Europie na świecie, brakuje już tylko tytułu pracodawcy kosmosu. Z tego co pamiętam jeden z kierowników regionalnych nawet miał oficjalna ksywę z której był dumny oznaczającą osobę z wąsikiem która była kanclerzem, inni nie lepsi. Atmosfera fatalna, obłuda, z jednej strony kierownik sugeruje Ci że masz podciągać dane a z drugiej strony kontroluje i wytyka nieprawidłowości. Nie polecam.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie JTI (Japan Tobbaco Intl.) Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Yupi

Sporo rekrutacja jest aktualnie w firmie, jak sie tu pracuje?

Izabela
@Yupi

Sporo rekrutacji? A gdzie widziałeś ogłoszenia czy skąd to wiesz?

kto

JTi otwiera podobno wiele stanowisk w Warszawie, czy ktoś z Was juz aplikował - jak wyglada sytuacja

admin

Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie JTI (Japan Tobbaco Intl.) Sp. z o.o.? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o JTI (Japan Tobbaco Intl.) Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w JTI (Japan Tobbaco Intl.) Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JTI (Japan Tobbaco Intl.) Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JTI (Japan Tobbaco Intl.) Sp. z o.o.?

JTI (Japan Tobbaco Intl.) Sp. z o.o.