Tempus Polska Sp.j.

Żary

Opinie o Tempus Polska Sp.j.

Zofia

Liczylam, ze wszystko bedzie dobrze, ale niestety nie. Znajoma byla z nich zadowolona i polecila te firme, ja niestety zostalam z nagrobkiem innym niz zamawialam bez konkretnych wizji kiedy to poprawia. Obsluga w siedzibie to jakis zart, pelna arogancja, wrecz chamstwo, mimo ze dzwonie i wpadam do nich pare razy w mies. zachowuja sie jakby pierwsze slyszeli o problemie. NIE POLECAM !

Goniek

Nie polecam, spartaczyli robote a zganiaja na wine podloza. W ramach reklamacji poprawic nie chca, odplatnie juz tak - totalna porazka, nie polecam nikogmu!!

ZUZANNA

BEZNADZIEJA! Prosiłam, aby nie było tabliczki informacyjnej o firmie, która wykonała nagrobek i Pani w oddziale w SZAMOTUŁACH zapewniała nas, że taka tabliczka się nie pojawi... po czym po postawieniu nagrobka tabliczka była i to w wyraźnym miejscu! Wykonanie nagrobka pozostawia wiele do życzenia. NIE POLECEAM.

Masz jakieś aktualneinformacje o Tempus Polska Sp.j.? Czekamy na twój komentarz. Dodawaj komentarze, kreuj rynek pracy.

Zostaw opinię o Tempus Polska Sp.j. - Żary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tempus Polska Sp.j.