opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

mFinanse

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 327 ocen
Opinie(494)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(494)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze placówki
  • .
  • Zacznij lepiej w mKiosku mBanku
  • .
  • Dołącz do sieci ekspertów finansowych
  • .
  • Współpraca – zostań partnerem kredytowym
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasze placówki

Zacznij lepiej w mKiosku mBanku

Dołącz do sieci ekspertów finansowych

Współpraca – zostań partnerem kredytowym

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o mFinanse S.A.

Opinie

Opinie o mFinanse Łódź

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o mFinanse S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    09.09.2021 22:26

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zadowolony pracownik

    30.11.2021 13:22

    Pracownik

    Ja minimalnie zarabiam 4tyś a zdarza się że nawet 10 tyś. . Znam takich co ponad 20tys zarobili. Więc da się .
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    21.08.2020 11:09

    Inne

    Czy w mFinanse S.A. występują paczki/bony świąteczne?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    23.11.2021 16:28

    Pracownik

    Bonów nie ma, ale są dodatkowe środki. Proszę zapoznać się z aneksem...
    ReviewUserIcon
    Katowice

    24.11.2021 08:46

    Były pracownik

    Dobrą polityką firmy jest zmienianie warunków umowy co miesiąc w postaci aneksu, wysyłanego na maila z niższymi stawkami. Najlepszy prezent od mfinanse na święta to wypowiedzenie umowy.
    ReviewUserIcon
    nick

    07.04.2020 12:29

    Inne

    Firma w obecnej sytuacji wogóle nie interesuje się losem pracowników. Zresztą praca za 8zł/h gdzie normą jest 17/h ? Mówią, że wyrównują do najniższej jeśli SAM sobie prowizjami nie wypracujesz- zgadza się ale tylko i wyłącznie stawkę godzinową czyli 115h*17brutto =1955 brutto z tym , że wówczas nie dostaje się wypracowanej prowizji w normalnych dla nich okolicznościach 115h*8 brutto=920zł brutto + tandetne prowizje. W mniejszych miastach zarabia się maks 2100 na czysto
    ReviewUserIcon
    Potwierdzam

    03.10.2021 01:00

    Pracownik

    To jest stały system wynagrodzeń A nie na czas covidu
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.11.2021 19:09

    Pracownik

    Jest 12 złotych brutto xd 13 to by byla podwyżka Xd
    ReviewUserIcon
    Bardzo słabe wynagrodzenia

    31.08.2021 00:57

    Były pracownik

    Stawka podstawowa to 8 zł brutto. Za konto jest 30 brutto. Miesięcznie takich kont przychodzi średnio około 10 A w planie około 30. Co oznacza że pozostałe musicie sobie zdobyć. A co za tym idzie musicie zaczepiać ludzi w galerii żeby założyli konto. Największy nacisk na na konta A jest to najcięższa praca bo nikt nie chce tych kont. Nikt o tym nie mówi na początku ani nie napisał na tym forum ale oczekują że dziennie złapiecie 2 konta. Pracujecie dla banku A musicie prosić się obcych ludzi w galerii żeby założyli konto. Czy to nie poniżajace. Zastanówcie się czy naprawdę chcecie tu pracować. Za konto które jest używane przez klienta dostajecie jeszcze 70 zł brutto. Ale nikt tych kont nie używa. Dostają gadżet za założenie A potem zamykają przed upływem 3 miesięcy I wtedy nie dostajecie tych 30 brutto nawet. z 30 kont średnio max 5 jest używanych. Jeśli chodzi o kredyty to ciągle jest promocja, w której klient może dostać kredyt z prowizją 1%. Dając klientowi taki kredyt zarabiacie od 100 tys kredytow 1700 zl brutto. A żeby zrobić 100 tyś kredytów trzeba się mocno narobić. Dając klientowi gorsza ofertę możecie zarobić więcej. Ale klient to zauważa I najczęściej odstępuje od umowy wtedy nic Wam nie płacą. Albo idzie do innego banku. Klienci Nie przychodzą sami po kredyt tutaj trzeba cały czas dzwonić. Podsumowując Za godzinówke 8zl brutto razy 160h macie 1280 Za 30 kont w tym 5 używanych macie 1250 Za 100 tyś kredytów macie 1700 Wszystkie kwoty są brutto. W sumie możecie zarobić 4230 brutto przy dużej ilości pracy I szczęściu. Czy warto? Nie wydaje mi się. Moje obliczenia to bardzo pozytywny scenariusz. Firma nałożyła teraz kary na nowych pracowników 1500 zł jeśli się zwolnią przed upływem pół roku. Swiadczy to tylko o dużej rotacji. Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Anka

    12.11.2021 18:40

    Pracownik

    Już w tej chwili za 100 tyś kredytów macie 1500 brutto nie 1700.
    ReviewUserIcon
    Sła

    11.11.2021 16:30

    Pracownik

    Widzę że niewygodne opinie są tu usuwane tak jak moja sprzed kilku dni. No ale mFinanse ma się czego wstydzić. Wynagrodzenia wszędzie rosna, inflacja szaleje a tu się obniża stawki. Przykladowo kiedyś karta kredytowa była płacone 3.6% wartości wolumenu, teraz jest 1,2%. Czyli jak zrobicie karte kredytowa na 100 tyś zarabiacie 1200 zł brutto około 4 lata temu byście mieli 3600. Ponad 3 krotna obnizka prowizji w ciągu ostatnich około 4 lat. Stawka podstawowa niezmienna od kilku lat 8 zł brutto. To praca dla studentów bo potrzebują elastycznego grafiku. Nic dziwnego że większość osób tu tylko siedzi za minimalna i nic nie robią, bo się to po prostu nie opłaca przez żenująco niskie prowizje. Menadżerowie nie mają ludzi do pracy dlatego stale jest wszedzie rekrutacja. W niektórych mkioskach pracuje 1 lub dwie osoby przez kilka miesięcy a teoretycznie powinny być trzy. Średni czas pracy to 3/4 miesiące. Tak mFinanse ma się czego wstydzić i będzie jeszcze gorzej jeśli nie podniosą stawek. Pracownicy się ciągle zwalniają a za chwilę będą się zwalniać menadżerowie bo nie sa w stanie wyrobić planów i zarabiają goła podstawę 4 tyś brutto na działalności.
    ReviewUserIcon
    Sławek

