Opinie o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hutchinson. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hutchinson na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Siemanko. Przyszedł do nasdo Sapy kierownik od was Mirek czy jakoś tak. Jak tabil wyglada co o nim napiszecie ?

xyz

Czy wie ktoś może ile płacą za staż?

osama

Chcac podjac prace w Hutchinsonie gdzie trzeba isc na poczatek do biura posrednictwa pracy czy bezposrednio do budynku Hutchinsona.

gość

hej,konkretnie mnie interesuje praca na produkcji,no tutaj pracowałam przez joba niewiem jakie tam agencje są u was.Podobno trochę mniejsze stawki macie niż w boshu ale już mniejsza z tym,jakaś stabilna u was praca? Bo jak tu pytałam na początku jak się przyjęlam to mówili...tak po roku przejście na firmę hahahaha ledwo 4mies pracy i dowidzenia taka prawda

Brygadzista Produkcji

rekrutacja wewnętrzna z góry ustawiona doatać się do firmy łatwo awansowac trzeba niec plecy osób z góry

pytania standardowe i bez uczuć

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
gość

Hej,jak tam u was w Hutchu z pracą,bo u nas w boshu niski sezon się zaczyna co wiąże się ze zwolnieniami i szukam czegoś

niezwiązkowiec

Ty prostaczku nikt nikomu nic nie obiecywał. A zobacz ile liderzy dostali i jak dyrekcja robi w h---ja takich prymitywnych robaczków jak ty. Wejdź tutaj www.solidarnastrefa.pl , poczytaj jak było a nie siej fermętu.A tak na marginesie to powiedz ile dostałeś podwyżki rok temu.Może około 100zł, a teraz razem z 70zł dodatkiem pewno masz około 200zł

niezwiązkowiec
@niezwiązkowiec

Tutaj: solidarna.strefa.pl

A może ty pójdziesz walczyć o podwyżki.Chyba ze jesteś capo-liderem nierobem tak bardzo bronionym przez dyrekcję. Jeżeli sam nie potrafisz walczyć o uczciwe płace pracowników to milcz bo nie masz prawa głosu.

Hej, mam pytanie czy wie ktoś jak wygląda atmosfera pracy i zarobki w Dziale logistyki?

Dyzio
@Marek

haj MARKU na Zkładowaej atmosfera jest spoko na zmianie Lidera (usunięte przez administratora) na innych troszkę słabiej ale jak jesteś kumaty i chętny do pracy szybko się wciągniesz i będziesz miał dobrze

Fidżi
@Dyzio

Potwierdzam co pisze dyzio zmiana (usunięte przez administratora) jest najbardziej ogarnięta. A wszystko dzięki temu że on sam bardzo tego pilnuje człowiek myślący najpierw o pracownikach potem dopiero o sobie . Atmosfera jest luźna i przyjemna. Gdy nie ma lidera jest zastępca tez człowiek ogarnięty i do dogadania wiec jeżeli chodzi o tą zmianę jest na prawdę super !!!!

BMW-F36

Ja pracuję w firmie i jestem zadowolona jest super kierownik i liderka,fajnie mi się pracuję i lubię przychodzić do pracy,tylko szkoda że nasz kierownik przechodzi na inny wydział i nas opuszcza,z nim pracowało się fajnie wymagał ale jest pomocny i bardzo fajnie z nim się rozmawia,pożartuję i zwróci uwagę jak coś jest niezgodne,SUPER FAJNY WYDZIAŁ F-36.I ogólnie firma Hutchinson. Pozdrawiam wszystkich.

lili
@BMW-F36

a za czasów którego kierownika ta opinia

Pytajnick

Witam, ktoś wie jak zarabia kadra zarządzająca/specjaliści w firmie?

nowy

Czyli te 1700 zł na rękę wyjdę z premią bez nadgodzin czy mniej ?

