Opinie o COPERNICUS SUN w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy COPERNICUS SUN. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w COPERNICUS SUN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COPERNICUS SUN w Wrocław

Chciałem tylko przestrzec przed firma CopernicusSun i Copernicus Pro, ogólnie przed wszystkimi Firmami tych właścicieli, moja sytuacja jest nieciekawa bo zamontowali mi pompę bez serwisu i tak się już bujam i bujam, pan od serwisu powiedział że cytuje " ja nie mam i nie chce mieć nic wspólnego z firmą Copernicus z Wrocławia bo to (usunięte przez administratora) odbieram telefony od ich klientów że niby jestem serwisem pomp od firmy Copernicus, Proszę Pana nie byłem i nie jestem serwisem Copernicus. " Z problemem niestety zostałem sam, bo Copernicus (usunięte przez administratora) nie mają serwisu i mają w poważaniu że mi nie działa pompa. Zasłaniają się że zerwali umowe z serwisem bo był niesiemy a prawda jest taka że Oni nie mają i nie musi w ogóle żadnego serwisu, sprawdźcie czy w ogóle macie dobrze zamontowane pompy ciepła i czy firma ma uprawnienia, bo ja juz wiem że nie ma i zostałem sam z problemem, zero gwarancji zero odpowiedzialności to samo panele.

MACIEJKA

HEJ. Miałem i mam taka sama sytuacje. pompa odpalona i na tym koniec!!! sam znalazłem serwisanta w okolicy uprawnionego do przeglądu u mnie akurat to HAIER. pan przyjechał zrobił co swoje i mam protokół. oczywiście 450pln musiałem zapłacić.

731 5O4 996

Poszkodowane osoby proszę o kontakt. Udzielę informacji i doradzę jak odzyskać swoją należność.

Golf
@731 5O4 996

Można powiedzieć ukradli mi zaliczkę na pompę tj 14.tys zł i brak możliwości odzyskania tego gdyż ogłosili upadłość.

Generalnie to co z tym wspomnianym bankructwem? Czy możliwe że doszłoby do zamknięcia? Biuro już nie działa? Mnie dla odmiany pokazała się oferta do niego dla młodszego projektanta, była dość dawno publikowana wiec zaglądam tu po szczegóły. Czy do dziś jakieś nieścisłości z klientami zostały całkowicie wyjaśnione? Pracownicy tez je mieli?

Ja po samym nazwisku to kompletnie niczego nie wywnioskuję i tak. jakieś lepsze warunki pracy tam mają teraz, że ten temat tutaj w ten sposób drążycie? Upewniam się bo ja od wakacji będę sobie roboty szukał jako serwisant i patrzę gdzie ewentualnie się zgłaszać jeśli tu już i tak nie można. Wiadomo coś o jakichś konkretach odnośnie możliwości zatrudnienia się tam? ;)

To tak z ciekawości pracownicy wyszli na tym w pewnym sensie dobrze? Maja te same warunki pracy? mogą czuć się bezpieczni? Nie ze od razu będę aplikował, tak tylko czytam forum teraz ale zaciekawiło mnie to czy nie mogą mieć przez to jakichś problemów?

Pracownik Nowy wpis

Pracownicy to zostali zatrudnieni w nowo otwartej spółce. Nie trudno dojść do tych informacji. Znowu będzie to samo.

Wiki Nowy wpis

Zastanawiam się z czego może wynikać taka prognoza, że miałoby się wydarzyć to samo. partner jest serwisantem i przeglądam potencjalne miejsca pracy dla niego. jaka gwarancje mogą mieć pracownicy na stabilne zatrudnienie, że zdecydowali się przejść...?

O co chodziło z tamtym ogłoszeniem dla serwisanta? Ja właśnie niczego nie widziałem, a pisali, że było kiedyś wrzucane. Tylko czemu ktoś napisał, że w lipcu? Firma mogłaby jeszcze kogoś szukać? Gdzieś cos widziałem o zamknięciu ale nie mam pewności teraz

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę COPERNICUS SUN na stanowisko Serwisant? Pojawiło się 12 listopada na Pracuj.pl. Planujecie na nie aplikować?

@ klient

Otrzymali zaliczkę w wys. 39.000,- zł i nic nie zrobili. Nie dostarczyli nawet paneli. Jednym słowem okradali z premedytacją. Chcieli jeszcze następną zaliczkę, ale nie daliśmy się już oszukać. Warto by było dowiedzieć się ile i na jaką sumę okradli klientów. J.Lz

Czy rozmowa kwalifikacyjna w COPERNICUS SUN spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

mustad

Moja opinia jest: no jest to przerażające co mnie czeka, częściowo się zgadzam, a na resztę czekam, garna do siebie pieniądze ale nie płacą podwykonawcom, nie realizują montażu zgodnie z ustaleniami

Co mam powiedzieć...