    09.11.2021 23:49

    Pracownik

    Wszędzie podnoszą stawki a tutaj obniżają. Jest coraz gorzej. Bardzo ciężko zarobić. Na głupie 3 tyś trzeba się narobic. Przykładowo kiedyś za kartę kredytową była stawka 3.6% wartości uruchomionej kwoty a teraz mimo dużej inflacji i wzrostu wynagrodzeń stawka ta jest równa 1.2% kwoty. Jeszcze rozumiem jakby nie podnosili stawek, co i tak już jest złe ale oni jeszcze zmniejszają w momencie gdy wartosc pieniądza spada. Widzę że w tej firmie pracują już tylko sami studenci, bo potrzebują grafiku dopasowanego pod uczelnie. Siedzą i nic nie robią, bo nie warto. Namęczysz się i dostaniesz 300 zł więcej niż minimalna. To chyba lepiej już nic nie robić i poczytać sobie książkę w pracy. Do tego nikt tu nikogo nic nie uczy. Musicie do wszystkiego dojść sami. Menadżer ma pieniądze z Waszej pracy a nie kiwnie palcem w Waszą stronę. Menadżerowie nie mają ludzi do pracy, a co chwilę ktoś się zwalnia. Stawka za godzinę(usunięte przez administratora)zł brutto, co było modne może 15 lat temu a nie teraz. Menadżerowie nie mają zrealizowanych planów przez co zarabiaja po (usunięte przez administratora)tyś brutto na działalności. Powoli wszyscy się stąd zwolnią. Średni czas pracy ludzi tutaj to może 4 czy 5 miesięcy.
    ReviewUserIcon
    Sławek

    10.11.2021 10:54

    Pracownik

    Pracownicy się zwalniają a za chwilę będę się memadżerowie zwalniać, bo nie mają planów zrealizowanych i nie zarabiają. A firma dalej nie widzi problemu i obcinają stawki, gdzie się da. Żądamy przywrócenia systemu wynagrodzeń sprzed lat.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    02.11.2021 09:05

    Inne

    Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę mFinanse S.A. na stanowisko Opiekun? Pojawiło się 10 października na Pracuj.pl. Planujecie na nie aplikować?
    ReviewUserIcon
    Karol

    05.11.2021 15:27

    Były pracownik

    Jeśli szanujesz swój czas to odpuść sobie. Jeśli czujesz że sprawdziłbyś się w prscy gdzie wychodzisz z kiosku i zagajasz ludzi jako zagajaka galeriowy to ta praca jest dla cb.
    ReviewUserIcon
    Pracownik Wrocław

    22.10.2021 17:32

    Pracownik

    Zalety + elastyczny grafik + narzędzia marketingowe i promocje ułatwiające pracę + szkolenia produktowe + system prowizyjny Wady - niemożliwe do realizacji plany - znaczące obniżki prowizyjne w bardzo krótkim czasie - niekompetentna kadra kierownicza - kilka razy zmiany w miesiącu po 10/12 h - brak narzędzi do pracy np. telefon służbowy (czasami czeka się ponad rok na telefon) - duża presja - niemerytorycznie szkolenia, często o tej samej treści po 2-3 razy - braki kadrowe (jeśli jesteś chory, a nie zdążysz dostać L4 musisz przyjść do pracy) - częsta rotacja pracowników - brak spotkań integracyjnych, które są obiecywane - niekorzystna umowa (zlecenie+Uop co dla osób do 26 roku życia skutkuje koniecznością płacenia pełnego ZUS'u. - kary archiwizacyjne - wynagrodzenie z miesięcznym opóźnieniem (za wrzesień dostanę 28 października) Podsumowując napięta atmosfera i ogromna presja. Zarobki po kilkukrotnych obniżkach nie pozwalają na godne wynagrodzenie względem dużej odpowiedzialności. Praca jest dobra do zdobycia doświadczenia i obeznania w produktach finansowych, większości miejsc nie dostaniemy pracy w instytucji finansowej bez doświadczenia. Zespół jest młody i bardzo energiczny oraz zawsze służy wsparciem. Jeśli masz mocną psychikę i jesteś odporny na stres i prace w systemie dwu zmianowym to warto się przemęczyć, żeby zdobyć to doświadczenie.
    ReviewUserIcon
    Pracownik z tego samego region

    27.10.2021 15:23

    Pracownik

    Trochę z tymi szkoleniami to przesadzone, że taki duży plus. Są one na dość niskim poziomie I nie przygotowują pracownika wystarczająco dobrze do pracy. Pracownik zostaje na zmianie sam jeszcze przed szkoleniami i robi z siebie głupka przed klientem. Co negatywnie oddzialowuje na wizerunek firmy który I tak jest już mocno nadszarpniety z uwagi na ciągle problemy systemowe i znikające pieniądze z kont, na które regularnie skarżą się klienci. No ale tutaj nie o tym... System prowizyjny to też raczej minus, bo po ostatnich obcieciach prowizji nie ma szans zarobic dając klientowi kredyt w promocji. Trzeba byłoby robić 500 tyś kredytów co miesiąc, co jest planem na cały kiosk a nie 1 osobę. Zgadzam się tutaj z Twoją opinią kadra zarządzająca wzięta z księżyca. Nie ma pojęcia o zarządzaniu czy motywowaniu pracowników. W żadnej innej firmie takie osoby nie dostałby pracy. Jedynie potrafią wywierać presję i nakładać większe plany. No i oczywiście zwalniać. W ostatni dzień miesiąca dowiadujesz się że w przyszlym miesiącu już tu nie pracujesz. Szczególnym problemem jest Dyrektor naszego Regionu która nawet nie orientuje się w ofercie. Ma wymagania wobec pracowników a sama od siebie nic nie daje poza presją i wielkimi oczekiwaniami, którym nie da rady sprostac. Ogólnie atmosfera bardzo zła. Jest ciężko. Ale może żeby zdobyć doświadczenie warto się przemeczyć bo pracę łatwo dostać. Biorą każdego bo nie mają ludzi do pracy a w wiekszoscj firm z branży finansow potrzebne jest doświadczenie, a tu biorą byle kogo z łapanki bo ludzie po miesiącu czy dwóch rezygnują. Więc podsumowując jest ciężko bardzo zła atmosfera duże oczekiwania i odpowiedzialność nieadekwatne do zarobków. Do tego dochodzi zabieranie sobie klientów między pracownikami i dzwonienie. Ale jak ktoś nie ma doświadczenia a chce je zdobić to warto spróbować ale potrzebna jest sil(usunięte przez administratora)chika żeby wytrzymać. Polecam ignorować polecenia i maile od przełożonych, bo realizując ich oczekiwania oraz angażując się w pracę emocjonalnie czeka nas psychiatryk w najlepszym wypadku.
    ReviewUserIcon
    pozytyw

