Opinie o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hutchinson. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hutchinson na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

jak wyglada ta 4 bryfadowa ziana bo to co czytam na forach to jakas masakra

sami
@work

system czterobrygadowy wyglada mniej więcej tak : 4 dni na popołudnie , 1 dzień wolny , 4 dni na rano , 1 dzień wolny , 4 dni na noc , 2 dni wolne , jak przepracujesz cały miesiąc w systemie 4brygadowym bez absencji to dostaniesz 550 brutto dodatku , były też pomysły by pracować 12 godzin przez 4 dni potem 4 dni wolnego ale na to muszą się wszyscy zgodzić a to jest problem i pewnie też z busami był by problem

@sami

hej ty tam pracujesz jesli tak to czy zadowolony (na) jestescie ????????

sami
@work

tak pracuję tu już 4 lata i jestem zadowolony , praca jest w młodym zgranym zespole , no owszem nieraz są jakieś zgrzyty i kłótnie bo pracuje tu sporo ludzi i są różne charaktery , ale to jak wszędzie nawet w najlepszej rodzinie się zdarza , ale jest spoko i wypłata jest na czas , są bony na święta i bilety do kina , jest premia przyznawana z brak absencji przez cały rok , ją busy i autobus który za darmo wozi do pracy

@sami

hej a mozesz mi powiedziec jak wychodzi sie z kasa na koniec miesiaca???

AGA

hej SYLWIA i NOWA ja jestem z okolic Sedziszowa mlp. napisz agnieszka6174@wp.pl

sylwia

witam.Jest ktoś kto podejmie prace w Hutchinson w najbliższym czasie i bedzie dojeżdżał z Debicy?prosze o kontakt.sylwia138@onet.pl

Lider 008

Witam wszystkich czy ktoś wie może o imprezie integracyjnej walentynkowej w firmie

@Lider 008

Nigdy takiej nie było.

Brygadzista Produkcji

rekrutacja wewnętrzna z góry ustawiona doatać się do firmy łatwo awansowac trzeba niec plecy osób z góry

pytania standardowe i bez uczuć

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Nowa

Czy jest ktoś z pracowników biurowych/fizycznych, którzy mieszkają lub dojeżdżają do Hutchinson w Łodzi w Ropczyc lub okolic? Jeśli tak proszę o kontakt: bakotamagdalena@outlook.com

A ja chciałem zawitać na lodowa.pracuje po sąsiedzku i chciałem jeszcze jeden etat by z pracy iść do drugiej.niestety takie czasy że trzeba się zarzynac by coś uzbierać.nie boję się tyrać po 16h,ale po tym co tu wyczytałem to brakuje tylko psiaków i pewnego napisu nad brama wejsciowa

JA

A o co chodzi z tymi ludżmi z Piotrkowa?Dlaczego mówicie że to patologia?

Łodzianin

Nie polecam nikomu chyba ze osobie bez ambicji i z klapkami na oczach,bo dla takich osób ten zakład powstał(Lodowa).Jak nie donosisz nie masz szans na awans.Jak nie podlizujesz się liderowi,nie masz szans na premię.Liderki (usunięte przez administratora)G.TOTALna padaka.

Timi

Czy zna ktoś z was pana (usunięte przez administratora) kierownika magazynu który odszedl od was z nowym rokiem może cos o nim napisać?????

Pancerny
@Timi

Super gościu można z nim bardzo dużo załatwić tylko nie można z nim w kulki lecieć . Najgorsza prawda ale prawda. Niema co owijać że głowa cie boli czy coś takiego szczerze powiedzieć że np: mam kaca i potrzebuję dzień wolny.Jednym słowem SUPERRRRRRR gość bardzo żałuję że odszedł od nas z magazynu.Tym którzy go mają w swojej ekipie zazdroszczę i mogę powiedzieć szanujcie tego gościa a będziecie zadowoleni.

piękny
@Timi

tak znam ale leser straszny szkoda gadać niech lepiej siedzi przed telewizorem i sie mądruje do Teleexpressu

