Opinie o Eko Holz Fabrik Sp. z o.o. w Nowe Miasteczko

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eko Holz Fabrik Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eko Holz Fabrik Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko Holz Fabrik Sp. z o.o. w Nowe Miasteczko

Mirek

Super firma ,dobrze płaci na czas .tak naprawdę to płaci wypłaty do przodu .,czytam te opinie negatywne widać że to pisze ktoś zawistny który nigdy nie pracował ...firma jest ok .POLECAM . JAK MIAŁEM URODZINY,TO OD SZEFOWEJ DOSTAŁEM 5 L JACKA ...

@Mirek

Ja pracowałem w tej firmie. Nigdy nie płacili do przodu, bo to niemożliwe! Na montażu pracują na akord i dopiero po pracy wiadomo, ile kto zarobił. Ten prezent na urodziny to bajki! Liczą każdą złotówkę! Teraz firma jest na progu bankructwa, bo najlepsi pracownicy mieli dość złego traktowania i marnej płacy, i odeszli.

Czy w Eko Holz Fabrik Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Firma Nowy wpis

Firma preferuje tylko szkolenia wewnętrzne .Szkolący wykazują wysokie kwalifikacje i umiejętności,co wpływa na jakość szkolenia i rozwój psychiczno emocjonalny praco wnika i odporność na stres .@

@Firma

Uuu. Brzmi interesująco. Tylko po co mi odporność na stres? Myślałem, że raczej umiejętności techniczne będę tu poprawiał. Zwłaszcza, że jak opisują swoją działalność, to chwalą się profesjonalnym, zaangażowanym i pełnym pasji zespołem, a także korzystaniem z najnowszych rozwiązań technicznych.

@Mirek

Co za kłamstwo!! Może ty tam nie pracował!! ostatni raz, kiedy pracowałam, nie widziałam wdzięczności, ale dziewczyny wyrzucone za bramę Kierownikiem i bez pieniędzy na przystanku musiały spać, bez wynagrodzenia!! I gdzie była szefowa,?? może ona nawet nie znała o tym, bo była zajęta Tobą!! Zbierała na prezent pieniędzy?? Ludzie jaki mogą być wypłaty do przodu?? Głupoty!! Sami dla siebie piszą pozytywne opinie.))

@Ala

Myślę że każdy wrzucić że swojego domu ćpunów alkocholików ,I awanturowników .Takich patalogi w naszej firmy nie chcemy .W żadnej firmie takich patalogi nie wpuszczą na teren swojej firmy .

@Stachu

Tyz nie jesteś Mirek??albo piszesz Od Nie własnego imienia wiele pozytywnych opinii)) nie jestem alkoholikiem, nie jestem patologią, coś ty mylisz dużo!!

Kasia M
@Stachu

Czy alkoholiku, czy awanturysta.. Nie ważne.. Ciekawe czy firma zapłaciła za godziny pracę.. to wszystkich interesuje.. Proszę odpowiedzi szefów, czy kierownika

@Stachu

kiedy jest mu winien pensję, to oczywiście... Każdego można wyrzucić.. Szkoda takiego zachowania..

Mam rację

@Stanisław

Polecam ,firma super ,dobrze płacą.

Stefan

Kochana szefowa

Asia Nowy wpis
@Stefan

Zawsze kompetentna ,elokwentny i uczciwa.polecam tą firmę

Arturo

Ludzie !!!! Wszystko co gdziekolwiek znajdziecie pozytywnego na temat pracy w Nowym Miasteczku na ul. Głogowskiej 18 to fikcja i bzdura. Uciekajcie z tego małego Nowego Miasteczka jak najszybciej. Wystarczy pójść np do Urzędu Gminy czy jakiegokolwiek punktu czy sklepu w tej mieścinie i zapytać o opinię o braciach bliźniakach. Proszę Was zanim wejdziecie na teren do tych wyzyskiwaczy to zapytajcie ludzi co o nich sądzą.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Eko Holz Fabrik Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

Niżej ktoś jakiś rok temu pisał, że za godzinę wychodzi 12,5 zł. Ciekawa stawka, ale czy nadal tak to wygląda? Nadal jak się policzy, jaka jest kasa za godzinę, to taka jest stawka, czy już większa? Chodzi mi właśnie głównie o stawkę na start dla nowej osoby. Może ostatnio z racji inflacji podnieśli lub rekompensują to jakoś np. premiami teraz, aby więcej dać pracownikom?