    12.10.2021 11:17

    Pracownik

    Ja jestem zadowolony z pracy w mFinanse. Pensja nie jest jakaś wymarzona, ale nie mogę narzekać. Jak się pracuje to są godne premie. Z mojej strony nie mam frmie nic do zarzucenia, tymbardziej, że osoby, z którymi współpracuje są bardzo pomocne.
    ReviewUserIcon
    Wyjątkowo odradzam

    07.10.2021 23:42

    Były pracownik

    Ludzie tragedia. Omijajcie szerokim łukiem. Stale brakuje pracowników bo wszyscy się zwalniają. (usunięte przez administratora) A nie zawsze wynik zależy w 100% od nas. To jest praca z klientem. Mam nadzieję, że ktoś się nią w końcu zajmie, bo wiele osób zwolniło się właśnie przez nią. Zmusza nas do wciskania klientom wszystko bez informowania ich. Tylko na zasadzie, żeby jak najwięcej wcisnąć. To jest totalnie nieprofesjonalne. Wszyscy którzy pracowali tu latami już nie pracują. Firma szuka ludzi na kilka miesięcy żeby wykorzystać do robienia kont I jak będą mieć gorszy moment zwolnić. Żenada. Na rozmowie usłyszycie jakie tu są świetne zarobki elastyczny grafik super atmosfera praca lekka I przyjemna cud miód I orzeszki. Nie wierzcie proszę. Są tu takie braki w grafikach, że ludzie z innych miast przyjeżdżają łapać dziury. U mnie już na szczęście wypowiedzenie złożone. To najlepsze co mnie w ostatnim czasie spotkało. (usunięte przez administratora)Każdemu z całego serduszka będę odradzać pracę tu.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    16.10.2021 22:41

    Były pracownik

    Dokładnie tak, każdemu odradzajcie tą pracę. Kto w tych czasach słyszał pracować za (usunięte przez administratora)zł brutto. Nie dajcie sobie wmówić o ogromnej kasie z prowizji, kiedyś faktycznie było możliwe zarobienie w tej firmie, ale od tego czasu prowizje zmalały kilkukrotnie. Jedynie konta się licza i otwarty kiosk, nic więcej.
    ReviewUserIcon
    Za chwilę były pracownik

    03.10.2021 01:17

    Pracownik

    Jeśli ktoś zastanawia się czy się zatrudnić to zapraszam na stronę pracuj.pl I tam wpisać mFinanse. Mnóstwo rekrutacji, prawie na każde miasto I ciągły niedobór pracowników. Dlaczego? Odpowiedź prosta nie da się wytrzymać. Do tego wyzysk straszny atmosfera napiecia. Nie możesz mieć gorszego dnia musisz cały czas realizować plany. Ogólnie mówiąc TRAGEDIA. Co chwilę wysylasz raporty ile kont itd. A zarobisz tu minimalna lub trochę więcej. Nie warto. Lepiej iść gdziekolwiek indziej. Do tego ciągła presja na wynik i gnębienie pracowników. Nie da się wytrzymać. Ludzie po miesiącu się zwalniaja. Kary za odejście 1500 zł. Dlaczego są te kary? Bo nikt nie chce pracować. Ludzie pracują tu 2/3 miesiące i uciekają. W moim mieście są 3 mkiosku I osoba która najdłużej pracuje to pracuje rok. Wszędzie tylko reklamy "pracuj z nami" gdyby było tam super nie musieliby się tak promować. Przemyślcie na serio. Bo ciężko się zwolnić. Jeśli się zwolnisz w ciągu 6 miesięcy kara 1500 zł. U mnie już te 6 miesięcy minęło I mogę się zwolnić na szczęście. I powiedzieć cześć jak czapka. Weszły teraz polecenia pracowników u nas. Mam nadzieję że nikt z pracujących nie zrobi tej krzywdy znajomym
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    30.09.2021 16:48

    Były pracownik

    Pracowałem w tej firmie 1,5 roku. Jedyny plus jaki mogę wymienić to ludzie, których tu poznałem. Jeżeli chodzi o minusy to jest co wymieniać. Po pierwsze umowa o pracę na 1/80 etatu (twierdzą że umowy o pracę na cały etat nie mogą dać bo nie moglibyśmy wtedy za dużo zarobić), mimo umowy zlecenie, która miała pozwolić na zarabianie wielkich tysięcy, to czasami ciężko było przeżyć od wypłaty do wypłaty. No ale nie ma co się dziwić skoro zarabia się 8 zł na godzinę brutto, oczywiście jest możliwość awansu jeżeli przez co najmniej 6 miesięcy wykonuje się plan, oczywiście plany co miesiąc wyższe i często nierealne jest ich wykonanie, jeżeli już ci się uda to w nagrodę otrzymasz 10 zł lub po następnym awansie 12 zł brutto na godzinę, co dalej sporo odbiega od najniższej krajowej. W ciągu roku masz tylko 12 dni płatnego urlopu, a o wybraniu 12 dni za jednym razem można zapomnieć. Następny jest grafik niby elastyczny i dopasowany do naszych potrzeb ale często prośby są ignorowane oraz grafik zmienia się w sekundę bez żadnej wcześniejszej informacji, jeżeli ci nie pasuje to jest twój problem nie menadżera. Często w grafiku zdążają się dziury, za co są obwiniani pracownicy że nie zauważyli. Wszystko co mówią na rozmowie rekrutacyjnej ani trochę nie pokrywa się z tym co jest w rzeczywistości. Telefony i maile czy masz konto na porządku dziennym. Często dla motywacji słyszy się że cię zwolnią jeżeli nie zrobisz tego czy tamtego. Odradzam prace w tej firmie szkoda zdrowia i nerwów.
    Company logo

    mFinanse S.A.

    10.04.2020 22:08

    Pracodawca

    Aktualność
    Najbardziej ze wszystkiego życzymy Wam zdrowia i abyśmy pomimo okoliczności potrafili doceniać najdrobniejsze gesty.