Potwierdzam słowa moich poprzedników, co do jasności nie zostałam (usunięte przez administratora) ale było już tak daleko, zapaliła się mi czerwona lampka gdy przedstawiciel bardzo nalegał na szybkie podpisanie umowy, tłumacząc przy tym, że zawsze można zrezygnować w 14 dni że firma ooda pieniądze, że coś tam jeszcze, ale wzbudziło moja czujność jeszcze jedno, przedstawiciel z Wrocławia powiedział, że jak się czegoś obawiam to on może zamienić umowę na inną spółkę i BINGO!!! Uważajcie bo mają oni fajny mechanizm wyciągania pieniędzy od klientów, nawet na FB już o nich piszą jak kilka osób wzięło kredyty i płacą za coś czego nie mają. Na moje szczęście miałam dobrego nosa.

jak tam pompa?
@mustad

Musad jak tam pompa ? Pochwal się co Ci wćisnęli i kto ?? i czy już jesteś po montażu, bo jak nie, to już nie masz na co liczyć bo nikt już u nich nie montuje niczego, no chyba że montują nowy przekręt.

@jak tam pompa?

na szczęście mam pompę i częściowo instalacje, ale montaż stanął, nie odpisują i nie odbierają telefonów, porażka

Instalator
@mustad

Mustad czy jest Pan z Opolskiego ? KK ?

mustad

ja już nic nie poradzę, zerwać umowę? to kto przejmie obowiązki? mam chyba dobrą pompę YORK, czekam na dokończenie montażu, nie liczę na dofinansowanie i likwidację kopciucha na ekogroszek z rusztem żeliwnym

Mw
@mustad

Kolego wszystko można załatwić. Też miałem taki piec i pieniążki dostalem

MACIEJKA

Ktoś pytał z miesiąc temu o to z jakich powodów pracownicy kończą współpracę, ale czy ktoś jeszcze się zatrudnia? nie ma odpowiedzi i widzie przy tym te opinie od klientów. myślałem ze może na instalatora się załapie, bo mam doświadczenie. ale czy firma czynnie działa? Ktoś pisał o bankructwie a stonka www dalej smiga i nawet jest info o naborach

731 5O4 996

@731 5O4 996

Moja opinia jest: nie jestem jeszcze poszkodowany ale zadzwonię

golf
@731 5O4 996

prosze o jakis namiar w sprawie odzyskania zaliczki

bez szans
@golf

niestety nie ma szans na odzyskanie zaliczki ,firma w restrukturyzacji ale pewnie zaraz upadnie . Tylko sądownie można będzie cokolwiek odzyskać

Dołek od piłki
@golf

Niestety ale zaliczka będzie do odzyskania tylko poprzez masę upadłościową, proszę jak najszybciej składać pozwy sądowe.

daniel
@731 5O4 996

Czy ktoś może podać jakieś informację w sprawie relamacji czy przegladów gwarancyjnych .Mam zamontowane Panele w 2021 roku i pompę ciepła w 2022 r ,w ramach umowy sa przeglady gwarancyjne ale nikt nie odbira telefonów w FIRMIE COPRNICUS.Proszę o pomoc

@daniel

Witam. Mam ten sam problem. Już co nieco czytałem. Żeby utrzymać gwarancję będę z własnych pieniążków. Znalazłem w Świdnicy firmę koszt 700pln

maciej

witam. mogę namiary na ta firmę. też zostałem bez jakiegokolwiek serwisu.

anonima

Mam podobny problem. Mogę prosić o namiar na firmę w Świdnicy?

Golf
@731 5O4 996

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z COPERNICUS SUN? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Jaki dress code obowiązuje w COPERNICUS SUN?

K

O co Ty chłopie pytasz. Ta firma nie istnieje już. Co Cię dresscode obchodzi. To bankruci.

Ktos

Ciekawe czy w następnym roku będą sponsorem mitingu lekkoatletyczngo w Toruniu. A nie, czekaj, ich nie będzie, zarząd tonie w długach. W ogóle firmy nie będzie. W końcu to zniknie, bye bye

Miki

Mi też nie jest :)

@Miki

naprawdę przewidujecie tego typu finał czy lekko koloryzujecie? w sumie to od kiedy was już w firmie nie ma, jesteście na bieżąco?

Od sierpnia
@Anna

Od sierpnia lecą w (usunięte przez administratora)ja z klientami i pracownikami

Sponsor
@Ktos

Jakim sponsorem? Zapłacili 10 tys, po to żeby powieszono ich baner. Wielki mi sponsoring...

