Opinie o Profi Lingua Szkoła Języków Obcych w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Profi Lingua Szkoła Języków Obcych. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Profi Lingua Szkoła Języków Obcych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profi Lingua Szkoła Języków Obcych w Kraków

Okazało się, ze dwa kursy osmoklasisty (z jez. polskiego i angielskiego) nie odbyły się przez brak chętnych. Pani Wiktoria dyrektor szkoły nie czuła się zobligowana do powiadomienia mnie o tym fakcie, wiec nie zdążyłam znaleźć alternatywy. O braku zajęć dowiedziałam się, gdy dziecko przyszło na pierwsze zajęcia. Zapisałam dziecko w sierpniu i oplacilam od razu oba kursy za pół roku, miały się rozpocząć we wrześniu. Gdy okazało się, ze kursy się nie odbędą zgłosiłam chęć odzyskania pieniędzy. Byłam zwodzona przez miesiąc, wydzwaniając wielokrotnie do centrali firmy i pani Wiktorii. Centrala firmy zrzucała na Panią Wiktorię odpowiedzialność za brak zlecenia do wypłaty a Pani Wiktoria informowała, ze to księgowość nie wysyła przelewu. Ostatecznie odzyskałam pieniądze na koniec PAŹDZIERNIKA po oświadczeniu, ze kolejnym moim krokiem będzie wizyta w PROKURATURZE i zgłoszenie WYŁUDZENIA kwoty 2500 złotych. Pani Wiktoria była zdziwiona, ze będzie podana jako osoba bezpośrednio związana ze sprawą i kazała jej z tym nie łączyć i podać firmę, co jest niezrozumiałe, gdyż ona jako reprezentant firmy zawarła ze mną umowę. Reasumując - NIE POLECAM !!!

tttttt Nowy wpis

Aktualnie również mam problem z odzyskaniem zwrotu pieniędzy po rezygnacji z kursu j. angielskiego - dokładnie odbywa się tym samym schematem, zwodzenie, zwalanie winy na księgowość... Czy jeszcze ktoś miał takie problemy?

Tokio Nowy wpis

Jdstem bardzo zadowolona z kursu hiszpańskiego indywidualnego. Kurs - pozytywne zaskoczenie, zero stresu i bardzo miła atmosfera. Polecam!

Michał Nowy wpis

Zajęcia angielskiego były ok jestem całkiem zadowolony. Lektorzy nastawieni do uczniów pozytywnie więc i atmosfera była dobra. Po zajęciach widzę poprawę w gramatyce a że z mówieniem nie miałem wcześniej jakiś problemów to chyba mniejszy widzę progres. Największą zaletą tej szkoły są elastyczne godziny zajęć dla mnie to podstawa.

Pestka

Za kurs indywidualny cena jest atrakcyjna w mojej opinii. Oraz kwestia dopasowania się lektora pod mój grafik to bardzo duża wygoda dla kogoś kto tak jak ja pracuje w niestandardowych godzinach. Polecam ten rodzaj kursu nie tylko dlatego ogólnie zero stresu podczas zajęć 1:1 bo mam świetnego lektora i naprawdę widzę postępy w wymowie (wałkujemy co zajęcia poprawną wymowę). :)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Profi Lingua Szkoła Języków Obcych? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Antena

Kurs konwersacyjny na poziomie i bardzo przyjemna atmosfera na zajęciach. Dobra cena jak za taki wymiar godzinowy. Jak dla mnie idealne godziny otwarcia szkoły i baaardzo miła dyrekcja i obsługa szkoły :)

Aneczka59

Zajęcia na kursie egzaminacyjnym z języka angielskiego były ciekawe i na wysokim poziomie. Poznałam na prawdę bardzo dużo nowego słownictwa głównie biznesowego ale też idiomów związanych z pieniędzmi etc. Na koniec dostaję się certyfikat z ukończenia egzaminów CAE. Polecam!

Łucja
@Aneczka59

A jak dużo miałaś speakingu na tym kursie? Było iles minimum godzin mówienia tutaj?

Kombajn

Chodziłam do placówki na Podwalu, świetna lokalizacja zaraz obok rynku. Byłam na kursie face to face z języka niemieckiego, czyli tym indywidualnym. Z początku troche się stresowałam tak 1 do 1 być z lektorem, miałam obawy że nic nie powiem ;P Ale zupełnie błędne bo atmosfera i podejście lektora było super, ani trochę sztywne. Oczywiście są wymagania, w końcu to szkoła ale nie brakuje śmiechu. Pani dyrektora też bardzo miła i Panie w sekretariacie też.

Magdalena
@Kombajn

No to fajnie, a powiedz mi czy zauważasz już jakieś efekty w nauce? W sensie czy lepiej Ci się rozmawia w tym języku w realnym życiu po takich lekcjach 1 na 1?

Kombajn
@Magdalena

No zdecydowanie :) Miałam trochę problem z przełamaniem bariery, ogólnie stresowało mnie zaczynanie rozmowy a teraz to bez obaw mogę zacząć rozmowę sama po niemiecku

@Kombajn

No ta bariera jest chyba najgorsza. Jak ją przełamałaś? Masz jakieś rady przed rozpoczęciem kursu?

