Opinie o Anna Gnatowska Future Houseware w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Anna Gnatowska Future Houseware, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Anna Gnatowska Future Houseware na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Gnatowska Future Houseware w Warszawa

Ilona Nowy wpis

Hej, możecie mi powiedzieć, jak wygląda rekrutacja do pracy w Future na chwilę obecną? Trzeba jechać do firmy czy jest prowadzona w pełni online, jak to jest teraz? Zauważyłam, że w obecnej sytuacji wiele firm oferuje możliwość odbycia rozmowy rekrutacyjnej przez internet.

Agata Nowy wpis

Może tam jest jakaś fikcyjna rekrutacja? Ktoś coś wie?

Pracownik123 Nowy wpis

Zgadzam się, z wcześniejsza opinią. Pomimo obiecanej informacji na temat procesu rekrutacji, nie została mi udzielona. Szkoda. Każdy z nas poświęca czas biorąc udział w rozmowach i powinien on być szanowany przez obie strony.

Byłam

Byłam na rozmowie. Szefowa wyglądała na kobietę z klasą, ale niestety odpowiedzi brak. Uważam, że jeżeli poświęciło się trochę czasu na spotkanie, to należy się chociaż jedno zdanie w odpowiedzi...

ASSSSS Nowy wpis
@Byłam

dziwna sytuacja, od kilku miesięcy widzę to ogłoszenie, aplikuję bo w 100% odpowiadam ich wymaganiom i zero kontaktu nawet na maila nie odpisują ... jak na spotkaniu przebiega proces rekrutacyjny, czy oferują sensowne wynagrodzenie ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Gnatowska Future Houseware - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Anna Gnatowska Future Houseware
0/5 Na podstawie 0 ocen.