Opinie o Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Fortuna w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Fortuna. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Fortuna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Fortuna w Wrocław

Angelika Nowy wpis

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA ZA PROWADZENIE MOJEJ SPRAWY. POLECAM JAK NAJBARDZIEJ .SERDECZNIE DZIEKUJE.

Jakub Nowy wpis

Polecam Polecam Polecam. Zostałem celowo wprowadzony w błąd przez firmę zajmującą się sprzedażą drzwi. Na rozmowach z pracownikiem zaznaczałem że drzwi muszą być na wymiar bo w domu mamy różne rozmiary otworów. Przyjechał jakiś "specjalista" od pomiarów za którego dodatkowo musieliśmy z żoną zapłacić 500zł + opłacona faktura na prawie 10.000, gdy przyszło do montażu próbowano nam zarzucić że zamówiliśmy standardowe drzwi a nie takie na wymiar i szpary między końcem ościeżnicy a końcem wnęki wynosiły chyba z 5cm. Na montaż się nie zgodziliśmy, w międzyczasie znaleźliśmy drugą firmę która wykonała usługę poprawnie, materiałem od dużo lepszego producenta i jeszcze taniej. Firma do której udaliśmy się na początku nie chciała oddać pieniędzy a po interwencji mecenasa w końcu zwrócili nasze pieniądze. W tym cała zasługa Pana Bartosza bo gdyby nie szybkie i radykalne działania musielibyśmy się ciągać latami po sądach.

Ewelina C. Nowy wpis

Ocena 10/10. Od samego początku widać zaangażowanie oraz pełen profesjonalizm Mecenasa oraz całej kancelarii. Kontakt z Mecenasem zawsze bardzo miły. W trakcie współpracy odnosi się wrażenie, że sprawa z którą zwróciliśmy się do pana Bartosza traktowana jest priorytetowo do samego początku aż do samego końca. Sporządzane pisma były na bardzo wysokim poziomie co w mojej ocenie wpłynęło na wynik naszej sprawy, która zakończyła się korzystnym dla nas rozstrzygnięciem. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z kancelarią Pana Bartosza i mogę z czystym sumieniem polecić jego usługi prawne innym klientom jako bardzo skutecznego pełnomocnika.

zażenowany Nowy wpis

wieczne nie odbieranie telefonów, a jak już się człowiek dodzwoni za 50 razem to zbywania oddzwonie i tak w kółko... NIE POLECAM!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Fortuna? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
BUD - MAR

Chciałbym zdecydowanie polecić usługi tej renomowanej kancelarii prawnej, a zwłaszcza współpracę z mecenasem Bartoszem. To doświadczony prawnik, który wykazał się nie tylko dogłębną wiedzą prawniczą, ale także znakomitą rzetelnością oraz zaangażowaniem w prowadzoną sprawę. W trakcie mojej współpracy z mecenasem Bartoszem miałem okazję doświadczyć profesjonalizmu na najwyższym poziomie. Jego podejście do sprawy było niezwykle rzeczowe, co przyczyniło się do efektywnego rozwiązania problemów prawnych, z jakimi się zetknąłem. Nie tylko demonstrował solidne umiejętności prawnicze, ale również potrafił przekazywać istotne informacje w sposób zrozumiały dla klienta, co ułatwiło mi zrozumienie kontekstu mojej sprawy. Mecenas Bartosz wykazał się także doskonałym kompetencjami negocjacyjnymi, co miało kluczowe znaczenie w finalnym rezultacie sprawy. Jego zaangażowanie było zauważalne na każdym etapie procesu, co dodatkowo wpłynęło na moje pełne zaufanie do jego umiejętności i skuteczności działania. Podsumowując, jeśli ktoś poszukuje profesjonalnej pomocy prawnej, opartej na kompetencji, rzetelności i pełnym zaangażowaniu, to kancelaria prawna z mecenasem Bartoszem na pewno spełni oczekiwania. Szczerze polecam, ponieważ moje doświadczenia z tą kancelarią były niezwykle pozytywne, a efektywność ich działań zdecydowanie przekroczyła moje oczekiwania.

Ireneusz

Szczerze polecam usługi tej kancelarii: mecenas Bartosz jest rzeczowy, kompetentny i zaangażowany w prowadzoną sprawę. Polecam!

Korzystanie z usług Pana Mecenasa przyniosło mi wiele korzyści. DZIĘKUJĘ !!!!

Gabriela
@Andrzej

Można prosić jakiś kontakt telefoniczny do Pana mecenasa?

Z całego serca polecam usługi mecenasa każdemu, kto potrzebuje wsparcia w rozwiązaniu trudnych spraw prawnych.

Polmar

Polecam kancelarię mecenasa Fortuny każdemu kto poszukuję solidnej i skutecznej pomocy prawnej.

Jest mi niezwykle miło napisać pozytywną opinię na temat Kancelarii Radcy Prawnego Bartosz Fortuna. Współpraca z tą kancelarią była dla mnie bardzo owocna i skuteczna. Radca prawny Bartosz Fortuna to osoba o wysokiej kompetencji i zaangażowaniu w swoją pracę. Udzielał mi fachowych i jasnych odpowiedzi na wszystkie moje pytania związane z moją sprawą, dzięki czemu miałem pewność, że jestem w dobrych rękach. Kancelaria działała sprawnie i skutecznie, co pozwoliło na szybkie i pozytywne rozwiązanie mojego problemu. W trakcie całej współpracy czułem się bardzo dobrze obsłużony i profesjonalnie zaopiekowany. Podsumowując, Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Fortuna to zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy zawsze służą pomocą swoim klientom. Gorąco polecam tę kancelarię każdemu, kto potrzebuje profesjonalnego doradztwa prawno-biznesowego.

Agnieszka

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w powierzoną sprawę, wielka wiedza i doświadczenie.

Klient

Polecam Pana Bartosza, ogromna wiedza i profesjonalna obsługa

A&K

Profesjonalna obsługa, zaangażowanie w sprawę, zgłębienie tematu, propozycje różnych rozwiązań, dobry kontakt - to wszystko i wiele więcej otrzymaliśmy od Pana Mecenasa. Dziękuję

Roman

Kancelaria na bardzo wysokim poziomie, rzetelność i profesjonalizm. Pan Bartosz to człowiek z powołania we właściwym miejscu. Polecam!

Grzegorz

Polecam kancelarię Pana Bartosza. Wybitna obsługa i rzetelne prowadzenie sprawy.

Tomek L.

Jeden z lepszych pełnomocników z jakim miałem przyjemność współpracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Fortuna - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Fortuna?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Fortuna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Fortuna?

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Fortuna
4.7/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Kiełczowska 107 lok. 2
    51-315 Wrocław