Opinie o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hutchinson. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hutchinson na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

ktosik

Witam . Proszę o krótką odpowiedź czy warto starać się o pracę w Hutchinson na ul. Kurczaki? Czy lepiej sobie odpuścić ?

@ktosik

chcesz pracować czy nie ?? ci co chcą pracować to pracują a inni leserzy tylko na forum wypisują jak to jest źle jacy to oni pokrzywdzeni są gdzie indziej to nic nie tzreba robić i jeszcze za to płacą i tak dalej. proponuję przyjść zobaczyć się przekonać a nie czytać wypowiedzi leserów co potrafią tylko stękać

HKI
@Pat

omijac ta firme z daleka. Cała łódź tam juz pracowała!!rEPUTACJA TEJ FIRMY JEST GORSZA NIZ DNO. niedługo zamkna ten burdel na gumach bo nie bedzie juz miał kto tam pracowac.

Pat

Wie ktoś coś na temat tego pikniku kiedy ma być ?? i gdzie

takitam

nie ma?

xyz

jak wygladaja premie w 1 miesiacu pracy na konfekcji ? sa czy nie ma ? bo nie wiadomo czy robic norme czy stac i palic glupa ?

Brygadzista Produkcji

rekrutacja wewnętrzna z góry ustawiona doatać się do firmy łatwo awansowac trzeba niec plecy osób z góry

pytania standardowe i bez uczuć

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Maciej

dostałem ofertę przez agencję na zakladową na passata mam być na zmianie gdzie brygadzistą jest niejaki Tomek .Czy warto tam iść bo różne opinię słyszałem

@Maciej

Tomek to chyba chodzi o DŁUGIEGO zwany też DŁUGOPIS sztywny gość ale doprosi się . Na pewno nie ma czterech zapasów w swoim Daewoo chce walczyć ale wiadomo jak to jest , to jest walka z wiatrakami więc jak przyjdziesz i zrobisz swoje to spoko i pamiętaj szanuj się bo jak dasz palec to ci zjedzą całą rękę pilnuj pracy w soboty i niedziele . To ty mówisz że możesz przyjść a nie on że ty musisz przyjść

Takitam

Firma układów i układzików, kręcą wałki (kierownicy, brygadziści) . Nie masz układów nie awansujesz. Potrzebna jest wymiana kadry kierowniczej i brygadzistów, inaczej firma całkowicie zejdzie na dziady, już są symptomy (niechęć ludzi do pracy w tej firmie , zaczynają zatrudniać pracowników z odległych miejscowości okolic Łodzi, obiecują dodatkowe premie za zwerbowanie kolegi lub koleżanki do pracy tylko kto się później będzie wstydził. Potrzebna jest jak najszybsza wymiana część kadry począwszy od brygadzistów a na biurze kończąc.Chba że przyjdzie nowy dyrektor i pozamiata.

mleczarz zak.

wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. jest jak wszędzie są plusy i są minusy ale nikt nikomu nie dogodzi

Pracowałem w róznych firmach i mam miłe wspomnienia z pracy oraz z profesjonalizmem jaki przedstawiali ..W Hutchinsonie to była jakas porazka pracy..kadry oraz liderzy grup jak i kierownictwo to z jakiegios cyrku chyba zatrudnili.Nie polecam tej firmy Bałagan i amartoszczyzna na kazdym poziomie.

Hej,jak jest z dojazdem do hutchinsona na Kurczakach. czy ten bus zabiera ludzi tylko z Łasku i Pabianic czy można się dogadać.

@Gość

Hej a skąd cię interesuje dojazd ???

@Pat

No ja tak pomiędzy jestem,i do Pabianic i do Lasku mam 5km

@Gość

hmmm rozumiem że na kurczaki ?? bo na zakładową nie ma transportu z tamtych stron. Z Piotrkowa jest transport ale zawsze da radę się z kimś dogadać

joda

Chyba o niego chodzi . Jeździł z nim na zmianę Arek ale chyba się zwolnił .Potrzebuje pilnie skontaktować się z tym Arkiem albo tą dziewczyna z biura.

big
@joda

nie bardzo kumam kogo szukasz najpierw piszesz że chodzi ci o Michała co buja do jakieś laski z biura a teraz piszesz o Arku. Arek już nie pracuje zrezygnował jakiś miesiąc temu z pracy.

joda

Czy. jest tam może kierowca michał ? Taki wysoki blondyn ? Chyba spotyka się z jakąś laską z biura

big
@joda

jest taki Michał ale czy o tym samym myślimy to nie wiem ten jeździ na wahadle (kurczaki-zakładowa)

hmm

Pozdrawiam serdecznie Irenkę brygadzistkę jest naprawdę ok a reszta się nadaje na przecier!!!!!!!!!!!!!!!!

