Opinie o Profesja Edukacja Zawodowa Szkoła Policealna w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Profesja Edukacja Zawodowa Szkoła Policealna. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Profesja Edukacja Zawodowa Szkoła Policealna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profesja Edukacja Zawodowa Szkoła Policealna w Warszawa

Patryk

Szkoła bardzo słaba. Nauka żadna.

słuchaczka Marta

Jestem słuchaczką od września 2023 i pierwsze słyszę, że można nic nie robić. Na moim kierunku nauczyciele są bardzo wymagający. Nie wiem o co chodzi z subwencją oświatową - to chyba jakiś edukacyjny termin dla słuchaczy nieznany pewnie chodzi o kasę dla szkoły. U Nas było dużo osób złych że Szkoła wymagała obecności na zajęciach aby uzyskać zaświadczenie lub legitymacje, więc nic takiego nie miało miejsca że ktoś w sekretariacie był w sprawie obecności, dlatego że dużo osób pojawiało się pierwszy raz na zajęciach szukając dyrektora szkoły bo nie rozumieli, że jak nie chodzą nie ma legitymacji ani zaświadczeń. Mówili, że pójdą do konkurencji bo tam nie muszą chodzić i mają wszystko. Dużo jest rezygnacji z tego powodu więc nie sądzę, żeby było tak jak pan pisze ponieważ mnóstwo jest rezygnacji.

Jakie są warunki zatrudnienia w Profesja Edukacja Zawodowa Szkoła Policealna?

Patryk

Szkoła bardzo słaba. Nauka żadna.

słuchaczka Marta Nowy wpis

rozczarowany słuchacz Nowy wpis

Jestem zawiedziona nauką w tej szkole. Przy zapisywaniu się do szkoły wspomniano, że nauka jest bezpłatna, tymczasem na każde zajęcie - dosłownie na każde! trzeba kupować swoje materiały. Mowa tutaj o kierunku florystyka. Pani dyrektor zasłania się tym, że kwiaty są bardzo drogie i nie mają takiego budżetu na zakup materiałów. Nie wspominając już o ilości słuchaczy... Miała być docelowo setka, a tymczasem jest ich prawie 250. Nie ma miejsca, by siedzieć w sali, by na spokojnie chłonąć wiedzę i tworzyć kompozycje. Podjęcie decyzji o rozpoczęciu nauki w tej szkole jest najgorszą jaką możnaby było podjąć. Szukajcie innej i nie marnujcie czasu, energii. Bardzo nieprofesjonalna szkoła. Łączna kwota za naukę to ok. 500 zł: 2x 100 na semestr, 100 za przystąpienie do egzaminu i ponad 100 za badania lekarskie.

słuchaczka Marta Nowy wpis
@rozczarowany słuchacz

Jestem również słuchaczką na floryście w Profesji. Zgadzam się, że jest nas dużo w grupie bo około 40 osób ale da się wytrzymać. Pani Dyrektor była ostatnio u Nas na zajęciach i zaproponowała utworzenie jeszcze dwóch grup, więc pewnie od przyszłego zjazdu będzie już luźniej. Jeśli chodzi o kupowanie swoich materiałów to się nie zgodzę - wszystko zapewnia szkoły. Panie prowadzące proszą o ewentualne dokupienie pojedynczych rzeczy lub ciętych kwiatów z marketu (koszt około 15-20zł) jeśli chcemy zabrać wykonaną kompozycję do domu. Jeśli ktoś nie przyniósł materiałów ćwiczył na szkolnych tyle tylko, że nie zabierał ich do domu. Nie mieliśmy ani jednych zajęć do tej pory, na których szkoła nie zapewniłaby kwiatów, gąbek, mikrofonów czy flowerboxów. Mam kuzynkę, która zapisała się do konukrencji w Warszawie bo lokalizacja jej odpowiadała i w połowie października przeniosła się do Profesji bo nie mieli żadnych praktycznych kiedy ona się uczyła. Szkoła naprawdę się stara mimo, że ceny kwiatów i dodatków są naprawdę spore. Płatności się zgadzają ale o tym jest informacja przy zapisie i nie są to żadne ukryte koszty. Badania lekarskie są płatne zawsze dla szkół chyba, że zapiszemy się do przychodni bezpłatnej. Niestety tam się sporo czeka. Ja szkołę polecam i najlepiej jest się zapisać i przekonać jak jest na naprawdę.

