Opinie o Buczek-piekarnia cukiernia w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Buczek-piekarnia cukiernia. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Buczek-piekarnia cukiernia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Buczek-piekarnia cukiernia w Kraków

Pani Ka

Buczek to najlepsza piekarnia w Krakowie

Yes
@Pani Ka

a to akurat fakt, najlepsze świeże bułki i chleby których nie ma nigdzie indziej :)

Iwona
@Yes

ja polecam chlebek ziomek z dynią, bardzo dobry i nieduży

mk

Odradzam każdemu pracę w tym (usunięte przez administratora). Brak premii, brak pochwał,(usunięte przez administratora), zarobki marniutkie, najgorsze jest to uczucie, że musisz sprzedawać wczorajszy towar wmawiając klientom że to dzisiejszy, cukiernia w centrali też robi wieczne problemy i utrudnia pracę. (usunięte przez administratora) Jedyne co to uciekać stamtad bo kariery żadnej się zrobić nie da. Aha i ubrania pracownicze złej jakości.

Pop

Co tutaj się stało? Gdzie są wszystkie wpisy z ostatnich kilkunastu dni?????

Nodi
@Pop

aż tak na bieżąco jesteś, że widzisz kiedy jakiego brakuje ? ;)

Elka

Witajcie! Czy można u was zasięgnąć info a propo pracy na produkcji kanapek??na Makuszynskiego bodajże??jaka stawka?godz pracy czy umowa??

lisa
@Elka

hejka jest oferta na produckje w końcu? będę wdzięczna za więcej info

Nido
@lisa

poszukaj ofert to będzie odpowiedź czyż nie?

lisa
@Nido

nie widziałam fizycznie ofert, ale skoro koleżanka pyta to chcę się dowiedzieć, bo może ma jakieś info, którego ja nie dałam rady znaleźć

@Elka

serio można iść na typowo produkcje kanapek? nie miałem pojęcia, myślałem że idzie się ogolnie na produkcje

@Kej

dziwne to pytanie, produkcja to produkcja, jest mnóstwo rzeczy, które można "produkować" w tym właśne kanapki. na produkcji są różne działy, to nie jest tak, że idziesz "ogólnie na produkcję" i zajmujesz się wszystkim naraz

Kej

no właśnie tego nie wiedziałem, myślałem własnie o tej wersji drugiej, czyli idziesz ogólnie i raz robisz to raz tamto. ale dzięki za wyjaśnienie

@Kej

Niestety z tego co wiem to na produkcję nie ma przyjęć teraz.

@Pop

no spoko, ale ja akurat nie pytałem czy są oferty, po prostu dyskutowałem w tym temacie ;p

@Kej

A rozumiem. Wolałem dodać tak czy siak.

@Pop

haha no dzięki, może komuś innemu się przyda

Sprzedawca

rozmowa kwalifikacyjna--kierowniczka Pani I.M-K miła sympatyczna byle by zwerbować do pracy ....i tyle dobrego później zaczyna sie piekło że nawet każdy boi się komukolwiek poskarżyć krzyki wrzaski wyzwiska godzinne rozmowy przez telefon a na sklepie prawie nie widać .Pupilek jeden jest a reszta to śmieć .

1. nie wolno chorować na moim sklepie 2. urlop na żądanie zapomnij 3. urlop w miesiącach wakacyjnych -dopiero jak dłuższe stażem skorzystają. 4.i k.....musisz byc dyspozycyjna czyli 24 pod telefonem a jak ma sie wolne to telefonów najwięcej jest od kierowniczki .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-learning Content Creator
Sylwia

Cześć;) jak wyglądają zarobki i praca na produkcji na Makuszyńskiego?ciężko jest?macie jakieś przyjęcia teraz ?trzeba mieć doświadczenie??

Front
@Sylwia

e no na produkcję myślę, że nie trzeba mieć jakiegoś konkretnego doświadczenia ;p ale ofert aktualnie żadnych nie ma z tego co widzę

Minos
@Front

Ja odkąd pamiętam to tylko oferty do piekarni, a na produkcję nic a nic

Max
@Minos

może to się jakoś wewnętrznie odbywa? Albo mają cały czas stałą ekipę :D

Minos
@Max

Nie wiem, nie wiem, może i tak.

Ala
@Minos

a do punktów ktoś widział jakieś oferty?

