Opinie o Be Diet Catering w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Be Diet Catering. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Be Diet Catering o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Be Diet Catering w Warszawa

Ogłoszenie Nowy wpis

Cześć. Szukam informacji na temat pracy na stanowisku dietetyka ds. obsługi klienta. Jakie wynagrodzenie oraz atmosfera? W ogłoszeniu jest informacja o możliwości pracy hybrydowej. Czy ktoś się orientuje w jakim stopniu jest to praca zdalna a w jakim stacjonarna? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

maja Nowy wpis
@Ogłoszenie

Wynagrodzenie na początek to coś około 5000-5500 brutto, atmosfera w porządku, praca hybrydowa na plus, większość pracy z domu :)

Co wchodzi w socjal Be Diet Catering?

Jakie warunki pracy są w Be Diet Catering? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Kucharz?

Odpowiedź

Tak, jest szatnia. Każdego dnia jest obiad pracowniczy. Z dojazdem to nie wiem, pewnie kwestia do ustalenia.

Edzia
@Odpowiedź

Jak ten obiad pracowniczy jest zorganizowany? Każdy bierze co chce czy od czegoś innego to zależy co się otrzyma? I jak wobec tych posiłków przerwy podczas pracy są wydzielone?

Odpowiedź
@Edzia

Obiad jest na zasadzie szwedzkiego stołu. Przerwa na obiad jest jedną z przerw.

Ciekawa
@Odpowiedź

Macie jakieś inne benefity od firmy, oprócz posiłków? Dają multisporta albo coś takiego? Albo prywatną opieke medyczną?

@JOLA Nowy wpis
@Ciekawa

Nic takiego nie dają przestrzegam cię przed tym miejscem bardzo nerwowa atmosfera

Beata

Szukają właśnie kucharza zmianowego do firmy ale niestety nie podali stawki, może ktoś podpowiedzieć? kuzyn ma fach i już się interesuje ale chcemy poznać warunki z waszej perspektywy. ktoś już pracował i ma jakąś ocenę pracodawcy? jaka jest atmosfera na kuchni? inni ludzie itp.?

@Beata

Stawka dla świerzaka 25netto i pewnie dla zwykłego liniowego też, co przy 200h w miesiącu daje 5k a tyle godzin to praktycznie norma, pracując głównie 5dni w tygodniu po średnio 9/10h, dla chętnych jest opcja robić nawet 6dni ale to już skrajny masochizm. Praca jest w fajnej atmosferze, personel kuchni zgrany i pomocny nawzajem. Niestety nie jest lekko, sprzęty wielkie a ilości do sporządzania ogromne, niemniej nie jest super skomplikowana. Zmianowy, myślę że śmiało może wołać 5k/6k netto podstawy za etat. Konkurencja na zmianowego oferuje widełki 8k-10k brutto ale ta wyższa kwota to pewnie wynika z nadgodzin. Zarobić można fajny pieniądz ale okupione będzie to wysiłkiem i brakiem wolnego czasu dla siebie i rodziny.

@c00k

Ok, rozumiem. A jeśli jest taka praca w nadgodzinach, bo wspominasz o 9-10 godzinach, to czy stawka za te dodatkowe jest wyższa? Czy jednakowo płacą? Albo oddają w formie wolnych godzin, chciałabym wiedzieć jak to jest rozwiązywane.

@Beata

Wolne dni odpadają, chyba że się coś zmieniło. Co do nadgodzin i tzw. setek i połówek to nawet hotele lubią ludzi walić w kant płacąc stawkę godzinowa wynikająca z np podstawy podzieloną przez godziny w danym miesiącu lub jakaś stawkę ustaloną na gębę. Niektóre hotele są na tyle bezczelne, że nadgodziny wypłacają w formie... Premii xD Nie wiem jak jest tutaj w tej kwestii. Do BeDiet najlepiej udać się na rozmowę i zapytać jakie są aktualne warunki w tej kwestii. Natomiast warto wspomnieć, że firma zarabia pieniądze i to nie małe także są wypłacalni :)

@c00k

Super dzięki za info, zwłaszcza za to zapewnienie na temat wypłacalności. A co z elastycznością? Umowa sztywna czy dadzą mi pole do negocjacji warunków?

@Beata

Forma zatrudnienia zlecka lub uop, w ogłoszeniach tez b2b Negocjacje to zawsze sprawa indywidualna, w gastro zawsze pokaż na co Cię stać a potem oceń swoją wartość.

Praca
@c00k

Szukają magazynier czy wiadomo jakie stawki płacą

@JOLA
@Beata

JA PRACOWAŁam jako pomoc kuchenna i generalnie odradzam tam przychodzić bardzo duża rotacja nerwowa atmosfera godziny pracy nie wiadome nie ma stałych godzin i z wolnymi dniami też jest duży problem bardzo duży chaos brak organizji przestrzegam wszystkich przed tym miejscem

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Be Diet Catering na stanowisko Kucharz / Kucharka? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Praca

Witam szukają magazyniera czy wiadomo jakie są stawki wynagrodzenia

Czy w firmie Be Diet Catering rzeczywiście można liczyć na zarobki 5500 PLN?

c00k

Jak lubisz pracować ponad normatyw godzinowy to takie kwoty a nawet więcej są osiągalne. Należy liczyć na 50h tydzień pracy a dla chętnych w opór nawet od 5rano przez 6 dni/tydz. Nawet po12h co daje 70h na tydzień. Minimalna stawka 25 netto.

Zostaw merytoryczną opinię o Be Diet Catering - Warszawa

• Jak się pracuje w Be Diet Catering?

Zobacz opinie na temat firmy Be Diet Catering tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Be Diet Catering