Stefan

Najlepsza firma

Zniesmaczona

Seriooo ludzie nie wierzcie w to co tu piszą na plus . Ta firma to jedna wielka pomyłka ludzi to robią w trąbę od ponad 20lat. Ja się dziwię Szefowie że wam nikt mordy nie obił za to co robicie z ludźmi. Z okolicy to wszyscy wiedzą jacy jesteście to ludzi z Ukrainy ściągacie co później wrócić nie maja za co. Porobili lewe konta i dodają pozytywne opinie które się powtarzają. Wy i tak macie zryte łby szefowie kobiety swoje jak (usunięte przez administratora) traktujecie a ci dopiero mówić o pracownikach.

Baska
@Zniesmaczona

Szefostwo najlepsze na świecie, pozdrawiam tych dobrych.

Kacperek

Firma to jedno wielkie nieporozumienie. Zero jakichkolwiek zasad bhp a o pijanych pracownikach ktorzy ulegaja wypadką juz nie wspomne. Jak np pewien pan ktory stracil palca i tym samym stracil prace bo oczywiscie firma nie ma pojecia co to jest umowa o prace a co dopiero jakiekolwiek ubezpiecznie. Jesli ktos sie rzeczywiscie zastanawia jak wygladaja zarobki w firme to jest to dokladnie 150 zl za 12 godzin pracy co koncowo daje wynik 12,5 zlotego na godzine. Firma to jedno wielkie dno ktorym inspekcja pracy i skarbowka juz wkrotce sie zainteresuje. Nie polecam pracy w tej firmie jak i nie pozdrawiam szefostwa.

Czy w Eko Holz Fabrik Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Dajana Bułtralik

Nie ma żadnej umowy ludzię robią na czarno bez ubezpieczenia bez niczego ????

Ewelinka
@Dajana Bułtralik

Dajana Bułtralik lepiej się dzieckiem zajmij zamiast pisać bzdury bo Ci tępa Dzido je zabiorą.

Pracuje w biurze obsługa klijentów .Super firma zarabiam 6000 zł + premia ,szefowa nawet mi auto kupiła .super atmosfera .Mam swój gabinet .szefowa chce jeszcze zatrudnić do biura dwóch pracowników.Widziałam dla nich osobne gabinety .Masakra super ...

@Ania

Anno, nie kłam! Sześć tysięcy pensji? Ilu pracowników musiało pracować na Pani pensję za śmieszne pieniądze? Auto? No nie wierzę, jakie wazeliniarstwo! Tam nie ma szefowej, są bracia szefowie. Pani wpis to masakra!

@Jan

Zdradzam się z panią to jest nie możliwe aby tyle zarabiać skoro ludzie pracują tam w złych warunkach po 12h za niższa pensje niż sprzątając drogi

Paulina

Aha... No i co teraz myśleć skoro ktoś pisał o fajnej stawce 6 k plus premia w dobrej atmosferze a druga osoba tak ostro to neguje? :( To zarobki różnią się od sytuacji czy ktoś pisze nieprawdę? Ktoś podzieli się obecnymi warunkami? Ile tu zarobię?

@Paulina

Śmiechu warte pracuję się od rana do nocy za (usunięte przez administratora) pieniądze ludzie robią po 12h za 140/150 złoty ????????‍♀️

Ala

Super firma ,pieniądze płaci do przodu ,nigdy z takim podejście nie spotkałam się od szefostwa,dużo mi to pomaga na start

@Ala

Ala ty nie wiesz co piszesz!!!. Ja tam byłem i wiem jak tam jest(usunięte przez administratora)Oni wale nie płacą. owszem dają zaliczki w wysokości 50-100 zł. ale musisz pracować cały miesiąc. A pracujesz po 10, 12, 15 godzin na dobę od pn do pt. przez cały miesiąc za 100zł. Hotel pracowniczy to (usunięte przez administratora) Mam zdjęcia grzyb na ścianie brak prądu i ogrzewania. ta firma to koszmar, w Gazecie Lubuskiej był reportaż na ich temat. oni oszukali setki osób.

