2 Dodaj opinię
2 91 108 5 1

Opinie o Stip United Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Lolek89
Nazwa działu: Produkcja

Ja ide na szkolenie 26.08. Póki co wszystko wyglonda dobrze.

dsasfd

Ta firma to kopia Kard i Grupaconu!!! Ten sam zarząd! I takie same przekręty! Kadry zamkneli, grupacon padł a teraz najwidoczniej ich kolej! Kasy coraz mniej, na wypłaty dla ludzi nie ma! Ja sie pytam kiedy mi zapłacicie za godziny z listopada!!!

Tak14Nie
Bonk
@dsasfd

Kadr nie zamknęli tylko zmienili nazwę, GRUPACON jest w upadłości ale do całkowitego upadku tej firmy bardzo daleko, władze w tych dwóch formach są całkiem inne, faktem jednak jest że w SU rządzą te same osoby które kiedyś rządziły w GC. Ale te dwie firmy nie mają że sobą nic wspólnego.

TakNie2
Zonk
@Bonk

Co ty w ogóle pierdo**.. gadasz? Taką bajkę to dla swoich dzieci zostaw.

Jarox92

Jo tam nie widziałem żadnego problemu. Praca jest, ubezpieczenie jest, miejsce do mieskzania też, auta do dyspozycji. Jak komu sie nie chce robić to wiadomo, ze dlugo nie popracuje. Na 6 miesiecy wspolpracy uwazam ze jest ok.

Tak2Nie2
@Jarox92

Tak jak mówisz ja pracuje od grudnia i też jest wszystko ok wszystko się zgadza nie mam żadnych problemów z firmą te negatywy to piszą chyba nygusy albo co przedkładają zielsko i alkohol nad pracę i chodzą w kratkę do pracy potem się dziwią że kary są

Tak1Nie2
WorkGroupDP

Współpracujemy długo. Tylko pozytywne recenzje!

@WorkGroupDP

Pracuję w tej firmie od grudnia i nie miałem tygodnia albo miesiąca żeby mi coś brakowało wszystko sie zgadza co do jednego euro negatywy pewnie piszą pracownicy co do pracy mają dwie lewe ręce albo chodzą w kratkę albo wolą imprezowac firma godna polecenia i nie jestem podstawiony przez firmę jak jak pewnie zaraz mi napiszą nie mam problemów żadnych z tą firmą i można dobrze zarobic jak sie chce pracowac a nie sie żalic

Tak2Nie1
Guede
@WorkGroupDP

Pozytywe recenzje? Ciekawe od kogo... Przecież tu wszystkie "pozytywne" komentarze są pisane przez te kłamliwe biurwy.

Tak3Nie1
Natalja
 Rekomendacja

Dzień dobry. Współpracują z STIP UNITED już ponad dwa lata.. Jak dla mnie, to jest Ok. Z STIP załatwiła rzeczy związane z pracą i zakwaterowaniem pracowników Ukrainy i Białorusi. Pracownicy dostały umowy, kasy na czas, warunki były fajni. Całkiem fajnie się pracowało, agencja jest uczciwa i pomocna.

Smieszna jesteś

Ale ściema! Pseudo reklama! Nikt ci nie uwierzy, więc się n awet nie wysilaj. Wszyscy z tąd uciekają! Ludzi nie oszukasz...

Tak3Nie1
WorkGroupDP
 Rekomendacja

(usunięte przez administratora) Polecam tę firmę. Współpracujemy przez długi czas i tylko pozytywne wrażenia.

Andrzej
@WorkGroupDP

Masz pozytywną opinię o firmie i jesteś zadowolony ze współpracy. Jednak dużo opinii jest pisanych w mniej pochlebnym tonie. Czy mógłbyś przybliżyć szczegóły tego zatrudnienia, tak żeby osoby zainteresowane pracą mogły dowiedzieć się jak wygląda w rzeczywistości praca i czego można spodziewać się po warunkach zakwaterowania i współpracy z koordynatorem. Zachęcam Cię do wypowiedzi.

TakNie1

Ciekawy

To jak płacą czy nie?bo mam ofertę na izolacje

TakNie1
Szot
@Ciekawy

Nie rób sobie tego, serio. Idź gdziekolwiek tylko nie tu. Chyba, ze chcesz sie z nimi urzerać potem o każdą wypłatę i te ich śmieczne potracenia, to śmiało.

