Opinie o Activeshop Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Activeshop Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Activeshop Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Activeshop Sp. z o.o. w Wrocław

KMWTW

Śmieszna firma, z frustrowany kierownik który szuka aprobaty u innych, zakompleksiony brygadzista z ego wielkości sky towera i łysy gestapowiec... ogólnie hajs spoko ale zarządzający to zwykłe kasztany... szukajcie sobie dalej saszek i jurijów

@Paweł

Stawka konkretnie jakiego stanowiska dotyczy? Fajnie by było, jakby udało mi się wyciągnąć trochę informacji na temat zarobków handlowców. Podstawa jest zadowalająca?

Iza

Jedni piszą, że jest umowa o pracę, inni mówią o B2B. Czy jest jakiś wybór w takim razie? I jak to się ma do trybu pracy, czy tutaj też jest jakaś dowolność? Szukam czegoś na część etatu najlepiej.

@Londryna

Mam identyczne spostrzeżenia, ale przynajmniej pensja nienajgorsza. Cóż, pracować gdzieś trzeba.

Maryśka

Ktoś chwalił w komentarzu zarobki i tak patrzę właśnie na to stanowisko Handlowiec z j. angielskim że jest ogłoszenie i podają 5-10 tys. Od czego zależy, bliżej której się będzie granicy? Doświadczenie czy coś innego? Będę wdzięczny za jakieś wskazówki.

Dom

Żeby zachęcić ludzi do pracy xD (styl lata 90). zarobek na podstawie wyników

Wercia Nowy wpis

Hej jakie teraz wychodzą zarobki na magazynie? ktoś rzucił z rok temu kwotę 8 500 zł a mnie też z rok temu pokazywały się widełki do 5 400 zł. możliwe, żeby nastąpił taki wzrost, w tak krótkim czasie?

Maryśka

Janusz właściciel
@Maryśka

Jak zawsze doświadczenie oraz kompetencje. Ale szczerze nie polecam tej pseudofirmy. Januszerka po całości. Poprzednicy wypowiedzieli się prawidłowo na temat tego (usunięte przez administratora) I tu nie chodzi wcale o magazyn, a o właśnie prace biurowe. "Praca od 8-16 a jak się spozniasz chociaz minute to cie (usunięte przez administratora) zaraz. Nie ma czegos takiego jak praca zdalna. Metody i sposob pracy tam sa stresujace,frustrujace, towar byle jaki, a ty musisz to sprzedac jako cud nie wiadomo skad, trzeba"

dom Nowy wpis
@Janusz właściciel

zgadza się, minuta spóźnienia i jesteś u szefa, widełki 5-10, nikt nie ma 10k a jak już to 6,5-7k max.

@dom

Z czego wynika fakt, że handlowiec nie może mieć tych 10ciu tys? zastanawiam się po prostu po co pisać, że taka kwota występuje skoro nie jest według was osiągalna. Te 7 tys z kolei jak można wyciągnąć? Interesuje mnie stwierdzenie na ile to adekwatne do poniesionej pracy, bo i tak będę zmieniać robotę na jakąś lżejszą

Dom Nowy wpis

Żeby zachęcić ludzi do pracy xD (styl lata 90). zarobek na podstawie wyników

Widziałem te podkomentarze odnoszące się do nienajgorszej pensji. Tutaj chyba chodziło akurat o dział handlowy a przynajmniej tak rozumiem z kontekstu. Co natomiast z pozostałymi? wstępnie interesuje mnie praca jako grafik komputerowy. Ciekawi mnie ile miesięcznie płacą za prace?

Iza

Londryna
@Iza

Nie ma wyboru. Praca od 8-16 a jak się spozniasz chociaz minute to cie (usunięte przez administratora) zaraz. Nie ma czegos takiego jak praca zdalna. Metody i sposob pracy tam sa stresujace,frustrujace, towar byle jaki, a ty musisz to sprzedac jako cud nie wiadomo skad, trzeba (usunięte przez administratora)

Jaka jest przy tym atmosfera? ludzie są zżyci / zintegrowani ze sobą czy właśnie niestety nie bardzo? i czy to oznacza, że na te 1 / 4 składają się chociażby magazynierzy? :D pytam, bo ja z takim ogłoszeniem tu przychodzę. Ale tak z ciekawości pogrzebałem i widzę, że teraz młodszej księgowej szukają to tez ma ona wpisany tryb stacjonarny. Wiec o co chodzi?

