Opinie o Profi Lingua Szkoła Języków Obcych w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Profi Lingua Szkoła Języków Obcych. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Profi Lingua Szkoła Języków Obcych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profi Lingua Szkoła Języków Obcych w Kraków

Anja

ProfiLingua to szkoła z pasją! Uczęszczałam łącznie na dwa kursy językowe i każdy z nich wspominam bardzo miło! Super ludzie i atmosfera na zajęcia. Bardzo polecam!

Robert

Miło wspominam naukę w szkole ProfiLingua, zajęciach były przeprowadzane zawsze w odpowiedniej atmosferze, nawet nie zauważyłem kiedy zleciała cała lekcja. Od siebie mogę powiedzieć, że jeśli ktoś chce nauczyć się języka to tylko w Profi! ;)

Maja

Szkoła ProfiLingua pozwoliła mi na naukę języka w bardzo przystępny sposób, wszystko udało się nauczyć w przyjemnej atmosferze, do tego bardzo miła kadra lektorów, która chętnie ze wszystkim pomaga. Polecam!

Łukasz

Jeśli szukacie dobrej szkoły językowej to mogę zdecydowanie polecić ProfiLingua, bardzo miło wspominam kurs i atmosferę na zajęciach.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Profi Lingua Szkoła Języków Obcych? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Monika T

Polecam szkołę ProfiLingua, świetni ludzie i bardzo zaangażowany personel! Bardzo dobrze uczęszczało mi się na kurs językowy!

KL

Jeśli chodzi o mnie to uczęszczałam na kurs języka angielskiego i niemieckiego, bardzo dobry wybór kursów, duże możliwości rozwoju. Kadra lektorów zawsze dbała o wysoką jakość zajęć, materiały dopasowane do poziomu nauczania. Wszystko wspominam bardzo miło, zatem polecam ;)

Milena

Szkoła ProfiLingua pomogła mi nauczyć się skutecznie języka obcego, dzięki nim łatwo opanowałam język, gramatykę i słownictwo. Naprawdę polecam, szkoła z wielkim zaangażowaniem względem uczniów.

Paula

Super podejście do ucznia, chodziłam do szkoły na dwa kursy językowe i każdy z nich był naprawdę dobry, dużo się nauczyłam i przyswoiłam nowych materiałów.

Darek

Mogę polecić z czystym sumieniem szkołę, chodzenie na kursy językowe to było dla mnie przyjemność. Skutecznie dzięki ProfiLingua nauczyłem się języka obcego.

XE

Chodziłam do szkoły ProfiLingua dosyć długo i bardzo miło wspominam ten okres, zawsze świetna atmosfera i ludzie :) Kadra lektorów nastawiona na pomoc uczniowi i przyswojeniu odpowiedniego materiału, który go również interesuje. Polecam!

Monika Tp

Polecam, moim zdaniem najlepsza szkoła językowa :) Lektorzy, zajęcia, materiały - wszystko na najwyższym poziomie!

darija

Polecam, szkoła ma świetne kursy dopasowane do możliwości i poziomu każdego ucznia. Od dawna myślałam nad kursem językowym, zdecydowałam się na szkołę językową, bo nie idzie mi samodzielna nauka. Dlatego zachęcam wszystkich, jeśli chcą dobrze i sprawnie nauczyć języka obcego :)

MartaKik

Przyjemna atmosfera na zajęciach, korzystne ceny za kursy i do tego dużo promocji na różne zajęcia. Polecam :)

kornelia

W ProfiLingua skutecznie nauczyłam się języka obcego! :)

Olka43

Uczyłam się w tej szkole i bardzo przyjemnie wspominam tamten okres, dzięki nim nauczyłam się niemieckiego, obecnie bez przeszkód rozmawiam. Zamierzam zapisać się na kolejne kursy ;)

dario

obsługa klienta, kursy, udogodnienia dla studenta – wszystko super ???? Polecam

karol

Szkoła bardzo dobrze prowadzi zajęcia, wszystko w przyjemnej atmosferze. Bardzo dużo nauczyłem się podczas kursu języka, obecnie zastanawiam się nad kolejnym, ale już w formie online. Zdecydowanie polecam :)

marlena32

ProfiLingua w Krakowie mogę z czystym sumieniem polecić, bardzo miło wspominam uczęszczanie na kurs językowy. Zawsze merytoryczna wiedza, do tego przemili ludzie :)

monikaq

Uczęszczałam na kursy językowe oferowane przez szkołę ProfiLingua (stacjonarnie i online), byłam zadowolona z przebiegu całego kursu, wszystkie pięknie wytłumaczone. Kadra lektorów zawsze pomocna, ceny w porządku :)

Zostaw merytoryczną opinię o Profi Lingua Szkoła Języków Obcych - Kraków

Profi Lingua Szkoła Języków Obcych