Opinie o Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawa

TenGość

Czym jest AEH? Najgorszy pracodawca! Jakie są minusy? - Atmosfera: Kierownictwo. Wydawało by się, że jest ok, ale tak nie jest. „Ryba psuje się od głowy” i to dotyczy również AEH. Właścicielka, która absolutnie nie umie zarządzać. Do tego jest osobą dwulicową i, moim zdaniem, po prostu bardzo nieprzyjemną nawet jeżeli uśmiecha się do Ciebie. Istnieje tylko jeden element – zastraszanie. (I co ciekawe, to zjawisko istnieje od razu w kilku działach. Często można spotkać zapłakane osoby z różnych działów – leaderem jest chyba Rekrutacja. Musicie zapoznać się z jej „kierowniczką”). Nawet jeśli masz umowę o pracę – możesz stracić pracę w 5 minut. Mam kilkuletnie doświadczenie pracy w AEH i będąc pracownikiem, w tym czasie, zobaczyłem zwolnienie przynajmniej 15+ osób tak na dzień dobry. Głównym założeniem tej Uczelni – zarobić hajs. Tu nawet nie mówią pieniądze, tylko hajs. Studia może nie są aż takie drogie, ale uważajcie, jak podpisujecie umowę. Jeśli cokolwiek pójdzie nie tak, nie dostaniecie żadnego zwrotu lub będą wymagać od Ciebie zwrotu „zniżek” otrzymanych w trakcie rekrutacji. O edukacji tu w ogóle nikt nie myśli. Byle, żebyś płacić. Z taką uczelnią jak AEH słowo edukacji traci jakikolwiek sens, bo nie o edukację tu chodzi. Jeśli chcesz mieć dobrze na tej uczelni, musisz nauczyć się tylko jednego: lizania znanego miejsca kierownictwu i przede wszystkim osobie opisywanej wyżej. Ale tu jest specjalista od tego i chodzi o: Rektorat. Składa się z dwóch osób (niesamowity team). Typu kierowniczka i jakaś tam asystentka. „Kierowniczka” to jest coś. Osoba, która uważa, że jest Bogiem albo przynajmniej duszą tej Uczelni. Ewentualnie co może być związane z tym wszystkim to tylko jej ubrania. Nie chcę opisywać, to trzeba tylko zobaczyć i będzie wiadomo o co chodzi. Ogólnie, nigdy jeszcze się nie spotkałem z tak nieprzyjemną osobą. Ktoś powinien jej wytłumaczyć, że czas wrócić na planetę ziemie i posłuchać co o niej mówią inni. Jej nienawidzi prawie cała uczelnia. Naprawdę mam nadzieje, że przeczyta ten komentarz, wróci do domu, popatrzy w lustro i zmieni nastawienie do życia. Chociaż jednak w to wątpię. Ta osoba ubrała wymyśloną koronę na głowę i perfekcyjnie nauczyła się podlizywać się do kierownictwa. A z uwagi na to, że kierownictwo takich lubi, taka osoba będzie miała dobrze. Udało jej się znaleźć podobną do siebie osobę, czyli tą asystentkę, która idzie tymi samymi śladami. Rektorat wraz z również nieprzyjemnym rektorem żyją swoim życiem. Ich cele na tej uczelni wiadome. - Hierarchia. To zjawisko istnieje na tej uczelni. Dotyczy kilku działów. Najważniejszymi osoba są Ci co odpowiadają za hajs i nie chodzi o księgowość, tylko o kwesturę. Podejście kwestury jest jednolite: nie oddajemy otrzymany od studenta hajs, robimy wszystko by nałożyć dodatkowe opłaty. Bonus dla kwestury za to: nowe autka i to w tym czasie, kiedy właśnie Ty robisz całą brudną robotę i jednocześnie walczysz o jakąkolwiek podwyżkę. W każdym razie, pamiętajcie, że są pracownicy od założenia uczelni więc ich słowo jest ważniejsze, nawet jeśli to Ty masz rację. Jak długo zatrzymują się ludzie na AEH? Jeżeli jesteś ogarnięty/a, po okresie próbnym zrezygnujesz. Jeśli zdecydujesz tam zostać, musisz wiedzieć, że kierownictwo nie planuje, żebyś pracował/a długo. Po 6/9/max 12 miesiącach dostaniesz wypowiedzenie. Wytłumaczenie proste: po jakimś czasie pracownik będzie chciał podwyżkę, dlatego wolą taką osobę zwolnić i zatrudnić na jej miejscu kogoś innego, któremu zapłacą mniej. Nie rozumieją, że doświadczony pracownik wart więcej niż podwyżkę 500 czy 1000 zł. Ewentualnie, jeżeli w swoim dziale nauczyć się lizać d., wtedy zostaniesz w pracy i prawdopodobnie po jakimś czasie dostaniesz awans. Jakie są bonusy na AEH? - Brak bonusów materialnych. Dostajesz wyłącznie swoje wynagrodzenie i nic więcej. - Brak nadpłat w przypadku nadgodzin. Ewentualnie możesz ich odebrać w określonym terminie. Co ciekawe, w swojej umowie masz wskazane wynagrodzenie netto. Nikt nie wie jaką ma kwotę brutto. Niby można to policzyć na kalkulatorze wynagrodzeń, ale są tez obniżki w podatkach np. dla studentów i nie wiesz ile za Ciebie płacą do skarbowego czy ZUS-u. Chyba, że będziesz chodził po urzędach czy poczekasz na roczne zestawienie PIT-11. - Brak karty multisport - Ewentualny bonus - prywatne ubezpieczenie medyczne. Coś pozytywnego o AEH? Wynagrodzenie płacone na czas. Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę czy zlecenie. Ciekawostka o AEH. Nie czytajcie te pozytywne opinię na temat uczelni w google. Są kupione ????

