Opinie o Buczek-piekarnia cukiernia w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Buczek-piekarnia cukiernia. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Buczek-piekarnia cukiernia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Buczek-piekarnia cukiernia w Kraków

marysia j.

bardzo miła obsługa polecam piekarnie buczek

aaanka12
@marysia j.

Miło to słyszeć :)

Bunia
@marysia j.

widzę, że coraz więcej klientów się tutaj pojawia żeby pochwalić naszą pracę, bardzo to miłe naprawdę. Ja się zawsze staram z uśmiechem podchodzić do każdego człowieka chociaż też jesteśmy tylko ludźmi mamy czasem swoje problemy i frustracje. Dlatego zawsze mi miło, kiedy widzę, że ktoś to jednak docenia. Praca z ludźmi nigdy nie należała do łatwych, ale można ją naprawdę pokochać jeśli się ma do tego odpowiedni stosunek :)

sasanka
@Bunia

no to widać, ze jesteś odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu ;)

Bunia
@sasanka

bardzo mi miło, dziękuję i pozdrawiam

Czy często w firmie Buczek-piekarnia cukiernia zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Usuwane opinie

z tego co pamiętam na to pytanie było kilka odpowiedzi ale zniknęły jak również kilka innych opinii na temat firmy.po co więc taka strona skoro usuwacie negatywne opinie?? Żeby ludzie szli w (usunięte przez administratora) Wierzyli ze będą zarabiać uczciwe pieniądze za swoją pracę? Bo osttanio w tej firmie zle się dzieje i powinno to ujrzeć światło dzienne. Pewnie ta opieina tez zniknie .pozdrawiam

Irina

Cieżka praca,a marne pieniądze.(usunięte przez administratora),ucinają kase za wszystko i za nic.Gdzie własciciel, niech coś z tym zrobi,najwyższy czas zeby sie dowiedział

Timi

Kiedy Buczek wprowadzi produkty bezglutenowe???

@Timi

To nie ma już? Wydawało mi się, że od dawna można kupić

Paella
@ratata

chyba nie ma, ale można jeszcze popatrzeć. Na ich stronie są wszystkie produkty jakie mają w sprzedaży, podzielone ze względu na rodzaj i nawet wykorzystaną mąkę ;p spoko sprawa, nawet nie wiedziałam że mają tam coś takiego

@Paella

Hm, to coś mi się najwyraźniej pomyliło ;)

Paella
@ratata

a patrzyłeś na tą stronę?

@Paella

Nie, sugerowałam się tym co przeczytałam kiedyś w jakimś artykule o Buczku.

Nala
@ratata

no to najlepiej to zweryfikować w jednym ze sklepów, przecież cały czas są otwarte :)

@Nala

Nie będę chodzić po sklepach i pytać wszędzie o bezglutenowy chleb, żeby coś udowodnić, chodzę do najbliższego Buczka, w którym nie ma, ale tak jak pisałam, czytałam artykuł, gdzie pisali, ze mają w ofercie i tyle, nie upieram się przy swojej racji i nie zależy mi aż tak, żeby wiedzieć, bo ja gluten spożywam :D

Nala
@ratata

nie no jasne, przecież nie wymagam tego, po prostu zasugerowałam, nie potrzeba było tak obszernego wytłumaczenia :) może tak jest skoro był artykuł

Sprzedawca

rozmowa kwalifikacyjna--kierowniczka Pani I.M-K miła sympatyczna byle by zwerbować do pracy ....i tyle dobrego później zaczyna sie piekło że nawet każdy boi się komukolwiek poskarżyć krzyki wrzaski wyzwiska godzinne rozmowy przez telefon a na sklepie prawie nie widać .Pupilek jeden jest a reszta to śmieć .

1. nie wolno chorować na moim sklepie 2. urlop na żądanie zapomnij 3. urlop w miesiącach wakacyjnych -dopiero jak dłuższe stażem skorzystają. 4.i k.....musisz byc dyspozycyjna czyli 24 pod telefonem a jak ma sie wolne to telefonów najwięcej jest od kierowniczki .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
piekary

i jak tam w tym Buczku, duży ruch, czy się uspokoiło ostatnio?