Karlinka
@Ala

Tak, są czasem, sprawdzaj olx, tam najczęściej się z nimi spotykałam

Ala
@Karlinka

no na ten moment nic nie ma z tego co widzę ;(

Karlinka
@Ala

No to najwyraźniej wszędzie mają komplet

Zbyszek
@Minos

Zgadzam się tutaj, też nie widziałem żadnej oferty do piekarni a mieszkam bardzo blisko i odpowiadało by mi to miejsce pracy

Danio
@Zbyszek

to jak masz blisko to podejdź tam, może jakieś informacje uzyskasz na miejscu

Iroooo
@Danio

No w sumie niegłupie, ale nie wiem czy teraz jest dobry moment, może lepiej poczekać aż sie spokoi, raczej mało przyjęć w tym czasie jest. ale w sumie kto wie, nie mam pojecia jak to od srodka wygląda, spróbować nei zaszkodzi

Danio
@Iroooo

e no wydaje mi się, że ten czas juz pomału mija i firmy zaczynają się otwierać, zaczynać rekrutacje itp

Iroooo
@Danio

Może masz racje faktycznie

Ola
@Karlinka

Awiteks otwiera nowe sklepy na potrzebują pracowników

Malma
@Ola

Konkurencji mówimy stanowcze i niezbyt miłe DO WIDZENIA!

olla
@Sylwia

Nie trzeba mieć doświadczenia, biorą z łapanki do pracy na produkcję. Potem są efekty

eva
@olla

o jakich efektach mowisz??że coś nie tak?

Darya

czy lodziarnie buczka działają cały rok, czy tylko w sezonie?

Renata

Bardzo lubię produkty buczka, od lat już korzystam tylko z tej piekarni i cukierni i nigdy mnie nie zawiedli żadnym produktem. Może kiedyś sie przyjmę do pracy jak już znam cały asortyment? :)

funkia
@Renata

to już od ciebie zależy, jeśli lubisz taką pracę to czemu nie

@funkia

A czemu miałaby nie lubić, lubię po prostu prace z ludźmi i dla ludzi :) myślisz że miałabym szanse?

funkia
@Renata

no nie wiem, nie znam cię, więc nic z góry nie zakładam :) Myślę, że tak, ale jednak nie mnie to oceniać, w każdym razie ja ci polecam spróbować :)

@funkia

Dziękuję w takim razie, spróbuję z pewnością :) myślę, że to może być praca idealna dla mnie

Koko

Lepiej pracować w pojedynczym punkcie czy w galerii?

@Koko

To zależy tak naprawdę czego wymagasz od pracy - tzn czy zależy Ci na większej liczbie godzin, czy na stałych godzinach pracy, czy większy ruch czy mniejszy ;p

@Hera

Sama nie wiem...trzeba będzie sobie rozpisać za i przeciw :) a ruch z obserwacji wydaje mi się porównywalnie duży w pojedynczych pkt (przynajmniej tych w centrum) ale z perspektywy pracownika nie wiem jak to jest

@Koko

No gdzieś tam przy rynku na pewno będzie największy ruch, ale bardziej na obrzeżach no to na pewno nie ;) ja bym wybrała ten który mam najbliżej żeby dojechać, bo zaczyna się czasem wcześnie rano

@Hera

No to jest słuszna uwaga akurat, masz rację, chyba będę się kierować dystansem na trasie praca-dom na pierwszym miejscu

@Koko

No to powodzenia, oby było tam dla Ciebie miejsce i daj znać jak się uda i jak pierwsze wrażenia

@Hera

Dziękuję bardzo, jeśli się wszytsko uda to dam znać :)

zośka

czy zakłada "praca" na stronie jest aktualizowana?

Milicenta
@zośka

mi się aktualnie wgl ta zakładka nie chce otworzyć więc nie wiem co tam teraz jest

@zośka

Jak się pojawiają aktualne oferty to często na olx można szukać także tam, ale teraz nic nie ma

Wolka
@zośka

Raczej na innych serwisach z ofertami trzeba szukać.

@Wolka

No olx przede wszystkim tak jak mówiłam, ja tam najczęściej widziałam

Skoro macie od niedawna sklep online to nie potrzebujecie jakiegoś kierowcy/dostawcy? Jak coś jestem chętny

@Adam

Tutaj to raczej nie jest miejsce na autoprezentację, uderzaj prosto do firmy czy coś

@vbs

Spoko, ale nie mogę znaleźć żadnego maila do kadr ani nic takiego, szukanie wiatru w polu

@Adam

do biura też nie ma żadnego maila? mozesz też próbować osobiście uderzać na makuszyńskiego

@vbs

Będę coś próbował, bo szczerze mówiąc dość mi zależy na pracy, a może akurat się uda

@Adam

no to jak Ci zależy to uderzaj po prostu co tu więcej mówić, potrzebujesz zagrzewania do walki czy jak ;p

@vbs

Nie, nie prosiłem o nic takiego przecież :)

@Adam

ale tak to brzmiało jakbyś czekał nie wiem na co :D ale się czepiam może

Czy nadal nie pojawiały się żadne oferty pracy na stanowiska produkcyjne? Typu piekarz cukiernik itp?

frank

też chcialbym wiedzieć, ale wygląda na to, ze posucha

rekrutacja

Jak wygląda rekrutacja do Buczka? Czy to jest coś skomplikowanego?