Tak18Nie1
Scaf
@Szot

Bez kitu. Takiej firmy (usunięte przez administratora) jak ta to ja na oczy nie widziałem, ludzie mi odradzali, nie posłuchałem, spróbowałem. Po pracy z nimi skończyłem z komornikiem na koncie za ich jakies debilne potrącenia!

@Scaf

Pierwszy raz słyszę aby komornik wchodził na kogoś przez pracodawcę. Wydawało mi się, że to przez złe gospodarowanie swoimi pieniędzmi i długi, które zaciąga się na własną odpowiedzialność. Cóż... mogę się mylić.

TakNie6
Siwy
@Ciekawy

Nie płacą okradaja z godzinw tygodniu minimum brakuje po 5 godzin firma ta jest bez nadziejna i jeszcze płacisz im takie pieniądze tylko nie wiadomo za co!!! W 100 % nie polecam!!!

Szakal

Musisz potrenować myślenie przyczynowo-skutkowe

TakNie2
pit

klamia i oszukuja (usunięte przez administratora) mnie oszukala stracilem tylko kase na paliwo z polski do holandi i spowrotem klamia ze tygodniowo placa a tam siedzial hlopak co z miesiac nie zaplacili odrazu z tamtad odjechalem poluja na ludzi co na wyjazd stawiaja wszystko a nie maja jak wrucic i to wykozystuja banda oszustuw

Andrzej
@pit

Będziesz tak uprzejmy i przybliżysz całą sytuację? Rozumiem, że otrzymałeś zatrudnienie za pośrednictwem firmy Stip United, lecz na miejscu warunki zatrudnienia odbiegały od tego, co zostało ustalone? Z Twojego wpisu wynika, iż bazowałeś na opinii osoby, która poinformowała, że nie otrzymała wynagrodzenia. To był powód tego, że zdecydowałeś się wrócić?

pit

takich ludzi odrazu powinni zamykac w wiezieniu niewiem czemu jeszcze nie siedza

Tak4Nie
pit

uwaga oszusci przekonalem sie sam praca w holandi umowa zlecenie polska

KolanoWielbłąda

Ludzie darujcie sobie tą firme. Żeby nie było, że was nie ostrzegałem

Tak4Nie
Grześ

Czy polecicie firmę stip united?? Znalazłem u nich ofertę pracy jako pomocnik montera rusztowań na początku wysyłają na 10 dniowy kurs do Opola a potem jest wyjazd do Holandii. Może ktoś coś wie o tej pracy ??

Jerzy

widze że za granicą panowie nie maja co robic tylko pisac takie posty ... ha ha do roboty się weźcie jakoś w Polsce takich problemów nie ma, a jeżeli chodzi o wypłaty to zawsze sa na czas i nie ma sie o co obawiać

Olek Fasolek
@Jerzy

Potwierdzam, super rozwojowa firma, transparentne warunki pracy, kompetentny zespół w biurze, organizacja projektów wzorowa, dużo godzin i wysokie rynkowe stawki, koordynacja na zachodnim poziomie, dobry kontakt, szkolenia i nowy sprzęt.

Scafol
@Olek Fasolek

Kompetentny zespol??! A kto? Bo nawet w biurze wszyscy juz sie pozwalniali bo wiedza ze firma sie konczy, kasy jiz nie ma na nic ...

Tak2Nie

Polecam firmę STIP. Czytelne i od początku jasne warunki pracy. Pieniądze zawsze na czas. Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i mnogość projektów, na których można zbierać doświadczenie. Dbają o każdego kto ma chęci do pracy.