Eryk

Tylko na stanowisku młodszej księgowej praca jest stacjonarna

@Londryna

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Activeshop Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Webmaster (html+css) - Grafik komputerowy? Podziel się swoimi wrażeniami!
Zenek

8500 za prace na magazynie, jakaś kpina

Krzysiek
@Zenek

Byłeś na rozmowie o pracę, czy w ogłoszeniu podali kwotę? I czy to sama pensja zasadnicza, bo może są i premie?

KMWTW

@KMWTW

przeczytałam info o fajnej kasie. ;) podasz o jaką stawkę tu chodzi i do którego stanowiska jest przypisana?

;)
@KMWTW

Nie no cała prawda jeżeli chodzi o osoby ;) ale łysy (usunięte przez administratora) to dobre ;) i co do kasy też się zgadzam Pozdro dla tego rozbójnika;)

@;)

hej wy o kasie głośno mówić nie możecie? podpisuje się coś? pytam, bo tak między wierszami te stawki tu przemycacie. Może widełki chociaż? :D

Haram Masari
@Iwona

Pieniądze lubią ciszę moja droga

fgfgf
@KMWTW

lepiej bym tego nie okreslil (usunięte przez administratora) na kazdym kroku nazywanie cie (usunięte przez administratora) wprost i nie wprost szkoda czasu na pracowanie tam naprawde

3900 brutto

@Paweł

Na portalu Pracuj.pl pojawiła się ostatnio oferta na stanowisko Grafik. Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w tej firmie?

Tatiana

Widziałam na ich stronie internetowej ofertę pracy dla handlowca. Co prawda piszą o atrakcyjnym wynagrodzeniu i premiach ale zero konkretów. Jest to praca z językami obcymi, więc oczekuje konkretnej podstawy - można na taką liczyć? Czy wpadają do wynagrodzenia jakieś prowizje od sprzedaży?

Cześć wszystkim, Chcę zaczerpnąć opinii w kwestii marki Activeshop Sp. z o.o.. Czy firma oferuje umowe B2B na czas nieokreślony? Czy spotkanie rekrutacyjne odbywa się z domu? Czy dobrze jest podjąć się pracy w tej firmie? Dziękuje szczerze za wskazówki.

Pracownik Activeshop

Hurtownia kosmetyczna Activeshop oferuje wszystkim umowę o pracę.

Lord20

Oferują umowę b2b na czas nieokreślony a szef działu HR przeprowadził ze mną rozmowę przy obiedzie w hotelu Monopol i po długich negocjacjach dostałem posadę operatora prasy, po tygodniu już mogłem skorzystać z osrodka wczasowego

df

nie ma czegoś takiego jak zdalnie w tej firmie trzeba jeździć na miejscie

Ewelina
@df

W jakich godzinach trzeba być na miejscu? Bez znaczenia czy są jakieś określone jak to w biurze?

fgwq

dziwne, starozytne metody dawania umowy na czas okreslony non stop zamiast dac na czas nieokreslony... i to osobom, ktore pracuja juz tyle czasu w firmie

@fgwq

Czyli nie ma ani jednej osoby, która by miała umowę o pracę na czas nieokreślony?

Ula

Tylko ci co są bodajze 3 lata ponad słabe

@Ula

Aha czyli od stażu wychodzi? A faktycznie sporo osób tyle lat tu jest? A rekordziści ile za sobą mają?

rt
@fgwq

Zostaw merytoryczną opinię o Activeshop Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Activeshop Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Activeshop Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Activeshop Sp. z o.o.
  • Graniczna 8B lok. Bud.dc2A