Kala
@piekary

nooo zależy gdzie. W wolno stojących jest sporo stałych klientów ;)

Janka

Klientów nie brakuje ogólnie

Heniek
@Janka

no wiadomo. Jedzenie potrzebne, ludzie kupują, więc i kolejki są ;)

suzi
@piekary

jest ruch cały czas. pozdrawiam

hamster

ale jaja z tym, ze w buczku można kupić makaron waszej produkcji, nieźle

hamster

może jeszcze nie wszędzie wprowadzili, to nowość jakaś chyba

Iwona
@hamster

no jest taka szansa, będę się zatem uważnie przyglądać ;)

Malina
@Iwona

Skąd to info o makaronie? Na stronie? Bo nie widziałam...

@Malina

może widziała gdzieś w sklepie po prostu, nie musiało być informacji w internecie

@Blanka

a w internecie akurat, na fejsie jest info i zdjęcie :)

@hamster

fakt! i nie napisałeś jeszcze, ze zaczynaja też sprzedawać własne pierogi, krokiety i kopytka :D

@Blanka

bo na to już uwagi nie zwróciłam :O

@hamster

no widzisz, to teraz już mamy full serwis. Przy najbliższej okazji kupię i spróbuję, jak coś to dam znać :D

@Blanka

hah, to czekam na recenzję :P

Jola
@hamster

Ja kupuję ten makaron i jest całkiem sporo jeśli jeszcze kogoś to tutaj interesuje ;p

Mela

A jak z pracą? Szukają gdzieś pracownika?

Enia
@Mela

teraz to może być trochę ciężko z rekrutacją, ale może.. Interesuje Cię jakiś konkretny punkt?

Mela
@Enia

Konkretny to nie, najlepiej w okolicach Podgórza, mniej więcej tam by mi pasowało

klient

obsługa pozostawia dużo do życzenia miłe panie

klientka
@klient

nie ładowałabym wszystkich do jednego wora, punktów jest sporo, a ja sama uczęszczam od lat i żadna przykra sytuacja jeszcze mnie tam nie spotkała ;)

Hanka

Widziałam wczoraj, że w buczku pojawiły się nawet ryże w 5 kg paczkach. I jest basmati, którego jestem fanką, a który zniknął ze sklepowych półek już jakiś czas temu.. dobrze że chociaż u buczka mogłam kupić

Ola
@Hanka

A można kupić jaja i mięso. Potrzebuję mięso z dzika

juicy
@Ola

Chodź po piekarniach i pytaj :) :) :)

@juicy

no to powodzenia ;p na pewno będzie

Mia

Wiecie do jakich punktów teraz szukają? Pozdrawiam

Etna
@Mia

szukają na ul. Królowej Jadwigi, Orlińskiego, Długa, Królewska. Ja polecam osobiście Długą, nie pracowałam tam co prawda, ale kiedyś często byłam klientem i prze sympatyczne kobiety i ogólnie fajny punkt, taki przestronny, dużo miejsca, wygodnie. Naprawdę spoko, może sama się kiedys tam przeniosę

@Etna

a to można się tak przenosić między punktami?

Renata
@Iga

@Iga A co powiesz o wyrobach Buczek-piekarnia? Wiem już, że są pyszne a, czy są przystępne cenowo?

@Renata

uważam, że ceny są adekwatne do jakości. Pieczywo w buczku jest bardzo smaczne, świeże, co zresztą widać po wiecznych kolejkach do kas.. mimo, ze jest kilka pań i uwijają się jak mrówki to i tak kolejka zawsze

@Iga

serio na forum o pracodawcy jest rozmowa o produktach? :D spoko też lubię buczka, wyróżnia się jakością na tle konkurencji to na pewno

@Filipp

gdyby każdy się stosował do tego, że to forum o pracodawcy, to wyglądałoby zupełnie inaczej. nikomu się krzywda nie dzieje, kiedy piszemy i o produktach :)

@Iga

nie mówię, że sie dzieje krzywda, nie dopowiadaj ;p odpowiedziałem również na zadane pytanie

@Filipp

a ja nie napisałam, ze to mówisz, że komuś dzieje się krzywda :) ale nie ma co ciągnąć, bo możemy się tak bez końca przekomarzać :P pozdrawiam

@Iga

no i też pozdrawiam, tyle w temacie

Witam. Czy tutaj jest profil mówiący tylko o sprzedaży w poszczególnych punktach czy o głównej siedzibie produkcyjnej także się coś dowiem?

