Opinie o HTH Recruitment w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy HTH Recruitment. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HTH Recruitment o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HTH Recruitment w Warszawa

Kornela Nowy wpis

Hej, jest tu ktoś kto aplikował na te ofertę dla kontrolera finansowego która teraz prowadzi do trzech miast? jedno to mój rejon i również rozważam. w jakiej formie prowadzona jest rozmowa?

KT Nowy wpis

Szczerze polecam współpracę z HTH Recruitment. Bardzo profesjonalna obsługa, świetny kontakt i dbałość o kandydata.

RK Nowy wpis

Bardzo polecam współpracę i kontakt z HTH Recruitment. Pan Łukasz był moim opiekunem w procesie rekrutacyjnym, wykazał się niezwykła pomocą oraz cierpliwością, służył dobrą radą i bardzo mocno wspierał. Jeszcze raz dziękuję i szczerze polecam współpracę z HTH Recruitment

AP Accountant with French co ile musi się pojawiać w ogóle w biurze? Bo czytałam ogłoszenie i dlatego tu przyszłam, tam było napisane, że jest możliwość (usunięte przez administratora) hybrydowej, ale bez większych szczegółów, no i dlatego pytam.

HTH Recruitment

Dzień dobry, prawdopodobnie pyta Pan/i o projekt w Łodzi. Obecnie w Łodzi poszukujemy kilku specjalistów z językiem francuskim w dziale AP, Model pracy wygląda następująco: 2 dni biuro, 3 dni dom lub 3 dni biuro, 2 dni dom (w zależności od projektu).

@HTH Recruitment

Witam, skąd przyjęte założenie, że w tym przypadku może chodzić o Łódź skoro ta oferta jest teraz na Wrocław oraz stolicę? Mnie Warszawa by interesowała w każdym razie i ten wspominany układ dni. Sami deklarujemy na początku miesiąca dyspozycyjność jako AP Accountant czy raczej z góry otrzymuje się grafik na miesiąc?

Firma HTH Recruitment w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko AP Accountant z j. angielskim oraz z j. włoskim. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Psycholog
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Soleil

Ponad miesiąc temu skontaktowała się ze mną pani z firmy HTH Recruitment z propozycją wzięcia udziału w jednym z procesów rekrutacjnych. Zostałam poinformowana, że pani przedstawi moją kandydaturę potencjalnemu przełożonemu w tej firmie i w ciągu kilku dni wróci do mnie z informacją zwrotną. Podobno zależało im na czasie. Po dwóch tygodniach ciszy, kiedy byłam pewna, że po prostu nie zdecydowano się na rozmowę ze mną, ta sama pani z HTH zadzwoniła z pytaniem czy już zostałam umówiona na rozmowę. Odpowiedziałam, że nadal czekam. Obiecała kontakt. Do tej pory nikt się do mnie nie odezwał.

@Soleil

Dzień dobry, jest nam bardzo przykro, że taka sytuacja miała miejsce. Prawdopodobnie było to spowodowane nieumyślnym przeoczeniem, pośpiechem w procesie rekrutacyjnym. Będziemy wdzięczni za kontakt mailowy aby mogła Pani opowiedzieć więcej o wspomnianej sytuacji: kontakt@hthrecruitment.pl Dołożymy również wszelkich starań aby uniknąć w przyszłości podobnej sytuacji.

Junior IT Service Desk Manager. Interesuję się tą nową oferta od agencji. Przydałyby mi się informacje dotyczące procesu rekrutacyjnego. Jak teraz polecacie się przygotować i czy ogólnie znacie te ofertę? dawno komentarzy tu nie było chociaż widzę, że ostatnio ktoś polecał współpracę

MB

Bardzo polecam HTH Recruitment. Pełen profesjonalizm, etyka zawodowa i skuteczność.

Maja

A brał tu ktoś udział w rekrutacji zdalnej i może o tym opowiedzieć? Jak wyglądał proces? Bo ciekawa jestem ile czasu trwa, czy są zadania rekrutacyjne, czy testują znajomość języka obcego? Bo chodzi mi o stanowisko Accounting Specialist (AP/AR/GL) with foreign languages.

Łukasz Krupa
@Maja

Dzień dobry. Czas trwania procesu rekrutacyjnego zależy od samego klienta, dla którego prowadzony jest projekt. Zdarza się, że projekty są zamykanie ekstremalnie szybko (w ciągu 1-3 dni od rozmowy z konsultantem HTH). Zdarza się również, że są rozciągnięte w czasie do kilku tygodni. Języki obce / testy - te kwestie również leżą po stronie klientów. W każdym przypadku wygląda to inaczej.