@Sponsor

10 tys za banner? no i dobra to ja teraz czekam na info jaki efekt z tego wyszedł. A resztę jakiejś kasy to gdzie inwestowali jeszcze? została jakaś?

Ciekawski
@Anna

A co cię to interesuje ?

@Ciekawski

no to jest kasa firmowa tak? czy z czego innego za to zapłacili? na premie budżet dzielą inaczej? pytam, bo widziałam, że podobno od sprzedaż przysługuje. teraz ile średnio wychodzi? są lepsze okresy?

Urząd skarbowy

Ani pitu ani kasy, Jeden Wielki wałek, CASTORAMY TEŻ (usunięte przez administratora)

urząd skarbowy 2
@Urząd skarbowy

Co to za ludzie są... można ich nazwać (usunięte przez administratora) tego świata... (usunięte przez administratora) pod każdym względem

@urząd skarbowy 2

Urząd skarbowy to się tam powinien pojawić, ale i chyba prokurator, bo coś mi się wydaje, że upadłość była celowa, ale to nie jest już mój problem, akurat szczęśliwie zakończyłem współpracę z ta firmą

ZUS
@Urząd skarbowy

Sprawdźcie czy opłacali wam składki w ZUSIE, chodzi informacja po byłych pracownikach, że część pracowników nie miała składek opłacanych.

A..K

Szkoda, że nikt nie weryfikuje wpisów na tym formum. Każdy może sobie pisać co chce, a zdecydowana większość ich jest nie prawdziwa. Kanapowi napicze w zaciszu swoich komputerów. Frustraci którym coś nie wyszło i obarczają winą za to wszystkich dookoła. Zyjecie w wolnym kraju i sami możecie podejmować świadome decyzje.

ktoś
@A..K

Prawda boli? Ma boleć! To co ludzie tutaj wypisują to jest totalna prawda. Wystarczy się tam zatrudnić i po dniu pracy już się nie chce tam wracać. Dla mnie ta firma to zero jest. Wszyscy byli pracownicy to powiedzą

Pozdrowionka upadły copernicus
@A..K

Prawda w oczy kole, co? Czyli większość opinii to fejki, tak? Gdyby było inaczej nie byłoby negatywów, dziwne ze opinie te same się powielają… :)

Wojtuś

Frustraci hahaha. Nie wyszło Wojtuś to chyba Wam, biznes :-(

Frustrat
@A..K

Oddajcie kasę oszukanym, przeproście tych co ich wyszydziliście, później możemy porozmawiać, najpierw pozamiatajcie brudy potem pouczajcie innych. Życzę rychłego upadku , żyjecie tam w swoim biurze jak Putin i (usunięte przez administratora) w jakimś Bunkrze, boicie się od ierwc telefony od klientów, od pracowników, nawet sami do sobie nie macie odwagi zadzwonić. Kłamcy z Wrocławia, taki nagłówek się w gazetach powinien ukazać . Wesołych świąt

ab
@A..K

Chyba jednak większość wie co pisze. U mnie spieprzyli wszystko co było do spieprzenia na drodze do montażu instalacji. A na koniec się dowiedziałam że przez ich zgłoszenia do Tauron nie otrzymam 9 tys dotacji. Niech ich szlag !!!!

spar to lili
@ab

WItaj w klubie poparańców, co to dali się naciąć jak małe dzieci Panu (usunięte przez administratora) i jego bandzie (usunięte przez administratora)

@A..K

bzdury piszesz, jako klient nie spotkałem gorszej obsługi, ale na szczęści mam towar, nie uruchomiony, a i z instalacjami były problemy, NIE POLECAM

N

Nie ma to jak wystawiać samemu sobie opinie na Google, kiedy Twoja firma jest w upadłości. Jeszcze żeby miała po co ta ocena urosnąc od fejka…

Prezesik
@N

Hehe, ten prezesina, chyba ma niezłe jazdy pod swoją kopułką, nie dość że firme doprowadził do tej sytuacji i to celowo to jeszcze takie opinie sam sobie wystawi, żenada ... Jak tam kiedy będzie można odzyskać zaległe pieniądze wie ktoś coś ?

