Opinie o Tempus Polska Sp.j. w Żary

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tempus Polska Sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Tempus Polska Sp.j. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tempus Polska Sp.j. w Żary

Chciałem zamówić ławkę cmentarną na wysyłkę . Okazało się ,że ławek samych nie sprzedają tylko z zamówionym nagrobkiem. Po zapytaniu czy podpowie Pani gdzie taką ławkę zamówić bo jednak sami gdzieś zamawiacie ? Pani na to PROSZĘ SOBIE SAMEMU ZNALEŹĆ . Pani bardzo nie miła i nie chciała mi pomóc ! Nie polecam !

Edi

Firma godna polecenia. Duży wybór. Miła obsługa. Wszystko rezalizowane na czas. Byłam bardzo zadowolona.

Bardzo fajna firma i świetni ludzie, miałem możliwość pracować tu kilka miesięcy i do niczego nie można się przyczepić!

Zenon

Dobry towar w dobrej cenie. Polecam.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Tempus Polska Sp.j.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żary
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żary
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
zielona_gora

Bardzo ciekawa dobra polska firma. Duży wybór kamienia jak nigdzie indziej.

Danuta
@zielona_gora

Rozumiem, że Twoja opinia napisana jest z perspektywy osoby korzystającej z usług Tempus Polska. Jednak na forum najbardziej wartościowe są wpisy dotyczące pracy w tej firmie. Czy posiadasz jakieś informacje, jak sprawdza się ona w roli pracodawcy? Chodzi mi tu o oferowane przez nią warunki zatrudnienia, pozapłacowe profity czy tworzoną atmosferę w pracy.

Kunice

Ta firma obsluguje bardzo wielu klientów i zawsze znajdzie się ktoś nie zadowolony.

Z całą stanowczością nie polecam firmy "Tempus Polska" . Partactwo i ignorancja to powinna być ich wizytówka .

Zofia

Liczylam, ze wszystko bedzie dobrze, ale niestety nie. Znajoma byla z nich zadowolona i polecila te firme, ja niestety zostalam z nagrobkiem innym niz zamawialam bez konkretnych wizji kiedy to poprawia. Obsluga w siedzibie to jakis zart, pelna arogancja, wrecz chamstwo, mimo ze dzwonie i wpadam do nich pare razy w mies. zachowuja sie jakby pierwsze slyszeli o problemie. NIE POLECAM !

Goniek

Nie polecam, spartaczyli robote a zganiaja na wine podloza. W ramach reklamacji poprawic nie chca, odplatnie juz tak - totalna porazka, nie polecam nikogmu!!

ZUZANNA

BEZNADZIEJA! Prosiłam, aby nie było tabliczki informacyjnej o firmie, która wykonała nagrobek i Pani w oddziale w SZAMOTUŁACH zapewniała nas, że taka tabliczka się nie pojawi... po czym po postawieniu nagrobka tabliczka była i to w wyraźnym miejscu! Wykonanie nagrobka pozostawia wiele do życzenia. NIE POLECEAM.

admin

Masz jakieś aktualneinformacje o Tempus Polska Sp.j.? Czekamy na twój komentarz. Dodawaj komentarze, kreuj rynek pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Tempus Polska Sp.j. - Żary

• Jak się pracuje w Tempus Polska Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Tempus Polska Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tempus Polska Sp.j.?

Tempus Polska Sp.j.