Vienkeore
@TenGość

Cześć. Możesz opowiedzieć więcej o tych, których zwolniono po sześciu/dziewięciu miesiącach pracy w AEH? Czemu ich zwolnili, z jakich powodów?

Na szczęście były pracownik

Nie polecam pracy w tym miejscu. Często widzi się osoby płaczące, znerwicowane, bojące się każdego ruchu. Trzeba być na prawdę osobą bezwzględną, bez sumienia i jakichkolwiek skrupułów aby utrzymać się w tej firmie. Cała akademia funkcjonuje pod humor dyrekcji,co później przekłada się na stosunki między pracownikami na każdym niższym szczeblu jeśli nie są maksymalnie odporni na stres. Do tego akademia to rodzinna spółka więc trzeba uważać gdzie, do kogo i na jaki temat otwierasz usta. W każdym dziale są uszy. Od stołówki po zarząd. Każde słowo może zostać zinterpretowane pod swoje widzimisię. Niestety miałem niechlubny zaszczyt pracy w tym miejscu. I cieszę się, że już po wszystkim.

Vienkeore
@Na szczęście były pracownik

A mógłby o to opowiedzieć więcej? Jak skończyła się praca, czy zwolnili cię?

X

Pracę w AEH wspominam bardzo dobrze. Szczególna w tym zasługa ludzi pracujących w tym miejscu, dzięki którym atmosfera w samej pracy była wspaniała. Co prawda, nie miałem okazji lepiej poznać osób spoza biura rekrutacji, więc swoją wypowiedź ograniczę do tej struktury uczelni. Pracownicy ww. biura zawsze wychodzili z pomocną ręką w każdej sytuacji, co było dla mnie szczególnie ważne jako dla osoby nowej. Świadomość tego, że jest w zasięgu kilku metrów osoba, do której w każdym momencie mogę zwrócić się o pomoc i nie usłyszę negatywnej odpowiedzi była niezwykle motywująca. Wbrew powyższym opiniom nie spotkałem się z sytuacjami (usunięte przez administratora) w żadnej z postaci. Oczywiście, zdarzały się momenty bardziej stresujące, co zależne było od wykonywanego zadania (jak w każdej pracy), ale odbieranie tego jako jakiejkolwiek formy nękania jest co najmniej niepoważne. Nie spotkałem się także z żadnym nagłym zwolnieniem w trakcie mojej pracy, a moja rezygnacja wynikała z powodów prywatnych i musiała niestety nastąpić. Niestety, ponieważ była to jedna z lepszych prac jakie w życiu było mi dane wykonywać, a samego pracodawcę zdecydowanie polecam.