@Wilczur

Chyba Ty coś masz jakieś ego na tym punkcie ... Prąd jest.,????świece światło przecież, a ty mówisz ze prądu niema ,jest mi ciepło a ty mówisz ze nie grzeją ,okna muszę otwierać bo jest gorąco ????, kase dostaje codziennie, dostałam nawet pożyczkę, a ty twierdzisz że nie płacą ????,nie pobierają odemnie żadnych kosztów zakwaterowania ,nie płacę za prąd nie płacę za wodę, za mieszkanie ,a ty twierdzisz że zarząd jest nie fer ,chyba ktoś Ci nadepnoł na odcisk głupiego chonoru ze tak szkalujesz firmę...mówisz ze oszukali ludzi setki .z tego co wiem nie ma żadnego wyroku prawomocnego ..wręcz przeciwnie widziałam u szefostwa same podzienkowania ,bo służą pomocą biednym ludzią ,są podzienkowania chyba od 20 domów dziecka za sponsorowanie wycieczek lub innych..rozmawiam z ludźmi niektórymi zamieszkującym ,to wszyscy chwalą ,jest jeden Pan 65 lat on był beżdomny .szefostwo dało mu dach nad głową dom dali temu człowiekowi ,nie płaci za wynajem ,za prąd i wode.mówił ostatnio ze nawet dostał od szefowej telewizor 55 cali i mówi że nigdy nie był szczęśliwy...naprawdę szefostwo są super ,bardzo mnie szlak trafią jak piszą tacy ludzie zawistni jak ty przeraża mnie ,czy ty lub jak się nazywasz kiedyś wziołeś do swojego domu bezdomnych ,dałeś mieszkanie ,sponsorowałeś domy dziecka ..? Nie tylko co masz w sobie to tylko zawiść do ludzi dobrych ....prosze ujawnij się a nie piszesz z kilku psełdominów .....firma jest SUPER ,POLECAM ...????

Sponsor domu dziecka
@Ala

Każda wasza spółka (chyba już jest ich z 10) ma kapitał zakładowy 5000zł tylko po to żeby sąd nie mógł postanowić zajęcia większego majątku za Wasze długi ktore ciągle robicie nie płacąc pracownikom, dostawcą pokrzywdzom klientom. To że na zakładzie jest smród i brud to nie nowość tylko fakt. Szefostwo udziela pożyczek... Jeżeli już to łaskawie udziela jałmużny gdy naiwny pracowik nie ma już za co zyc. W urzędzie skarbowym, sądzie dobrze znają biznesy "Bliźniaków" i tylko dlatego że kazda ich nowa spółka działa pod innym imieniem i nazwiskiem to nie mogą im nic zrobić i są bezkarni. A co do bajek o telewizorach domach dziecka i bezdomnych to aż się wzruszyłam naprawdę. Brakuje tam tylko biednych bosych głodnych dzieci, ktore sypią kwiatki i machają rączkami gdy widzaą swoich wspanialych szefow ktorzy do nich machają z okna...

@Sponsor domu dziecka

Nie posiadam żadnej spółki, jestem pracownikiem .Pani Ewo Kawalec ...

Dziś dostałam premie od szefowej 2500 .... Musi mnie lubić

Magda
@Sponsor domu dziecka

Zawistna kobieta ktora wie (usunięte przez administratora) o czym kolwiek. Popatrz na swoj brud i smród w domu i koło domu nie wspomnę o pleśń smród i zgniłki w aucie jak tak możesz wozić swoje dzieci. Sanepid to na Ciebie nasłać.

Super firma

@Ala

Ja tam byłem Ala!!!! I wiem jak tam jest! I co wam to da? że piszecie sami sobie pochwalne komentarze. Ale proszę bardzo niech odważni tam jadą i sami się przekonają jak tam jest. Ale ostrzegam jak tylko zobaczycie jakie są tam warunki to szybko uciekajcie ( bo pieniądze za dojazd i tak już straciliście) nie pracujcie tam ani godziny za darmo! Ja do dziś nie odzyskałem swoich pieniędzy, a to już minął rok. Mam zdjęcia jak wygląda pokój pracowniczy (pleśń na ścianach powyrywane kable ze ścian pościel brudna i posikana. Toalety strach opisywać. Pracują tam pijacy i kryminaliści pijackie awantury to praktycznie codzienność. Brak szacunku ze strony pracowników. Piszę to bo sam bym chciał być przed tym ostrzeżony ale nie byłem. Podajcie adres e-mail to wyśle zdjęcia tych pokoi. Nikt nie kontroluje ile godzin pracujecie. Ale jak pracuję się za darmo to po co kontrolować. Ale odważnych zapraszam sami się przekonacie. A i piszę z jednego pseudonimu. Powtarzam jeszcze raz JA TAM BYŁEM!!! i jestem gotów ponieść pełną odpowiedzialność za to co tu piszę a czy ty Ala jesteś na to gotowa?!