Tak3Nie8
Man with The plan
@Pracownik

Człowieku nie kompromituj sie- wiadomo żeś podstawiony, pewnie jakaś pancia z biura ???? przecież każdy kto jest w temacie wie jak tam jest- wał i tyle. (usunięte przez administratora), wiecznie z wypłatą problem. (usunięte przez administratora)to też pewnie padnie niedługo, ważne że wyciągnął ile trzeba. On i jego swita licza tylko na wlasny zysk , naiwni ci ktorzy sie daja na to zlapac

@Man with The plan

To jest twoje zdanie na temat tej firmy pewnie masz na pieńku z ta firmą dlaczego ja nie mam problemó??

bylem wiec wiem
@Monter

to nie zdanie, tylko obiektywna ocena. moze nielicna grupa lizusow sie nie skarzy. przeciez kazdy wie, ze to wał. Ludzie sie daja zlapac na niby wyzze stawki, kture i tak im pozniej sa zabierane w postaci kar, potracen za wszystko idt. pracowalem tam wiec wiem. Mieszkania tragedia, sprzet to samo. zusy nieplacone i co gorsza nawet nie naliczane - poczytaj sobie w necie. wlasciciel polozyl juz niejedna firme i ta tez padnie - ciekawe czy jak zostaniesz bez wyplaty to rowniez nie bedziesz mial problemow.

kokochannel

Polecam!!!

TakNie5
ulubiona
Nazwa działu: Finanse

STIP united to najgorszy pracodawca u jakiego pracowałam, (usunięte przez administratora)

Tak8Nie1
Kandydat

Podobno firma jest bez kasy i ludzie nie dostali wyplat za grudzien, to prawda??

Tak20Nie
wkurzony
@Kandydat

no nie dostali... i raczej nie dostana.... najpierw za wszystko zaczeli potracac teraz wyplacili tylko czesc wyplaty.. dno, spadam z tad.

Tak25Nie
@Kandydat

Bez kasy nic podobnego ?? Mam kase co tydzień jak żeś (usunięte przez administratora) mandatów lub masz komornika to nic dziwnego że nie wypłacają a ty co naganiacz z innej firmy????jak nie wiesz to niepisz

Tak2Nie4
Pomocnik
@Monter

Kolego to Ty chyba w innej firmie pracujesz albo Ci płaca za te posty.. obciazaja za najdrobniejszy bład, szelki używane chyba przez 10 osob a Zus nie placony.. firma dopiero co "zalozona" a prezes jezdzi fura za prawie milion. Wiadomo dlaczego dla ludzi kasy i na ZUs kasy brak!

Tak17Nie
@Pomocnik

Brak odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem pod wyssanymi z palca informacjami. Pracuję tam już długo i ani jednego dnia poślizgu z wynagrodzeniem nie było. W umowie do 25, a zazwyczaj już 20 była kasa na koncie.

Nickson
@Pracownik

hahahahaa Płacą Ci za te komentarze? hahahaha, gdyby było jak mówisz, to by firmy nie zamykali, hahahaahahahaha Ludzie uciakają najdalej jak sie da, ja pracowalem u nich 2 miesiace i sumie zarobilem moze ze 300 euro, bo tu potrącenia, tu za mieszkanie, za samochód, jakieś kary po 500euro jak się człowiek rozchoruje i do pracy nie pójdzie... Nawet jak zjechałem do domu to dostaję pismo, że mam zwrócić za sprzęt 800 euroo!!!! cały sprzęt dostałem używany i nie jest wart nawet 100euro to raz, a dwa wszystko oddałem. Dlatego idę z tym do prawnika, nie dam się wiecej okradac. Kase do 20 to moze, ale na kontach tych pożal się boze "prezesików" z "Panią (usunięte przez administratora)" na czele.

badman1989
Nazwa działu: Produkcja

Pracuje w StipUnited nie pierwszy rok. Jestem bardzo zadowolony. Wypłata na czas. Legalne zatrudnienie dla cudzoziemców...

Tak1Nie5
Bylem tam

Dokladny klon KADRY i GRUPACON, nawet te same pracaownice. Wszystko na wałku, wszystko zabezpieczone w umowie prawnie ze moga ci pieniądze za wszystko zabrać wiec moze pierwszy miesiac spoko ale nie warto

Tak39Nie
dsasfd
@Bylem tam

też się o tym właśnie przekonałem!!! Strata czasu i nerwów!!!

Skafi
@dsasfd

Strata czasu nerwów i pieniędzy!!! Mam przez nich komornika!

