Opinie o Odzież XXL Jacek Szałajko w Siechnice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Odzież XXL Jacek Szałajko. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Odzież XXL Jacek Szałajko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Odzież XXL Jacek Szałajko w Siechnice

patrycja1987

to juz moja 3 dostawa od tego sklepu za kazdym razem paczka ladnie zapakowana towar super nie wiem skąd te negatywne opinie

Mika60

Firma wprowadziła dziwne praktyki - żąda od klientek podania wymiarów i sama potem decyduje czy jakaś rzecz pasuje na klientkę czy nie. Jak uzna, że nie- nie sprzeda towaru. Nie wiem też czy mają jakiś określony czas reakcji na informacje o chęci nabycia towaru, ale często jest to kilka dni i nie wiadomo czy towar jest i czy zasługuję na to aby go kupić.

Ania 23

Witam ta firma to jakaś porażka to prawda że jak im sie coś nie podoba to blokują ja zapłaciłam za bluzkę 75 zł a oddali 60 i mnie zablokowali obsługa bardzo opryskliwa

Wyleczona

Szkoda czasu i kasy.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Odzież XXL Jacek Szałajko? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Boomi Integration Specialist
Equinix Poland Sp. z o.o.
Niezadowolona

Szkoda czasu na zakupy w tym sklepie .Bardzo fatalna obsługa, nie potrafią odpowiedzieć na zapytanie o towar, jak już odpowiedzą to opryskliwie i złośliwie. Nie spotkałam tak butnej ekipy obsługującej w z żadnym ze sklepów internetowych. NIE POLECAM

Cubana

Żałuję, że dopiero teraz to czytam. Zamówiłam i czekam od cholerny. Niby już jest nr przesyłki ale uj wie kiedy zostanie nadana. Dla porównania w innej firmie dziś zapytałam o towar dziś odpowiedź dziś przelew już mam foto przesyłki jutro wychodzi. Szałajko firma (usunięte przez administratora) Obsługa klienta to dawny (usunięte przez administratora) Nigdy więcej. To nie są już te czasy by tak traktowac klienta. Nie polecam

Kaja

Niestety, ja mam bardzo złe doświadczenie z zakupami w tej firmie. Wszystko jest cudownie, klient dopieszczony do momentu kiedy zrobisz pierwszy zwrot. Przy zakupach rzędu 2000 zł miesięcznie zwróciłam 3 rzeczy na kwotę około 300 zł i od razu zostałam wyrzucona (!!!!!) z grupy na FB.

gość
@Kaja

nie szanują klienta beznadziejna firma

@gość

W jaki sposób nie szanują, co masz na myśli? Opowiesz coś więcej?

Paula

Byłam zadowolona z zakupów do czasu. Zamawiałam na prawdę dużo ubrań, praktycznie 90% szafy było od Szałajko. Do momentu ostatniej paczki, gdzie na 5 rzeczy 3 były uszkodzone. Zapytałam jak zrobić reklamacje to usłyszałam, że wszystko jest napisane na stronie i dlaczego wypisuje do nich na msn (zakupy robiłam na Facebooku). Na razie szukam krawcowej która mi to naprawi, bo wiem że jest duży problem z nimi ze zwrotem pieniędzy. Na paczkę czeka się po 2-3 tygodnie, co jest po prostu chore, patrząc na to że nie jest to krawiec tylko sklep, nie szyja tego. Osoby pracujące tam są po prostu chamskie nawet jak człowiek chce dać im kasę, po prostu (usunięte przez administratora) Ciuchy mają na prawdę fajne k pewnie tylko dlatego ta firma jeszcze istnieje

Anna Rossa

Zgoda na dołączenie do paczki, ile trzeba zapłacić kurierowi ?

Ula Oljarnik

Firma Jacek Szajko mało profesjonalna i bez jakiej koleiek pasji w tym co robi wymagająca bardzo dużo od klientów i myślącą że jest pempkiem świata Osoba obsługująca mesengera bezczelna Po podaniu danych do wysyłki otrzymałam wiadomość o godz 22,16 w sobotę że mam dokonać wpłaty w ciągu 2 godz i wysłać potwierdzenie tej wpłaty Chciałam się dopytać czy po tym czasie mogę dokonać wpłaty jednak otrzymałam informację że nie szanuje zdrowia tej osoby Nie ma żadnej przyjemnosci robienia zakupów w tej firmie Komuś w głowie się poprzewracalo

Beata

Kilka razy zamawiałam w tym sklepie.Wszystko przebiegało raczej sprawnie.Rzeczy ktore dostałam zgodne były z zamówieniem.Rozmiar też ok.Czytając Państwa komentarze myślę że musiało się w tej firmie dużo zmienić na niekorzyść.Szkoda.

Ewelina

Polecam serdecznie ubrania są rewelacyjne ????????

Agnieszka Przybylska

Ubrania doszły są mega super :) jakość materiałów wysoka a ubrania naprawdę godne polecenia kontakt też rzeczowy i dostałam niespodziankę która też jest bardzo gustowna :)

Ala

Jestem MEGA zadowolona z zakupów na Odzież XXL jacek Szałajko, zamówione przeze mnie sukienki są śliczne i dobre gatunkowo, serdecznie polecam

Alicja22

Polecam❤ ubrania są naprawdę przepiękne i bardzo dobrej jakosci????????

Syl Wia

Kolejny udany zakup , profesjonalne podejście do klienta. Polecam wszystkim i sama też będę nadal polować na perełki jak dotychczas.

????????????

W ubiegłym tygodniu otrzymałam od państwa przesyłkę, wszystko jest śliczne, sukienka cieplutka i miła w dotyku , najważniejsze pasuje jak ulał. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc w dopasowaniu rozmiaru. Serdecznie pozdrawiam

Sylwia

No cóż, czas wysyłki masakryczny,ponad tydzień to lekka przesada. Towar jak w innych sklepach i to jeszcze w wyższych cenach. Kontakt jest słaby i mało profesjonalny. Dostałam spodnie z jedną krótszą nogawką,po czym usłyszałam że mogę sobie je skrócić. Żenujące podejście do klienta. Negatywne opinie są skutecznie usuwane,a osoby je wystawiające blokowane. Towar często odbiega jakością i kolorem od tego oferowanego. Odzież XXL,wszystkie opinie,te pozytywne ale i te negatywne trzeba umieć przyjąć na klatkę,wy tego nie umiecie.

Agnieszka

Otrzymałam moje zamówione ubrania po raz drugi jestem bardzo zadowolona z jakości ubrań. Ubrania trafione z rozmiarem . Polecam z całego serca zakupy u sprzedającego. Oczekuję na kolejną paczkę ???? i myślę że też zadowolona będę.

Justyna

Wszystko zgodnie z opisem. Za każdym razem odzież dobrana w punkt. Przesyłka terminowa. Jestem bardzo zadowolona z każdego ciuszka. Kupujcie, bo warto :)

Zostaw merytoryczną opinię o Odzież XXL Jacek Szałajko - Siechnice

• Jak się pracuje w Odzież XXL Jacek Szałajko?

Zobacz opinie na temat firmy Odzież XXL Jacek Szałajko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Odzież XXL Jacek Szałajko?

Odzież XXL Jacek Szałajko
3.4/5 Na podstawie 70 ocen.

Odzież XXL Jacek Szałajko