    News image
    ReviewUserIcon
    Żal I tyle

    27.09.2021 20:46

    Były pracownik

    Nie potrzebujemy fałszywych życzeń tylko normalnej wypłaty. Bez pozdrowień
    ReviewUserIcon
    Szambabamba

    26.09.2021 23:36

    Kandydat

    Mam kilka pytań dotyczące eksperta kredytowego. 1. Jakie jest wynagrodzenie podstawowe przez okres trzech miesięcy? 2. Czy Pracując na b2b, rozumiem, że nie mam normalizowanego czasu pracy tak jak w przypadku mKiosków. To ja decyduje o tym w jakich godzinach będę pracować? 3. Czy w przypadku pracy hybrydowej, mogę pracować w dwóch lokalizacjach stacjonarnych w zależności od czasu i miejsca?
    ReviewUserIcon
    Generalnie tragedia to mało

    25.09.2021 09:01

    Pracownik

    Zacznę od tego, że jak ktoś twierdzi, że negatywne opinie piszą niezadowolona osoby I pewnie jest też mnóstwo zadowolonych itd. to się myli. Pracuje tu rok i trzy miesiące I u mojego lidera jestem osobą która pracuje najdłużej, bo wszyscy inni już się zwolnili. Dlaczego? Bo nie da się zarobić. Przy 100 tyś kredytów masz 1500 brutto plus przy 160 godzinach pracy 1280zł za konta powiedzmy z 700 zł. To jest maks jaki można tu wyciągnąć. Opinie dotyczące tłustych prowizji są sprzed kilku lat, kiedy prowizje były zdecydowanie wyższe. W tej chwili prowizje z miesiąca na miesiąc są obniżane. Ostatnio obiecali podwyżki, o których aż huczało. I wiecie co? Podnieśli minimalnie prowizję za jedną rzecz. A resztę obniżyli tak że w ostatecznym rozrachunku przeliczając wynagrodzenie macie jeszcze mniej niż wcześniej. Obiecują podwyżki jedna podnoszą, a resztę obniżają I liczą, że ludzie nie zauważa. No nie wiem czy się śmiać czy płakać. Chyba myślą że tu pracują głupki, które nie umieją liczyć. Do tego jeszcze kary dla nowych osób jeśli zwolnią się wcześniej niż po 6 miesiącach pracy. Proszę rozważcie mocno czy naprawdę chcecie tu pracować, bo to wygląda tak jak tu ludzie piszą w komentarzach. Jak macie inne opcje wybierzcie tamte. Bo tam przynajmniej będziecie mogli się normalnie zwolnić, a nie po pół roku. Gdyby było tak super firma nie nakładałaby kar bo ludzie sami by chcieli tu pracować. Jak się zatrudnicie tu to po miesiącu czy dwóch zobaczycie, że tak to wygląda. Odradzam każdemu. Straszna presja na wynik. Stawka godzinowa to 8 zł brutto A premiami jesteście w stanie wyrównać sobie stawkę do minimalnej bo tak max 20 zł brutto za godzinę. Ale to tylko w wypadku jeśli będziecie cały czas intensywnie pracować dzwonią po 50 kontaktów na zmianie. Tak to u mnie wyglądało I moje zarobki wynosiły od 2300 brutto do 3600 brutto.
    ReviewUserIcon
    Uważajce na tą firmę

    17.09.2021 13:50

    Pracownik

    Zarobisz tu tylko jeśli dasz maksymalna prowuzje klientowi. Jeśli dajesz w promocji zarobisz maksymalnie 3 tyś brutto. A klienci nie są głupi. Znają ofertę. Jeśli ktoś chce I lubi oszukiwać klientów to może tutaj zarobi jeśli nie to niestety nie. Podczas składania wniosku nie możecie klientowi powiedzieć jaką jest prowizja I liczyć że nie zauważy. Czy takie działanie to nie (usunięte przez administratora) Tak się robi w tej firmie. Dodatkowo codziennie musicie prosić się obcych ludzi w galerii żeby założyli konto. Żenująca praca za żenującą wypłatę. Praca w ogóle nie rozwojowa. Powtarzacie jak deb*ile jedno i to samo. Parcie na wynik jest straszne. Napięta atmosfera. (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Ja tej firmie dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Daniel

    11.09.2021 17:19

    Były pracownik

    Zacznijmy może od plusów bo będzie krócej. - elastyczny grafik - siedzicie sami w kiosku więc przynajmniej nie słyszycie cały czas że nie realizujesz planu. Teraz zacznijmy od minusów : - nierealne plany sprzedażowe w szczególności rachunków tzn dostajecie plan za 25 rachunków z czego samo przyjdzie 10-13 szt więc co miesiąc musicie chodzic i wyprosić mnóstwo rachunków ( oczywiście nie idzie to w parze z dobra prowizja za rachunki). Co chwilę telefony od pracodawcy czy udało się założyć rachunek a jeśli nie to pytania w stylu to co w takim razie robiles przez ten czas? Oczywiscie nie lodzcie się ze wymówka w stylu że obdzwaniales klientów aby zarobić pieniądze coś pomoga. - śmieszne prowizje są kredyty których i tak nie można robić. Dlaczego? Patrz wyżej jeśli nie masz rachunków to masz chodzić i zaczepiać rachunki a nie zajmować się pierdolami typu kredyt ( oczywiście zarobić można tylko na kredytach) - podstawa żenująco niska oczywiście byłoby ok gdyby prowizje byky większe ale jest jak jest. Reasumując jeśli lubisz i chcesz codziennie chodzić po galeri i prosić ludzi o rachunki to jest to praca dla Ciebie.
    ReviewUserIcon
    Daniel

    11.09.2021 17:01

    Były pracownik

    Zacznijmy może od plusów bo będzie krócej. - elastyczny grafik - siedzicie sami w kiosku więc przynajmniej nie słyszycie cały czas że nie realizujesz planu. Teraz zacznijmy od minusów : - nierealne plany sprzedażowe w szczególności rachunków tzn dostajecie plan za 25 rachunków z czego samo przyjdzie 10-13 szt więc co miesiąc musicie chodzic i wyprosić mnóstwo rachunków ( oczywiście nie idzie to w parze z dobra prowizja za rachunki). Co chwilę telefony od pracodawcy czy udało się założyć rachunek a jeśli nie to pytania w stylu to co w takim razie robiles przez ten czas? Oczywiscie nie lodzcie się ze wymówka w stylu że obdzwaniales klientów aby zarobić pieniądze coś pomoga. - śmieszne prowizje są kredyty których i tak nie można robić. Dlaczego? Patrz wyżej jeśli nie masz rachunków to masz chodzić i zaczepiać rachunki a nie zajmować się pierdolami typu kredyt ( oczywiście zarobić można tylko na kredytach) - podstawa żenująco niska oczywiście byłoby ok gdyby prowizje byky większe ale jest jak jest. Reasumując jeśli lubisz i chcesz codziennie chodzić po galeri i prosić ludzi o rachunki to jest to praca dla Ciebie.
    ReviewUserIcon
    Niezadowolony