Pawel

Ta firma nie placila za mnie zusow,dodatkowo potracenia za wszystko nie da sie polapac,mieszkanie to byly jakies cyganskie wozy prawie ,podobno nawet Atlrad wywalil juz tego calego Gaala,kontrakty pozrywali ze zlodziejami.

sami
@Pawel

W koncu sie na nich ktos poznal

rozczarowany
@Pawel

U mnie to samo

Jony

ja polecam, pieniądze zawsze na czas

Tak1Nie1
rusztow
@Jony

taaa, pracuje tu 3 msc i ani razu wyplata nie byla 100% taka jaka powinna, zawsze znajda sobie cos do potracenia... dno

Tak22Nie
Janek
@Jony

Najgorsze biuro pracy jakie widzialem a ty ich chwalisz haha

Tak21Nie
@Janek

Użytkownik @Jony mógł mieć przecież zupełnie inne doświadczenia związane z pracą w Stip United, niż Ty. Dlatego bardzo proszę, abyś to uszanował i następnym razem starał się aż tak nie generalizować. Priorytetem STIP United jest bowiem dbałość o utrzymanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny pracy. Od jak dawna pracujesz w tym przedsiębiorstwie? Byłoby jeszcze miło, jakbyś powiedział nam, na jaką formę umowy mogą liczyć nowo zatrudnione osoby. Dasz radę?

Bylypracownik
@Paulina

Pani Paulino. Czy Pani pisze powaznie?wszyscy pracownicy pracuja na umowe zlecenie. Ostatnio okazalo sie ze firma dodatkowo nie nalicza oraz nie odprowadza naleznych skladek a od jakiegos czasu wymysla kary i nie wyplaca srodkow w ogole. Higiena pracy? Prosze zobaczyc jakie mieszkania(albo nory) zapewniaja swoim pracownikom. To sa wedlug Pani te najwyzsze standardy?

Przemysław

Serdecznie odradzam Państwu tą agencje pracy. Totalny brak profesjonalizmu.

Tak24Nie
Mario

Wymyślacie i nic wam nie pasuje pracuje tu od 2 lat i nigdy nie miałem problemów z tą firmą trzeba było się uczyć a nie teraz macie pretesjie nieroby! !! Najwięcej narzekają ci co im się robić nie chce

Tak6Nie2
Hahaha
@Mario

Co sciemniasz- ta firma istnieje niecały rok. Jesteś jednym z tych niezbyt bystrych rekruterow?

Tak31Nie
Znam temat
@Mario

Hahaha firma ktora jest zarejestrowana od roku. Pierwszych ludzi mieli w kwietniu tego roku. Wiec przestan pisac glupoty ze pracuhesz 2 lata

Tak25Nie
Adrian
@Hahaha

hahhaahhahhaha dawno sie tak nie usmialem

Tak19Nie
pablo
@Hahaha

Faktycznie ktoś tu musiał kłamać , jest tak jak pisał bystrzak powyżej.

Tak31Nie
Paulina

Oskarżenie kogoś o coś takiego to poważny zarzut. Może warto wstrzymać się z oskarżeniami publikowanymi na forum publicznym przynajmniej do czasu oficjalnego rozstrzygnięcia sprawy? Czy podejmowałaś rozmowy dotyczące konkretnego pracownika z szefem?

rusztowaniowiec

Prosze szanowna Pani Moderator. firma stip i jej pracownicy sa tak skompromitowani ze skladajac pozew o znieslawienie narazili by sie tylko na posmiewisko i wszystko obrociloby sie przeciwko nim. Bo jak inaczej mozna nazwac firme ktora przyjmuje pracownika na 6 miesiecy ciezkiej fizycznej pracy za granica w ktorej wypadki na budowach zdarzaja sie kilka razy w miesiacu i nalicza mu skladki tylko w pierwszym i ostatnim miesiacu pracy. Przeciez jesli cos by mu sie stalo na budowie kadre zarzadzajacą czeka kryminal

Tak11Nie

Dxifgbb

To jest takie same dziadostwo jak grupcon i tak samo skończy czyli bankructwo, nikt dla niego nie chce robić biorą nawet ukrsinco

@Dxifgbb

Czy pracujesz obecnie w Stip United? A może jesteś byłym pracownikiem firmy? Powiesz nam, skąd u Ciebie taka opinia o firmie? Może chcesz podzielić się z nami swoimi sugestiami dotyczącymi funkcjonowania Stip United? Na jakie wynagrodzenie może liczyć nowo zatrudniona osoba?

