mFinanse S.A.
0 0 8 5 1

Opinie o mFinanse S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Nick

Trudno uwierzyć, że w 2019 roku ktoś toleruje wymuszanie przez pracodawce założenia działalności gospodarczej I praktycznie brak podstawy. Mam naprawdę spore doświadczenie I niezależnie od wysokości prowizji nie przyjąłbym takiej oferty. Nie wiem za ile lat w kulturze zatrudniania będziemy na zbliżonym poziomie do zachodu

Tak1Nie
Adam

Sami idziecie do firmy o takim profilu to doskonale każdy wie, że tu jest praca i stres. Kto lubi ten nie narzeka, przeciwnie jest dobrze!

Kasia

Pracowałam w mfinanse w warszawie. Typowa korposzczurownia wciąż licząca na to ze znajdzie chętnych do cieżkiej pracy na zasadzie marchewki i kija. Owszem zarobki moga być duże ale dla osób kótre maja poteżna baze swoich klientów i pośredników którzy dają umowy do podpisania. Jeśli ktoś chce zacząc swoja przygode ze sprzedażą kredytów musi sie liczyć ze bedzie musiał napastowac telefonicznie przypdakowych ludzi.. Nie musze chyba mówić z jaka reakcją ofiar sie to spotyka.. Managerowie maja odatek do pensji jesli zatrudniaą odpowiednia ilośc pracowników wiec przyjmą kazdego i naopowiadają bajek o wielkich zarobkach kilkutysięcznych. UWAŻAJCIE na podpisywanie umów ! zapisy o zwrocie kasy za wpis do knf i szkoleń. Jelsi to podpiszecie to wyjscie z tej pracy bedzie ciezkie a straty czasowe i finansowe moga być spore. Zasady udzielania kredytów są ciągle zmieniane, system wadliwy zawieszajacy sie. Pracują sami frustraci i rotacja jest bardzo duża ciągle kogoś szukaja do pracy. Moje sugestie dla mFinanse S.A.: dać dobre wsparcie finansowe na początek Lubię atmosferę w mFinanse S.A. za: w miarę inteligentni ludzie o jakiejś tam kulturze.

Leszek
@Kasia

Rozumiem, że pracowałeś na stanowisku Doradcy Kredytowego? Negatywnie oceniłeś metody pracy na tym stanowisku. Czy możesz napisać coś więcej na temat warunków wynagrodzenia? Czy pensja składa się z podstawy oraz premii od ilości sprzedanych kredytów, czy tylko z samej podstawy?

Byly
@Leszek

Może to sie zmieniło ake byla sama tylko premia od sprzedaży!!! Musiales miec swoją działalność czyli mozna było wyjść do tyłu na tej "pracy"

Aleksandra

@Ania, czy udało Ci się ostatecznie otrzymać pracę w firmie mFinanse? Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy? Niektórzy z kandydatów zaglądają na forum GoWork.pl żeby zdobyć informacje o swoim przyszłym pracodawcy. Każda nowa informacja ma dla nich znaczenie.

Ania

Podeślesz linka?

Tak2Nie

Aleksandra

W sieci znajduje się bardzo dużo otwartych rekrutacji w mFinanse S.A. Co Waszym zdaniem może wpływać bezpośrednio na tak dużą ich ilość? A może jest to wynik rozrostu tego przedsiębiorstwa? Proszę osoby zatrudnione w tym miejscu pracy o przedstawienie swoich doświadczeń wynikających ze współpracy z tą firmą. Osoby interesujące się zatrudnieniem u tego pracodawcy, z pewnością chętnie się z nimi zapoznają.

Tak4Nie

Zostaw opinię o mFinanse S.A. - Poznań