Opinie o Cervido Daniel Wiluś w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Cervido Daniel Wiluś. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cervido Daniel Wiluś o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cervido Daniel Wiluś w Warszawa

Na jakie wsparcie w Cervido Daniel Wiluś mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

M Nowy wpis

Co za niepoważne pytanie... Wszystkie przepisy i prawa zawsze były przestrzegane. Większego formalisty niż szef nie ma...

Czy w Cervido Daniel Wiluś zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Sarżant Tom

Jakie ma znaczenie forma zatrudnienia w okresie próbnym?

Ewelina Nowy wpis
@Sarżant Tom

UOP nawet na okresie próbnym niesie za sobą korzyści, których próżno szukać w UZ. Wiesz jaka umowę tu oferują?

Sarżant Tom Nowy wpis
@Ewelina

Pewnie taką, jaką uzgodnią strony umowy...

Andrzej Kxx

A jak można się skontaktować w sprawie pracy? Gdzieś są ogłoszenia wystawiane?

@Andrzej Kxx

Z tego co wiem, ewentualna rekrutacja jest prowadzona bez opisu firmy. Sami szukają pracowników. Z uwagi pracę i wymaganą wiedzę, jest konkretna selekcja.

Ewa M

Pracowałam dla Cervido w ramach dwóch projektów. Ogłoszenie znalazlam w sieci, na Gumtree, nie podali swojej nazwy, na poczatku wzbudziło to moją nieufność. Własciciel na początku wydawał sie oschły i wymagający. Okazało się, że jest bardzo pomocy i pomaga we wszytskim prowadząc przez wszystkie procesy. Pracowąłam zdalnie, miałam dużą swobodę, bez poczucie "oddechu na plecach" jak to w innych firmach bywa. Z panem Danielem trzeba przełamać lody. Dużo uczy różnież spoza zagadnienień, które dotyczyły mojej pracy. Bardzo pilnuje, aby praca nie miała wpływu na czas poza nią. Serdecznie polecam, firma z potencjałem i dobrym szefem!

@Ewa M

Same prawdy. Pozdrawiam M z projektu L ;>

Katarzyna
@M

Tutaj przy każdym projekcie jak najbardziej można zdalnie być? Jakie przykładowe zostały już zrealizowane? Ten "M" ten "L" chociażby? ;)

@Katarzyna

Nie, nie przy każdym. M pochodzi od nazwiska koleżanki, nie projektu :) Tak zrealizowane, oczywiście. Co to za pytanie? Jakie? No wybacz... Tu pytasz jakie projekty? Pytanie nie na miejscu. Powodzenia.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Cervido Daniel Wiluś? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Tomasz Maraczek

Trzeba pracować i jest to wynagradzane. Nie ma pilnowania godzin czy zajęć, ale praca ma być wykonana na czas. Nigdy nie miałem problemów ze zwolnieniem z dzieckiem do lekarza. (usunięte przez administratora) P. Daniel pomoże prywatnie nawet gdy nie prosimy. Zmieniłem pracę z powodów prywatnych, mamy nadal kontakt. Polecam każdemu z głową na karku. Sporo można się nauczyć.

@Tomasz Maraczek

Sama prawda. Szef ma jedną wadę: nie śpi, tylko pracuje :) I pije dużo kawy :D

Leszek
@M

To raczej zaleta jak się chce osiągnąć sukces. Ty też tu pracujesz? Powiesz jak płacą bo że fajna atmosfera to już wiem.

Sebastian
@Leszek

Szukasz tu pracy bo ja się rozglądam.

Katarzyna
@Sebastian

I po tych wpisach tutaj to co myślisz?

@Leszek

Gentelmani o pieniądzach nie rozmawiają (publicznie) :D Powiem tak: gdybym mógł - pracował bym nadal. Także z powodów finansowych.

Zostaw merytoryczną opinię o Cervido Daniel Wiluś - Warszawa

• Jak się pracuje w Cervido Daniel Wiluś?

Zobacz opinie na temat firmy Cervido Daniel Wiluś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Cervido Daniel Wiluś
  • Al. "Solidarności" 115 lok. 2