Media Markt

Łódź

Opinie o Media Markt

Kandydat

Wrzuci ktoś opinie o pracy w biurze? Sekretariat, księgowość, kadry etc. Interesują mnie godziny pracy, zarobki, nadgodziny, zaplecze świadczeń socjalnych, atmosfera itp.

Agnieszka

Wiedzieliście, że Media Markt w Polsce zatrudnia blisko 3500 Pracowników? A Wy jakie macie doświadczenia z ową firmą?

sjal

@rokit mają sporo ofert pracy, ale na tą co piszesz to właśnie tak jest. Bardzo podobne warunki są na doradcę fachowego działu miltimedia. Jest stabilne zatrudnienie i bogaty pakiet socjalny, opieka medyczna, czy szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji.

Lulok

Średnio zarobisz w mm od 1500 do 1800 zł netto, jak jesteś najlepszy to coś koło 2000 zł. Szanse rozwoju praktycznie żadne. Wymagania duże w porównaniu do zarobków. Troszkę ratują się (chodź to za duże słowo) socjalem. Praca dobra na max 1 rok, później szukaj czegoś lepszego

miśka

witam mam pytanie : jakie zarobki są na stanowisku pracownik obsługi klienta ds. reklamacji?

Jola

Mam pytanie dotyczace marketów slim - tych nowootwartych w tym roku. Czy to prawda, że oprócz sprzedaży sprzętu musicie też sprzedawać usługi Orange i nc+ czyli w sumie jesteście sprzedawcą lodówek, komputerów, telefonów, orange i tv nc+???

prince

jeśli chodzi o ścieżke kariery w media markt to oczywiście mozliwe są awanse jak w każdej tego typu spółce. Jednak aby piąć się w górę potrzebujesz pewnych cech charakteru które się będą uznane raczej za zbyt pozytywne pośród Twoich początkowych współpracowników. Ale kto wie... może warto się nimi wykazać

eleonora

Dział Reklamy i Marketingu jest tylko w Centrali, tj. w MSHP w Warszawie. Tam można szukać pracy kreatywnej. Częściowo produkcją reklamy zajmuje się w każdym markecie asystentka dyrektora, ale jest to w większości jedynie przygotowywanie opisów i zdjęć produktów do gazetek oraz ich wprowadzanie do systemu, żadnej pracy kreatywnej - no, chyba że można zaproponować czasem zmianę układu gazetki lub hasło na pierwszą stronę.

Zosia

Takie mamisynki jak ty psuja rynek pracy pracujac za 1500zł. Mamusia pewnie ci wypierze posprząta i jeszcze pogłaszcze po główce co?

cholewa

a jak tam pani Marzena? nadal siedzi i buty pastuje?

tomek

raczej nie- zazwyczaj robi się 12stki. np. poniedziałek, wtorek, potem środa wolna, czwartek piątek, łikęd wolny. a w następnym tygodniu zamianka tak, że robisz weekend. Może być też tak że częściowo godzinami siedzisz w weekendy, bo wtedy spodziewany jest największy ruch. Ogólnie nie ma szans, by do dziennych studiów dopasować pracę w MM, ME, NN, REA, itp.

?

Dzienne odpadają, zaoczne jak najbardziej.

nick

Heheh na reke 1300 okolo, ale sa fuchy na magazynie (kradzieże plyt CD usuwanie folii i zabezpieczen aby przeszlo przez bramke i niektórzy sobie dorabiają w ten sposob )

ghom

A ile zarabia pracownik Działu Nowe Media na rękę?

anulka

anonim - 2013-07-22 19:53:39 Hej, jakie pieniądze są oferowane obecnie w Media Markt w Łodzi? I czy są jakieś dodatki do pensji czy tylko "sucha" podstawa?1360 na rączkę

brus łylis

a dach wcale nie przecieka, a na dziale tv wcale nie ma temperatury 43 st C

nic się nie dzieje, bo zwalniają i są cięcia , wywalają kierowników i starych pracowników chyba, że jesteś pupilkiem kogoś wyżej

ciekawa

ktos sie orientuje co sie dzieje z rekrutacja w media w lodzi ,galeria M1?

Zostaw opinię o Media Markt - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Markt