Tempus A

Opinie o Tempus A

Agnieszka

Niestety wątek na temat agencji Tempus A stał się nieaktywny, a firma ciągle ma oferty pracy tymczasowej. Więcej informacji można znaleźć pod tym linkiem - http://www.tempusa.pl/oferty.html Dlatego chciałabym zadać pytanie do pracowników firmy, oraz do osób które z usług agencji korzystały. Czy polecicie pracę tutaj oraz korzystanie z ofert pracy tymczasowej innym użytkownikom? Jak wiecie, wiele osób na pewno czyta ten wątek poszukując takich informacji, więc byłoby bardzo dobrze, gdyby zostały one uwzględnione.

Agnieszka

@Ciekawa a Ty jesteś zatrudniona przez Tempus A? Jaka jest Twoja opinia na temat współpracy z tą agencją? Każda dodatkowa merytoryczna opinia może być pomocna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

Agnieszka

@damian79 dziękuję za odpowiedź. To też ważna wiadomość, że jest szansa na pracę bezpośrednio z firmą, w której pracuje się za pośrednictwem agencji. A jak oceniasz komunikację z Tempus A? Wcześniej współpracowałeś z inną agencją zatrudnienia? Jeśli tak, to jak oceniasz agencję w porównaniu z innymi firmami z branży?

ja1

Rekrutują na magazyniera, warto aplikować?

Ola
@ja1 23.08.2017 12:29

Skoro pierwsza umowa to zlecenie na dwa tygodnie to warto sprawdzić czy jest ok :) Tylko przed podpisaniem przeczytać i pytać kobitek w razie jakiś wątpliwości. Niedługo zacznie się sezon zamawiania paczek na święta to na bank szukają ludzi do pracy na poważnie.

Agnieszka

@seba rozumiem, że Tobie praca w Tempus A odpowiada. Po jakim czasie dostałeś umowę o pracę? A co jeszcze możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia? Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy.

damian79
@Agnieszka 08.08.2017 10:44

ja dostałem po 2 tygodniach, a po 3 miesiącach firma dla której rekrutują w ogóle mnie przejęła do siebie

seba

Byłem na dniu próbnym z jeszcze jednym kolesiem. mnie się udało wszystko bez problemu, on ciągle tam miał jakieś problemy o wszystko i no nie chciało się chłopakowi pracować to go nie przyjeli.. też bym za nic nie trzymał : robota jest jaka jest bo fizyczna ale no nie chcialo się uczyć to teraz trzeba mi pracować, zarobki też całkiem ok. (usunięte przez administratora) Polecam

Agnieszka

@--- według Ciebie w firmie panują nieprzyjazne warunki zatrudnienia. Co masz konkretnie na myśli? Co według Ciebie to oznacza? Uargumentuj swoją wypowiedź. Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach z Tempus A.

Mon

No nie wiem kogo poniosło, ale dziwnie jakoś to czytać

k.

Zgadzam się z poprzednikami, firma wiele obiecuje, niestety tak nie jest. Obiecywano mi wiele ofert pracy, wiele razy miałam już pracować, jednak za każdym razem albo nie pasowało coś firmie, albo okazywało się, że zlecenia były już nieaktualne. Nie ma co ufać i tracić czas oraz inne oferty pracy. Nie polecam.

Radi

Witam też nie polecam tej agencji pracy ,na rozmowie obiecują złote góry ,między innymi stabilne zatrudnienie i wysokie zarobki a rzeczywistość jest daleka od rzeczywistości.Nie polecam.

Ciekawa
@Radi 23.05.2015 10:11

@Radi @k. Pracownika i pracodawcę obowiązuje umowa. Dalsze, lepsze warunki są zapewne proponowane pracownikom, z których zadowolony jest koordynator, prawda? :)

---

Nie polecam, bardzo nieprzyjazne warunki zatrudnienia.

TA
@--- 16.12.2014 11:10

Nieprzyjazne, tzn. jakie? :) Pozdrawiam.

ex

nie jedynie; a jedynie to możesz powiedzieć, że w stosunku do Ciebie wywiązali się z umowy, a nie wyglaszać sądy ostateczne...

ziaz

anonim - 2013-05-26 20:40:01 Pracował ktoś jeszcze przez agencję Tempus i może opisać swoje wrażenia? Jak wygląda sprawa ze szkoleniami, bo ktoś napisał, że wysyłają. Z góry dziękuję za waszą pomoc i rozwianie moich wątpliwości, pozdrawiam.Podbijam pytanie? Czy warto u nich szukać pracy?

ja1

posty stare... teraz warto? jakie opinie? poprawilo sie?

Zostaw opinię o Tempus A - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tempus A