@nowy

1700-1800 na rękę na początek będzie

wózkowy

no jak castingu z jazdy wózkiem ok i za angażowanie w pracę też ok to tak a wielu jest takich że uprawnienia mają niby gdzieś tam coś robili a wózka na oczy nie widzieli , także jak masz chęci do pracy to zapraszamy i głowę z miejscem na przyjęcie trochę danych

Kryspin

Widzę ogłoszenia na Technika Procesu, ktoś może powiedzieć na czym ta praca polega?

nowy

Witam. Jutro idę na rozmowę jako operator wózków z manpowera do firmy na kurczakach. Jaka umowa i zarobki bez nadgodzin ? I jak z możliwością awansu jak mnie Pani przez telefon zapewniała, że jest taka możliwość ?

@nowy

witaj na start dostaniesz 2070 pln brutto + premia, umowa o pracę podpisywana co miesiąc , awans ? nie wiem co masz na myśli

Daro

Witam jesteś świeżym wózkowym (dopiero co odebrałem uprawnienia czyli zero doświadczenia ) kolego mi mówił ze w hutchinsonie mogę się załapać na pracę na wózki może ktoś mi coś więcej powiedzieć ???

PracującaTam

Tak czytam wasze opinie i jedynie co z wieloma tu zgodzić się nie mogę się. Pracuje w Hutchinsonie na Kurczakach od sierpnia. Jeżeli chodzi o Job Impulse do dnia dzisiejszego nie miałam ani jednej sytuacji w której byłoby coś nie tak z wypłatą. Zawsze pensja się zgadzala. Co do pracy w Hutchinsonie. Nie mam żadnych zarzutów. Lider spoko.. Kierownik tak samo. Wiadomo jak trzeba przyłożyć się troszkę to trzeba ale nie ma wielkiego nacisku na normy. Bez przesady. Widocznie z takimi ludźmi i na takich samych działach pracowaliscie bo ja złego słowa powiedzieć nie mogę. Jeżeli chodzi o umowę o pracę. Jeżeli kierownik i lider widzi ze chce się pracować to i na umowę o pracę stała też liczyć można. Pracuje tam 5 miesiąc i w marcu przechodzę na hutchinsona. 7 miesięcy i stała umowa. Można? Więc dziwią mnie wasze opinie ale widocznie na takich ludzi trafiliście. Ja pracuje na dziale który funkcjonuje tam od maja tj bmw g 11 g 12 i jestem jak narazie zadowolona pomijając fakt że to praca monotonna ale to tylko kwestia przyzwyczajenia. Pozdrawiam

waldi

siema jak jest na magazynie (chodzi mi o zakład na olechowie) jakie są zarobki na magazynie ?

AK-47

Sa ogloszenia odnosnie pracy jako automatyk ciaglosci ruchu,moze ktos sie wypowie jakie jest orientacyjne wynagrodzenie i warynki pracy.

sw2
@AK-47

Nie polecam aplikowania do Utrzymania Ruchu. Zmienili się kierownicy i maja tam straszny chaos, wiecznie jakieś konfilkty i raczej wygląda to mało przyszłościowo. Na reke na poczatek około 2500 netto

smar

Czesc.Nie mam zamiaru nikomu zagladac w kieszen ale jak jest z zarobkami.Po przepracowaniu miesiaca bez nadgodzin wyjdzie gdzies kolo 1800 czy mniej?

pepe
@smar

to zalezy od premii a sa trzy rodzaje ; indywidualna , grupowa i motywacyjna ktora przyznaje brygadzista i kierownik . przez 1szy miesiac premii sie nie dostaje .

Margolcia

Cześć Renatko....mam pytanie:w którym kibelku to się dzieje bo nie ukrywam że facet mi się podoba i może by mi coś wyszło?

Sebik

Bronisz go bo jeszcze cię nie sprzedał, i pewnie jeszcze wchodzi ci w tyłek.

Pat

czy ktoś wie czy będą bony dla pracowników agencyjnych ???

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson - Łódź

• Jak się pracuje w Hutchinson?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 12 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson?

Kandydaci do pracy w Hutchinson napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hutchinson