Goya
@Paweł

Z tego co widzę, to głównie o punktach ludzie się wypowiadają, ale nie zaszkodzi zapytać, a nuż ktoś tutaj siedzi i odpowie

Tim
@Paweł

a jakie masz pytanie co potrzebujesz wiedziec?

@Tim

chciałbym wiedzieć w jakim systemie się tam pracuje

K

Od 6 do 14 i od 18 do 2

abc
@K

a ta 4 godzinna przerwa miedzy zmianami to co jest?

Brif
@abc

No nie wiem, pewnie przerwa?

abc
@Brif

no ale dziwnie tak w środku dnia, na pewno jest jakiś powód :P

@abc

Może jest, a może go nie ma, co za różnica?

zuzka

przeniosłam się niedawno z innej sieciówkowej piekarni i mimo, że tam nie było źle, to tu jakoś bardziej mi się podoba, atmosfera jest fajna i ogólnie pracuje się całkiem przyjemnie

@zuzka

tak to prawda, ja tez kiedys pracowalam w innej piekarni (ale to juz dawno temu), nie bede tutaj wymieniac z nazwy, bo nie ma takiej potrzeby. Tak czy tak odeszlam, bo nie do konca pasowało mi towarzystwo i po jakims czasie trafilam do buczka. I czuje naprawde dużą różnice. Super dobralysmy sie z dziewczynami, zlapalysmy wspolny jezyk, fajnie nam sie pracuje na zmianach, a to w zasadzie bylo dla mnie jedna z wazniejszych rzeczy, bo nie chcialam juz nigdy chodzic do pracy z przymusem. Nie żałuje decyzji, pozdrawiam wszystkie dziewczyny pracujace w buczku

zuzka
@agrafka

co jak co, ale ekipa to połowę roboty robi. jak koleżanki fajne to aż chce się do pracy przychodzić

@zuzka

zdecydowanie tak!! bo to są osoby, które tworzą całe miejsce pracy, nie dodatki, nie zarobki, nie przełożeni - to ludzie są najważniejsi, bo jak atmosfera będzie niefajna to żadne pieniądze tego nie zrekompensują.

renia
@agrafka

hmmm.. a może powiedziałybyście coś więcej o samej pracy? bo widzę że zaznajomione w temacie jesteście, to może byscie mi cos podpowiedzialy :)

@renia

no praca jak praca, byłaś nie raz na pewno w piekarni, więc widziałaś jak to wygląda. Duży ruch, dużo roboty, trzeba się jakoś zorganizować jak jest większy punkt i jest więcej osób na zmianie, żeby nie wchodzić sobie w drogę, a żeby klienci byli obsłużeni i zadowoleni. Ciężko coś o zmianach powiedzieć np bo to zależy od punktu, czy jest jakoś wolnostojacy, czy w galerii.. tam już Ci pewnie powiedzą wszelkie szczegóły. Ale praca fajna, kontakt z klientem, co prawda ludzie są różni, ale są w tym wszystkim tacy, którzy potrafią humor na cały dzień poprawić :)

@renia

No wiadomo, że są też takie rzeczy, których z perspektywy klienta się nie widzi, przygotowanie do otwarcia punktu, ogarnianie spraw porządkowych itd itp. nie tylko tak, że wypieki sprzedajesz i fajrant. Jak przyjdziesz do pracy to wszystkiego się nauczysz.

renia
@Bubamara

dziękuję wam bardzo za wszystkie rady. Zależy mi na pracy z fajnymi ludźmi, a tak przy okazji jeszcze to na sprzedaży są same kobiety?