    07.09.2021 08:33

    Były pracownik

    Pracowałem w mFinanse przez rok czasu.Śmieszna stawka godzinowa ,która jest zdecydowanie poniżej najniższej krajowej.aneksy były sukcesywnie obniżane,kredyty sprzedawane w promocjach to finansowo dla sprzedawcy śmiech na sali. Jeśli ktoś myśli ,że zostanie bankierem ,który będzie jeżdzic najnowaszym Audi A7 to może się mocno zdziwić,bo to jest de facto praca w call center plus pokazywanie starszym osobą ,gdzie jest toaleta albo droga to sklepu z obuwiem. Poza tym gromna rotacja na kioskach ,gdzie ludzie się szybko zwalniają ,gdy zobaczą naprawdę jak to wygląda.Dostawanie sms-ow od przełożonych z pytaniem,gdzie konto na porządku dziennym.Wyciągasz wtedy kartę paliwową na orlen czy ekstra słuchawki jako akwizytory i ruszasz jako bankier w galeriowy wir ,aby jak najszybciej znalezc zbłąkaną duszyczkę ,która się złapie. Szczerze nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Przestrzegam przed pracą

    31.07.2021 08:16

    Pracownik

    Przestrzegam przed pracą w tej firmie. Jest taka rotacja, że firma wymyśliła sobie na umowie kary 1500 zł jak ktoś nie przepracuje pół roku tutaj( niby zwrot za szkolenia). Jeśli chcecie jechac pół roku na zarobkach 1500-2300 na rękę to możecie przyjść. Jeśli chcecie godnie zarobić to nie polecam. Nikt Wam nie powie ile realnie tutaj zarobicie dopiero samo zobaczycie jak jest.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w mFinanse?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - mFinanse S.A.

    ul. Jana Kilińskiego 74 90-119 Łódź

    https://mfinanse.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    13.07.2021 17:20

    Były pracownik

    - Podczas rozmowy rekrutacyjnej pracodawca powinien podać realne możliwości wynagrodzenia. Dużym minusem jest brak podstawy i nieregularne godziny pracy (zmiana 12 h + zmian poranna, czasem dwie 12 pod rząd) oraz duże naciski na realizacje planów każdego dnia tabelki/wykresy/telefony. + Plusem jest możliwość zdobycia doświadczenia w branży finansowej oraz zespół skłonny do pomocy.
    ReviewUserIcon
    Slabo

    17.07.2021 20:46

    Pracownik

    No to prawda nie da się tutaj zarobić zbyt wiele. Obiecują złote góry A rzeczywistość weryfikuje. Ci co pisza ze się zarabia niewiadomo ile nie wiem skąd się urwali. Może kiedyś było ok teraz z kredytami bardzo ciężko. Covid itd... do tego z miesiąca na miesiąc aneksy I prowizje coraz mniejsze. Może 5/7 lat temu podstawa 8 zł brutto nie była taka zła ale przy aktualnej inflacji to tak jakby podstawy nie było.
    ReviewUserIcon
    Happy

    27.06.2021 16:45

    Pracownik

    A ja wbrew opinii większości jestem zadowolony z pracy. Aktualnie jestem na 3 miesiącu "Pasa Startowego" i już mam za sobą pierwsze sprzedane kredyty :) Może też moje zadowolenie wynikać z tego, że mam naprawdę w porządku szefa i super zespół w każdym Kiosku w mieście. Zarobki? No cóż dużo osób tu pisze, że wyzysk, (usunięte przez administratora)itp. Ja powiem tak, stawka godzinowa, może i rzeczywiście jest mała, ale prowizjami naprawdę da się zarobić :) Widziałem na własne oczy rozliczenia dziewczyn z mojego miasta, gdzie miały wypłaty po 6/7/8 tyś. Więc jak ktoś chce pracować i będzie pracować ciężko to da się tu zarobić. Ale jeśli ktoś przychodzi do kiosku tylko przesiedzieć całą zmianę to oczywiście, że będzie miał co miesiąc wyrównanie do najniższej. Samo nic się nie zrobi :) Podsumowując, praca dla osób ambitnych, które chcą zarobić fajne pieniądze. Ja polecam :)
    ReviewUserIcon
    Synal

    24.02.2021 00:56

    Pracownik

    Obecnie pracuje w mkiosku mbanku, pracuje tam bo w moim małym mieście nie ma pracy gdzie można godnie zarobic. Praca to wyłącznie sprzedaż(usunięte przez administratora) To taka stacjonarna infolinia. Możesz zarobić 2k albo 20k to zależy jak sprzedajesz. Problemem są systemy i góra śmietanki czyli dyrektorzy i trenerzy, którzy są całkiem odrealnieni.
    ReviewUserIcon
    Nie da się tu zarobić 20 tys

    21.06.2021 00:24

    Pracownik

    Może kiedyś przy dużym zaangażowaniu I szczęściu się dawało teraz niestety już nie.
    ReviewUserIcon
    Jasiek

    08.06.2021 15:10

    Pracownik

    Da się pracować, ale dużo zależy od bezpośredniego przełożonego. Mój jest bardzo OK i pełni trochę rolę piorunochronu korporacyjnego. Da się zarobić :-)
    ReviewUserIcon
    Tomli

    18.06.2021 18:42

    Były pracownik

    Da sie zarobić? Przy tych śmiesznych prowizjach 20% prowizji klienta z crma? Ja za sprzedaż 130 tysięcy ostatnio dostałem 2500 mimo, że ten klient nie był z crma, tylko komuś gdzieś wpadł i przez to dostałem 2x mniej pieniędzy. 2500 brutto oczywiście plus 500 zl brutto za godzinowke i mówisz, że da się zarobić? Śmiech na sali.
    ReviewUserIcon
    Coraz gorzej tu jest

    21.06.2021 00:17

    Pracownik

    Kiedyś to ludzie tu zarabiali teraz większość zmieniła pracę, bo z miesiąca na miesiąc wynagrodzenie leci w dół. Co chwilę aneks do umowy I niższa prowizja. Nie da się zarobić godnie. 2500 za tyle kredytow to serio śmiech na sali. Też nie wiem czy się śmiać czy płakać. Kiedyś z crma było 43 albo 42 procent prowizji A teraz 25. Hahahaha jak ktoś twierdzi że ludzie nie zarabiaja którzy się do tego nie nadają albo nic nie robią to jest śmieszny, bo przy tych poobcinanych prowizjach nie są się godnie zarobić. Powoli rozglądam się za inną pracą. Znajomi którzy znalezli coś innego sobie chwalą. I tu już nie chodzi o specyfikę pracy czy to że ktoś nic nie robi i chciałby dużo zarabiać tylko o to że realnie robiąc dobre wyniki nie da się zarobić.
    ReviewUserIcon
    Konsultant