@Wilczur

Marcin K . Przyjechałeś jak wyszedłeś z więzienia. To ty ludzi skrzywdziłeś .oszukałeś .5 lat w wiezieniu byłeś .za darmo się nie siedzi tyle lat .i Ty piszesz opinie o firmie .która dała ci dach nad głową .... Włamałeś się do biura I narobiłeś, szkód w firmie . Z tego co wiem prawnik szykuje dla ciebie zarzuty .są nagrania i są dowody na to jak się włamałeś do kodów i je zniszczyłeś .wiedz radzę ci przeprosić szefostwo żeby nie skierowali te bite dowody zniszczenia w firmie dokumentów . (usunięte przez administratora)

@Stachu

Nie jestem Marcin K. a może jestem kobietą? bo kobiety też skrzywdziliście. Wymyśliłeś szybko jakąś bajeczkę o więzieniu, aby się usprawiedliwić. Jesteście żałośni. Kto uwierzy w te bajki o prezentach od szefowej. Samochody na urodziny ,wędki , 2500 zł premii. Jakie przychody musi mieć ta szefowa?. No tak jak nie płaci się pracownikom to ma się spore zyski. Czekam na ten pozew proszę bardzo pozwijcie mnie. Odgadnijcie kim jestem. Najlepiej jak sąd powała biegłego który sprawdzi jakie warunki zapewniacie pracownikom i jakie dajecie umowy i czy płacicie składki ubezpieczeniowe i jakie dajecie wypłaty. Nie boję się sądu. Bo Tam byłem i wiem jak tam jest. Ciekawe co teraz wymyślisz.

@Ania

zastanawiam się, za co taka nagroda, pracowała dla 4 firm tych ludzi i w życiu nikomu nie dałi)) lub nagroda za kilka lat?? To tak i pisz.. Zobaczcie jakie opinie pozytywne piszą w 1 stylu, chyba 1 osoba))

@Ania

Co ty kłamiesz.!!!. Spytaj pracowników lepiej, i dlaczego ciągle nowe ludzie na zakładzie.. Chyba od fajnej pracy))

@Ala

Kłamstwo!! prawdopodobnie płacą za dobre recenzje, a ty Szukaj w Internecie od 2017 roku!!

Olga
@Wilczur

Pan Wilczur mówi prawdę.. Zgadzam się, nie polecam firmę.

@Ala

Co ty piszesz Ala!! to nie jest Ala, A tylko szefostwo cxy kierownik osobiście wypisuje bajki, , bo ma udział w tej firmę, dobrze wiesz o setki oszukanych przez braci, przez Ciebie, bo ty ludziom obiecał w termin płacić!! Nie kłam tu!! Miła działalność braci?? Ha ha.. A za czyj koszt??? Każdy może pomagać za koszty innych, to nie jest problem, Nie pisz bajki dla dzieci!! dla ciebie i dali i mieszkanie, dlatego ze musieli piniendzy za pracę te same Braci, tak samo starszy pan bez domu, firma mu była winna pieniądze, nie pisz głupoty.. To jest logo firmy.. Przyjmujemy do pracy za dach nad głową!! I koniec, jeszcze można dostać albo nie dostać zaliczkę 100 zł w tygodniu czyli po 2..ty chyba masz premię za te miłe recenzje)) inne ludzie oprócz Ciebie nie potrzebują ich dachu nad głową czy za pracę, a tylko wynagrodzenia!!! Pomyśli trochę!!

Polecam

@Marzenka

Zgadzam się z tą opinią, bo to prawda.

Kierownik

Super atmosfera w biurze ,solidna firma. Rozliczanie z pracownikiem wzorowo .Nie spotkałam jeszcze takiej firmy by pieniądze pojawiały się codziennie na moim koncie przed zakończeniem pracy .Bardzo fajne rozwiązanie zarząd wprowadził. REWELACJA. Super .Polecam.

