Opinie o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hutchinson. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hutchinson na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

DONATAN

Jedno wielkie DNO!!!! Nie życzę tej pracy nawet swojemu wrogowi.!To jest JEDEN WIELKI KIBEL NIE PRACA!! wykorzystają was do ostatku sił a potem zwolnią jak śmiecia!

ldz1

witam a co z piknikiem w tym roku ?? będzie coś organizowane ??

@ldz1

Piknie 4.07.02015 Park 3-Maja (dotyczy Hutchinson-Lodowa)

@ldz1

Piknie 4.07.2015 Park 3-Maja (dotyczy Hutchinson-Lodowa)

ldz1
@Główny Księgowy

a zakładowa-kurczaki??????

Laseczka

Czesc mam pytanko czy u was pracowala taka dziewczyna jak (usunięte przez administratora)

@Laseczka

Piszemy po polsku, ogonki i krzaczki są naszym językiem narodowym. Może pracowała a może nie (na 1000 pracowników to trudno powiedzieć jaka Agnieszka pracowała).

mleczarz zak.
@Laseczka

jak byś podała który zakład jaki wydział to i można było powiedzieć czy taka osoba pracowała czy nie

murof

forum tutaj (usunięte przez administratora)br /> Podwyżki

Brygadzista Produkcji

rekrutacja wewnętrzna z góry ustawiona doatać się do firmy łatwo awansowac trzeba niec plecy osób z góry

pytania standardowe i bez uczuć

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Che Guevara

W Hutchinsonie jest brak jakichkolwiek elementów pozytywnego motywowania pracowników!! Wszystkie powyższe zachowania przekładają się na efekty pracy. Ludzie sa zdemotywowani oraz generowany jest ciągły chaos!!

Latynoska

Czy to prawda że Liderzy z Hutchinsona to półmózgi i nieroby ?? ,co by zjedli własne (usunięte przez administratora) spod siebie by tylko dobrze wypaśc przed kierownikiem?Czy to prawda że stosują mobbing?!! Czy to prawda że stosuja psychomanipulacje wmawiajac że ciagle maja małe wysyłki i trzeba robic ponad norme? Czy to prawda że maja bardzo nisko wyszkolona kadre kierowniczą która nie ma pojecia o pracy i tylko sciemniajaże że pracują a ogólnie nie znaja sie na niczym? Czy to prawda że maja stare maszyny na których nie da sie pracować? Czy to prawda że przyjmuja codziennie innych pracowników już z poza łodzi bo nikt nie chce tam pracować?

Opinia o wózkach kurczaki

Witam może ktoś przedstawić jakąś opinie o wózkach widłowych na kurczakach,czy jest żeczywiście zapieprz na wózkach i czy duże rotacje bo chciał bym się tam zaczepić na dłużej,wiadomo zależy od umiejętności wózkowego,ogółem mam małe doświadczenie na czołówkach ale dużo większe na pieskach,dlatego pytam jak patrzą na mniej dośiadczonych wózkowych a gdzieś to doświadczenie człowiek chciał by zrobić

logistyka
@Opinia o wózkach kurczaki

przyjdz i zobacz jak jest sam się przekonaj czy dasz sobie radę czy nie u nas na zakładowej też są chłopaki którzy praktyki zero i jedni szybko za kumali nawet wysoki skład innym słabo to szło (widać że jednym zależy innym nie ) musisz spróbować

@Opinia o wózkach kurczaki

Przepraszam!/Latynoska! nie dotyczy pisowni.

Bartek

Jaka praca na obsludze maszyn w BB pod firma ? Ciezka ? jak z płaca , social ?

Angielski funt

Czy to prawda że Hytchinsonie płacom za wejście do pracy 500 euro.

@Angielski funt

Tak za wejście przez portiernię 500 EUR, wejście do szatni 500 EUR, wejście na halę prod. 500 EUR i dopiero teraz jest szał bo za 8 godz przy prasach 2000 EUR. Razem około 3500 EUR.Zapraszamy!

@Główny Księgowy

Bartek naucz się pisać po polsku,a potem szukaj pracy w Hutchinsonie.Co to jest BB pod firma.