    08.06.2021 11:52

    Były pracownik

    Praca w mKiosku to jakaś porazka. Pierwsza wypłata dopiero po upływie 2 miesięcy!!!! Za godziny spędzone na szkoleniach online nikt nie płaci w związku z czym robisz po 10h (najpierw szkolenie do 15 a od 15 już masz być w kiosku). Grafik zmienia się z dnia na dzień, czasem nawet bez poinformowania o tym. Szkolenia tak mierne, że człowiek tylko robi z siebie idiotę przed klientem bo nikt na żywo nie pokazał jak posługiwać się systemem i tylko "na żywioł, nauczysz się na kliencie" w klient patrzy jak na oferme. Teoretycznie pierwszy miesiąc to same szkolenia a ciekawe że np szkolenia produktowe są dopiero w 2 miesiącu kiedy to już od dawna masz kontakt z klientem i powinieneś to wiedzieć. Zapisy w umowie niezgodne z prawem. Obiecywali kokosy, a człowiek przez 2 miesiące gryzie glebę bo nie ma za co opłacić rachunków. Jeszcze bezprawnie obniżają pensje "bo covid" gdzie bank wyrabia normę grubo ponad poziom założeń.
    ReviewUserIcon
    Potwierdzam

    12.06.2021 00:07

    Pracownik

    Ja pół roku jadę na wyrownaniu do minimalnej, a pracuje dużo I dobrze. Nikt nie może mi nic zarzucić. Szkolenia nic nie wnosza, nikt Cię niczego nie uczy nic nie pokazuje I wychodzisz na głupka przed klientem. Co do tych opinii że możesz mieć 10 tyś czy 15 000. To fakt może się taki miesiąc trafić, ale jak cały rok nie zarabiasz praktycznie nic, a trafi się miesiąc, że masz 10 tyś brutto. To średnio miesięcznie podbije Ci ten wynik stawke z 2500 do np 2900. Czy to tak dużo? Odpowiedzcie sobie sami.
    ReviewUserIcon
    Emka

    08.06.2021 18:58

    Pracownik

    W każdej pracy jest tak, że warunki w jakich sie pracuje, w dużej mierze zależą od nas samych. Atmosfera w pracy jest bardzo, bardzo ważna. Jak człowiek jest mocno nastawiony na pracę i wie po co jest w danym miejscu - to można zarobić. Ja Tomka i swojego zespołu nie zamieniłabym na żaden inny. Zapraszamy na Pańską 96 w Wawie :)
    ReviewUserIcon
    jak

    09.06.2021 11:12

    Pracownik

    Potwierdzam dobra atmosfera i fajny szef
    ReviewUserIcon
    Czyścioch

    08.06.2021 22:06

    Inne

    Szczerze polecam placówkę na Pańskiej 96 w Warszawie. Mam porównanie z innymi i mogę śmiało powiedzieć, że to był dobry wybór. Merytoryczne podejście do tematu.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    01.06.2021 20:11

    Kandydat

    Polecacie pracę na stanowisku Eksperta w Oddziale? Czy są dodatki? Jakie plany?
    ReviewUserIcon
    Margaret

    06.06.2021 17:36

    Pracownik

    Hej, nie sugeruj się opiniami na temat kiosków, bo odziały to zupełnie inny świat - generalnie koncentracja na hipotekę i gotówkę, konta też są w planie ale bez aż takiej spiny jak w kioskach. Zatrudnienie na własnej działalności, można zarobić niezłą kasę. Ludzie w oddziale są ok, chociaż to pewnie też zależy od regionu i menadzera
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    08.06.2021 11:22

    Kandydat

    Dziękuję za odpowiedz. Możesz mi powiedzieć czy można opłacić sobie opiekę medyczną? Jak wygląda z dyżurami? Kliencie tylko swoi czy także umawiany przez infolinię.
    ReviewUserIcon
    Praca w mKiosku

    29.05.2021 16:10

    Pracownik

    Praca w sprzedaży ma pewne cechy, nie wszystkim one odpowiadają niestety. Presja, trudni klienci, gonitwa po kolor zielony w tabelce i fajną kwotę na rachunku. Nie każdy się do tego nadaje i trzeba to zrozumieć. Wynagrodzenie jest prowizyjne co opiera się na tym, że im więcej z siebie dasz tym więcej dostaniesz. Stawka na start- 8br, ale jeśli ktoś przychodzi do pracy w sprzedaży zarabiać na stawce to chyba oszalał. Średnie wypłaty w moim regionie oscylują myślę w granicach 4-5 tys br. przy pracy ok 90-110h. Więc myślę, że całkiem nieźle. Nie problemem jest zarabiać więcej, bo mamy też tu osoby, które regularnie wyciągają fakturki ponad 10tys. (one się nie opi**dalają ;) ) Firma daje narzędzia, które pozwalają zarabiać i w zamian wymaga- to chyba nie nowość, że w pracy się pracuje ;) Ja pracuje już ok. rok i w zależności od mojej motywacji i chęci moje wynagrodzenie jest różne (najmniej ok 2,5tys na reke, najwięcej ok 7tys) Za obie kwoty biorę pełną odpowiedzialność, tzn. wiem, że jeśli zarobię 2,5tys to jest to moja wina, a nie firmy- to ja nie wykonywałam telefonów lub wykonywałam je słabej jakości; jeśli zarobię 7tys to wiem co sprawiło, że ta kwota jest taka a nie inna. Grafik jest elastyczny- na urlop możemy jeździć co miesiąc, mamy oczywiście z benefitów kartę multisport, dodatek reprezentacyjny (500zł/rok), opieka w Medicover, oczywiście możliwość skorzystania z produktów mBanku na fajniejszych zasadach. Co do przełożonych to nie mogę narzekać :) Zespół jest super, choć często są zmiany (przeważnie pracownicy odchodzą, nikt ich nie zwalnia- kwestia tego, że nie każdy nadaje się na handlowca lub nie każdy chce nim być). Osoby, które zostają przeważnie trzymają głowę na karku i nie narzekają na swoje wypłaty- nie spotkałam się z tym w moim mikroregionie przynajmniej. Generalnie polecam wszystkim, którzy w sprzedaży dobrze się czują, są zdyscyplinowane i biorą odpowiedzialność za swoje życie.
    ReviewUserIcon
    Kaśka

