Opinie o Media Markt w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Media Markt, i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Media Markt na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Markt w Łódź

Zawiedziony

Port Łódź. Kierownik którego wyrzucono z MM1 na Brzezińskiej, tutaj próbuje zabłysnąć. Niby jest dla ludzi, ale od wszystkich oczekuje dobrych pomysłów, zamiast sam je przedstawiać. Typowy korposzczur. Nacisk na karty klubu, codzienne odprawy na dywaniku. Jak w wojsku. Firma zabrała ludziom już chyba wszystko co mogła. Zero bonów, brak kasy pod gruszą(dla nowo zatrudnionych), brak wypożyczeń, koszmarny i niesprawiedliwy system premiowania, np: zrobisz wszystko na 100%, czyli gwarancje, obrót itp, ale sklep nie zrobi obrotu, ty nic nie dostaniesz. Kierownicy sprawni w nowomowie korporacyjnej. Wszyscy maja nowego boga, jest nim excel. Oczywiście firma przyjęła tarczę i zabrali pracownikom 20% pensji, oczekując 100% zaangażowania. Wolne żarty. Wiem jedno, choćby chcieli, odchodzę z wygaśnięciem umowy. Ta firma miała sens kilka, kilkanaście lat temu. Teraz to upadek i wielkie mniemanie o sobie.

Aneta Nowy wpis
Kandydat

Byłam w zeszłym tygodniu na rozmowie na stanowisko Kierownika obiektu na Zakładowej w Łodzi (wymagana praca w nieruchomościach). Po przyjściu okazało, że aktualnie poszukują pracownika na stanowisko Koordynatora magazynu (palety itp.) - wymagania praca z magazynem, której oczywiście nie posiadam. Podczas rozmowy pytanie w formie pretensji, że przecież Pani nie ma doświadczenia na magazynie tylko w nieruchomościach... (WTF?). Później "wyszło na jaw", czyli oznajmiłam, bo to nie jest rzecz, którą się ukrywa ze względu na sprawy kadrowe itp, że przebywam na urlopie macierzyńskim, ale chcę podjąć pracę już teraz nie czekając na zakończenie urlopu (tak, można tak :) ) o czym nie wiedziała wykształcona Pani z HR... I wtedy się zaczęło... Jak chce Pani pogodzić pracę z dziećmi i studiami (studia w formie online).... Hmmm.... człowiek chce być zaradny i pracowac a nie żerować na marnych zasiłkach to źle.. 3/4 rozmowy przebiegło w temacie dzieci, którego w ogóle nie powinno być. Nie polecam, bo zamiast w księgowości zatrudnią Was np. na koparkę.

Mexico Nowy wpis
Klient
@Aneta

Aneta na ulicy Zakładowej swój magazyn ma Media Expert a nie Media Markt :)

Aneta Nowy wpis

Natalia Nowy wpis

Cześć, czy w Media Markt w Łodzi studenci dzienni czyli Ci mniej dyspozycyjni w ciągu tygodnia, także mają szansę na pracę? Nie ma problemu z dostosowaniem grafiku do zajęć? Dajcie proszę znać czy nie ma kłopotu by w tej kwestii dogadać się z pracodawcą.

NOVA
Kandydat

Dotyczy sklepu w Manufakturze. Proszę powiedzcie jak się pracuje, jaka atmosfera i czy w ogóle warto strać się o prace w tym miejscu?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marta

Czy firma działa także online?

Zawiedziony

Przemek
@Zawiedziony

Haha chyba wiem juz kto. Czy nazywa się Michal?

Smok
Klient
@Przemek

Bardzo niemiła obsługa na Brzezińskiej w M1Media.Taki cwaniaczek, wszystkie rozumy zjadł?Brak kompetencji-dno.Będę omijał daleko ten market!Brak cen na artykułach a jak zapytałem to łachę robi,że ma sprawdzić w komputerze.Powinien zmienić pracę ale czy to coś da?

Dryfując w porcie zwanym Łódź

Korpo, korpo i jeszcze raz korpo. Ciśnienie ogromne. Mcafee, karty klubu, obrót, gwarancje, bumerangi, i inne usługi. Zawsze mało i zawsze niezadowoleni. Kierownicy chodzą jak oparzeni, i miauczą o zbieraniu klubów, ile brakuje g+, ile akcesorii. Wszystko przez słuchawkę. Dla tej firmy, człowiek to śmieć, który jest do wyciśnięcia. Oczywiście mówi się że gramy do jednej bramki. Dobre, naprawdę dobre. Było to widać kiedy była tarcza. Biuro 100% pensji, ludzie w sklepie 80%. Osobliwe i na nowo zdefiniowane słowo wspólnej solidarności. Tak więc wszyscy chętni, jeśli myślicie że MM to wasze marzenia, to śmiało próbujcie. Prędzej czy później trafi tutaj wasz negatywna ocena.

Tomek

Czy w media wymagają jakiegoś dress codu?

Łódź w porcie

Biorąc urlop w czasie pandemii, pomagasz firmie w utrzymaniu płynności finansowej. Takie bzdury usłyszałem od zastępcy kierownika. Firma z ponad 20 letnim stażem na rynku pracy, i po 1 m-cu przerwy już się chwieje. Toż to kolos na glinianych nogach. A te pajacyki w białych koszulach zrobili sobie lobotomię. Ba, sami o to poprosili i ustawili się w kolejce. Ręce same opadają do ziemii.