Taki tam

{najgorszym klamca w calym zakladzie jest szef zwiazkow }po formie,gramatyce i stylistyce wyrażonej opini możemy się domyślać że pisała to osoba o marnym wykształceniu, chyba że był-a to :("???????)osobo około.

baba

Buduje się nowy na lodowej

a4h18
@baba

raczej na Niciarnianej się buduje

Duzio Marzyciel

tokas przejdź na zakładową 99 tu nie bedziesz tyle stękał

zachecam pracowników do przeczytania artykułu http://www.solidarna.strefa.pl/

tokas

Natomiast relacje pomiędzy ludźmi w zakładzie są absolutnie zaniedbane to charakterystyczna cecha wschodnich pracodawców gdzie człowiek jest traktowany jako uzupełnienie do urządzeń. Taki jest HUTCHINSON w Łodzi duma łódzkich urzędników i główny zaopatrzeniowiec uszczelnień karoseryjnych dla polskich montowni samochodów osobowych.

tokas

Technologia bardzo ciekawa i wymagająca precyzji lecz park maszynowy liczy sobie grubo ponad 30 lat, znacznie więcej niż sama fabryka w Łodzi. Urządzenia uczestniczące w procesie wytwórczym były zakupione z francuskiego złomu a ich nadzorowanie często sprawia kłopoty (największe na linii produkcyjnej uszczelnień okiennych dla AUDI). Firmie brakuje dobrej polityki szkoleniowej, niska etyka pracy jest na porządku dziennym. To nie jedyne powody różnicy zdań pomiędzy często zmieniającymi się kierownikami produkcji a dyrektorem zakładu, który jak słyszałem nie wykazuje dobrej woli współpracy.

tokas

Największą wartością producenta jest zadowalanie klientów ceną i jakością, którą próbuje się uzyskać bardziej karnością załogi niż nowoczesną technologią. Przyczyn takiego stanu rzeczy należy doszukiwać się w polityce Francuzów, którzy nie chcą kosztownych inwestycji w obcym kraju co jest rzeczą zrozumiałą przy braku konkurencji lokalne

tokas

HUTCHINSONA w Łodzi należy pochwalić za wysokie standardy bezpieczeństwa pracy choćby konieczność noszenia okularów ochronnych przy podajnikach pneumatycznych (wielu pracowników nie stosuje się do tych wymogów) oraz zakaz pracy kobietom przy ekstruderach z powodu pierwszego pieca mikrofalowego, którego fale mogą wpływać na uszkodzenie płodu zarodka. To zapewne w obawie przed wysokimi odszkodowaniami jakoś nie pasującymi do wizerunku oszczędzającego pracodawcy

tokas

Nie bierzcie tej robotY!!..tam rządzi banda (usunięte przez administratora) którym zrobili pranie mózgów by traktowali Polaka jak smiecia. Ludzie którzy w zycciu nic nie osiągnęły a donoszac na wszystkich inaczej(podpier,.,.jac) wspieli sie na stanowisko ciecia tak zwanego LIDERA,,tak zwanego(leader français traître)(haha).. a i niektórzy za swój debilizm ,i umysłowego Heinego-Medina z iQ 25% awansowali az na stanowisko kierownika..(tz.l donne une merde sans vaselinl donne une merde sans vaseline..buhaha Takiego cyrku i kabaretu jaki jest w Haczku na kurczakach 130 z zatrudnianiem i wyborem ludzi na konkretne stanowiska ze Łowcy Kropka B umarli by ze smiechu..Tylu Pajaców którzy tam próbója kierowniczyc to nigdzie nie znajdziecie.:)

jestes idiota
@tokas

ty glupku to nie oni cie jada bo placa ci trzy razy mniej niz we francji zasilek tylko rzad polski bo na takie stawki pozwala a gdyby nie to kazda firma juz by sie zawinela i otworzyla sie na ukrainie w rumunii czy cholera wie gdzie, nie chcesz robic, idz do mamusi na garnuszek, chcesz i potrzebujesz to bedziesz

pol
@tokas

to prawda potrafia wykorzystywac ludzi w hutchinsonie a glupie polaczki jeszcze im pokazuja ze moga zrobic ponad norme,to pozniej nas traktuja jak scierwa

@pol

Piszemy po polsku, ogonki i krzaczki są naszym językiem narodowym.

m44g

Witam. Nie wiecie czy są teraz przyjęcia na ul. Zakładowej. Jeśli są to gdzie mam się kierować. Możecie też napisać najlepiej na jaki dział trafić i na jaką zmianę. Pozdrawiam

Podobno Łodzianie dzielą się na tych którzy już pracowali w Hutchinsonie oraz tych którzy będą pracować. Coś w tym jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson - Łódź

• Jak się pracuje w Hutchinson?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 12 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson?

Kandydaci do pracy w Hutchinson napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hutchinson