Markowiecka

Lekcje z języka angielskiego na kursie konwersacyjnym na duży plus. Tempo nauczania takie, jak chciałam. Zależało mi na mówieniu i na przebiciu tej bariery językowej o której tak wiele osób mówi. Z lektorem rozmawiałam prawie wyłącznie po angielsku bez stresu więc raczej się udało :) Ceny konkurencyjne w porównaniu z innymi szkołami, zwłaszcza jak trafi się na promocję.

@Markowiecka

No promocja piękna sprawa, w sumie to jak często je tu dają? I tak właściwie to ciekawe jak udaje się im być tańszymi od konkurencji. Bo osobiście usług u konkurentów to już nie sprawdzałaś dla porównania?

Michał R

Nie wiedziałem, że w moim wieku można się nauczyć jeżyka. Niepotrzebnie się nad tym zastanawiałem. Zapisanie się na kurs było moją najlepszą decyzją i na pewno bym jej nie zmienił. Nauczyciele są mili i życzliwi, chętnie dzielą się wiedzą. Polecam każdemu w każdym wieku

@Michał R

A jakiego języka udało Ci się dzięki nim nauczyć? Znałeś już może jakieś podstawy czy wszystko było na świeżo?

Aleksander

No praktycznie wszyscy bardzo pozytywnie oceniają pracę lektorów i ich profesjonalizm. Tak się zastanawiam teraz: czy firma ma bardzo duże wymagania co do lektorów? Ciężko się tu dostać?

Dosia

Polecam kurs języka niemieckiego w Profi-Lingua. Prowadzi go bardzo dobry lektor z dużym doświadczeniem. Wszystko świetnie tłumaczy i ma dobre podejście do ucznia. Lekcje odbywają się regularnie i za każdym razem pojawia się na nich coś interesującego. Lekcje prowadzone są bardzo kreatywnie z wykorzystaniem metod interaktywnych.

Ilona

Jak dla mnie najlepsza szkoła językowa w okolicy, super nauczyciele, bardzo dużo się nauczyłam, ale uczęszczałam jednocześnie na dwa języki i wszystko udało się opanować organizacyjnie. Bardzo polecam! ????

Nauka w szkole ProfiLingua bardzo fajna, wszystkie zajęcia dopasowane do potrzeb drugiej osoby :) Świetni nauczyciele, zawsze chętni do pomocy. Zdecydowanie polecam!

Kamila

Rok temu wykupiłam w szkole językowej ProfiLingua kurs angielskiego online. Przez ciągłe problemy organizacyjne i odwoływanie zajęć lekcyjnych w ostatniej chwili (bez wcześniejszego poinformowania mnie o tym) postanowiłam wypowiedzieć umowę... Już trzy tygodnie czekam na zwrot swoich pieniędzy i nadal ich nie ma! Pisałam emaile, dzwoniłam i nadal obiecują mi, że pieniądze pojawią się na koncie bankowym "dzisiaj"! Nie dość ze poziom nauczania mają lichy to jeszcze są oszustami i złodziejami! NIE POLECAM TEJ SZKOŁY NIKOMU!!!!

Patrycja

Jeśli szukacie dobrej szkoły językowej to polecam właśnie ProfiLingua, lepiej trafić nie mogłam. Lektorzy, atmosfera, podręczniki i materiały – ogólnie 5 gwiazdek ;) Ekstra!

Morgt

Szkoła super, kursy językowe idealne dla każdego – u mnie akurat włoski i hiszpański :D Bardzo dużo się nauczyłam. Polecam!

Katarzyna

Uczęszczałam do szkoły wiele lat, dzięki nim nauczyłam się jednego z języków skandynawskich, który był mi potrzebny do pracy - bardzo dziękuję i serdecznie polecam szkołę ;)

Magdalena K

Polecam Wam tę szkołę, bo to najlepsza do jakiej chodziłam. Zawsze miałam problem z nauką języków obcych, więc u mnie nauka samodzielna nie wchodziła w grę. W szkole zawsze chętnie podchodziłam do zajęć, bo nauczyciele zawsze byli wyrozumiali, podchodzili do zajęć z wielką uwagą i za to im dziękuję ;)

Wanda

Hej wszystkim. Widzę, że niektóre osoby wypowiedziały się tutaj na temat usług tej szkoły, ale nikt ostatnio nie napisał, jak się tam pracuje. W związku z tym chciałam się dowiedzieć, jak tam właśnie jest z pracą lektora. Jakich certyfikatów wymagają?

Marzena

Nauka w szkole ProfiLingua to była czysta przyjemność, uczyłam się na kursach wielu praktycznych zagadnień, zdecydowanie poprawiłam wymowę oraz poziom słownictwa z gramatyką. Nauczyciele i ogólnie cała kadra w szkole bardzo przyjazna i zaangażowana w naukę. Polecam i z pewnością, jeśli będę chciała nauczyć się jakiegoś języka to wrócę do ProfiLingua :)

Zostaw merytoryczną opinię o Profi Lingua Szkoła Języków Obcych - Kraków

Profi Lingua Szkoła Języków Obcych