Anna Gnatowska Future Houseware

Anna Gnatowska Future Houseware

Opinie o Anna Gnatowska Future Houseware

Pracownik123

Zgadzam się, z wcześniejsza opinią. Pomimo obiecanej informacji na temat procesu rekrutacji, nie została mi udzielona. Szkoda. Każdy z nas poświęca czas biorąc udział w rozmowach i powinien on być szanowany przez obie strony.

Byłam

Byłam na rozmowie. Szefowa wyglądała na kobietę z klasą, ale niestety odpowiedzi brak. Uważam, że jeżeli poświęciło się trochę czasu na spotkanie, to należy się chociaż jedno zdanie w odpowiedzi...

ASSSSS
@Byłam 06.09.2017 14:13

dziwna sytuacja, od kilku miesięcy widzę to ogłoszenie, aplikuję bo w 100% odpowiadam ich wymaganiom i zero kontaktu nawet na maila nie odpisują ... jak na spotkaniu przebiega proces rekrutacyjny, czy oferują sensowne wynagrodzenie ?

Zostaw opinię o Anna Gnatowska Future Houseware - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anna Gnatowska Future Houseware