Żorż Ponimirski

Proszę o opisanie mi przez osoby orientujące się w temacie kwestii pracy i warunków mieszkaniowych dla pracowników przyjeżdżających z Dębicy. No i zarobki netto - teraz weszła czterobrygadówka - dodatki za system czterobrygadowy, dodatki nocne, świąteczne(praca w niedziele). Według informacji z agencji "do wyjęcia" jest ok. 2000-2100 netto. Prosiłbym, jeśli ktoś łaskaw, o zweryfikowanie tej wiedzy. Czy ktoś może opisać, jak wygląda życie w tych domkach pracowniczych? Warunki mieszkaniowe, dostęp do sklepów spożywczych w okolicy(słyszałem że w Rzgowie i na Tomaszewskiej to tylko łąki i lasy i wiatr hula, a do miasta daleko - ?)i bankomatu. Generalnie, opinia osoby, która już tam pojechała z Dębicy i zajmuje takie lokum pracownicze, lub osoby miejscowej, która w jakikolwiek sposób orientuje się jak wygląda to zaplecze dla przyjezdnych będzie dla mnie bardzo cenna. Równocześnie interesuje mnie sama praca. Wiem, że co dział, to inne warunki, ale tak ogólnie - czy praca jest trudna? Nie chodzi mi o warunki fizyczne, lecz sam fakt nauki obsługi takich maszyn. Są maszyny, które - nie obrażając nikogo - małpa obsłuży, ale sa takie, do których naprawdę trzeba mieć głowę i serce. Jak jest u was? Co możecie przekazać osobie, która niedługo, totalnie zielona w kwestii tej konkretnej fabryki, zawita do niej, kwaterując się w domkach pracowniczych? Dziękuję za wszelkie informacje, rzetelne, poparte argumentami, bez napinki i wymyślania sztucznych historii.

Arwena

Witam, właśnie zamierzam zacząć pracę na lodowej w kontroli jakości, ale po opiniach ludzi zaczynam się zastanawiać nad tym czy warto. Czy na prawdę jest aż tak źle jak piszecie. ?

Zakochana

Czy to żywieniowa czy inne miasto to to samo guwno hacz to hacz i niepotrzebna uwaga o mobbingu kobitka (usunięte przez administratora)

Q2

jak nie potrafisz z nikim gadać to w jakim celu chcesz kontakt z tą blądi z warkoczem ??/

@Q2

Najpierw przez fejsa lub sms bo tak łatwiej a później zobaczymy pomożesz

Q2
@Kochasz 007

buhahahahahahahaha , nie !!!

Pracus

Pracus
@Tosia

No dzięki jesteś doskonała ale zapytanie było konkretnie o oddziałach 08

Kochasz 007

Proszę o pomoc dajcie mi na miary na ta miła wspaniałą blondynek z warkocze z 08 o imieniu ewa proszę o pomoc może się jak się nazywa i czy ma fejsa

Pomocy bo się spałem

czarnulkka//19

Nie jest żle ...( zakładowa) pracuje tam co prawda od niedawna 2 miesiace ale narazie przychodze z usmiechem na twarzy:)...najlepszy lider Passat- Tomasz-przystojny krzykliwy koles:*:*

Kochasz 007

Witam całe grono czy ktoś zna namiary na taka mała blondynek z warkocze z Piotrkowa o imieniu ewa z 07lub 08 bo widuje ja tylko co parę dni w spalarni dzieki dzięki za pomoc

@Kochasz 007

podejdz i zagadaj do niej

czarnulkka//19
@pikolo

a Ona pracuje na Hutchinsonie?jaki kolor koszulki

@czarnulkka//19

heh lider to pewnie "długi" a kolor koszulki pewnie żółty

@pikolo

Łatwo powiedzieć kolor koszulki granatowy a pracuje na 08 proszę o pomoc bo może jestem wyszczekany to co do takiej fajnej dziewczyny jestem noga proszę dajcie mi jakieś namiary

JatoJatytoty

Jest już ktoś w Łodzi z Dębicy albo okolic?Jak warunki zakwaterowania, jaka stawka .Jak wygląda praca?Dziękuje pozdrawiam

@JatoJatytoty

chyba odwrotnie czy jest już ktoś w Dębicy z Łodzi

Markus

Mam trochę problemy z kolanem i nie wiem czy jest sens tam iść. Duży jest zapiernicz?

Skryty

Siema, posiadam WJO 1 mam doswiadczenie itp.... jest sens aplikować ?

youlll
@Skryty

Witam , jak masz chęci do pracy to próbuj , a jeśli nie chce ci się pracować to daj sobie spokój

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson - Łódź

• Jak się pracuje w Hutchinson?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 11 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson?

Kandydaci do pracy w Hutchinson napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hutchinson