Ulka
@rekrutacja

nieee, spotkanie w sklepie, rozmowa o warunkach i tak dalej, nic strasznego

@Ulka

A, no nie wygląda strasznie w takim razie

Malka
@Ulka

Ja np. doceniłam to, że spotkanie jest w sklepie a nie w jakiejś restauracji, zawsze to od razu widzisz swoje przyszłe miejsce pracy i inaczej się do tego podchodzi ;)

@Malka

Mi tak wszystko jedno, ale jest coś w tym co mówisz

Malka
@rekrutacja

No widzisz, ja zdecydowanie wolę w ten sposób

polecam prace, niedawno zaczęłam

Alana
@kaś

fajne dziewczyny Ci się trafiły? To też jest ważne i wpływa na opinie :)))))

@Alana

tak, pomocne bardzo, mega mi pomagały ogarniać to wszystko na początku

Alana
@kaś

to cieszę się w sumie, że jest coraz więcej fajnych i przyjaznych punktów, życzę powodzenia w pracy i oby jak najdłużej ;)

@Alana

dziękuję bardzo oby się sprawdziło

Paulina
@kaś

Też od dłuższego czasu myślę nad pracą w buczku, bo lubię ich wyroby a patrząc po waszych opiniach chyba nie ma się co zastanawiać i trzeba spróbować

Tatanka
@Paulina

Paulina nie zastanawiaj się najwyżej jak ci się nie spodoba to opuścisz szeregi nikt nie będzie miał za złe a jak lubisz prace z klientem i jestes pracowita to zapraszamy do pracy, nie ma się co martwić na zapas

Paulina
@Tatanka

Może to nie jest kwestia martwienia, no ale zmiana pracy zawsze wiąże się z jakimiś tam obawami jednak, ale dziękuję za słowa motywacji :)

Tatanka
@Paulina

Nie no, to na pewno, dlatego w swoim czasie na spokojnie :)

Hera

Pracuję w buczku od niedawna i jestem bardzo zadowolona. Dziewczyny ciepło mnie przyjęły w zespole dzięki czemu było mi dużo łatwiej, jednak atmosfera odgrywa bardzo dużą rolę w pracy, bo dzięki temu stanowczo zmienia się nastawienie względem przychodzenia do pracy. Nie wiem jak jest na innych punktach, ale u mnie jest bardzo fajnie i myślę nad zostaniem tu już na dłużej.

Gosia
@Hera

A jakie sa zarobki i godziny pracy?? Praca zmianowa??

@Gosia

Godziny pracy i zmiany poszczególne w ciągu dnia są tak naprawdę zależne od punktu na jakim pracujesz, bo są takie w galeriach, a są takie wolnostojące i mają zupełnie różne godziny otwarcia

hmm
@Sandra

A no racja, bo takie wolnostojące chyba mają krócej czynne, niż te w galeriach?

@hmm

No zdecydowanie. Dla przykładu - Buczek w Galerii Krakowskiej jest czynny do 22 (bo tak jest czynna cała galeria i wszystkie sklepy) a Buczek np na ul. Długiej jest czynny tylko do 19 ;)

hmm
@Sandra

A no właśnie, to teraz zależy jak bardzo ktoś jest dyspozycyjny i jak chce żeby wyglądała jego praca, bardzo dziękuję ;)

@hmm

Ja osobiście pracuje w punkcie wolnostojącym i bardzo mi to odpowiada godzinowo, łatwiej grafik ustalić :) ale to już tak poza tematem i całkowicie na marginesie

bezrobotna
@Sandra

A jakie są zarobki na rękę na Galerii Krakowskiej?

Iwana
@bezrobotna

najlepiej pytac na miejscu albo na rozmowie bo to będzie najpewniejsze nie wiem czy tam mają jakąś inną stawke ze względu na ruch

Franka

Od kiedy w Buczku jest sklep online? Dopiero dziś zobaczyłam, fajna sprawa

shop
@Franka

Serio jest? I co dowożą zamówienie do domu? czy o co chodzi????

Franka
@shop

Tak, dokładnie :) Można sobie zamówić, powyżej 20 zł dowożą

shop
@Franka

No to całkiem niezła sprawa, chociaż mogli to wcześniej wprowadzić jak był naprawdę krytyczny moment i chodziło się jak najmniej do sklepów. Jednakże! Chętnie skorzystam z takiej opcji :D

Like
@shop

ale zamówienia trzeba składać do 13 jak coś żeby dostać na następny dzień :D tak informacyjnie pisze

@Like

a no to jak na następny dzień to dość szybko jak ktoś chce jakieś większe zakupy robić, albo tort :D bo tort pewnie też dowożą? a robią super torty ;)

Like
@Anna

nie musiałaś aż trzy razy pisać słowa tort :D akurat opcja zamawiania ich była już wczesniej i chyba trzeba je odbierać osobiście w wybranym punkcie

smutna
@Like

ciekawe czy będą w miarę z czasem powiększać asortyment na tym sklepie, nie ma mojej ukochanej półfrancuskiej z toffi :/

Panna

Czemu zawsze jak patrzę na ogłoszenia to szukają gdzieś na hutę? Co z resztą piekarni?