Aneta Nowy wpis

Na uczelni okej, kadra bardzo w porzadku, zajecia prowadzone w interesujący i angażujący sposób

Marzena Nowy wpis

Szkola super!! studiuje tutaj juz drugi rok i naprawde sporo się nauczyłam

Monika Nowy wpis

Jestem pod wrazeniem uczelni i bardzo sie ciesze ze wybralam nauke tutaj

Laura Nowy wpis

Cześć, w ogłoszeniu dla pracownika administracyjno-biurowego było napisane, że pracuje się w tygodniu ale też w soboty. Nie wskazują niestety jakie mogą wychodzić godziny pracy. podacie je? i czy to każda sobota jest pracująca…?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Ula

Szkoła swietna, bardzo fajny poziom nauczania. Warto podjąc naukę tutaj

melania

Mnie ciekawią opinie studentów, kolezanka konczyła tą szkołę i bardzo chwaliła, sama rozwazam naukę tutaj

Omg
@melania

Jest to strona dla przyszłych/byłych pracowników a nie studentów. Do tego„koleżanka sobie chwaliła to wejdę i napiszę”… omg serio!

@Omg

Ms studenci na uczelni też mogą być zatrudniani, nie orientujecie się? widziałam oferty ze strony dla asystentek i zastanawiałam się czy nie będzie teraz szansy na prace na część etatu ale same na cały maja dodane

Omg

Nie wiem jak jest teraz ale nauka i praca nie stanowią problemu , nawet na wysokim stanowisku - znałam tylko osoby pracujące na pełnym etacie.

Nastka

Nauka tutaj to przyjemnosc, wykladowcy bardzo sie przykładają i starają , aby w jak najlepszy sposob przekazac wiedzę

marta

Uczelnia daje studentom naprawde realne mozliwosci, rozwija sie i otwiera nowe, ciekawe kierunku

Rick

bardzo dobra szkola, pod wzgledem organizacji i ogolnego funkcjonowania - mega!

Generalnie to chciałam przyjść się podpytać czy istotny jest kierunek w jakim zdobyło się to wyksztalcenie wyższe z opisu dla asystentki zarządu uczelni, bo nie zostało to doprecyzowane, ale widzę teraz tutaj te niektóre niepokojące komentarze odnośnie warunków (usunięte przez administratora) czy był ktoś przy tym do teraz na rozmowie? ciekawa jestem jak na niej są one przedstawiane