Ten
@Łukasz Krupa

A kto w takim razie dokonuje selekcji przesłanych życiorysów, Wasza firma, czy również klienci? I czym się kierujecie, jeśli to zadanie leży po Waszej stronie? Dotychczasowym doświadczeniem, ukończonymi szkoleniami?

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w HTH Recruitment? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Katarzyna

Polecam rekruterów z HTH Recruitment

@Katarzyna

Dziękujemy! :)

Jaka jest umowa w firmie HTH Recruitment? Wiecie, czy jako Dyrektor Obsługi Klienta zatrudniają na umowę zlecenie?

Łukasz Krupa

Dzień dobry, zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B - wedle preferencji. Jeśli chodzi o stanowisko "Dyrektor Obsługi Klientów" - nie poszukujemy nikogo na takie stanowisko ani tez nie prowadzimy aktualnie takiego projektu.

Barbara Biernat

Jestem aktualnym pracownikiem w HTH Recruitment. Jestem zatrudniona od początku istnienia firmy i uważam, że moje przebranżowienie to była jedna z lepszych decyzji jakie podjęłam. Firma jest młoda na rynku, ale uważam, że nie mogłam trafić lepiej. Ten biznes jest bardzo wymagający (wszyscy rekruterzy o tym wiedzą :) ), ale też bardzo satysfakcjonujący. W HTH Recruitment jest świetna atmosfer nie tylko między pracownikami ale również miedzy pracownikiem, a pracodawcą, do tego benefity i satysfakcjonujący procent od każdego zrealizowanego projektu. Mogę z czystym sumieniem polecić pracę tu i sama mam nadzieję że będę tu długi czas pracować :)

Dariusz
@Barbara Biernat

Ja właśnie pracuje jako rekruter i nie będę ukrywać, że szukam innej firmy. Mam problem, aby w obecnej firmie dogadać się z przełożonymi, a Twój wpis zwrócił moją uwagę :). Napiszesz coś więcej o benefitach oraz o atmosferze jaka panuje tu?

Barbara Biernat
@Dariusz

Panie @Dariuszu atmosfera jest super w firmie. Wiem, że może Pan myśleć, że jako pracownik jestem do tego zobowiązana (tym bardziej, że podaje swoje imię i nazwisko), ale mogę powiedzieć to z czystym sumieniem. Dużo momentów jest takich gdzie żartujemy i mamy z tej pracy dużo funu. Oczywiście są projekty które musimy cisnąć, są cele które musimy zrealizować (na tym to polega), ale nasz przełożony dba o atmosferę, doceniania nas i firma ma ludzkie podejście. Z tego co orientuje się na rynku mogę powiedzieć, że mamy [prawdopodobnie] najatrakcyjniejszy system prowizyjny wśród firm rekrutacyjnych.

Martyna

Polecam serdecznie. Duża dbałość o kandydata, stały kontakt oraz cenne rady przed rozmową kwalifikacyjną. Współprace oceniam bardzo pozytywnie :)

Czy HTH Recruitment poszukuje praktykantów? Byłabym zainteresowana aby dołączyć i rozpocząć pracę w rekrutacji

Małgorzata
@Ania

W rekrutacji? Tylko pamiętaj jak już Cię przyjmą o feedbacku. ;p Ciekawa jestem też jak rozmowa może wyglądać na takie stanowisko. Dasz znać jak już wrócisz? ;)

@Ania

Dzień dobry, zapraszamy do przesłania aplikacji pod adres: kontakt@hthrecruitment.pl

Kamil Pędzich

Polecam współpracę z tą firmą. Super opieka nad kandydatem, komunikacja na najwyższym poziomie i dopieszczenie całego procesu. Oby tak dalej!

@Kamil Pędzich

Dziękujemy za pozytywny komentarz! i trzymamy kciuki za rozwój w nowym miejscu pracy :)

Łukasz D

Pana Łukasza szczerzę mogę polecić, bardzo profesjonalna współpraca, z ręką na sercu polecam współpracę z firmą HTH!!!

Zostaw merytoryczną opinię o HTH Recruitment - Warszawa

• Jak się pracuje w HTH Recruitment?

Zobacz opinie na temat firmy HTH Recruitment tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HTH Recruitment?

HTH Recruitment
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Grochowska 136 lok. 9
    04-328 Warszawa