@Kierownik

Kto pisze te superlatywy pod adresem tej firmy? Pracownicy nie mieli ostatnio żadnego konta. Otrzymywali codziennie zaliczki do ręki. Bardzo niskie. Nawet 40 zł za 10 godzin pracy. Nie polecam pracy w tej firmie. Pracowałem tam wiele lat i znam dobrze sytuację. Te pochlebne opinie sami zainteresowani wpisują, a prawda jest zgoła inna. Pracownik w tej firmie nie ma żadnych praw, nie dostanie umowy, na koniec nie dostanie wszystkich zaległych pieniędzy! (usunięte przez administratora) w ten sposób tysiące ludzi i takie laurki? Nie wierzę!

kobieta

i zyczenie do administracji strony..jakis czas pracy w tej firmie, żeby odróżnić prawdę od kłamstwa..i pytanie, po której stronie jestescie?? robotników,czy szefów??

Lukasz
@kobieta

Wspiera

Dostałę awans .

@Mirek

jak dobrze czytac 10 komentarzy jednej osoby napisanych w dodatku bez znajomosci podstaw ortografii. Firma eko holz fabrik w pigułce ;D :D :D

100zl? ))

@Mirek

I co dalej.. A wynagrodzenie??? !! Możesz tylko tym pochwalić!! Haaa...

Mirek l
@pracownik

Żadna ortografia nie wpływa na prawdę, kto jak umie tak i pisze. Tylko tym możesz się pochwalić?? Lepiej powiedz jak płacisz Eko Holz!! Jak (usunięte przez administratora) nie setki a tysiące osób.!!. O tym mów! A ile ty napisał opinii, 300 ?? Sam ;)

@Mirek

Klijent ,u was zawsze można było kupić dobrej jakości produkty ,polecam

Radek

Jestem informatykiem w firmie .Firma nowoczesna z przyszłością....płaci super ...

Naród
@Radek

cały czas nowi informatycy, księgowi, pracownicy na sali .. zmieniają się jak rękawiczki.. dlaczego tak pięknie piszesz((

@Naród

Mam rację

Radek

Pracowałę, polecam

@Radek

Też pracowałem, nie polecam!! Nie dostał pensji!!

Nie kłam!!

Pracowałam ,polecam

@Ala

Nie kłam! Spytaj wszyskich!

@Stanisław

Pracowala

Darek

Ta firma to jakas kpina. Jechałem do nich do pracy około 200km. Przez telefon zapewniali ze mozna smialo przyjeżdżać, że szukaja praconików na produkcje. przez telefon były piekne obietnice umowy i dobrych pieniedzy. Co prawda czytałem tutaj opinie o nich, ale myslalem ze to tylko konkurencja tak walczy, niestety sie pomyliłem. Dojechałem do ich firmy około godziny 17, a oni mnie nawet nie wpuscili na zakład. Facet na portierni powiedzial ze to pomylka chociaz tłumaczyłem ze przyjechalem do pracy i ze wszystko uzgadnialem i miałem dzisiaj przyjechać.Prosilem czy moge rozmawiać z kimś z kierownictwa a on tylko biegał jak pies do budynku, gdzie pewnie pytał kogos co ma robic. Jak wrocił to do mnie ze nie ma takiej mozliwosci, ze to pomyłka i kazał mi opuscic teren........I wyobrazcie sobie to przyjechalem do obcego miasta poczulem sie jak (usunięte przez administratora) bo wlasnie zmarnowalem swoj czas i pieniadze. żenada, nikomu nie polecam Eco Holz Fabrik opijajcie szerokim łukiem

@Darek

CPUNÓW NIE ZATRUDNIA FIRMA. PRZYKRO NAM ...

@Darek

Pan widocznie nie dogadał się co do konkretów, gdyż tutaj wszystko prosperuje w porządku a ludzie są normalnie zatrudniani

Jurij
@Darek

Jestem były pracownik, nie miał wypłaty

pislover

Nigdy więcej zakupów w tej firmie. (usunięte przez administratora)naciągacze. Zamówiony towar dotarł z miesięcznym opóźnieniem, do tego w okropnym stanie. Brak kontaktu i zwrotu pieniędzy. Odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Holz Fabrik Sp. z o.o. - Nowe Miasteczko

• Jak się pracuje w Eko Holz Fabrik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko Holz Fabrik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 202.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko Holz Fabrik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 197, z czego 148 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eko Holz Fabrik Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 302 ocen.
  • Głogowska 18
    67-124 Nowe Miasteczko

Eko Holz Fabrik Sp. z o.o.