@Panna

No skoro nie ma ogłoszeń to pewnie są stałe ekipy, tak brzmi całkiem logicznie :)

@Sandra

Pytam, bo czasami są np. kartki na drzwiach z ogłoszeniem i może ktoś się natknął

@Panna

A to ja niestety nie pomogę w tej kwestii, zawsze możesz iść do interesującego Cię punktu i coś dopytać, może coś wiedzą :)

W sumie, można spróbować

@Panna

Ja właśnie tak rozpoczęłam swoją pracę tutaj. Poszłam do punktu, który był najbliżej mojego miejsca zamieszkania i zapytałam czy nie potrzebują czasem kogoś do pracy, zostawiłam CV, za jakiś czas się odezwali i rozpoczęłam pracę ;) Pracuje nadal i jest fajnie, lubię mieć ten kontakt z ludźmi, chociaż czasami przy większych kolejkach nawet niemożliwe jest, by dłużej poświęcić czas na rozmowę, tylko leci się po kolei, żeby szybko wszystkich obsłużyć

Dzięki za informację :)

@Panna

Bardzo proszę i życzę powodzenia, kto wie może kiedyś się spotkamy w pracy, może to nawet ten sam punkt będzie :) jakby były jeszcze jakieś pytania to czasem tu wpadam spojrzeć, więc postaram się pomóc, pozdrawiam

Super, dzięki :)

Agaton

Chciałam dodać swój głos . Niestety negatywy zła organizacja pracy niekompetentny personel,chaos w organizacji pracy, wyroby też słabej jakości tylko ceny pozostały. Rodo też jest obce . Jestem bardzo zawiedziona tym bardziej że namawiałam do pracy.

Tess

Witam serdecznie w dniu 2.04 zakupiłam torta czekoladowego w piekarni na os złocień wszystko byłoby okej tort jak tort ale po przyniesieniu do domu i rozkrojeniu bo mąż miał urodziny coś okropnego tak mokrego tortu jeszcze nie jadłam poprostu tak mokry mało słodki no fatalny a kosztował miało bo koło 60 zł wiem że na wagę i musi być ciężki ale to już przesada żeby z torta się lało kupowałam podobny czekoladowy na dzień dziadka i był pycha a ten był mokry tak jakby był rozmrażanie już nigdy nieskusze się a jeżeli kiedyś trafię na coś podobnego to odrazu oddam .Na drugi dzień zostało kawałek torta i nienadawal się do zjedzenia

Tuptus
@Tess

no super, ale to jest forum O PRACY.

@Tuptus

Wiesz jak to jest, ktoś się musiał wyżyć, nie wiedział gdzie to kliknął pierwszy lepszy link, byle tylko skrytykować ;p

Tuptus
@Sandra

pewnie tak, ale to nie usprawiedliwia.

@Tuptus

W żadnym razie ale ciężko z tym walczyć, tym bardziej że ta osoba pewnie już tutaj nie wróci ;)

Loopi

Fajnie, że niektóre punkty są też otwarte w niedziele

Polo
@Loopi

A to nie zawsze tak bylo?? :D tak mi się wydaje przynajmniej

@Polo

Nie, po reformie raczej były pozamykane, jak 90% piekarni

Polo
@Loopi

A to nie śledziłem tego jakoś tak dokładnie, w sensie wydawało mi się, że piekarnie były zaliczane do gastronomii i były otwarte

@Polo

No mniejsza, może i tak, te koło mnie były pozamykane :)

Dzieje się coś nowego w buczku?

kropka

A co miałoby sie dziać? Leci jak do tej pory

@kropka

A no nie wiem, jakieś nowe informacje, produkty cokolwiek ;p

kropka

Chyba nic ciekawego aktualnie

@kropka

No to lipa, wrócę za jakiś czas jak będzie się coś działo więcej :D

Zostaw merytoryczną opinię o Buczek-piekarnia cukiernia - Kraków

• Jak się pracuje w Buczek-piekarnia cukiernia?

Zobacz opinie na temat firmy Buczek-piekarnia cukiernia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 135.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Buczek-piekarnia cukiernia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 21 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Buczek-piekarnia cukiernia?

Kandydaci do pracy w Buczek-piekarnia cukiernia napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Buczek-piekarnia cukiernia