Opinie o Kogifi Digital Sp. z o.o. w likwidacji w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kogifi Digital Sp. z o.o. w likwidacji. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kogifi Digital Sp. z o.o. w likwidacji na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kogifi Digital Sp. z o.o. w likwidacji w Wrocław

opiniodawca Nowy wpis

Spolka Kogifi nie wyplacila ponad 20 tys zl. Mimo wyroku sadu nakazujacego wyplacenie pieniedzy osobie, z ktora wspolracowala. Komentarze sa notorycznie usuwane. Ciazy nad nimi komornik a takze sa wpisani do KRD. Obecnie te same osoby dzialaja w spolce KD SSC (Prokura spolki i byly prezes spolki Kogifi). Wystarczy sprawdzic ich profil na LN. Dodatkowo warto sprawdzic beneficjentow rzeczywistych spolki KD SSC a takze ilosc powiazan miedzy wspolnikami w roznych spolkach Z O.O.

A była jeszcze jakiś czas temu udostępniana oferta dla React Developera. Tylko chyba stanowisko jest zajęte? Ogólnie to skąd pochodzą te informacje odnośnie tego, że komuś czegoś nie wypłacono? W jaki sposób można to zweryfikować?

Pawel2490 Nowy wpis

Informacje pochodza z sadu. Ciazy nad nimi komornik i mozna sprawdzic w kazdym momencie KRD. Tam rowniez sa wpisani.

Administrator Nowy wpis

W Kogifi prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Account Manager. Zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników, którzy rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Bistro Nowy wpis

Ten profil jest nieaktualny i nie wiadomo jakiej spółki dotyczy. Firma z tym logo nie istnieje od paru lat, a jedyna z nazwą "Kogifi" w nazwie jest obecnie w likwidacji. Zatrudnia firma o podobnej nazwie ze Stanów i UK, której nie ma na GoWorku.

Ok już wiem, że forum mi się pomyliło, spółka o tej samej nazwie z rozwinięciem „Corp” szuka właśnie React Deva, myślałam, że takie opinie poczytam. Czy to w skrócie oznacza, że nikt już się nie zatrudnia? pewna pani pytała o prace jako asystentka co tym bardziej mnie zdziwiło przy tej nowej opinii. Ciekawe kiedy to wszystko się rozwiąże?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kogifi? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Roksana

W internecie natrafiłam na starą ofertę pracy dla asystentki biura. Jakiś rok temu oznaczyli, że jest możliwość pracy hybrydowej. Aktualnie też jest taka możliwość? Może ktoś wie ile dni pracy z domu a ile z biura?

Bercik

W zeszłym roku trochę pozmieniało się w firmie, generalnie na plus - większa stabilność i lepsze projekty. Trochę brakuje komunikacji w ostatnich miesiącach, ale nie ma na co dużo narzekać.

Taki sztuczny PR
@Bercik

Skoro komentarz pozytywny, to kto pisze?

Jolanta
@Taki sztuczny PR

Aktualnie pracujesz, tak? Bo ciekawa jestem na podstawie czego taki nick masz ustawiony jako odpowiedź. Nie jest jednak tak stabilnie czy coś w tych projektach Ci nie podchodzi? Jakie obecnie są u was prowadzone i ile osób nad nimi pracuje?

Bercik bercik
@Bercik

Mówią, że fajnie, a uciekają z biura. Sensacja jakich mało.

p..skacz

Mowią, że rosną, a maleją. Mowią, że zatrudniają, a zwalniają. Dziwna firma

Saan

Czy rekrutacja na stanowisko specjalisty ds. Finansów została już zakończona?

Kogifi
@Saan

Tak, zakończyliśmy już rekrutację. Ale zapraszamy do śledzenia kolejnych ofert pojawiających się na naszych stronach. Pozdrawiamy! Zespół Kogifi

developer

Pracuję w Kogifi od niedawna, a więc chciałbym się podzielić opinią, uważam że firma zasługuje na pozytywny piar, no i też byłoby miło zachęcić nowe osoby do pracy w zespole, nie ukrywam, brakuje mi wsparcia w projektach. Mimo że rekrutacja działa, to i tak tu jest też miejsce na opinie z życia wziętą. Atmosfera i zespół- ok. Miło się gada, miło się kawkuje i integruje się na kamerce. Wiadomo, bo (usunięte przez administratora) Projekty- fajnie, że można dostać kopa w (usunięte przez administratora) i ogarniać dużo rzeczy- dodaje mi to pewności i doświadczenia. Oczywiście są dni kiedy wszystko stabilnie. Wiadomo, ciągle po angielsku. Co też ok. HR- wsparcie mam zawsze i wypłata na czas. Polecam!

Dev

Przed ostatnia pensja przyszła z 20 dniowym opóźnieniem a za ostatnią mam płacone w ratach (oczywiście niezogdnie z umową) nie polecam. Poza tym największym minusem to: Praca ok, Ludzie ok

Agnieszka
@Dev

Dzień Dobry, z tej strony Agnieszka z zespołu HR. Bardzo dziękuję za opinię o firmie! Co do kwestii płatności wynagrodzeń, sprawdziłam to z działem administracji i mogę potwierdzić, że nie znalazłam przypadku, abyśmy wypłacili pensje z 20 dniowym opóźnieniem. Proszę o kontakt bezpośrednio z działem HR, jeśli taka sytuacja miała mieć miejsce, na pewno ją wyjaśnimy.

Nie polecam tej firmy. Totalna beznadzieja. Szczególnie stażystom/praktykantom się nie powinno tego polecać.