@hmm

Irenka z passata ???

nowy

a na stanowisku konfekcjoner na jakie zarobki może liczyć świeży pracownik hutchinsona po przejęciu przez agencje ?

nowy

po jakim czasie hutchinson przejmuje pracownikow agencyjnych ? czy w ogole tak sie dzieje i ile faktycznie zarabia pracownik hutchinsona ?

ldz1
@nowy

różnie to bywa średnio można powiedzieć po 6 - 8 miesiącach nie ze wszystkimi się tak dzieje bo jak ktoś jest jakimś leserem często miga się od roboty(L-4 , UŻ ) to taki nie ma szans przejść co do zarobków na magazynie świeżak może zarobić ok. 2000 pln na rękę to zależy jaki miesiąc ile dostanie premii jakieś soboty niedziele dojdą

dero

Francuzi wiedza co robia..dlaczego biora na liderów i kierowników Imbecylów i przygłupów z niedowartosciowanym ego ?..no dlatego ze by poczuli sie kims waznym w zyciu i traktowali ludzi jak niewolników...przyjzyjcie sie dobrze swoim liderom przewaznie... przeciez to nieroby zadufane w sobie osoby które poczucie własnej wartosci i godnosci maja na poziomie "0" a juz nie wspomne o honorze na poziomie najgorszych smieci.:)

stara
@dero

hej czy ktos wie jak jest na paskach transmisyjnych jakie kierownictwo liderzy i wogóle zmiany pozdro dla starych znajomych

palecboży
@stara

To o co pytasz? Masz odpowiedź w news (Takitam). Decyzja należy do Ciebie.Nie pytaj? tylko szukaj gdzie indziej.

aleocochodzi?

Na paskach pojawił się jakiś powalony polaczek jako kierownik i probuje się rzadzic. Znowu jakiegoś bezmózga wzięli i wywala za pol roku. Francuzi sa powaleni.

abc

Ja mam pytanie odnośnie stanowiska na magazynie (zakładowa), jaka atmosfera ? Czy wszystkie weekendy są pracujące (dla tych co chcą rzecz jasna) ? Jaką pensję mniej więcej na rękę wychodzą wózkowi ? Z góry dzięki, pozdrawiam.

TPA1
@abc

atmosfera raz lepsza raz gorsza, teraz wszystkie weekendy są pracujące 1 zmiana sobota nieraz 2 zmiana sobota , niedziela 1 zmiana i niedziela 3 zmiana co do kasy : średnio bez nadgodzin jest to 2000 na rękę

tajemniczy

Fakt, może nie jest lekko. Ale jak to w pracy na produkcji swoje trzeba zrobić bo normy i tak dalej. Ale ja po pierwszym miesiącu pracy dostałem 2 tys. na rękę z małymi nadgodzinami. Myślę, że na początek to całkiem dobre pieniądze.

dolcze

nawet doszło już do tego ze nikt nie chce tam pracowac z łodzi i przywoża ludzi z poza miasta albo zatrudniaja starych ludzi którzy nie maja juz siły robic a potem wyżywają sie na nich mówiąc im ze nie nadają sie do tej pracy! a i zobaczycie jak rabia na kasie..złodziejstwo co miesiąc.

TPA1
@dolcze

najlepiej to pisać na necie i stękać jak to jest źle jak jest nie dobrze nikt nie zmusza tam do pracy zawsze można się po bujać na drzwiach w pośredniaku i stękać

miśka

To Prawda potwierdzam!!..tam co tydzien sa tabuny ludzi nowo zatrudnianych..!!! zwalniaja-zatrudniaja..zwalniaja-zatrudniaja i tak w koło Macieju..To Fabryka wyzysku..OSTRZEGAM !

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson - Łódź

• Jak się pracuje w Hutchinson?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 12 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson?

Kandydaci do pracy w Hutchinson napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hutchinson