Praca w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie było najgorszym zawodowym doświadczeniem, jakie przyszło mi doświadczyć. Aż trudno opisać to w jednym wpisie. Zacznijmy od atmosfery panującej wśród pracowników AEH – ludzie pracują pod ciągłą presją czasu, nadgodziny są normą, a kierownicy działów to ludzi tak „oddani” swojej pracy, że przy każdej możliwej okazji podlizują się dyrekcji. Krzyczenie i obrażanie pracowników jest na porządku codziennym. Kierowniczka działu rekrutacji to prawdziwy postrach potrafi wyciągać ludzi z pracy i zabierać na rozmowy, które kończą się płaczem jej podwładnych. W AEH (oraz w całym TE Vizja) brakuje ciągle ludzi do pracy. Prowadzona jest niekończąca się rekrutacja. Pracownicy non stop przychodzą i odchodzą, ciężko jest utrzymać stałą kadrę. Tutaj warto zwrócić uwagę na ciągle ponawiane ogłoszenie „asystentki biura rektora”. Ogłoszenie nie znikam praktycznie z tablic ogłoszeniowych od sierpnia/września 2023. Wynika to przede wszystkim z tego, że praca w Biurze Rektora opiera się na ciągłym usługiwaniu, ogarnianiu wszystkich zachcianek władz uczelni, dyrekcji i Rektora. Wymaga się praktycznie ciągłej dyspozycyjności i wielozadaniowości, przy zachowaniu najniższej krajowej. Nie wspomnę tu o samym zespole, a dokładnie o Pani Dyrektor Biura Rektora, która wykazuje się absolutnym brakiem szacunku dla swoich pracowników. Obgadywanie za plecami (również do innych Pań dyrektorek) jest na porządku dziennym. Przejdźmy również do osławionego już Działu marketingu. Tutaj prym wiedzie Pani dyrektor, która pod przykrywką uśmiechu i dobroduszności, uosabia najgorsze wyobrażenia o szefie, jakie tylko można mieć. Nie docenia swoich pracowników i wykorzystuje ich jak tylko może. Pracownicy działu marketingu, mimo że na umowach mają zapis pracy dla AEH, tak naprawdę pracują dla całego TE Vizja. Oczywiście rozszerzenie obowiązków nie idzie w parze z wysokością wypłat. Dział marketingu nie może liczyć na podwyżki. Jedyne pochwały, jakie mogą dostać to wiadomość na Teams. Dyrektorka działu marketingu to pracoholiczka, która potrafi pracować 7 dni w tygodniu i oczekuje dokładnie tego samego od swoich podwładnych. Aby przypodobać się Pani Dyrektor TE Vizja, angażuje cały swój dział w najróżniejsze działania: podbijanie legitymacji, kierowanie gości w określone miejsca w budynku TE Vizja, rozdawanie posiłków podczas wydarzeń na uczelni oraz wiele innych. Za każdym razem oczywiście pracownicy nie otrzymują żadnej dodatkowej zapłaty. Udział w targach edukacyjnych również jest bezpłatny. Rotacja w dziale marketingu to już inna historia, rzadko kto pracuje tam więcej niż rok, ponieważ ilość obowiązków i zachowania Pani dyrektor są nie do zniesienia. To osoba zapatrzona w sobie, baaaardzo humorzasta i wulgarna. Swoją frustrację przelewa na pracowników całej uczelni. Dodatkowo obgaduje ludzi i bezpośrednio wpływa na decyzje o zwolnieniu osób pracujących w AEH. TO OSOBA NIETYKALNA! Pani Prezes TE Vizja to już inna historia. W skrócie: jedynym pracownikiem, który ma jej szacunek, jest Pani dyrektor marketingu. Ale tu już wchodzą kwestie prywatne obu Pań. Pracując w AEH, musisz mieć twardy (usunięte przez administratora) i umiejętności podlizywania się najważniejszym osobom. Zrezygnuj z życia prywatnego i przygotuj się, że niejednokrotnie praca tam doprowadzi Cię do płaczu. Wypłaty są dość niskie, a rotacja sprawia, że ciągle brakuje ludzi. Pracownicy muszą wykonywać więcej obowiązków bez żadnego dodatkowego wynagrodzenia. W TE Vizja liczy się tylko kasa, a nie ludzie. Jeśli zastanawiasz się, czy tam pracować to odpowiadam: ABSOLUTNIE NIE! Lepiej szukać pracy nieco dłużej niż ładować się w to (usunięte przez administratora)

Okopowa widzę, że została przywołana do tablicy a od paru dni właśnie spoglądam na te ofertę dla asystentki zarządu uczelni. Sugerujecie wprost, że praca może zdawać się ciężka? na tym stanowisku jak teraz wynagradzana?

Pojawiła się wzmianka o minimalnej stawce, a gdy wczesnej zerkałam na aktualne oferty to były same na stanowiska asystenckie. W tym przypadku nie ma co się kokosów spodziewać? Ale co po dłuższym stażu się dzieje? Po jakim czasie można przejść wyżej? Myślę o asystencie project managera

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna?