Do Prezesika
@Prezesik

„Posiadamy lokalne oddziały w całej Polsce, w ostatnim kwartale zwiększyliśmy zatrudnienie dwukrotnie. Do końca roku 2022 planujemy, że nasz zespół będzie liczył blisko 500 osób. W roku 2024 chcemy dołączyć do grona 10 największych podmiotów w Polsce w dziedzinie odnawialnych źródeł energii.” Jak widać - brak planu na biznes, brak zabezpieczenia finansowego, brak jakiejkolwiek wiedzy o prowadzeniu firmy. Brak wszystkiego. Z planów na 500 osób (co swoją droga od początku było nierealne) i 10 podmiotów w dziedzinie OZE zostali z bankructwem, niezliczoną ilością długów i niespokojnym snem za świństwo, które zrobili ludziom. A Pan Prezes co robi? Wystawia piątki ba Google. Brawo drodzy Państwo, brawo.

@Do Prezesika

Tutaj chyba prokurator rozstrzygnie jak jest firma. Wszystkie firmy nie maja poprawnej komunikacji z klientem i miedzy sobą. Co prawda nie straciłem pieniędzy przez nich, ale realizacja najlepiej im wychodzi przy sciąganiu pieniędzy. Umowa niezbyt szczegółowa, aby dodać coś, czyli oszukać klienta, na szczęście kończę z nimi współpracę i NIE POLECAM.

MAC

Witam dostałem maila odziwo jeszcze że sąd ma wskażą. syndyka który zajmie się upadłością firmy. Na chwilę obecną wszystkie działania spółki są zamrożone

Prezesik
@MAC

Co tam napisane? Nie ukrywam też jestem oszukany... A nic nie dostałem...

Och

Jeszcze to badziewie istnieje (czytaj pseudo firma)?

Och

Jeszcze to badziewie istnieje (czytaj pseudo firma)?

Polecam współpracę z firmą. Ciekawa spółka, rozwojowa, ma wizję i plan działania w zmiennych warunkach rynkowych. Z własnego doświadczenia mogę napisać, że nie było nigdy problemów z płatnościami. Zawsze na to co się umawiamy to jest.

Wojtek pv

Potwierdzam, zero opóźnień.

Ktos
@Wojtek pv

Potwierdzasz wszystko jako pracownik. Starasz się obronić firmę, ale niestety. Firma to (usunięte przez administratora). Są ogromne opóźnienia w płatnościach. Firma nie ma płynności.

@Ktos

Firma szuka handlowca Wrocław, czy warto ? Podobno narzędzia do pracy i pensja są ok. I premia od sprzedaży, czy mógłbyś coś rozwinąć ?

@Ktośka

Nie warto. Absolutnie nie trać czasu na tą firmę.

Małgorzata
@Ktośka

Czemu Twoi zdaniem nie warto? Masz jakieś osobiste nieprzyjemne doświadczenia związane z firmą? Opiszesz je?

@Małgorzata

Poczytaj tutaj opinie z przed kilku tygodni/miesięcy, a będziesz wiedziała czemu nie warto. Inteligentny człowiek, który chce godnie zarabiać i wspinać się po szczeblach kariery nie będzie pakował się do firmy, która: A) nie ma płynności finansowej, B) nie spłaca zobowiązań, C) jest w procesie restrukturyzacji. A jeżeli nie wiesz co to jest restrukturyzacja to ODSYŁAM do wujka google. Przez wgląd chociażby na to powinna zapalić Ci się RED FLAG. Wszelkie pozytywne komentarze wypisywane są przez pracowników firmy.

Kiełbasa
@Ktośka

Nie dla (usunięte przez administratora), Nie dla Copernicusa Fotowoltaika, potwierdzam nieudolność i to że firma mi montuje instalacje bagatela 4,5 kW ponad 2 miesiące, hmmm sam bym predzej farmę wybudował... A praca ? Może i ciekawa ale chyba dla (usunięte przez administratora) Tania siła robocza do napychania kieszeni prezesom.

Mateusz
@Kiełbasa

Tak to się kończy jak się zakłada firmę, bo się ma pomysł, a wiedzy o prowadzeniu biznesu brak. No cóż, nie wróżę im przyszłości. Współczuję Ci, że na nich trafiłeś, bo chyba gorzej się już nie dało.

Do Kiełbasy
@Mateusz

Kiełbasa ? Skąd jesteś ? Jestem w podobnej sytuacji czekam na coś czego chyba już nigdy nie uświadcze, a szkoda bo zaufałem firmie bo robiła znajomym, ale było to dwa lata temu, oni sami mówi że jest im głupio bo nie wiedzieli że się to tak skończy, nic czekam do końca miesiąca i składam pozew do sądu, muszę się spieszyć bo dostałem pismo od ich nadzorcy sądowego że coś tam jakieś układy z wierzycielami i bankami mają podpisać, nigdy im tego nie podaruje ani pieniędzy ani pompy.