    20.05.2021 01:36

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora) na porządku dziennym, ciagly stres. Teraz ciężko o dobre wyniki, bo kryzys jest A oni tego nie rozumieja. Ciągle straszą zwolnieniem. Ciągle kontrole i za wszystko kary. Stale rekrutacja szukają nowych pracownikow bo nikt tu nie wytrzymuje. Na rozmowie wygląda to zupelnie inaczej niż się okazuje w rzeczywistości. Realnie nie da się zarobić powyżej 3000 brutto. W każdej firmie macie podstawę czyli minimalna stawka godzinowa plus premie. Tu stawka godzina to 8 zł brutto plus niskie premie. Nie opłaca się tu pracować. Nie polecam z całego serca. Nie traćcie nawet czasu nawet na rekrutację, bo nie wytrzymacie więcej niż 3 miesiące. NAJGORSZA FIRMA W JAKIEJ PRACOWAŁAM!!!!
    ReviewUserIcon
    Nie polecam mfinanse

    16.05.2021 21:18

    Były pracownik

    Nie polecam pracy. Ciągły stres klienci roszczeniowi. Niskie prowizje i oczywiście świetna stawka 8 zl za godzinę brutto. Co jest śmieszne, bo poniżej minimalnej. Stały nacisk na robienie kont a z samych kont nie da się zarobić. Płaca 30 zł od konta, więc jak zrobisz 20 to masz 600 zl brutto. A z doświadczenia wiem, ze 20 wcale nie jest tak prosto zrobić. Dodajcie sobie do tego godzinówkę 8zł razy 160h co daje 1280zł. Dodatkowo robisz 50 tyś kredytów, co nie jest łatwe. Dając klientowi prowizję 5 % ( to jest taka realna, nie za wysoka, ani też jakaś bardzo mała- jest szansa ze klient wezmię) twoje wynagrodzenie przy sprzedaży własnej wyniesie 625 zł. Podsumowując realnie przy zaangażowaniu i aktualnych realiach jesteś w stanie zarobić około 2500 zł brutto maksymalnie 3000zł brutto. Teraz przez covid nie ma chętnych na kredyty a plany tak samo wielkie. Ciężkie do wyrobienia. Dodatkowo bank coraz większe warunki stawia przy udzieleniu kredytów. Kiedyś klient dostałby kredyt teraz jest odmowa. (covid wiec zaostrzali warunki) Ciągła rotacja szukają stale nowych pracowników, bo większość pracuje tu max pół roku. Co chwilę ktoś Ci podbiera Twoich klientów, infolinia dzwoni, klienci sami uruchamiają kredyt przez internet, wiec nie jesteś im potrzebny. Dzwonisz przez miesiąc do klienta i on nagle stwierdza, ze nie jest zainteresowany. Albo jeszcze lepsza sytuacja, uda Ci się znaleźć zainteresowanego klienta i dzwonisz do niego kilkakrotnie, a ten uruchamia sobie kilka dni później sam w aplikacji. Co oczywiście nie liczy się do planu= nie zarabiasz. No i większość ludzi nie jest zainteresowana kredytem. Średnio 1 lub 2 osoby na 100 jest czymkolwiek zainteresowana. No ale tak jak mowie w każdej chwili klienta może ukraść Ci inny pracownik lub infolinia lub klient sobie sam uruchomi w aplikacji. A pozniej Twoja sprzedaż jest równa zero. Przez co chwile czepia sie Ciebie góra. Pracując tu pół roku zarobiłam najwięcej 2600 brutto. Jeśli uruchomisz kredyt w promocji to nie masz prawie nic płacone. Zarobisz jedynie jeśli dasz klientowi maksymalną prowizje, ale wtedy klient takiej oferty nie weźmie, bo moze sobie sam uruchomić w aplikacji dużo taniej. Proszę mfinanse ogarnijcie sie, bo nie da się tu zarobić. Opłaca Wam się taka rotacja i ciągle szkolenie ludzi? Dlaczego nie szanujecie ludzi i ich pracy?
    ReviewUserIcon
    Ada

    06.03.2020 18:13

    Inne

    Pracuję w mfinanse od kilku miesięcy i póki co nie mam zastrzeżeń.
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    15.04.2021 19:21

    Były pracownik

    A z wypłaty jesteś zadowolona I z ciaglej presji? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Nika

    18.04.2021 14:22

    Pracownik

    Popracuj jeszcze trochę to zobaczysz
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    18.01.2021 09:12

    Inne

    Ciężko jest w systemie 12/12 w mFinanse S.A.?
    ReviewUserIcon
    Ciężko

    20.01.2021 13:08

    Były pracownik

    Tam w ogóle jest ciężko. Mi obiecywali góry złota zarobki min (usunięte przez administratora)lub trochę więcej. Nie warto na prawdę. Pracuję teraz w lidlu, nie stresuję się targetami. Pracowałam 12/12 w miosku cały czas się dzwoni czasem ktoś zapyta czemu bankomat nie działa. Pracę odradzam.
    ReviewUserIcon
    Da radę

    18.04.2021 14:18

    Pracownik

    Jest to męczące ale da się. I później więcej wolnego osobiście lubię taki system pracy. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Xxx

    15.04.2021 22:32

    Pracownik

    Padaka nie firma, totalny wyzysk, plany i wyzszy szczebel odrealniony (szczególnie regionalni), minimalna krajowa pewna prawie w każdym miesiącu. Generalnie aby zarobić tam te 4k nas rękę to trzeba sprzedać jakies 250k kredytu.. powodzenia. Ponadto co brak kontaktów w systemie, często okazuje się, że to kontaktów z danego regionu dzwonią konsultanci z łodzi ? (Gl oddział).. kilku klientów pytalo już mnie czemu w ciągu 3 dni dzwoni do niego 6 konsultantów... Do tego masa bezsensownych szkoleń, masa papierków to zrobienia i masa roboty za najniższą krajową. Umowy skonstruowane tak że za każdy papierek się płaci po 100/200zł kary. Dla studentów nawet spoko, można przyjść, przez 6 miesięcy się obijac(pas startowy) i mieć w nosie wszyskie plany i szefów a, potem poszukac sobie czegokolwiek bo i tak bedzie lepsze nic mfinanse. Ważne tylko by nie pracować bo i tak nie warto. Wspomniane bony na święta możecie są tak realne jak to że wygracie w totka. Były już 2x świeta i żadnej paczki nie dostalosmy. Reasumując. (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Unikać jak ognia lub iść z zamiarem obijanja się .. POD ŻADNYM POZOREM NIE PRACOWAĆ BO NIE WARTO!
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    15.04.2021 19:18