A.K

Pytasz o atmosferę więc odpowiem :na pierwszy oka wszystko wydaje się fantastycznie : Nowoczesne biuro w centrum miasta ,super wyniki w rankingach. Co sprytniejsi połapią się bardzo szybko ale ci wieczni marzyciele/idealiści im może zająć to trochę dłużej. Osoby na stanowiskach w działach są po znajomości i oczywiście nie ma w tym nic złego że w prywatnej firmie zatrudnia się osoby z rodziny czy znajomych ale sposób w jaki traktowani są szeregowi pracownicy daleko odbiega od obecnie obowiązujących norm. Niestety ale same wielkie głowy, które podobno dzierżą teraz tytuły dyrektorów nie są zbyt pomocni -szkolą cię szeregowi pracownicy Którzy również nie mają za dużej wiedzy, nikt nie chce się pod niczym podpisywać bo wiadomo jak się podpiszesz albo napiszesz to Twoja odpowiedzialność i trudniej się z czegoś wyplątać. Rotacja jest niesamowita nigdy czegoś takiego nie widziałem wiadomo że są działy w których czasami potrzebuję się więcej pracowników ale tutaj to nie jest reguła. Wiele osób pyta też o Benefity standardowo Enelmed ,Multi sport ,od niedawna dopłata do okularów korekcyjnych oczywiście z minimalną stawką chyba że pani dyrektor wyda inną decyzję no i oczywiście jest też kuchnia w której od niedawna jest ekspres do kawy no i tyle. uczenia chwali się wielkim inwestycjami, remontami ,zakupami a tutaj dla szeregowego pracownika nie ma Podstawowych materiałów do pracy od długopisów ,spinaczy po podkładki ,Segregatory ,komputery Są działy w których Zasuwać w konkretnych okresach tak jak w rekrutacji ,gdzie jeżeli lubisz siedzieć na tik toku i nie jesteś ulubienica kierowniczki nie masz szansę nawet na krótką przerwę. W dziekanacie wiadomo początki semestrów są tragiczne ,Marketing twierdzi że ma bardzo dużo „pracy „także musi siedzieć i pracować. Po godzinach co bardzo często dokumentuje na mediach społecznościowych. Podpisujesz serię cyrografow :o dresskodzie,lojalke,o tym że nie będziesz używał mediów społecznościowych chyba że ma to związek z pracą ale Są to pułapki dla zwykłych szaraczków -nikt kto jest tam ustawiony Nie jest z tego rozliczany. Dziwię się tylko że nikt tutaj nie wspomina o „przymusowych „urlopach również tych bezpłatnych kiedy nie masz urlopu kiedy uczelnia Zamknięta z okazji długich weekendów /świąt a wtedy pracownicy muszą brać urlop Co jest genialna metodą pozbywania się dni wolnych u pracownika dziwnym trafem zawsze zdarza się tak że konkretne osoby mimo tylu dni wolnych i urlopów nadal mają bardzo dużo wolnego ….ciekawe Jak to się dzieje. Szef idealny? na pewno takiego nie ma ale to ty go nie znajdziesz tutaj -standardowe wyzywanie się jakieś dziwne Podchody do pracownika- jedna osoba może spóźniać się codziennie druga rozliczana jest z każdej minuty . Podwójne standardy to jest nie do powiedzenia w tej firmie. Jedyne co mogę powiedzieć to to że spotkałem naprawdę fajne osoby część z nich zostało zwolnionych z niewiadomo jakich przyczyn część z nich sama odeszła a część z nich nadal tam jest można powiedzieć że tylko masochiści tam pracują ale ludzie mają różne sytuacje rodzinne ,kredyty A jeść trzeba rachunki płacić. Mnie się udało a całej reszcie życzę powodzenia

Aleksandra K

Pierwsze miesiące pracy wydawały się spokojne, ale to co nastało potem to przegięcie. Jawna agresja słowna i fizyczna ze strony pani prezes, krzyk, rzucanie rzeczami i obelgi których nie powstydził by się najgorszy chlor śpiący na śmietniku obok dworca, na zewnątrz piękny uśmiech ale za zamkniętymi drzwiami i z podwładnymi liżącymi (usunięte przez administratora)za jej plecami pozwala sobie na zdecydowanie za dużo, nie tylko jako szef ale też jako istota ludzka. Jest ona największym przykładem znęcania się nad pracownikiem jaki widziałam w życiu, ta kobieta powinna trafić do kryminału

Zdaje mi się czy o dziale marketingu wpadły nieco rozbieżne opinie? teraz niedawno stwierdzono, że wykorzystują pół budżetu, jednak wcześniej ktoś podkreślał, że maja tak dużo pracy, że trudno jest wyrobić i ludzie przy tym odchodzą. Cos się pozmieniało w ostatnim czasie?