Maja
@Michał

Rozwojowa? :D chodzi o to, ze firma się rozwija, czy pomaga rozwijać się pracownikom? Są jakieś szkolenia, kursy?

Gucio
@Maja

No jak chcesz mieć rozwój w postaci szkolenia jak wyru...ać klienta oraz jak nie dać się samemu, przez Te właśnie pseudo firmę, to jak najbardziej... Już sił brak ma telefony, wiecznie nie odbierają wiecznie zbywają, jedno było u nich sprawne i zadziałało perfekcyjnie, telefon z pytaniem kiedy wpłacimy zaliczkę...normalnie perfekcja wyciągania pieniędzy od klienta, na tym pozytywy się kończą

@Michał

Michał polecał tą firmę, minął prawie rok i jest w upadłości. Na szczęście ma zainstalowana pompę, ale nie uruchomiona bo muszę wziąć serwis dodatkowo. Okazuje sie jeszcze, że nie uwzględnili przyłącza czyli kabla i instalacji elektrycznej, hahaha, to tak jakby kupić samochód bez kół. Ktoś tutaj sugerował prokuratora ze względu na celowe działanie do upadłości, możliwe. Kontakt jest tylko z księgowością. W umowie nic nie ma o przygotowaniu do montażu pompy ciepła jakiejkolwiek instalacji, tylko udostepnienie pomieszczenia. Gdybym sam nie przygotował instalacji, to nie byłoby do czego podłączyć, to taka firma z przyszłością, wizją rozwojową.

@Gucio

perfekcja w upominaniu się o pieniądze

Podpisałam umowę na PV we wrześniu, wpłaciłam zaliczkę, od tego czasu tylko kłamstwa, krętactwa a obecnie już brak kontaktu. Wygląda to na piramidę i zamierzone (usunięte przez administratora) Proszę nie da się oszukać.

Anonim 2

Pytanie czy ta firma jeszcze istnieje

Anonim 4

Fajnie... pewnie już upadli

Anonim 5
@Anonim 4

dokładnie tak

@Anonim 2

właśnie dzisiaj otrzymałem informacje, że jest w upadłości, instalacje mam złożoną, ale nie uruchomioną. Jak można przy takim bumie inwestycyjnych doprowadzić do upadłości? komu na tym zależało?

Prezes
@mustad

Taki był zamysł istnienia firmy od samego początku, polecam udać się na policję i zgłosić podejrzenie popełnienia przestępstwa.

ojć
@Prezes

Były pracownik 6
@mustad

Prezes niestety nie umiał w prowadzenie biznesu :(( Biedny się teraz ukrywa po fejsbukach

@Były pracownik 6

jako pracownicy wiedzieliście, że takie działania mogły być prowadzone z premedytacją i mimo tego spełnialiście swoje obowiązki? ile osób w to było włączonych?

Ktosia

I jak tam? Zgaszone światło jest? W ogóle to istnieje jeszcze?

aisotk
@Ktosia

z zainteresowania pytasz czy z troski? masz zakończony jakiś etap to idź dalej polecam każdemu zamiast spalać się na grzebanie w historii ciśnij energię w przyszłość Na zdrowie!

Gniazdko
@Ktosia

Szkoda mi tylko tych bezpańskich handlowców z niewypłaconymi prowizjami, którzy do końca tkwili w tym szwindlu, zostali z niczym, firma pokazała środkowy palec a w spadku dostali (usunięte przez administratora) klientów którzy siedzą im teraz na głowie.

e-serwis

Witam, robiliśmy dla nich transport zlecany przez Pana Piotra W. za pomocą giełdy trans.eu. TERMIN PŁATNOŚCI MINĄŁ 27.07.22 i NIE ZAPŁACILI do tej pory niestety. Kwota mała ale chciałbym ją odzyskać. Pani z księgowości powiedziała że jeżeli nadzorca sądowy pozwoli to zapłacą. Zastanawiam się nad zleceniem windykacji odpowiedniej firmie. Pozdrawiam

Transit
@e-serwis

Jaka kwota ? Mi za usługi płacą w terminie.

Mateusz
@e-serwis

U nas podobna sytuacja realizowaliśmy dla tej firmy transport a teraz nie ma komu zapłacić, termin płatności minął a kasy brak ... kontakt utrudniony firma zniknęła z giełdy trans.eu , aż dziwne że trans potrafi brać KASĘ a nie weryfikuję bieżącej sytuacji swoich firm sprzedających ładunki

Zostaw merytoryczną opinię o COPERNICUS SUN - Wrocław

• Jak się pracuje w COPERNICUS SUN?

Zobacz opinie na temat firmy COPERNICUS SUN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COPERNICUS SUN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

COPERNICUS SUN