Jak jest z pakietem medycznym w Profesja Edukacja Zawodowa Szkoła Policealna? Można dołączyć rodzinę?

Jakie są warunki zatrudnienia w Profesja Edukacja Zawodowa Szkoła Policealna?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Profesja Edukacja Zawodowa Szkoła Policealna? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
iwona

nie narzekam ,chociaż płace b niskie( za online lekcje 17 zl za 1h

Mirosław
@iwona

Jak wygląda sama praca i na jakiej umowie są tu zatrudniani pracownicy? Czy oprócz stawki godzinowej można tu liczyć na jakieś dodatki i benefity? Ciekaw jestem co mi powiesz na ten temat.

@Mirosław

Pracowałam tu w 2019 r i niestety nie polecam. Tylko raz dostałam wynagrodzenie na czas, o pozostałe - musiałam się wykłócać i dostawałam z 2 miesięcznym opóźnieniem. Uczniowie przyzwyczajeni że są w szkole zaocznej i muszą zdać , nie przykładając się do nauki. W kwietniu zawołała mnie pani dyrektor i powiedziała, że muszę zaliczyć wszystkim bo inaczej szkoła upadnie. Był to mój ostatni miesiąc pracy tam.

Nadia

Jestem absolwentką profilu kosmetycznego i śmiało szkołę mogę polecić. Grupy nie są duże co jest ogromną zaletą, bo dzięki temu nauczyciele poświęcają dużo więcej czasu każdemu z uczniów i można przyswoić dużo więcej wiedzy

Ilona

Szkoła jest godna polecenia, można wiele się nauczyć w krótkim czasie. Dla mnie wszystko na plus.

Jeśli w Warszawie to zdecydowanie Profesja jeśli ktoś chce się uczyć. Od strony organizacyjnej bardzo profesjonalnie działają, wszystko wiadomo co i jak. Nauka na wysokim poziomie, dobrze jestem przygotowany do pracy technika spedytora. Nie żałuję, że się zdecydowałem.

Była pracownika
@Tomek

Ale bzdura. Pracowałam w sekretariacie i nigdy ten kierunek nie został nawet otwarty. Pani Beato, proszę nie kłamać :)

Danuta
@Była pracownika

Pan Tomek, a jednak Pani Beata? ;p Nie oceniaj zbyt pochopnie. A jakie powiązane kierunki w takim razie tu były? Bo może chodziło właśnie o któryś z nich

@Była pracownika

Nie wiem kiedy Pani pracowała, uczymy się na tym kierunku w grupie pracowników jednej firmy, pozdrawiam!

Danuta
@Tomek

A wiadomo od kiedy ten kierunek tutaj jest?

Oliwia

Jestem z wyboru bardzo zadowolona, ponieważ zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób i wiele się można nauczyć. Polecam wszystkim niezdecydowanym!

Agnieszka

W tej szkole stawia się na jakość, a nie na ilość i to daje się odczuć. Warunki super, kadra również, warto się tutaj uczyć.

Weronika
@Agnieszka

Duża ta kadra? Czy to są starsze, doświadczone osoby czy raczej młode? Jestem ciekawa, bo w sumie chciałabym dołączyć do zespołu skoro tak chwalicie kadrę.

Ela

Szkoła jest naprawdę ok. Mają ciekawe kierunki, kursy i są one profesjonalnie prowadzone. Ja już nie raz korzystałam z usług, za każdym razem z zadowoleniem. Trafiam na osoby które wiedzą jak przekazywać wiedzę i widać, że im zależy na tym aby uczniowie wynieśli z zajęć jak najwięcej.

Iza
@Ela

a jak wiekowo kadra?? Czy bez problemu można prosić o jakąś dodatkową pomoc w razie potrzeby?

Sylwia
@Iza

Kadra Młoda i baaardzo pomocna :)

Słuchać LO obecny

A ja złego słowa nie mogę powiedzieć, uczę się tu już trzeci rok w liceum. Nie żałuje ze wybrałem to LO, musiałem zmienić na szkole właśnie weekendowa bo inaczej bym nie pogodził moich treningów i meczy z nauka. Tutaj udaje mi się nawet poprawnie. Oczywiście zdążają się delikatne niedociągnięcia czy inne podobne takie sytuacje negatywne ale litości wszędzie tak jest, najważniejsze ze w krótkim czasie jest już elegancko. Nasze panie w sekretariacie są przekochane, zawsze pomogą doradza aż chce się do biura chodzić . Polecam szczerze.Pozdrawiam nasze kochane panie na świętokrzyskiej ????????????????????

Uczen
@Słuchać LO obecny

Potwierdzam, wszystko prawda. Polecam ta szkole, chodzę i mam zamiar skończyć matura ✌???? Pozdrowienia dla nauczycieli z liceum

@Słuchać LO obecny

Cześć, chciałbym się przenieść do tej szkoły do liceum ogólnokształcącego. Jak wygląda nauka i zaliczenia? Czy po każdym semestrze są egzaminy? Czy ogólnie ciężko jest tam zdać? Będę wdzięczna za odpowiedź.

jolanta

Nauka w tym miejscu to czysta przyjemność, przekazywanie wiedzy jest przejrzyste i mega proste, rewelacja tak naprawde się tutaj uczyć, polecam !

kasia

Rewelacja moim zdaniem ! Zajęcia prowadzone są rzetelni i naprawdę profesjonalnie. Osoby prowadzące potrafią odpowiednio przekazać posiadaną wiedzę.

Małgorzata

Najlepsza szkoła. Nauczyłam się tutaj naprawdę wiele, a to wszystko dzięki wspaniałym nauczycielom, którzy potrafią skutecznie przekazać wiedzę.

Ilona

Szkoła naprawdę super. Jestem pozytywnie zaskoczona jak uczą, jak dobrze są zorganizowani, nauczyciele zaangażowani. I ile mają bezpłatnych kierunków. Brat odbywa kursy zawodowy i jest tak samo zadowolony. Łatwo trafić, dobry dojazd.

Ola

Ja jestem bardzo zadowolona, ponieważ mogę korzystać ze swojego wymarzonego kierunku w bardzo fajnym i przyjaznym miejscu. Czuję, że bardzo wiele rzeczy poznaję i wiele się dowiaduję, co będzie pomocne w dalszych zawodowych planach.

Wojciech

Bardzo dobrze, że trafiłem do tej szkoły. Mają różne kierunki, kursy zawodowe, rozsądne czesne w tym wiele kierunków darmowych. Najlepsza oferta w Warszawie jak porównywałem.

Pola

Skorzystałam z tej szkoły, aby podnieść swoje kwalifikacje i aby zdobyć zawód. Absolutnie się nie zawiodłam i śmiało mogę powiedzieć, że to jedna z lepszych szkół w okolicy.

Tomasz

Kończyłem tutaj kurs zawodowy na technika spedytora. Tym bardziej jestem zadowolony, bo udało mi się pracę znaleźć. Lubię to co robię. Co do szkoły nie mam żadnych uwag, mogę szczerze polecić.

Zostaw merytoryczną opinię o Profesja Edukacja Zawodowa Szkoła Policealna - Warszawa

• Jak się pracuje w Profesja Edukacja Zawodowa Szkoła Policealna?

Zobacz opinie na temat firmy Profesja Edukacja Zawodowa Szkoła Policealna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profesja Edukacja Zawodowa Szkoła Policealna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Profesja Edukacja Zawodowa Szkoła Policealna
  • ul. Świętokrzyska 18/325