Jakieś czajniki i lodówki kiedyś były tu wspomniane. Jak przy tym ogólnie cały aktualny socjal przysługujący pracownikom może wyglądać? czy jest może zależny od działu lub nawet stanowiska? na głównej stronie widnieje parę ofert i zastanawiam się w jakim celu trzymane są te „archiwalne”? będą jeszcze wznawiane?

Dagmara

Byłam tam niedawno na rozmowie rekrutacyjnej … Benefity? Kawa herbata xD ( tak mówili ) Młody dynamiczny zespół (serio to benefit??? xDDD ) Multi sport i opieka medyczna po 3 miechach pracy ( jakby to miał być skarb ) szkolenia z migowego i angielskiego pffff wow -_- Minusy? Brak pracy zdalnej … praca w weekendy, oczywiście do odbioru, bo za weekendy nie płaca, na tygodniu „praca w stałych godzinach” nie ma nic elastyczności (usunięte przez administratora) w stałych godzinach i koniec, nadgodziny? do odbioru bezpłatne, bo nawet tutaj oszczędzają… Serio mam nadzieje, że nie oddzwonicie… wstyd zraziliście mnie kompletnie

max
@Dagmara

Nie ma kawy/herbaty. Jeśli sobie przyniesiesz to masz :p

Kama
@max

Ale czajnik i tym podobne na zapleczu już znajdę? Stoi też lodówka? :D podkreślony został brak pracy zdalnej, a co z hybrydą? I co właściwie ją w praktyce blokuje?

Dagmara
@Kama

Wróciłam poczytać komentarze, nie zawiodłam się :D No nie ma hybrydy, mi o hybrydę chodziło, nazwałam to pracą "zdalną". Do tej pory źle wspominam tą rozmowę, żałuję, że uczęszczałam tam do szkoły, feee

Czyli ktoś tu pracę na dziale księgowym teraz niedawno odradził…? Te ofertę tez widziałam, mnie jednak do marketingu jest bliżej i okazuje się, że specjalisty od niego teraz poszukują. Czy możecie napisać mi wiec o warunkach w tamtejszy dziale? dwie osoby są potrzebne, wiec ciekawi mnie czy to jakiś rozwój czy jednak może skutek rotacji?

@Karolina

W dziale marketingu jest duża rotacja bo praca w dziale marketingu AEH to praca dla CAŁEGO Towarzystwa Vizja. Marketingowo obsługuje się przedszkole, podstawówkę i liceum. Dodatkowo jak pracownik marketingu jesteś angażowany we wszystkie uroczystości jako obsługa, a w trakcie wydarzeń takich jak pierwszy zjazd studentów itp. musisz nawet pomagać w dziekanacie. Do tego dochodzi bałagan organizacyjny i zostawianie wszystkiego na ostatnią chwilę. Szczerze odradzam.

@Karolina

PS. Oczywiście za dodatkowe obowiązki nie dostaje się wynagrodzenia, a wszystkie nadgodziny można odebrać tylko w formie wolnego dnia.

Przez całe moje życie, a już trochę po tym świecie chodzę nie widziałem tak beznadziejnej sytuacji jak chodzi o traktowanie pracowników. Polecam unikać każdemu. Jeśli nie podlizujesz się nikomu z góry jesteś traktowany jak gorszy sort, nawet na spotkaniu wigilijnym odgrodzono zarząd od pracowników biurowych ścianą.

Zostaw merytoryczną opinię o Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna - Warszawa

• Jak się pracuje w Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna?

Zobacz opinie na temat firmy Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 3 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna