Opinie o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hutchinson. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hutchinson na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Zawiedziony były pracownik firmy Hutchinson

Ja wypowiadając się o tej pracy to nawet największemu wrogowi jej nie polecam.

Zawiedziony były pracownik firmy Hutchinson

No właśnie radę to sobie dawałam świetnie. Nawet szkolaca mówiła mi że bardzo szybko się wszystkiego nauczyłam i świetnie wszystko ogarniam. Ja też byłam zatrudniona na umowę o pracę i zapewniono mnie ze to będzie praca na stałe, że nie szukają ludzi na krótką metę a tu okazuje się zupełnie co innego

paweł

Widzę ogłoszenia na Technika Procesu, ktoś może powiedzieć na czym ta praca polega?

lodowa

To fakt liderzy na niektórych dzialach porażka mają grono pupili a reszta może się.......normy wywindowane na formach że ledwo można się wyrobić a jak jest awaria to już w ogóle,nawet jak jest postuj to i tak wina operatora zarobki ujda ale na takie warunki to niskie

Brygadzista Produkcji

rekrutacja wewnętrzna z góry ustawiona doatać się do firmy łatwo awansowac trzeba niec plecy osób z góry

pytania standardowe i bez uczuć

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
niezdecydowany

Praca fajna tylko nie za dobra, ogólnie ludzie mili, ale troche chamscy, płacą dobrze ale za mało, ogólnie polecam, nie warto tam pracować.

nyggus

Każdy wie, że podstawa na Kurczakach to nogi.

sawka

To teraz podstawa ile bedzie wynosic?.Kurczaki

Benek

witaj Kumaty na Zkładowej to pewnie też na Kurczakach podwyżka wynosiła (usunięte przez administratora) brutto przeszło z premii frekwencyjnej do podstawy

Radek

witam właśnie jestem świeżo po kursie i egzaminie na kierowanie wózkami jezdnymi WJO 2i pytanie jest takie czy jest szansa by się zatrudnić w tej firmie na magazyn i nabrać doświadczenia??. Najlepiej by mi pasowało w magazynie na Zakładowej 99 miał bym blisko ale słyszałem też że hutchinson jest na Niciarnianej to też by mi pasowało

pancio

jedyny plus w tej firmie to są zarobki(usunięte przez administratora)można dużo zarobić lecz to zależy od działu czy ma dużo na magazynie gotowego komponentu bo jak wysyłki jadą opóżnione to wtedy można te soboty i niedziele przepracować-minus i to konkretny za to że ta praca jest bardzo szkodliwa{pył,hałas,opary tej gumy/kauczuku i wysoka temperatura-niedługo lato ludzie na formach będą padać jak muchy}o pracownikach i liderach tych co są bezpośrednio na hutchinsonie moge napisać że to porażka-agencyjni pracownicy{nowi} mają najgorzej,lider z grubsza wytłumaczy o co chodzi,operator pokaże jak się pracuje i na tym koniec bo sam musi norme wyrobić na swojej maszynie-ogólnie to na pomoc kogoś innego nie masz na co liczyć bo każdy ma norme do wyrobienia a jak stoisz na 2lub 4 maszynach{przeważnie są to 3}to jest hardcore bo wszystko jest ustawione na czas cykli[który nie jest aż tak długi-im mniejszy czas tym więcej dobrego wyrobu-słowa lidera} i trzeba zasuwać od jednej do następnej maszyny i tak w kółko+jeszcze te raporty które też zabierają czas.Praca bardziej dla odpornych na stres,warunki i zachowania ludzi choć niektórzy byli okey ale to mały odsetek.Ogólnie przemiał pracowników jest naprawde konkretny w tej firmie że niedługo nie będzie miał tam kto pracować bo wszyscy nowi przeważnie pracują do pierwszej wypłaty i nie przychodzą a starych pracowników co kiedyś pracowali w hutchinsonie już nie przyjmą{pisze o ludziach którym nie przedłużono umowy przez jakiś tam wypadek losowy}Ogólnie nie polecam ale jak kto woli a to wszystko na zakładowej

Dzięki serdeczne alf.

alf

Dostaniesz okolo (usunięte przez administratora)podstawy brutto.Plus premie.

Tzn.

gość

Mam pytanie ile dostaje się brutto na start na produkcji oczywiście?

Tomi
@gość

Dużo

Lola

Interesuje mnie praca w biurze. Czy są jakieś przyjęcia ? I czy praca w biurze jest spoko ?

samon

ja się zatrudniłem dosyć niedawno trafiłem na dział gdzie są fajni ludzie praca nie jest ciężka może dla tego że wcześniej pracowałem na budowie 8 godzin nieraz nadgodziny boje się trochę tego lata bo ponoć ostro jest z temperaturą czy śmierdzi hmmm różnie bywa mi nie przeszkadza chodź są znajomi którzy wymiotowali i przestali pracować jedyny problem teraz to to że są 3 zmiany a moja liderka jest chora i jest totalny (usunięte przez administratora) i Ci obecni pracownicy wyżywają się na świeżakach takich jak ja hehe ale cóż raczej do wytrzymania generalnie spotkałem się tam z niezwykle duża dbałością o pracownika jeżeli chodzi o wynagrodzenie umundurowanie itp. :) ja jestem operatorem w zakładzie na kurczakach :)

uffo

No wlasnie widac kto tu pisze.Sa tacy chyba co nawet szkoly podstawowej nie skonczyli.Wyslowic sie nie potrafia.

zonk

te wszystkie negatywne wypowiedzi o Tej firmie to cała prawda!!! Omijać z daleka!!

Siemanko. Przyszedł do nasdo Sapy kierownik od was Mirek czy jakoś tak. Jak tabil wyglada co o nim napiszecie ?

xyz

Czy wie ktoś może ile płacą za staż?

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson - Łódź

• Jak się pracuje w Hutchinson?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 11 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson?

Kandydaci do pracy w Hutchinson napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hutchinson