Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A

Toruń

Opinie o Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A

Hanna

@kasia czyli jest szansa na umowę o pracę. Możesz powiedzieć coś o warunkach pracy? Obecnie Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A szuka Operatora w Wołominie. Oferują zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, wynagrodzenie miesięczne 2500 zł brutto jak wynika z oferty pracy. Może ktoś chętny by aplikować?

kasia

no jak dostaja 50 cv to zapraszaja kilka jakby najlepszych osób a miejsce jest tylko jedno, no takie życie.. a umowa o prace jest po okresie próbnym na zleceniu 2 albo 3 tygodnie teraz dostałam pracę i jest ok, ale ja tam zawsze o wszystko dopytuje i czytam umowę dwa razy dla pewności

Hanna

A obecnie firma poszukuje kandydatów na stanowisko Sortowacz (zmiana popołudniowa) :) Warto aplikować? Jakieś opinie?

5tyhj

ale może jest jednka szansa na umowę o prace tutaj?

monik

NIE PODPISUJECIE umowy z nimi. NIby jest praca ( robicie badania na sswoj koszt itp) pozniej okazuje ze tej pracy nie ma a tak NAPRAWDE to AGENCJA zarabia na dotacjach bo dostają za kazda podpisana umowe.

fgyij

Na umowie cywilnej-prawnej nie ma premii ani płatnych nocki i nadgodzin,i dla tego jeszcze są nałożone kary z kodeksu cywilnego-prawnego,od podpisania umowy trzeba wykonać zlecenie 3_miesiące aby były doprowadzone składki chorobowe.

Oszukany w łodzi

Słuchajcie ludzie to jest granda Umowa o dzieło na magazyniera z uprawnieniami na wózkowego 4 misiące umowa 11zł/h ale podatku odprowadzają aż 25 % z czego nie masz ubezpieczenia chorobowego a więc zwolnienie po urazie 0% płatne i ogólnie dostajesz 8 zł/h netto dodatkowo nie płatne nad godziny soboty niedziele czyli tyrasz zawsze i ile się da za 8zł na rękę.

Jorg

Mówie do wszystkich ludzi,którzy zdrowo myśla! Ta firma to oszuści. Zaproponują Ci np.1500 euro na ręke a jak przyjedziesz to dostaniesz max 1000 euro! Mają wypracowany system, którym w sposób legalny okradają pracowników.Ci,którzy się ich nie boją już założyli im sprawy w sądzie.W biurze Ci naobiecują złote góry a jak tylko zamniesz drzwi to już jesteś okradany! A Polki w biurze to heh. Są już tak przerobione na ich system,że prawde Ci powiedzą dopiero jak się pomylą!Na szczęście coraz więcej ludzi im zakłady sprawy w sądzie. Pozdrawiam i jeszcze raz odradzam tą firme

qwa

Firma krzak. Zdecydowanie nie polecam.

Fucktempus

( usunięte przez administratora )- agencja pracy zarabia na pracowniku miesięcznie koło 500 zł Na początku witają Cie dwie miłe panie po czym daja ci umowę i mowia o wspaniałej pracy . Po 2 tyg. Pęka ci kręgosłup i masz dosc nagonki i stosunku do pracownika Chcesz odejść i nagle przypominają ci o 2 tyg. Wypowiedzeniu i karach ktore mogą na ciebie nałożyć , zabezpieczają sie tak bo duzo osob odchodzi po krótkim czasie , zadajcie sobie pytanie czemu...

black

Pójdziesz do nich na rozmowę, powiedzą, że oddzwonią no i nie oddzwonią. Tyle!

smoky45

To ja wam powiem lepszą rzecz! Rekrutują praktycznie do jednej firmy logistycznej chodzi o firmę DHL. ale pomijając ten fakt, zapraszają na rozmowę, do klaustrofobicznego biura, po czym jak się już powie wszystko o sobie, oraz oni powiedzą coś więcej na temat tej pracy, każą następnego dnia zadzwonić do nich i powiedzieć im czy jest się zainteresowanym pracą czy nie. Chyba logiczne jest to, że jak ktoś idzie na rozmowę to jest zainteresowany pracą. Po umówionym spotkaniu z klientem itd, agencja miała dać znać co i jak, 2 tygodnie czekania, i nic , po czym trzeba wziąć sprawy w swojej ręce? i co? Niestety kandydatura została odrzucona zatrudniono innego kandydata dziękuję do widzenia i pi pi w słuchawce! bez słowa wyjaśnienia. pracują tam niekompetentne osoby nie wiadomo skąd wzięte. Tyle w tym temacie

Oni są nie poważni.

Wysłałem do nich Cv. Po jakimś czasie dzwonią czy jestem nadal zainteresowany pracą na magazynie. Tak jestem. To prosze przyjechać do warszawy. Ok. Pojechałem, zarozumiała babka opisała mi pracę, co i jak i gdzie. Wszystko fajnie. Ale proszę jutro zadzwonic i potwierdzić czy odpowiada panu praca. Nazajutrz dzwonie a ona mówi że ONI nie są zainteresowani mają ofertą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz pytanie po co mi karzą przyjeżdzac do warszawy, tracić czas i paliwo. A może ta pani jest imbecylem i nie umie czytac (CV które wysłałem do nich). A wystarczyło Poczytać CV i juz na tej podstawie ocenić czy szukamy takiego kandydata czy nie. Ale przecież oni wolą obdzwonic wszystkich co wysłali Cv niech przyjeżdzają,tracą czas i kasę. A na koniec wybrać 1ą osobe do pracy. A na koniec dodam że nie pierwsze pośrednictwo tak mnie robi w jajo naciągając na koszty. DZIADY. Chciałbym aby oni kiedyś potrzebowali czegoś odemnie. Wtedy ja ich będe tak wodził za nos ze im się odechce. KPINA

Zostaw opinię o Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A