    Były pracownik

    Pracuje od kilku miesięcy I w każdym miesiącu mam wyrownanie do minimalnej krajowej, bo nie jestem w stanie wyrobić sobie premiami, ponieważ są bardzo obnizone z uwagi na covid. Przez covid w miesiącach, gdy normalnie pracujemy mimo zamkniętych galerii pensje są obciete o 30%. Czyli wychodzi stawka poniżej minimalnej krajowej. Podstawa jest 8zl brutto resztę musisz wyrobic prowizjami, jak nie to wyrownuja do minimalnej. Nameczysz się cały miesiąc I okazuje się masz wyrównanie do minimalnej, czyli równie dobrze mógłbyś nic nie robić. Ludzie nie chcą kredytów, bo jest kryzys do tego jak już chcą to nie mają zdolności. Prowizje mocno zmniejszone, więc nie ma szans na dobre wynagrodzenie. Co chwilę zwolnienia,problemy z serwerami. Aktualnie dużo osób zwolnili I szukają nowych. Ciągła rotacja ludzie nie wytrzymuja tu długo. Presja na wyniki. Praca dobra dla studentow żeby zdobyć doświadczenie, na chwilę. Jedyny plus elastyczny grafik. Jako stałą pracę odradzam.
    ReviewUserIcon
    Wioleta

    01.04.2021 15:47

    Były pracownik

    Praca tutaj to jest dramat. Obecnie jestem na wypowiedzeniu bo miałam dość tych wynagrodzeń śmiesznych. Wszystko jest tak robione, że nie można niczego się doliczyć. Reklamacji, goni reklamację. Kara za karą, a będąc na L4 zapomnij o tym żeby ktoś pomógł w otrzymaniu rozliczenia i przesłaniu do kadr. Koordynator dopóki ma kasę z nas to do rany przyłóż, później rób co chcesz. Oczywiście może tylko nakładać, plany, informować o karach, a jak przychodzi co do czego to nic nie wie.
    ReviewUserIcon
    Xda

    29.03.2021 18:03

    Pracownik

    Ta firma to jakaś porażka!!! W ogóle się nie liczą z pracownikiem, wypłatę płacą kiedy chcą, pracuje tam 8 miesięcy i mam ciągle wypłatę płaconą w innym terminie, raz 15, raz 24 a dziś jest 29 i kasy jak nie było tak nie ma!!!! To jest skandal po prostu!!!! Pracownik tylko służy do robienia planów i ważne żeby firma zarabiała na klientach kasę a pracownik to najlepiej żeby się o kasę nie pytał. Notorycznie błędy w rozliczeniach i podsyłają korekty tych rozliczeń. Jakieś matoły pracują w tym dziale rachunków i wynagrodzeń! Trzeba sobie wszystko samemu podliczać bo tylko czekają żeby jakiś wał zrobić.
    ReviewUserIcon
    Tomek Bandkowski

    18.03.2021 23:32

    Były pracownik

    Praca w mkiosku na stanowisku konsultanta polega na sprzedaży kont i kredytów. Ciśnienie od menadżerów i dyrektora regionalnego jest bardzo duże, wręcz sięga mobbingu. Otrzymujesz wynagrodzenie 8/10/12 brutto za godzinę w zależności od stanowiska. Na te wyższe w zasadzie nie da się awansować. Na kredytach możesz dobrze zarobić jak masz klientów, zwykle na kiosku pracuje 3 osoby, więc maksymalny czas w jakim możesz pracować to poniżej 100h miesięcznie. To Ci daje ok 800zl podstawy plus sprzedaż ale jak wiadomo jeśli Ci się nie uda to nie dość że straszą wyrzuceniem to jeszcze nic nie zarobisz. Podczas pandemii boją się żeby pracownicy nie szli na L4 i dają (usunięte przez administratora) warty ryczał ok.2000zl brutto często nie starcza nawet na opłaty. Są jakieś dodatki typu 500zl za urlop dodatek do ubrań etc ale rocznie to max 1000zl dopłat. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 1/60 etatu razem 32 brutto plus zlecenie więc pełne składki. Kiedy idziesz na L4 firma płacze bo musi wypłacac dodatkowo średnią z sumy tych umów więc się tym bardzo deberwujæ. Ja się pytam to czemu zatrudnienie na takich słabych warunkach ? Jak tak robicie to nie płaczcie potem. Wsparcie sprzedaży szkoleniowcy i w końcu dyrektorzy oderwani od rzeczywistości nie mają pojęcia o zarządzaniu i sprzedaży. Podsumowując; Szkoda nerwów na sprzedaży kredytów zarobisz więcej jako pośrednik niż w kiosku.
    ReviewUserIcon
    Natalia

    18.03.2021 16:13

    Były pracownik

    Bardzo duża czasem przytłaczająca liczba szkoleń, zazwyczaj 5 godzinnych (z materiałem który zdecydowanie można byłoby zrealizować o wiele szybciej) Niska stawka godzinowa, na pasie startowym stała suma niezależnie od liczby godzin co w przypadku np urlopu innego pracownika wychodzi bardzo niekorzystnie Dziwne zawiłe aneksy Beznadziejne podejście do pracownika Jedyny plus to dość elastyczne godziny pracy Zdecydowanie nie polecam
    ReviewUserIcon
    Krzysiek

    16.03.2021 17:35

    Były pracownik

    Pracowałem w tej firmie o wiele za długo.Podejście do pracownika na zasadzie ,albo jesteś albo mamy 100 innych osób na twoje miejsce,żenująca stawka godzinowa oraz aneksy ,które lecą coraz bardziej w dół.Najgorsze miejsce pracy jeśli chodzi o zarobki oraz atmosferę w tej pracy.Praca dla napalonych studenciaków ,którzy myślą ,że podbiją świat a pracując tam nie będą mieli na opłacenie pokoju.
    Company logo
    mFinanse S.A.

    18.03.2021 13:28

    Pracodawca

    Szanowny Panie, stawka godzinowa jest kwestią indywidualną i zależy od stażu pracy i doświadczenia. Nawiązując do Pana opinii na temat aneksów to wszelkie działania jakie prowadzimy - wykonujemy zgodnie z prawem. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu poprzez adres e-mail: [email protected]. Z wyrazami szacunku, zespół mFinanse.

    Zostaw merytoryczną opinię o mFinanse S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.