@renia

Z reguły tak, ale podobno są też przypadki Panów na tym stanowisku, gdzieś nawet na tym forum o tym pisano :)

mejv
@Bubamara

o serio? nigdy nie widziałam żadnego faceta w naszych szeregach, ale mogę o tym nie wiedzieć, jest to prawdopodobne :D

@mejv

Ja też nie, przez to mówię "podobno" :) Tak słyszałam

Renia

Cześć dziewczyny, jaka stawka u was na początek i jakie benefity? Grafik jak godzinowo? Dostałam propozycję pracy z lajkonika, ale widzę dużo negatywnych komentarzy, a u Was wiele pozytywnych więc zastanawiam się czy nie aplikować. Pomóżcie proszę was o konkretną i szybką odpowiedż.

fiona
@Renia

co do stawki to chyba różnie bywa, nie wiadomo co zaproponują, po jakimś czasie też może sie podnieć, wiec ciezko podać jednoznacznie ile wyjdzie tej kasy. Idź na rozmowę i dopytaj o wszystko dokładnie.

Małgosia

czy wiadomo coś na temat nowych opcji rabatowych dla stalych klientów? poprzednia karta się skończyła w zeszłym roku i na razie nic nie piszą o nowej?

karta
@Małgosia

nic nie wiadomo na razie, już pytałam tu kiedyś, nie dostałam odpowiedzi

Małgosia
@karta

hmm... no szkoda, może wkrótce sie coś pojawi :( szkoda, że na razie nic nie ma

Nikola

Kawa w Buczku jest bardzo dobra, muszę przyznać.

tofi
@Nikola

kawa swoją drogą, ale ja to kocham te drożdżówki półfrancuskie z toffi!! no nigdzie indziej nie ma takich :D

Anyż

wiecie do których punktów teraz szukają?

Nana
@Anyż

Sprawdź Olx, tam najczęsciej są oferty

doggi
@Anyż

na pewno Huta cały czas

help

jak się wejdzie w ogłoszenie to tam jest napisane, że szukają na ul. Królowej Jadwigi, Orlińskiego, Długą i Królewską - także duży rozstrzał, można by coś wybrać

help

no to wysyłaj cv ;)

Czym Buczek-piekarnia cukiernia zachęcają? Jakie mają dodatki?

cuks

mają np fajny pakiet medyczny ;)

Zuza

Nie ma praktycznie żadnych dodatków. Najnizsza krajowa. Premia 50 zł pod warunkiem że nie zostanie ci odebrana za jakies przewinienie. Nie słyszałam nigdy o żadnym pakiecie medycznym i innych korzysciach dla pracownika a pracuje ponad 2 lata

Idox
@Zuza

nie że coś, ale akurat ucięcie premii za przewinienie nie wydaje się być czymś nadzwyczajnym

Kleo
@Idox

to zależy też jakie przewinienie, ale dla przykladu jak ktoś zrobi jakieś manko na kasie i wiadomo, że to z jego winy, to trzeba wziąć za to odpowiedzialność i ponieść konsekwencje.. praca z pieniędzmi tak wygląda i to nie tylko w buczku.

Asia

Witam, czy ktoś orientuje się jak na obecną chwilę wyglądają zarobki w Buczku ? .

Kala

Każdy może mieć czasem gorszy dzień, praca z klientem jest jednak pracą trudną. Ale czy to powód by wrzucać od razu całą firmę do jednego wora?

Onlykrk?

Czy piekarnie Buczek mieszczą się tylko w Krakowie?

Prima
@Onlykrk?

Nie tylko w Krakowie, ale i okolice. No generalnie w obrębie Małopolski tylko. Przy czym w Krk jest najwięcej oczywiście

Zadowolona
@Prima

Bardzo polecam piekarnie w Czyżynach! Wspaniałe Panie, jakbym się wybierała do pracy to właśnie tam ;)

elmo

Najpierw wypadałoby się dowiedzieć czy kogoś tam potrzebują

Zostaw merytoryczną opinię o Buczek-piekarnia cukiernia - Kraków

• Jak się pracuje w Buczek-piekarnia cukiernia?

Zobacz opinie na temat firmy Buczek-piekarnia cukiernia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Buczek-piekarnia cukiernia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 21 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Buczek-piekarnia cukiernia?

Kandydaci do pracy w Buczek-piekarnia cukiernia napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Buczek-piekarnia cukiernia