CANELO

Firma tak podchodzi do sprawy koronawirusa COVID-19,że juz zwalnia ludzi.Nie wprowadzili pomocy dla firm,tarczy antykryzysowa,a oni nawet nie czekają,tylko zwalniają.To gdzie ta ochrona stanowisk??System premiowy zmieniony na bardzo nie korzystny.2,3 razy do roku premia.Moja sugestia jest taka ,że powinni zwolnić tych trenerów sprzedaży.Po co komu taki projekt ,istnieje krótko bo 3 miesiące.W niczym nie pomagają, obiboki darmozjady.Przyjedzie o 12 ,pochodzi po sali,popyta ,powciska korpo gadke,pojdzie na fajkę,na obiadek,samochod przestawić, na bajere z kierownikami,i do domciu.Fajnych ludzi z sali obsługi zwalniaja albo sami się zwalniają, którzy dużo naucza np.nowych,i bardzo dobrze wykonują pracę, a takich nie przydatnych ludzikow trzymają,po co??

GG

A jak firma podchodzi do tematu pracy w czasie epidemii Koronawirusa COVID-19? interesuje mnie czy wymuszają urlopy?

XXX
@GG

Mamy ewidentne groźby zwolnienia jeżeli nie weźmiemy urlopu. Cios poniżej pasa to mało powiedziane. Żaden przepis kodeksu pracy nie pozwala pracodawcy wysyłać pracownika na przymusowy urlop wypoczynkowy. Zgłaszajcie to do Państwowej Inspekcji Pracy dla nr stacjonarnych 801-002-006 dla komórkowych 459-599-000 w godz. 9:00-15:00. To jest bandyckie zagranie.

Pracownicy

Na obecnych zasadach premiowych odechciewa się pracować w tej firmie. Komu te zmiany były potrzebne, to jest tzw. strzał w kolano dla MM, jak myslicie ze tak pracownicy beda się starać jak przed zmianami to jestescie w błedzie. Wszystko po ucinane i z warunkami wyrobienia planu pfff... a o usługach i G+ nie wspomne.

Maciej
@Pracownicy

Ciekaw jestem jakie są zasady premii o których wspominasz. Jak wygląda sama podstawa wynagrodzenia?

Liza

Witam. Kupiłam maszynkę do strzyżenia włosów, ponieważ okazała się przewodowa chciałam wymienić na bezprzewodową. Obsługa nie miła, Pani nie nadaje się do kontaktu z klientami.. Sklep w Manufakturze, nie polecam...

@Liza

To co prawda forum pracownicze, ale cieszę się, że opisałaś tu tę sytuację. Dzięki takim wpisom także dowiadujemy się, co aktualnie dzieje się w łódzkim Media Markt. Rozumiem, iż obsługa była dla Ciebie niemiła, ale mam nadzieję, iż ostatecznie udało Ci się wymienić sprzęt?

cholewa

a jak tam pani Marzena? nadal siedzi i buty pastuje?

ELWOOD
@cholewa

Dyro ją wywalił. Cięci kosztów, a może coś więcej. Zresztą cała góra MM1 Łódż, czy to odeszła, czy wyleciała. Poza biurem.

Wielki Brat Patrzy
@cholewa

Teraz Anna mi buty pastuje, całe 8 godzin pracy.

Anita

Każda zmiana musi się ułożyć więc myślę, że dużo przedwcześnie narzekacie.

@Anita

A czy Ty jesteś pracownikiem firmy? Jeśli tak, to jak Ty postrzegasz pracodawcę? Dla wielu osób najbardziej problematyczna była kwestia zarobków, czy dla Ciebie są satysfakcjonujące? Na pewno wiele zależy od stanowiska i umiejętności, ale czy sądzisz, że pracodawca oferuje godziwe wynagrodzenie? Zachęcam Cię do napisania bardziej szczegółowego komentarza.

zapytanie

Mam pytanie na temat premii.Jak wam się podobają nowe stawki na poziomie od 1 do 3 EURO miesięcznie oczywiście brutto.Z tego co widzę to firma jakoś nie może się odnaleźć.Zmiana właściciela,połączenie Media z Saturnem.Widać gołym okiem,że nie mają pomysłów na utrzymanie klientów.Ciekawe ile jeszcze będą działać na polskim rynku.

Agnieszka

@ELWOOD, widzę, że masz nowe informacje na temat firmy, to rozumiem, że jesteś pracownikiem? Wspomniałeś, że sporo osób odeszło, czy wiesz, z czego ta rotacja wynika? Czy według Ciebie Media Markt to dobry pracodawca? Napisz, proszę, czy firma oferuje zniżki pracownicze.

Agnieszka

Dość mało piszecie na tym wątku? Zresztą generalnie na wątkach dotyczących Media Markt w różnych lokalizacjach stosunkowo mało jest osób wypowiadających się https://www.gowork.pl/opinie/media-markt;pr Tymczasem Media Markt w Polsce to przecież ok. 3500 pracowników. Może jednak ktoś mógłby się z nami podzielić informacjami jak się pracuje w Media Markt (tu: zwłaszcza w markecie w Łodzi)? Z pewnością jest wiele osób, które rozważają podjęcie pracy w Media Markt i takie informacje byłyby im bardzo przydatne.

Ulka

Dla mnie to oczywiste, że na początku są niskie zarobki!!

spec

Swietna robota. Fakt, na poczatku niska podstawa ale majacwyniki mozna po roku ubiegac sie o podwyzke. Z dobrom sprzedazom mozna nawet 4 tysionce ogarnonc. Kierownictwo w porzadku. Ludzie mili i pomocni. Dziwie siem tym ocena.

Zostaw merytoryczną opinię o Media Markt - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Media Markt