JakoTako

Zacznijmy od pozytywnych rzeczy, pieniądze są zawsze na czas. Niestety na tym pozytywne rzeczy w firmie się kończą. Nikt nie szanuje twojego czasu pracy, pracujesz zdalnie to znaczy, że jesteś dostępny 24h na dobę. Jeśli czegoś nie wiesz, to musisz sobie poradzić, na pomoc będziesz czekał tydzień lub dwa. Najbardziej to jak źle jest w Kogifi widać po jednej rzeczy, porozmawiaj z dowolnym deweloperem o zmianie pracy. 80% z nich powie ci, że czegoś szuka bo tutaj nie chce siedzieć. Rotacja osób jest bardzo duża.

Zespół Kogifi Digital
@JakoTako

Drogi JakoTako, Dziękujemy Ci za Twoją opinię! Bardzo zależy nam na jak najlepszej atmosferze pracy i sprawnym przepływie informacji. Obecna sytuacja związana z pandemią, powoduje, że musimy się zmieniać i uczyć pracować w nowej sytuacji nie widząc się stale w biurach. Większość naszego zespołu pracuje zdalnie, organizując swój czas zadaniowo - tak, aby realizować zadania w projektach łącząc go z czasem prywatnym. Dlatego też, może się zdarzyć, że członkowie zespołu nie pracują dokładnie w tych samych godzinach . Zależy nam jednak, aby nasz zespół pracował optymalnie, bez zbędnych obciążeń nad czym czuwają nasi PMowie, którzy na codziennych spotkaniach projektowych odbierają i pracują nad wszelkimi uwagami odnośnie realizacji projektów. Nikt nie oczekuje ani nie wymaga pracy ponad ustalone ramy. Jeśli chodzi o komunikację, stale pracujemy nad jej polepszeniem: mamy firmowe kanały na Teamsach, grupę mailową otrzymującą firmowy newsletter, niedługo uruchomimy nowy, ulepszony intranet. Każdy z Kogifinautów jest dostępny online, więc w razie potrzeby pomocy zawsze można do każdego zadzwonić lub napisać, żeby otrzymać pomoc lub informacje - to działa każdego dnia i pozwala pracować bliżej siebie, nawet nie siedząc w jednym biurze. Przykro nam, że jak piszesz, zrezygnowałeś z pracy, ale życzymy Ci powodzenia i wszystkiego dobrego!

Zcx

Nie polecam tej firmy. Jeżeli chcesz tu pracować to albo jesteś zdesperowana albo masz nuż na gardle. To co się dzieje wewnętrznie w firmie i jakie są zwolnienia oraz jak odchodzą ludzie, jakie się oczernia innych i jakie to niesmaczne... Lepiej daleko od tego miejsca. Każdy szuka pracy, ludzie tu zostają tylko przez pandemię.

Szukam roboty
@Zcx

Jeśli dzisiaj w jakiejś firmie, której szczerze nienawidzisz, możesz spokojnie przeczekać pandemię, to jest to raczej dobra firma :P

Packman
@Szukam roboty

Zgadzam się z @Zcx. Zwolniono sporo osób, obcięto wynagrodzenia i mówiono głośno o sytuacjach przypominających mobbing w samej firmie. "Przeczekanie"chyba było dla wybranych.

tapkoder

Uważam, że firma jest naprawdę w porządku. Trochę się zmieniało ostatnio w projektach, ale ogólnie pracy przybywa, cały czas pojawiają się nowe osoby i widać, że są perspektywy na dalszy rozwój.

lajkonik

Jest się gdzie i w czym rozwijać, mimo rozmiaru firma nadal w miarę elastycznie podchodzi do pracownika. Możliwość pracy zdalnej komu jak pasuje - zdecydowanie na plus.

ZYX

Pracuję w tej firmie od ponad roku. Zdecydowanie polecam. Podoba mi się otwarty klimat i ciekawe projekty. Co mnie urzekło podczas całego zamieszania z Covidem to fakt, że nie obniżyli wynagrodzenia zespołowi. Wprawdzie dostaliśmy komunikat mailowy w kwietniu, że wszystko wskazuje na to, że może być ciężko. Dzisiaj jest koniec lipca i ciężko wcale nie było. Daje się odczuć, że zespół trzyma się razem. Mega fajne miejsce pracy!

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kogifi?

Rinse

Raczej standard, średnio-trudne. Trochę standardów programowania (klasy, interfejsy, wzorce), parę pytań o net, 2-3 pytania z frontu (szedłem na backend developera, ale coś o froncie wiem). Generalnie bez spiny, robią sito, żeby odsiać słabiaków, ale nie kozakują.

Firma nie od dziś ma dobrą opinię jako pracodawca, więc taka decyzja tylko potwierdza to.

Programmer

Bardzo spoko firma, dba o pracowników! W związku z epidemią wysłali wszystkich do pracy zdalnej (kto mógł), nie to co w innych wrocławskich korpach.

Czy zdarzają się nadgodziny w Kogifi?

nice

Jak w każdej firmie tego typu: tak zdarzają się. Ale nie za często i da się je rozsądnie odebrać albo wziąć dodatkowe pieniądze. Generalnie nie ma z tym problemu.

Zostaw merytoryczną opinię o Kogifi Digital Sp. z o.o. w likwidacji - Wrocław

• Jak się pracuje w Kogifi Digital Sp. z o.o. w likwidacji?

Zobacz opinie na temat firmy Kogifi Digital Sp. z o.o. w likwidacji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kogifi Digital Sp. z o.o. w likwidacji?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kogifi Digital Sp. z o.o. w likwidacji
2.7/5 Na podstawie 103 ocen.

Kogifi Digital Sp. z o.o. w likwidacji