Maku
@Paulina

Nowo zatrudniona osoba może liczyć na to że po przepracowaniu roku z zusu dowalą jej takie podatki (których nie opłaca stip) że bedzie jeszcze na minusie. Wiec powodzenia dla wszystkich ktorzy nie kontroluja swojego zatrudnienia i biegna tam bo stip podniosl im stawke o euro lub dwa.

J. Kownacki

Trzymajcie się z daleka od tej pseudofirmy! Te stawki to (usunięte przez administratora)Jak i cała reszta.

OSZUŚCI!!!!!!!!!!!

(usunięte przez administratora) WYSYLAJA PRACOWNIKA SAMEGO ZA GRANICĘ GDZIE NIE MA ANI NOCLEGU ANI PRACY DLA NIEGO, STAWKA INNA NIŻ SIĘ UMAWIALIMSY, KOSZT DOJAZDU ZA GRANICĘ STRACONE 2000 ZŁ KOGO NATO STAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora)

Tak12Nie

Jbć STIP UNITED

Firma "Krzak". Wysyłają ludzi za granicę, po czym okazuje się że nie ma dla ciebie mieszkania. Nikt niczego nie ogarnia, pracy nie ma, niczego nie ma. Naciąganie ludzi na kasę. Moje sugestie dla Stip United Sp. z o.o.: Rozwiążcie działalność.

@Jbć STIP UNITED

Rzeczy, o których piszesz nie powinny mieć miejsca w żadnej pracy. Jeśli firma działa w taki sposób, czy próbowałeś rozwiązać tę kwestię za pośrednictwem odpowiednich instytucji? To poważne sytuacje, których lepiej nie poruszać na forum publicznym do czasu oficjalnego rozwiązania sprawy. Zarzuty, które opisujesz to poważne oskarżenia, które mogą mieć swoje konsekwencje prawne.

Tak2Nie
Slazok

Dajcie sobie z tą firmą spokój polskie umowy, brak zwrotów z Holandii, podatków, zorgu, rozlakowe, holenderskiej emerytury

@Slazok

Dlaczego ktoś ma sobie "dać spokój" z pracą? Jeżeli tylko z opisanych powodów, to dlaczego zakładać, że komuś taka praca nie odpowiada? Czy zatrudniając się w tej firmie od początku znane były Ci wszelkie szczegóły dotyczące pracy w tym rodzaj umowy? O kwestiach zwrotów i innych opisanych rzeczach również Ci powiedziano?

Maku
@Paulina

zaklamujecie rzeczywistosc Pani Paulino - sama Pani wie jak jest i dziwie sie ze pracuje Pani w takiej firmie gdzie na kazdym kroku widac cwaniastwo

@Maku

Dlaczego używasz liczby mnogiej, odpowiadając na mój komentarz? Wypowiadam się wyłącznie w swoim imieniu i nie reprezentuje Stip United. Tak samo, jak użytkownicy na forum "nie wiem jak jest", ponieważ nie pracuje w firmie. Dlatego też zadaję pytania na temat warunków pracy panujących w tym miejscu. Czy mógłbyś nam je opisać w sposób merytoryczny?

@Slazok

Ta praca to (usunięte przez administratora) Robert S. ustala z tobą warunki, jedziesz na miejsce, każą ci podpisać umowę, która jest niezgodna z wcześniejszymi ustaleniami, Robert S. cały czas zapewnia, że wszystko jest w porządku. Wysyłają cię na kwaterę, czekasz cały dzień pod hotelem, oczywiście grają na zwłokę, po czym okazuje się, że nie ma dla ciebie miejsca w hotelu. Po ponad dobie spędzonej w samochodzie musisz na własną rękę zorganizować sobie nocleg. To nie jest firma, to jest dno. A Robert S. w końcu się doigra za takie traktowanie ludzi. To, co wyprawiają z ludźmi, to jest kpina.

Zostaw opinię o Stip United Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

• Stip United Sp. z o.o.
  • Złota 59
    00-120 Warszawa
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie