Opinie o Techlord Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Techlord Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Techlord Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Techlord Sp. z o.o. w Częstochowa

Pani Nowy wpis

Hej, proszę mi powiedzieć gdzie można doszukać się jakichś archiwalnych ofert? na stronie obecnie zakładki z karierą jest pusta a mnie interesuje zatrudnienie jako Product Manager. Ktoś już z rok temu pytał o to stanowisko ale bez odzewu. Czy aktualnie przyjęcie się byłoby możliwe? Mam 2-letnie doświadczenie, nie mam pojęcia czy to wystarczająco

Czy ktoś z Państwa może podzielić się opinią o firmie. Atmosfera w pracy, czy godne zarobki, adekwatne do obowiązków. Będę wdzięczny z odpowiedź. Pozdrawiam

@Kandydat

Atmosfera pracy fajna, ciekawi ludzie, firma młoda, natomiast zarobki... najniższa krajowa, brak jakiegokolwiek socjalu, bonów, dodatków dla dzieci, z premii którą ewentualnie dostaniesz (oczywiście po okresie próbnym) potrącają Ci za urlop i inne nieobecności, a także błędy jeśli sie zdążają, negatywa dać nie mogę ze względu na pozytywnych ludzi tam pracujących, natomiast podejście właścicieli do obecnych realiów i wynagrodzeń na rynku pracy zostawia wiele do życzenia, jeśli komuś nie zależy na pieniądzach i chce mieć spokojną głowę warto spróbować, jesli chcesz zarobić... szukaj gdzie indziej ????

Sonia

Czyli trochę tak śmiech przez łzy... Ta najniższa krajowa wzrasta chociaż wraz ze stażem pracy u nich? Czy jest się na tym poziomie cały czas? Fajnie byłoby mieć chociaż taką perspektywę. Z tymi premiami masz na myśli zwykłe dni urlopowe czy tylko L4?

Klarysa
@Sonia

Kwestia zaangażowania i chęci do pracy. Jeśli przychodzi się tylko odbębnić 8 godzin po najniższej linii oporu, to nie można oczekiwać bóg wie czego.

Patrycja Nowy wpis

Czyli odeszli z x-kom żeby działać inaczej, ale jednak działają tak samo jak x-kom, po najniższej linii oporu?

A szukają tu teraz kogoś tak w ogóle? mieszkam w pobliżu Piastowskiej i tak w zasadzie pokazała mi się tamta dawniejsza już oferta dla doradcy do sklepu internetowego. Sklep jak widać działa, ale w kontakcie jest Odlewników jednak. Czy zamieniano lokalizacje czy o co chodzi? I czy praca będzie dostępna od kolejnego roku może?

A czemu do takich zmian doszło? Jedynie na lokalizacji się skończyło czy jednak cos jeszcze wprowadzili? Zastanawia mnie ja mogło to się odbić na warunkach zatrudnienia? Czy wszyscy pracownicy przeszli?

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie firma Techlord Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Product Manager. Może ktoś planuje aplikować?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Techlord Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Product Manager?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Techlord Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Techlord Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Techlord Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Techlord Sp. z o.o.
  • Piastowska 57